Опалення будинку на сонячних панелях /// Фантастика чи реальність?
HTML-код
- Опубликовано: 6 фев 2025
- Відео присвячене огляду ефективності систем опалення з врахуванням нових тарифів на енергоносії 2018 року.
За основу взято приклад розрахунку забезпечення теплопостачання типового будинку площею 200 м.кв розташованого в Україні :
опалення будинку природнім газом - 1 хв. 22 сек.
опалення будинку електро котлом - 5 хв. 58 сек.
опалення на сонячних панелях - 8 хв. 10 сек.
У висновку два практичних шляхи як знизити витрати на оплату комунальних послуг:
енергетична модернізація будинку
використання механізму "Зеленого тарифу"
Проект Optima House - www.optimahouse...
☀️ Будівництво сонячних електростанцій під ключ - solarsystem.co...
Контакти: 📞068 704 41 15 📞067 363 02 77
Ми в соціальних мережах:
/ rivnesoncesystem
/ solarsystem.ua
Офіс 33000, Україна , м. Рівне, вул. Кавказька 3, офіс 410
На нашому каналі ми детально розповідаємо про будівництво сонячних електростанцій, технічні та юридичні нюанси, проводимо огляди обладнання, сонячних технологій в Україні та світі і багато іншого. Не забувайте оцінити наші відео і залишити свою думку в коментарях! Підписка, репост, додавання в обране - вітаються і приносять Вам ВЕЛИКИЙ ПЛЮС в карму! Нам буде дуже приємно відчути вашу підтримку!
Выгодно при условии подключения зелёного тарифа. Летом зарабатывать, зимой тратить, все равно зимой выработка не значительная.
дякую за відео
Будинок площею 200 кв м отопити 400 кубів газу в зимовий період нереально
Так і кіловату панелей не вистачить, а це в кінцевому результаті біля тисячі зелених.
Підкажіть, будь ласка, наземні металеві конструкції під панелі, що розміщені в межах домогосподарства, на городі, мають бути занесені до тех. паспорту домогосподарства? Без їх реєстрації можна ввести СЕС в експлуатацію?
Коректне відео. Наразі, я маю 5-ти кіловатну мережеву станцію. Так, в жовтні вдалось навіть заробити 300 гривень по зеленому тарифу. З листопада по лютий буду опалюватись переважно кондиціонерами та дровами. Якщо буде дуже холодно то трішки газом. З березня (за місяць згенерую біля 500 кВт*годин) електрикою опалюватись не буду щоб щось продати, і таким чином заробити на дрова та газ. Надалі. постараюсь розбудувати сонячну станцію до15-30 кіловат потужності. Так от, маючи 5-ти кіловатну станцію можна за рік цілком заробити кошти на закупівлю дров чи газу зимою ще й залишиться.
Згоден! Головне це утеплення будинку! Тому і збудував у Полтаві купольний будинок-сферу! Товщина утеплювача досягає 200 мм. Що це дало?! Дивіться самі!
ruclips.net/video/RMDsxtILfwA/видео.html
Лайк))
Найдешевше зараз - електроопалення з відповідним тарифом. І, бажано це робити кондиціонером. будинок 80 квадратів. За весь опалювальний період я заплатив біля 3000 грн.
Краще тепловим насосом
@@rinatrashudov5691 мабуть, маєте на увазі грунтовий тепловий насос. Так, ним трішки краще, але встановлення його дуууже дороге.
@@АндрійКириченко-ц6й Ні я про тепловий насос вода повітря. Або вода-вода.
Для каждого вида есть свое... Панели для электрики. Для горячей воды, отопления - коллектора (гелиосистемы, электрики почти не нужно, только на цикуляцию), тепловой насос (вот тут электрика точно будет, но более рационально по кпд, нежели просто с панелей к электрокотлу)
коллектора (гелиосистемы) где бойлер и циркуляционный насос, тепловой насос - минусы это цена - нужно или бурить скважину геотермальный, или меньший КПД воздух-воздух и переделывать воздушную циркуляцию дома.
У меня дом 80кв.В месяц 350куб.Двухконтурный котел Junkers.На еду 20 куб и отопление,вот Вам и декабрь 350куб.
При встановленні малої сес до 10 квт вигідніше, так як генерація буде 200-300 квт в місяць а при великій сес 30 квт треба добре рахувати, щоб не купляти у себе енергію на опалення по зеленому тарифу.
10-ти кіловатна сес за рік даватиме 10-12мегават*годин.
Дуже загальне відео. Можна сказати про все одразу і ні про що конкретно. Якщо задатись метою опалення електрикою при вже встановленій сес треба звести до мінімуму власне споживання, утеплитись, встановити зонний лічильник крім тарифу на електроопаленні, теплоакомулятори, тепловий насос. А взагалі треба розумно планувати інвестиції бо зелений тариф буде максимум до 2030 року, а може й менше. Далі енергія буде продаватись по ринковій ціні на торгах.
до 2030 року ринкова ціна е/е буде вище ніж нинішній ЗТ
зима на то она и зима что энергии свободной мало...
В общем:«нихрена не понял,но очень интересно»(С)
електрокотли річ не погана проте є кілька але
1. Не зможе працювати при відключеному електропостачанні(часто таке трапляється)
2. В обслуговуванні і ремонті електрокотел дорожче виходить аніж газовий
тому останній варіант прозвучав найефективніше-опалення газовим котлом паралельно отримуючи кошти від продажу електрики з панелей но думаю що додатково буде + встановити тепловий насос-так, працює від мережі но коли електрику відключать-включаєм газовий котел))
P.S. завжди дивлюся Ваші відео, конструктивну і доцільну інформацію подаєте, молодці
Що там ремонтувати? Тен замінив і все.
Германия уже избавляется от панелей, панель б у стоимость от 5 евро за штуку и вся математика....
Ерунду несёшь. Они меняют на более новые и производительные модели.
@@MrS2h2 почему ерунду несу ? Ты сам и ответил....сегодня панель такой же площади только в два раза мощней , продаётся за те же деньги... А завтра эта панель будет киловатт , и за эти деньги...потенциал большой и рынок развивается очень резво...
@@ВалерийКутыла кіловат не буде.
@@АндрійКириченко-ц6й будет.... Технический прогресс шагает быстро.....если будет нужда то и три , и четыре выдадут....
@@ВалерийКутыла сонце дає біля 1 кВт випромінювання. більше не буде.
1 кВт солнечных панелей стоит около 1000$ вот и считайте
панель на 400 вт СТОИТ 3000 гр (райзен китай норм тема) ты о чём???
Большинство говорит об экономии и дешевизне.
Но нигде не видел, что б кто то реально написал все расчёты. Считают киловаты выработки и потребления и остальную хрень.
Но все забывают о стоимости оборудования и его обслуживании.
Человек экономит 10000 в год, но забывает о сотнях тысяч вложеных денег.
Пока эти деньги отобьются...
Тем более в частном секторе.
сонячні панелі не потребують обслуговування
Рекламный бред...пользуюсь своими панелями более 6 лет не китайскими и проблема одна и главная накроет на неделю облачность и пипец..накопителей приемлемых и доступных ...нет ..зеленый твриф ?- до первого штрафа..Облэнерго народу верните и все это барахло нахер никому не надо вместе с селючной незалэжнестью..продажа песка туземцам за хлеб и золото..вот и вся цель ездунов по ушам + проблема с утилизацией этого крайне токсичного кристалла содержащих Арсениды...фуфло кароче...