МИХАЙЛО САВЧИН: Узурпація та Конституція | ГОВОРИТЬ КИЇВ

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 16 ноя 2024

Комментарии • 9

  • @ОлександрДолич
    @ОлександрДолич 3 дня назад +1

    Добрий вечір. Постійно Вас дивлюсь в ютубі. Дякую за дану програму, підняту тему та гостя справжнього фахівця.

  • @olexandervoznyak6625
    @olexandervoznyak6625 2 дня назад +3

    Ze must go!

  • @georglook
    @georglook 2 дня назад

    Керувати далі не дозволяє відсутність розуму! Порадитись з розумними не дозволяє присутність дурості!...ну так - "найвеличніший" же!!! ... Майдан гряде Невідворотно !!!

  • @user-pravnyk19rba49R
    @user-pravnyk19rba49R День назад

    Вставлю свої 5 копійок. По-перше, ведучому слід представлятися, бо ось хочу звернутися і не знаю як. По-друге, не кожен доктор юридичних наук є конституціоналістом, може він захищався як криміналіст, чи цивіліст, чи ще будь хто. Юриспруденція має досить широку палітру галузей права. Пана Савчина читав якусь статтю, здається він працює, чи працював в Ужгородському чи Закарпатському університеті. По розмові я відчув, що він не конституціоналіст, можливо викладає державне (конституційне) право зарубіжних країн. По крайній мірі на поставлені питання він відповіді чіткої і зрозумілої не дав, а ці питання якраз із конституційного права України. Конституцію змінювати треба, але для цього мені треба дати стільки часу, скільки мав Савчин. Скажу лише таке: чинною Конституцією у системі державної влади і місцевого самоврядування передбачені покручі, їх кілька. Перший, - президент не інституційований у виконавчу гілку влади, але він з якоїсь біди призначає шалену кількість чиновників у цій гілці влади, проте за їх роботу жодної відповідальності не несе. Другий - у місцевому самоврядуванні на обласному і районному рівнях є ради, як представницькі органи, проте вони не мають своїх виконавчих органів і змушені виконавські функції та повноваження делегувати відповідним державним адміністраціям, голів яких призначає (?!) президент. На місцевому рівні (село, селище, місто) є відповідні місцеві ради, але вони "безголові", тобто не мають своїх керівників, ними керують сільські, селищні, міські голови відповідно, які не є головами рад, вони очолюють виконавчі структури рад, але саме вони скликають сесії рад, головують на них, підписують ухвалені радами рішення або ветують їх, призначають на посади і звільняють з посад керівників виконавчих органів рад, керівників комунальних підприємств та установ, розпоряджаються коштами відповідного бюджету тощо, тощо, тощо. Територіальні ж громади не мають жодних інструментів впливу на обрані ними ради та голів. Я можу продовжувати ще довго. Але такі моделі влади, які я називаю покручами, передбачені чинною Конституцією України. Мене це не влаштовує, бо воно не працює як слід.

  • @ArtemKolotiuk
    @ArtemKolotiuk 3 дня назад +1

    👍👍

  • @НадіяМарченко-ж2л
    @НадіяМарченко-ж2л 3 дня назад +2

    Багато слів. Америка, Європа, Японія. А що робити Україні жодних порад. І от такі науковці будуть писати нову Конституцію.

    • @МихайлоСавчин-ф1щ
      @МихайлоСавчин-ф1щ 2 дня назад

      країна-переможниця не має писати нову конституцію, ніхто не заперечує, що слід вносити правки і їх треба вносити особливо у зв'язку зі вступом в ЄС, але в умовах воєнного стану конституції не ревізуються і в них не вносять правки