Смешко про зрив Будапештського Меморандуму, спецслужби та маріонетки, захист демократії, НАТО та ЄС

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 21 сен 2024
  • НЕ ПОЧУТЕ ВЧАСНО! 11.09.2018
    Ігор Смешко, Президент Центру стратегічних досліджень і аналізу, ексголова Служби безпеки України, генерал-полковник, доктор технічних наук, лідер партії "Сила і Честь" в інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповів про договір України з Росією щодо Азовського моря та чому його необхідно денонсувати. Також в інтерв'ю обговорили договір про дружбу України з Росією, причини та наслідки вбивства Олександра Захарченко та обставини, які заважають членству Україні в Європейському Союзі та НАТО. Дата ефіру: 11 вересня 2018 р.
    УВАГА! Користуючись нагодою інформуємо: генерал І.Смешко - як кадровий офіцер, призупинив свою політичну діяльність згідно з чинним законодавством України, воєнним станом і оголошеною мобілізацією. Працює в Україні:
    www.facebook.c...
    sylaichest.org... Деталі згодом.
    --
    00:00:58 Той, хто володіє Кримом завжди буде в змозі перекрити порти Одеси і Маріуполя, і
    перекрити вихід з української держави в море і світові океани.
    00:11:15 Нам треба готуватися на сьогоднішній день, в цих умовах, про які я вам говорив, до посилення наших чотирьох елементів - економічного, військового, військово-демократичного і інформаційного.
    Треба готуватися і до найгіршого варіанту, коли Росія буде визначати Маріуполь, як свою мету для просування великодержавних російських інтересів.
    00:14:22 Своєю агресію Росія порушила Будапештський меморандум, велику угоду, про яку ми зараз говоримо, про дружбу і справедливість між Російською Федерацією і Україною, ратифікованою, у тому числі, російським парламентом. Вона порушила Гельсінські домовленості 1975 року.
    00:17:54 Вбивство Захарченка. Маріонеточні фігури та їх доля. Робота спецслужб. Організація «Оплот»
    00:24:06 Контроль Росії над виборами. Під ширмою демократії в Україні сховалась російська система. 5 колона закриває нам «шлюзи» в Європу. Необхідно визначитись, яку країну ми хочемо будувати:
    - ми все ж таки не розглядали Росію, як основного потенціального ворога. До певної міри ми вели себе як джентльмени. Я б сказав, Україна була останнім романтиком Європи...
    - Єдине, що нашим президентам дуже бракує - це розуміння, що у нас нема російського народу, у нас є український народ, який не дозволить цій системі існувати.
    - Історія нічого подібного не знає, крім вже напрацьованих речей. Тобто, повернення професіоналізму - це кадрова політика. Але для цього наше політичне керівництво повинно зрозуміти, що головне не вони, не їхні кланові інтереси і не вузькопартійні, хоча навіть ідеологічних партій нема, а це національні інтереси.
    І баланс професіоналів, і політично призначених, і обраних посадовців, якщо ми дійсно хочемо будувати демократію - цей баланс повинен бути згідно з законами демократії. У нас він порушений. Це дуже непопулярне рішення - залучати експертів, які є досвідченими, адже інакше їх називають інколи.
    - Не можна вимагати від людини і отримати того, чого вона не має. Ну, не має в нього якостей професійних. Ви ж прекрасно розумієте, що кухарка не може правити державою. 40 мільйонів життів віддали, щоб зрозуміти, не може кухарка правити державою. Це дуже важка, складна річ, якої треба вчитися.
    - Ми повинні самі створити міцну державу з чотирма основними її компонентами. Знову ж таки, економіка, військовий, політико-дипломатичний та інформаційний компонент. Внесення в конституцію цих норм. Тільки тоді з нами будуть рахуватися.
    Як на мене, в реальній ситуації, яка зараз є, якщо це пройде, це буде позитивно. Я не знаю яким чином. Станом на сьогодні ми повинні вже остаточно визначитися з тим, що ми хочемо будувати в нашій країні, яку державу. І друге: де ми бачимо наших потенційних союзників. Тому що ми не живемо на Місяці, не на Венері. Нас оточують конкретні країни, конкретні союзи.
    00:48:34 Зобов'язання щодо економічних санкцій проти Росії. Відсутність «єдиного» фронту.
    - виходячи із своїх національних інтересів, щоб забезпечити внутрішню стабільність, лишнім не поділитися, виходячи із своїх інтересів. Але все ж таки вони допомагають Україні, бо вони розуміють, що це фактично агресія не тільки проти України, це агресія проти демократично-євроатлантичного світу. І кінцева мета Путіна - це зруйнувати Європейський Союз.
    Знову ж таки, діючий президент Франції, Макрон, нещодавно в одному з інтерв'ю про це сказав, що метою президента Путіна є розпад ЄС. От тут ми повинні розуміти, що, по-перше, ніхто нам просто так нічого не дасть і не зобов'язаний нам вдавати. Ми самі повинні пройти частини свого шляху і отримати підтримку тоді, коли вони зрозуміють, що це варто підтримувати, поки ми сильними не станемо всередині.
    00:55:09 Чи на користь Україні конфлікт із Росією? Київ має стати центром об'єднаної Європи.
    Джерело: • Договір по Азовському ...
    #Україна #Смешко #Європа

Комментарии • 358