FC 24 Cariera FCSB 35# - CHAMPIONS LEAGUE : MAGIA CALIFICARII

• Опубликовано: 17 июн 2024
  • O sa revenim mai puternici! Despărțindu-ne cu un scor de 2-1 în meciul împotriva Craiovei, ne luăm lecțiile și ne pregătim pentru următoarea provocare. Efortul nostru și determinarea rămân neclintite în fața provocărilor. Continuăm să mergem înainte cu capul sus și cu inima înfrântă. 💪⚽
    -Revino și trăiește din nou emoția victoriei noastre! Într-un meci intens cu Juventus, am reușit să ne impunem cu scorul de 3-1 după prelungiri. Cu pasiune și determinare, am demonstrat puterea echipei noastre în fiecare minut al acestui duel memorabil. Descoperă momentele cheie și bucuria triumfului în acest meci epic! ⚽🏆
    Apasa un LIKE,👍 da-i un SUBSCRIBE⚽ si nu uita de CLOPOTEL🔔 pentru a fi primul care are acces la noile▶️ videoclipuri saptaminale.