ЖАХЛИВI УМОВИ ДЛЯ ОРАНКИ.МОДЕРНIЗОВАНИЙ ПЛУГ З ГРЕБЕНКОЙ З NEW HOLLAND T6050

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 26 сен 2024

Комментарии • 47

  • @ВалентинОнищенко-ь4ы

    У вас чудова Українська
    Так тримати👍👍👍

  • @Suroviy_Sergiy
    @Suroviy_Sergiy Год назад +17

    Ви вже теж розмовляєте на мові!? 👍🇺🇦

    • @Suroviy_Sergiy
      @Suroviy_Sergiy Год назад +5

      На початку важко, а далі буде легше!

    • @user-kb4vt9qw5j
      @user-kb4vt9qw5j  Год назад +7

      @@Suroviy_Sergiy Дякую!

    • @selhozteh
      @selhozteh Год назад

      Вже мабуть всі почали розмовляти. Але дивує найбільше реакція "сусідів", наче тільки українські фермери створюють контент на ютубі.

    • @IgorProdigy
      @IgorProdigy Год назад +2

      @@selhozteh що значить дивує? Росіяни агресивно просувають свою мову, щоб потім заїхати на танках. До поляків не лізуть, бо там одна мова одна віра

    • @selhozteh
      @selhozteh Год назад

      @@IgorProdigy дивує їхня реакція, як всі наші фермери переходять на державну мову, то вони галасять, наче в них нема що дивитись чи фермерів у них нема.

  • @TiRoSs100x
    @TiRoSs100x Год назад +10

    Українською🇺🇦 гарно звучить👍

  • @aleksandrchehovskiy3034
    @aleksandrchehovskiy3034 Год назад +3

    Три години ночi, от не спалось менi зайшлв до Сергiя на канал, як завжди цiкаво. Привiт з Фрунзiiвщини(Тепер Роздiльнянський рн)

  • @vadymmolodozhenia7630
    @vadymmolodozhenia7630 Год назад +9

    Непогано виходить, ніхто нікого не змушує розмовляють українською мовою а люди самі помаленького переходять, я хоч і з Черкащини але в нас теж чистою українською не розмовляють, стараюся це виправити,
    дуже приємно, це мова нашого дому під назвою Україна і ми повинні самі його збудувати, це за нас ніхто не зробить ні росія ні США. 🇺🇦

    • @Евгений-м4б7к
      @Евгений-м4б7к Год назад

      А Фарион???

    • @user-kb4vt9qw5j
      @user-kb4vt9qw5j  Год назад

      Я на Фарiон не ровняюсь.Мы выросли в русскоязычном регионе Украины,и в некоторых районах преобладают гагаузы,болгары,есть чисто албанские села,есть украинские,молдавские,русские.У нас нет проблем стараемся понимать друг друга ,по возможности учим языки,хочется поговорить на молдавскои и т.д.Поднять стакан вина и громко сказать "НУРОК,СААЛЫК,БУДЬМО,ЗА ЗДОРОВЬЕ И МИР,МИР ЗДРАВИ И КЪСМЕТ!"

  • @Спокійний-и1и
    @Спокійний-и1и Год назад +2

    Як для плн то досить не погано виходить 👍👍👍

  • @ФермерКулак
    @ФермерКулак Год назад +3

    Гарна оранка 👍🇺🇦🇺🇦 удачі вам

  • @KubotaMadeInJapan
    @KubotaMadeInJapan Год назад

    Десь я вже бачив ті штурпаки на ноутіл каналі

  • @agro1286
    @agro1286 Год назад

    Орати зімою недає ефекту влага яка назбиралась ви її піднімаєте на верх а на весні вітри висушать.

    • @Макс-м2у5п
      @Макс-м2у5п Год назад +1

      Коли є час тоді і орають

    • @user-kb4vt9qw5j
      @user-kb4vt9qw5j  Год назад

      У нас тiль зараз волога з'явилась для можливостiпровести оранку.Далiце поле буде ноу-тiлл.

    • @KubotaMadeInJapan
      @KubotaMadeInJapan Год назад

      @@user-kb4vt9qw5j Всі ноутільщики противники оранки, но раз кілька років оруть дивно

    • @user-kb4vt9qw5j
      @user-kb4vt9qw5j  Год назад +2

      @@KubotaMadeInJapan это целина Вы же це бачите.Поле ламае штанги оприскувачи.Але Ви бачите зовсiм iнше.ПЛУГ-це iкона))Жартую

    • @KubotaMadeInJapan
      @KubotaMadeInJapan Год назад

      @@user-kb4vt9qw5j звідки мені знати не спеціаліст як ноутіл має виглядати

  • @ВіталійМісюк
    @ВіталійМісюк Год назад

    І у мене те ж саме, перейшов на ноу-тіл, їздять побарабану, ловлю, сварусь, а воно ще починає огризатись, так у тебе ж не орано , агрономи хєрові. Думаю по межах доски з цвяхами покласти бо уже дістали🤬

  • @АлексейСкрябин-ъ8х

    Гребенку треба трошки переробить)))

    • @user-kb4vt9qw5j
      @user-kb4vt9qw5j  Год назад

      Готовi прокоментовутати ,що переробити, поточнiше будь ласка)

  • @АлександрКамбур-ъ6с

    Чел ты либо выучи украинский либо говори на русском!

    • @user-kb4vt9qw5j
      @user-kb4vt9qw5j  Год назад +1

      Я учу,а Вы так понимаю,мучаетесь ,пока слушаете)

  • @ПетяМаксименко-о7л

    Смотрю ваше видео всегда и всё супер но одно но почему все переходят на украинский язык это нормально но когда нормально( не в обиду) мы все смеялись из пана азирова а теперь что происходит. Вы же из бессарабии там все говорят на (болгарскому) или на русском. Ребята тока не в обиду. Кому нужно смотреть полезное видео тот и на русском посмотрит .

    • @user-kb4vt9qw5j
      @user-kb4vt9qw5j  Год назад +7

      Я нi кому не дорiкаю.Сьогоднi було таке натхнення.Практика повинна бути ,якщо щось було не зрозумiло то не обижайтесь))

    • @ekoagrovitv8304
      @ekoagrovitv8304 Год назад +6

      @@user-kb4vt9qw5j Відповідайте в таких випадках простіше: Болгари теж козаки!!! 👍😁

    • @user-kb4vt9qw5j
      @user-kb4vt9qw5j  Год назад +14

      Я сьогднi украiномовний .Вiльна людина в вiльнiй краiнi.

    • @ekoagrovitv8304
      @ekoagrovitv8304 Год назад +6

      Чому москаль завжди намагається вчити інших як їм жити і на якій мові розмовляти??? Словами класика:
      Де тільки всралося чи стало,
      Уже волає од того -
      Тут все ісконне і його!

    • @user-kb4vt9qw5j
      @user-kb4vt9qw5j  Год назад

      @@ekoagrovitv8304 Петя не москаль.Не ображайте його.Ми багатсво нашоi держави ,тому що багатомовнi.Так кажуть нашим землякам з Бесарабii Украiни,яки зараз на заробiткахв Англii,тому що вони знають украiнську,росiйську,молдавску,болгарську,гагаузьку мови.Золотiлюди нашоi .держави,якi змушенi робити на чужбинi...

  • @Зернятко-н3г
    @Зернятко-н3г Год назад +2

    Шось я не чого не зрозумів,ви в цьому році з бурьяном програли і знайшли рішення,щей вимушене (прям як російська федерація)загнати сюди плуг)))В чому воно було вимушене?
    А як же ноутіл???

    • @user-kb4vt9qw5j
      @user-kb4vt9qw5j  Год назад +3

      Я хочу вирявнити площу щоб штанги оприскувача не зломати,та сорняк ковыль розiрвати.Пiсля оранки буде ноу-тiлл.