Вебінар "Сервіс ChatGPT для генерування концептів проєктів"
HTML-код
- Опубликовано: 11 дек 2024
- Вебінар проходив 19 березня 2024 року. До участі у вебінарі зареєструвались майже 800 учасників, з яких безпосередню участь у вебінарі взяли 390 осіб
Мета вебінару:
Сформувати комплексні знання та навички використання чат-боту ChatGPT від OpenAI та підходів проєктного менеджменту для розвитку громад та організацій України в контексті формування концептів проєктів для залучення коштів грантових програм ЄС, зокрема, на прикладі програм транскордонного співробітництва. Навчитися використовувати сучасні цифрові інструменти як асистента-помічника у генеруванні концепцій проєктів.
Основні спікери вебінару:
Іван Кульчицький, президент ГО Агенція Європейських Інновацій, представник від України у програмному комітеті «Digital, Industry and Space» програми Горизонт Європа.
Світлана Кропельницька, директорка Проєктно-освітнього центру «Агенти змін» Прикарпатського національного університету, доцентка кафедри фінансів Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника
Доступ для завантаження презентацій заходу:
Презентація Івана Кульчицького
drive.google.c...
Презентація Світлани Кропельницької
drive.google.c...
Таймінг виступів спікерів та представлення окремих пунктів порядку денного
00:20 Вступні слова І.Кульчицького про цілі заходу, склад учасників та плани в ЄС щодо використання ШІ
Далі іде виступ основного спікера С.Кропельницької, який супроводжується показом практичних прикладів та відповідями на запитання учасників
09:12 Початок виступу С.Кропельницької
15:00 Зміст презентації
21:40 Про концепт проєктної заявки
29:05 Як правильно скласти запит до ChatGPT
47:20 Демонстрація використання ChatGPT на прикладі проєкту п «Створення хабу “English for Project Management” на Прикарпатті».
1:21:40 Створення мегапромту для ChatGPT
1:40:00 Підсумки вебінару, відповіді на запитання, виступи і коментарі учасників
Вебінар проводився за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України».
Матеріали вебінару представляють позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу чи Міжнародного фонду «Відродження».