Це прекрасно. Бандура із скрипковими - це геть не те, що бандура із домрами і лабабайками, за баяни взагалі мовчу! Середньовічний репертуар для неї рідний. А совдеповщину треба по максимуму вибрати. Пʼять років грала в такому оркестрі, а зараз чути не можу.
Дмитро Бортнянський. Це його Михайло Вербицький, автор українського гімну, називав українським Моцартом. Етнічний лемко, що народився у сім’ї козацького старшини, у тогочасній музичній столиці України Глухові. З ранніх літ проявляв неабиякі музичні таланти, і тому ще дитиною опинився у Петербурзі в придворній півчій капелі. Вже у 12-річному віці брав участь в оперних постановках придворного театру, виконуючи жіночі партії. Як винятково обдарованого вихованця, його згодом відправляють на науку до Італії.
Браво!👏 Прекрасне поєднання музичної мелодії Бортняньського з живописними образами Кондзелевича! Одне поєднується з другим: красиво, кольорово, органічно! ...Все благовісно чарівно і натхненно! Музика і живопис, чаклунна мелодія і чарівні фарби, яскраві великі очі янголів і неземна блакить ритмічних спалахів акордів -- все це надихає під граційними рухами палички Оксани Линів Радість Буття і відчуття животворного Щастя. 💐🌷🏵️🥀🌻
Це прекрасно. Бандура із скрипковими - це геть не те, що бандура із домрами і лабабайками, за баяни взагалі мовчу! Середньовічний репертуар для неї рідний. А совдеповщину треба по максимуму вибрати. Пʼять років грала в такому оркестрі, а зараз чути не можу.
Дмитро Бортнянський. Це його Михайло Вербицький, автор українського гімну, називав українським Моцартом.
Етнічний лемко, що народився у сім’ї козацького старшини, у тогочасній музичній столиці України Глухові. З ранніх літ проявляв неабиякі музичні таланти, і тому ще дитиною опинився у Петербурзі в придворній півчій капелі. Вже у 12-річному віці брав участь в оперних постановках придворного театру, виконуючи жіночі партії. Як винятково обдарованого вихованця, його згодом відправляють на науку до Італії.
Цікавий твір,чудове виконання.Велике задоволення❤
Прекрасне виконання! Дякую.
Чудово замінює бандура чембало. Схоже металеве звучання. А яке гарно виконали! У дусі епохи ) Браво !
Дуже цікаво! Дуже! Дмитру Бортнянському 100 відсотків сподобалося б! Велика подяка за майстерне виконання і творче поєднання інструментів!
Браво!👏 Прекрасне поєднання музичної мелодії Бортняньського з живописними образами Кондзелевича! Одне поєднується з другим: красиво, кольорово, органічно! ...Все благовісно чарівно і натхненно!
Музика і живопис, чаклунна мелодія і чарівні фарби, яскраві великі очі янголів і неземна блакить ритмічних спалахів акордів -- все це надихає під граційними рухами палички Оксани Линів Радість Буття і відчуття животворного Щастя. 💐🌷🏵️🥀🌻
👏👏👏👏👏👏👏
Асоціативний ряд з Моцартом. Дуже гарно.
Бандура надзвичайна! Дякую. Слухаю, не можу зупинитись.
Надзвичайно, чарівно, прекрасно! Дякуємо за ці змиги творчості видатних українців( від композитора до виконавців)!
Просто неймовірна музика!
Браво!
Велика вподобайка за цю красу!
Дякую прекрасним виконавцям!
Музика Бортнянського - це європейська музика 18-19 ст., тому відчувається спорідненість з "хітами" того часу
ДЯКУЮ!
Наша дума, наша пісня - не вмре, не загине!
Високе мистецтво!
Божествено!
МУЗИЧНА УКРАЇНА!
Дякуєм , бравісімо !
❤
Браво!
Підкажіть,який твір Бортнянського?Ясно,що соната,але яка.Музика Бортнянського чудово звучить на бандурі!