Świetna robota, głównie dokładność kładzenia warstw odbijająca się na ogólnej gladkosci wydruków. Poziom niedostępny dla żadnej chińskiej drukarki jaka znam
Jeżeli macie jakieś pytania co do tej konstrukcji, wykorzystanych podzespołów, samej drukarki itp. to piszcie w komentarzach. Jeżeli będzie sporo pytań to odpowiem na nie w osobnym filmie, jeśli nie będzie ich wiele to odpowiem każdemu z osobna ;) EDIT: Dodałem w opisie linki do drukowanych modeli wraz z informacją na jakiej warstwie zostały wydrukowane ;)
Hey. Osobiście ciekawi mnie ten pomysł z drukowaniem 3D. Sam zamierzam kupić coś na początek dla laika. Jednakże najpierw nuszę sam sobie odpowiedzieć na dwa fundamentalne pytania: 1. Do czego będę jej używał 2. Czy to nie będzie dla mnie "fizyka kwantowa" Co do projektu budowy własnej kombinacji to zabrakło moim zdaniem podliczenia kosztów. Czy całość wyszła jak zakładałeś czy drożej od istniejącego modelu na rynku. Pozdrawiam i będę śledził twoje poczynania z zapałem
Artek robiłeś może gdzieś recenzje drukarki z dwiema głowicami? Bo chyba nie widziałem nigdzie. A jak nie to czy masz coś godnego polecenia? Uprzedzając pytanie nie wiem do ilu złotówek, tylko taka w najlepszym stosunku cena/jakość
Mam pytanie. Zakupiłem Sapphire Pro jako następną po ender 3d. Jak skonfigurowałeś profil do tej drukarki? Używam Cura i nawet w wersji 4.4 nie ma jeszcze jej na liscie do wyboru a w konfiguracji własnej nie mogę później wybrac innej średnicy dyszy. Drukuje narazie na profilu utworzonym na ender3.
Z jaką prędkością drukowałeś benchy? Linear rails nie pomogą w zmniejszeniu "ringing" czy też jak kto woli "echo" efektu. Też mi się wydawało, że inwestując w HIWINa (nawet na każdą oś) magicznie rozwiążą się moje problemy z CR-10S4.. Omówiłem temat z magikami z TH3D, którzy testują bądź testowali już wiele opcji, kombinacji i nowości. Według ich doświadczenia różnica będzie nieznaczna a czasami nawet niewidoczna. Przyznaję trochę mnie to zasmuciło, gdy człowiek nawet miał ochotę doinwestować drukarkę :) Moja rada - wpierw zainteresuj się tematem "linear advance", który może poprawić Twoje wydruki. Zwłaszcza te rogi przy cubie przestaną być okrągłe. Michael na swoim kanale zrobił bardzo fajny tutorial na ten temat. Artur czy testowałeś może dotychczas Klippera? Jest to firmware na drukarkę. Chodzi o to aby zamiast inwestować w płytę 32 bit, użyć SBC jaki mamy do naszego Octoprinta (który i tak jest uruchomiony) , aby zaprząc do roboty procesor tego urządzenia, a do drukarki wysyłać jedynie komendy poruszające silnikami. Całą kalkulację obliczeń bierze na klatę malina/banan/pomarańcza czy co tam kto ma i w ten sposób mamy nasze 32 bity bez płyty z 32 binami :) Piękne rozwiązanie. Oczywiście jak zawsze są minusy. Koncept jeszcze świeży i ma dużo błędów i wad, a walka żeby coś ustawić jest bardzo nierówna. Przymierzam się do przesiadki w niedługim czasie. Przynajmniej przetestuję czy eksperyment się powiedzie. W najgorszym wypadku rozważę zakup płyty SKR v.1.3 (ale to też dla mnie nie jest idealne rozwiązanie- wspiera jedynie 1 silnik Z- albo wykorzystuje się rozgałęzienie , albo korzysta z drugiego ekstrudera- z tym też może być ciężko). Minusy SKR dla mnie to to też fakt, że laser odpada (w firmowej płycie Creality jest dedykowany port). I chyba najgorszy problem to niepewność co do kompatybilności z EZABL Pro. Może ktoś z Was ma już tę płytę i przerobił temat ?Jeśli tak podzielcie się doświadczeniem.
Benchy standardowo 30/60 mm/s. W Cr-10s ze względu na inną kinematykę faktycznie ghostingu to nie zmniejszy. tutaj to trochę inaczej działa. O ile źródłem ghostingu są luzy to wózki powinny tutaj pomóc. Klipera nie testowałem ;)
Świetny projekt! Ile waży w sumie extruder+ hotend+ wózek+ chłodzenie itd. ? Mam Directa w Ender 5 dwa silniki na bramie trochę ważą powodując spory gosting. Zastanawiam się nad zmianą na twój ekstruder z dwa razy lżejszym silnikiem. Zastanawiam się też nad zmianą układu na coreXY co w sumie nie musi być takie trudne. Co o tym myślisz?
Czy sowa pobrana jest z tego linka ? i czy skala jest nominalna jak w projekcie. Pytam bo coś niedobrago się dzieje w okolicy dzubka . Na obu przykładach . Jeżeli skala jest nominalna to tych artefaktów raczej nie powinno być . I pewnie jest to coś w ustawieniu slicera . No chyba że skala czego nie wiem jest mniejsza. Artu Twoja drukarka jak na ten wielki stół roboczy rewelacyjnie drukuje. www.thingiverse.com/thing:18218.
Był gorące przy dłuższych wydrukach, więc rozważam montaż dodatkowych radiatorów - jest na to sporo miejsca. Rzadko jednak drukuje z ABSU, więc nic im nie będzie ;)
Moim zdaniem Qx7 to najtańsza sensowna apka. Jak zostaniesz w hobby to prędzej czy później będziesz chciał zmienić na coś takiego. Poza tym z Chin można dorwać poniżej 400 zł
Witaj Artur WIELKI SZACUN do tego co wnosisz w temacie 3DPrinter Miałbym do ciebie prośbę czy nie rozgryzł byś tematu chodzi o Sapphire Pro - autoleveling z tego filmu :ruclips.net/video/UzhBYAQgeNo/видео.html Może zrobił byś jakiś film o tym , ja i inni posiadacze Sapphire Pro byli by szczęśliwi z tego powodu , a przy okazji wielkie dzięki za skompilowanego Marlina A może byś jeszcze pomyślał nad fajnym nawiewem do Sapphire Pro na wentylator 5015 Artur wierze że wymyślisz coś w tym temacie bo Sapphire Pro jest tego warte a tak na marginesie jak nie TY to KTO? Pozdrawiam i jak zawsze łapka w górę!
Nad Sapphire będę na pewno pracował. Chcę aby była to teraz moja główna drukarka, więc na pewno jakiś czas będę ją wspierał. Co do Autolevelingu to prawdopodobnie nie będę go stosował bo po doświadczeniach z tym tematem uważam to za zbędny bajer na stole takiej wielkości - ale to się jeszcze okaże ;)
A to nie jest czasem tak, że ta rybia łuska to wynik większej precyzji drukarki? Przecież modele dostarczane do slicera nie mają łuków, łuki tworzą krótkie proste odcinki. W przypadku drukarki z delikatnymi luzami te proste odcinki się uginają i powstają gładkie powierzchnie. Drukarki sztywniejsze lepiej odwzorowują model, który składa się z trójkątów, stąd ta kanciastość. Taka moja teoria.
Niestety kolejny 🇵🇱 jutuber który zahaczył temat kopterów. I kolejny który porusza temat budowy, co i ja dopasować, ale O ustawieniu PID, unikają tematu jak ognia. Sami sobie ustawiają i pokazują jak ich quady latają, ale jak do tego doszli to tym się nie dzielą. Pomimo próśb w komentarzach.. Nic więcej nie dodam.
Tematyka Pidowania jest ciężka, tak po prostu. Nikt w Polsce nie zrobił o tym filmu, każdy unika tego jak ognia i to prawda. Są filmy po angielsku, ale też nie są do końca dobre dla tych co nie potrafią angielskiego na dobrym poziomie. Ja korzystam z pomocy kolegów, których poznałem na grupie fb - Racekopter. Poza tym kontrolery typu Kiss czy RevoltOSD mają to uproszczone i quady latają dużo lepiej, niż na BetaFlight. Poza tym konfiguracja takiego quada jest o wiele prostsza. Polecam spróbować.
A nikomu z Was nie przyszło może do głowy, że może nie chce mi się o tym w tej chwili mówić? Latam sobie, bawię się tym, pokazuję efekty i tyle. Nie zamierzam być drugim Bardwell'em. Po to stworzyłem tę serię, żeby nie zagłębiać się w niej tak mocno w technikalia jak to stało się w przypadku drukarek. @Rajo Nigdy też nie powiedziałem, że zrobię o tym film, więc nie rozumiem dlaczego tego oczekujesz? Jeżeli prośby w komentarzach to Twoim zdaniem tak ogromny wysiłek to nie dziwie się, że masz problem z dowiedzeniem się czegoś o PID, nie wspominając o odpowiednim ustawieniu parametrów. Rozważałem nagranie o tym filmu w przyszłości, ale skoro takie jest Wasze podejście to podziękuję.
@@ArturPetrzak Ale po co te nerwy. Normalnie mogłeś to powiedzieć w którymś filmie o kopterach, bo widziałeś że nie tylko ja poruszałem temat PID'owania. Trochę dziwne że nie chce ci się opisać jak ustawiałeś swojego quada skoro wiesz co z czym się je. Ale widocznie taka wola autora. Pozostaje rozgryzać temat z zachodnich filmów. Życzę długich i stabilnych lotów.
@@rajo8073 Wybacz nerwy, ale poczułem się zaatakowany tamtymi wypowiedziami. Nie chce mi się tego opisywać, ponieważ znam temat automatyki od podszewki (miałem to na studiach) i jest to jedna z tych rzeczy, którą potrafię zrobić, a którą ciężko mi opisać osobom, które nie mają podstaw tej dziedziny. Żeby to miało ręce i nogi musiałbym zrobić model, na którym wytłumaczyłbym o co w ogóle chodzi w tej całej regulacji, a dopiero potem odniósł bym to do drona. Taki film to kilka dni roboty. Niby można by to pominąć, ale jak już coś tłumaczę to staram się to zrobić najlepiej jak mogę, a bez tego byłoby ciężko.
Zastanawiam się na kompromisem między siłą nadmuchu (która może zdmuchiwać materiał) a temperaturą powietrza (która ma chłodzić). Widzę u mnie trochę wyidelizowaną tezę ale myślę, że warto niektóre rozwiązania sprawdzać. Drukarka do pogratulowania widziałem takie które kosztują parę tysięcy i gorzej drukują od tw.
@@ArturPetrzak Pewnie, to było już kilka lat temu ale jak to rozebrałem to był tam jakiś lipny triak, i do tego podrabiany. Specyfikacja na obudowie mówiła 16A a tak na oko to nie wytrzymałoby to więcej niż 4A. Jak mniemam używasz tego do grzałki pod stołem, więc zainwestowałbym w coś bardziej pewnego, bo to trochę kluczowy element bezpieczeństwa jak się zostawia drukałkę samą. A ja mam też do Ciebie pytanko jak można, mianowicie podłączyłem w anycubicui3 steppery pod piny UARTu(tylko TX), a marlinie podopisywałem piny softserial, pozmieniałem wszystko elegancko, skompilowało się, i teraz nie wiem jak to ugryźć, komenda M569 nie działa bo nie ma jej w marlinie. A generalnie to chcę tylko przełączać XY i E0 pomiędzy stealthchop a spreadcycle. Jakieś wskazówki, materiały ? Pozdrawiam Serdeczniutko
Świetna robota, głównie dokładność kładzenia warstw odbijająca się na ogólnej gladkosci wydruków. Poziom niedostępny dla żadnej chińskiej drukarki jaka znam
fajne, szczególnie epicko wyszedł ten test z abs u ! ta drukarka to bestia!!!
Jeżeli macie jakieś pytania co do tej konstrukcji, wykorzystanych podzespołów, samej drukarki itp. to piszcie w komentarzach. Jeżeli będzie sporo pytań to odpowiem na nie w osobnym filmie, jeśli nie będzie ich wiele to odpowiem każdemu z osobna ;)
EDIT: Dodałem w opisie linki do drukowanych modeli wraz z informacją na jakiej warstwie zostały wydrukowane ;)
Hey. Osobiście ciekawi mnie ten pomysł z drukowaniem 3D. Sam zamierzam kupić coś na początek dla laika. Jednakże najpierw nuszę sam sobie odpowiedzieć na dwa fundamentalne pytania:
1. Do czego będę jej używał
2. Czy to nie będzie dla mnie "fizyka kwantowa"
Co do projektu budowy własnej kombinacji to zabrakło moim zdaniem podliczenia kosztów. Czy całość wyszła jak zakładałeś czy drożej od istniejącego modelu na rynku.
Pozdrawiam i będę śledził twoje poczynania z zapałem
Oczywiście że jest pytanie.
„Moja drukarka” to znaczy jaka?
Proszę Cię, napisz mi co to jest dla Ciebie dobra drukarka, co używasz?
jak myslisz, efekt wydrukow jest adekwatny do wlozonego czasu pracy?
Niet. Lepiej ta konstrukcja działałby na bowdenie niestety. Rolki nie za dobrze radzą sobie z tak ciężką karetką.
Artek robiłeś może gdzieś recenzje drukarki z dwiema głowicami? Bo chyba nie widziałem nigdzie. A jak nie to czy masz coś godnego polecenia? Uprzedzając pytanie nie wiem do ilu złotówek, tylko taka w najlepszym stosunku cena/jakość
Mam pytanie. Zakupiłem Sapphire Pro jako następną po ender 3d. Jak skonfigurowałeś profil do tej drukarki? Używam Cura i nawet w wersji 4.4 nie ma jeszcze jej na liscie do wyboru a w konfiguracji własnej nie mogę później wybrac innej średnicy dyszy. Drukuje narazie na profilu utworzonym na ender3.
Mega projekt, gratulacje!
Jakość jaką uzyskałeś jest naprawdę dobra :)
P.S.
Ten sapphire to trochę lipa jak na taki setup.
Wielkie dzięki, doceniam to! :D Sapphire kuleje przez brak chłodzenia. Niedługo się za to zabiorę i będzie miazga ;)
Super, dzieki za wydruki😀
Z jaką prędkością drukowałeś benchy? Linear rails nie pomogą w zmniejszeniu "ringing" czy też jak kto woli "echo" efektu. Też mi się wydawało, że inwestując w HIWINa (nawet na każdą oś) magicznie rozwiążą się moje problemy z CR-10S4.. Omówiłem temat z magikami z TH3D, którzy testują bądź testowali już wiele opcji, kombinacji i nowości. Według ich doświadczenia różnica będzie nieznaczna a czasami nawet niewidoczna. Przyznaję trochę mnie to zasmuciło, gdy człowiek nawet miał ochotę doinwestować drukarkę :)
Moja rada - wpierw zainteresuj się tematem "linear advance", który może poprawić Twoje wydruki. Zwłaszcza te rogi przy cubie przestaną być okrągłe. Michael na swoim kanale zrobił bardzo fajny tutorial na ten temat.
Artur czy testowałeś może dotychczas Klippera? Jest to firmware na drukarkę. Chodzi o to aby zamiast inwestować w płytę 32 bit, użyć SBC jaki mamy do naszego Octoprinta (który i tak jest uruchomiony) , aby zaprząc do roboty procesor tego urządzenia, a do drukarki wysyłać jedynie komendy poruszające silnikami. Całą kalkulację obliczeń bierze na klatę malina/banan/pomarańcza czy co tam kto ma i w ten sposób mamy nasze 32 bity bez płyty z 32 binami :) Piękne rozwiązanie. Oczywiście jak zawsze są minusy. Koncept jeszcze świeży i ma dużo błędów i wad, a walka żeby coś ustawić jest bardzo nierówna. Przymierzam się do przesiadki w niedługim czasie. Przynajmniej przetestuję czy eksperyment się powiedzie. W najgorszym wypadku rozważę zakup płyty SKR v.1.3 (ale to też dla mnie nie jest idealne rozwiązanie- wspiera jedynie 1 silnik Z- albo wykorzystuje się rozgałęzienie , albo korzysta z drugiego ekstrudera- z tym też może być ciężko). Minusy SKR dla mnie to to też fakt, że laser odpada (w firmowej płycie Creality jest dedykowany port). I chyba najgorszy problem to niepewność co do kompatybilności z EZABL Pro. Może ktoś z Was ma już tę płytę i przerobił temat ?Jeśli tak podzielcie się doświadczeniem.
Benchy standardowo 30/60 mm/s. W Cr-10s ze względu na inną kinematykę faktycznie ghostingu to nie zmniejszy. tutaj to trochę inaczej działa. O ile źródłem ghostingu są luzy to wózki powinny tutaj pomóc. Klipera nie testowałem ;)
Jest możliwość zamówienia u Ciebie złożonej takiej drukarki na prowadnicach liniowych? Jaki byłby to koszt. Jestem poważnie zainteresowany.
Świetny projekt! Ile waży w sumie extruder+ hotend+ wózek+ chłodzenie itd. ? Mam Directa w Ender 5 dwa silniki na bramie trochę ważą powodując spory gosting. Zastanawiam się nad zmianą na twój ekstruder z dwa razy lżejszym silnikiem. Zastanawiam się też nad zmianą układu na coreXY co w sumie nie musi być takie trudne. Co o tym myślisz?
Jak się kształtowała cena tej drukarki całościowo?
3487,58
Czy sowa pobrana jest z tego linka ? i czy skala jest nominalna jak w projekcie. Pytam bo coś niedobrago się dzieje w okolicy dzubka . Na obu przykładach . Jeżeli skala jest nominalna to tych artefaktów raczej nie powinno być . I pewnie jest to coś w ustawieniu slicera . No chyba że skala czego nie wiem jest mniejsza. Artu Twoja drukarka jak na ten wielki stół roboczy rewelacyjnie drukuje.
www.thingiverse.com/thing:18218.
Sowa jest przeskalowana do 40% - Zawsze tak ją drukuję ;)
@@ArturPetrzak Jeżeli tak to wyszła doskonale . SUPER. :)
nie boisz się o silniki pod tą czapką nad karetką że będą się przegrzewać?
Był gorące przy dłuższych wydrukach, więc rozważam montaż dodatkowych radiatorów - jest na to sporo miejsca. Rzadko jednak drukuje z ABSU, więc nic im nie będzie ;)
siemka jaką aparature budżetową do drona polecisz ? składam drona jednak nie moge wydac 500zl na tranisa x7
Moim zdaniem Qx7 to najtańsza sensowna apka. Jak zostaniesz w hobby to prędzej czy później będziesz chciał zmienić na coś takiego. Poza tym z Chin można dorwać poniżej 400 zł
@@ArturPetrzak tak zrobie dzięki :D
Witaj Artur WIELKI SZACUN do tego co wnosisz w temacie 3DPrinter
Miałbym do ciebie prośbę czy nie rozgryzł byś tematu chodzi o Sapphire Pro - autoleveling z tego filmu :ruclips.net/video/UzhBYAQgeNo/видео.html
Może zrobił byś jakiś film o tym , ja i inni posiadacze Sapphire Pro byli by szczęśliwi z tego powodu , a przy okazji wielkie dzięki za skompilowanego Marlina
A może byś jeszcze pomyślał nad fajnym nawiewem do Sapphire Pro na wentylator 5015
Artur wierze że wymyślisz coś w tym temacie bo Sapphire Pro jest tego warte a tak na marginesie jak nie TY to KTO?
Pozdrawiam i jak zawsze łapka w górę!
Nad Sapphire będę na pewno pracował. Chcę aby była to teraz moja główna drukarka, więc na pewno jakiś czas będę ją wspierał. Co do Autolevelingu to prawdopodobnie nie będę go stosował bo po doświadczeniach z tym tematem uważam to za zbędny bajer na stole takiej wielkości - ale to się jeszcze okaże ;)
A to nie jest czasem tak, że ta rybia łuska to wynik większej precyzji drukarki? Przecież modele dostarczane do slicera nie mają łuków, łuki tworzą krótkie proste odcinki. W przypadku drukarki z delikatnymi luzami te proste odcinki się uginają i powstają gładkie powierzchnie. Drukarki sztywniejsze lepiej odwzorowują model, który składa się z trójkątów, stąd ta kanciastość. Taka moja teoria.
Nope, te dwa efekty znacznie różnią się od siebie. Przy wysoko rozdzielczych modelach kwantyzacja krzywych jest niezauważalna na wydrukach.
siema jest może mozliwość abyś przetestował artillery X1
Będzie za jakiś czas.
@@ArturPetrzak ogólnie warta zakupu czy sobie odpuścić
@@Bianko_cat Jeszcze nie rozpakowana.
Niestety kolejny 🇵🇱 jutuber który zahaczył temat kopterów. I kolejny który porusza temat budowy, co i ja dopasować, ale O ustawieniu PID, unikają tematu jak ognia. Sami sobie ustawiają i pokazują jak ich quady latają, ale jak do tego doszli to tym się nie dzielą. Pomimo próśb w komentarzach.. Nic więcej nie dodam.
Rajo 100% racja
Tematyka Pidowania jest ciężka, tak po prostu. Nikt w Polsce nie zrobił o tym filmu, każdy unika tego jak ognia i to prawda.
Są filmy po angielsku, ale też nie są do końca dobre dla tych co nie potrafią angielskiego na dobrym poziomie. Ja korzystam z pomocy kolegów, których poznałem na grupie fb - Racekopter.
Poza tym kontrolery typu Kiss czy RevoltOSD mają to uproszczone i quady latają dużo lepiej, niż na BetaFlight. Poza tym konfiguracja takiego quada jest o wiele prostsza. Polecam spróbować.
A nikomu z Was nie przyszło może do głowy, że może nie chce mi się o tym w tej chwili mówić? Latam sobie, bawię się tym, pokazuję efekty i tyle. Nie zamierzam być drugim Bardwell'em. Po to stworzyłem tę serię, żeby nie zagłębiać się w niej tak mocno w technikalia jak to stało się w przypadku drukarek.
@Rajo Nigdy też nie powiedziałem, że zrobię o tym film, więc nie rozumiem dlaczego tego oczekujesz?
Jeżeli prośby w komentarzach to Twoim zdaniem tak ogromny wysiłek to nie dziwie się, że masz problem z dowiedzeniem się czegoś o PID, nie wspominając o odpowiednim ustawieniu parametrów.
Rozważałem nagranie o tym filmu w przyszłości, ale skoro takie jest Wasze podejście to podziękuję.
@@ArturPetrzak Ale po co te nerwy. Normalnie mogłeś to powiedzieć w którymś filmie o kopterach, bo widziałeś że nie tylko ja poruszałem temat PID'owania. Trochę dziwne że nie chce ci się opisać jak ustawiałeś swojego quada skoro wiesz co z czym się je. Ale widocznie taka wola autora. Pozostaje rozgryzać temat z zachodnich filmów. Życzę długich i stabilnych lotów.
@@rajo8073 Wybacz nerwy, ale poczułem się zaatakowany tamtymi wypowiedziami.
Nie chce mi się tego opisywać, ponieważ znam temat automatyki od podszewki (miałem to na studiach) i jest to jedna z tych rzeczy, którą potrafię zrobić, a którą ciężko mi opisać osobom, które nie mają podstaw tej dziedziny. Żeby to miało ręce i nogi musiałbym zrobić model, na którym wytłumaczyłbym o co w ogóle chodzi w tej całej regulacji, a dopiero potem odniósł bym to do drona. Taki film to kilka dni roboty. Niby można by to pominąć, ale jak już coś tłumaczę to staram się to zrobić najlepiej jak mogę, a bez tego byłoby ciężko.
Gratulujie 100000 subskrycji
Dawajcie like👍
A gdyby chłodzenie wprowadzić z poza drukarki tak aby wentylator dmuchał zimnym a nie letnim powietrzem?🤔
Widziałem taki patent za pomocą pompki do akwarium i działało to świetnie.
Zastanawiam się na kompromisem między siłą nadmuchu (która może zdmuchiwać materiał) a temperaturą powietrza (która ma chłodzić). Widzę u mnie trochę wyidelizowaną tezę ale myślę, że warto niektóre rozwiązania sprawdzać. Drukarka do pogratulowania widziałem takie które kosztują parę tysięcy i gorzej drukują od tw.
A może poradnik jak przeinstalować marlina
Daj serce wariacie 👌
Trzymaj mordo
Wazon jest super
Dzięki :D
Uważaj na te chińskie ssr'y. Dodgy shit.
Póki co nie miałem z nimi problemów. Możesz powiedzieć coś więcej?
@@ArturPetrzak Pewnie, to było już kilka lat temu ale jak to rozebrałem to był tam jakiś lipny triak, i do tego podrabiany. Specyfikacja na obudowie mówiła 16A a tak na oko to nie wytrzymałoby to więcej niż 4A. Jak mniemam używasz tego do grzałki pod stołem, więc zainwestowałbym w coś bardziej pewnego, bo to trochę kluczowy element bezpieczeństwa jak się zostawia drukałkę samą. A ja mam też do Ciebie pytanko jak można, mianowicie podłączyłem w anycubicui3 steppery pod piny UARTu(tylko TX), a marlinie podopisywałem piny softserial, pozmieniałem wszystko elegancko, skompilowało się, i teraz nie wiem jak to ugryźć, komenda M569 nie działa bo nie ma jej w marlinie. A generalnie to chcę tylko przełączać XY i E0 pomiędzy stealthchop a spreadcycle. Jakieś wskazówki, materiały ? Pozdrawiam Serdeczniutko
Dasz serduszko??? ❤️😜