Почав вчити PHP ще 12 років будучи студентом, мені PHP в парі із JavaScript дуже сподобалися, але коли прийшов на роботу, то майже кожен другий співробітник казав "Навіщо тобі це PHP, воно скоро помре" =)) Ага, пройшло вже багато років, а воно живіше всіх живих =)) Як на мене PHP це інструмент і при правильному використовуванні, можна легко і швидко створювати потрібні проекти.
Курс в вас по РНР класний. Такий мегапрактичний і мені дуже класний ментор попався як почав проходити. Збираюсь надолужити і пройти таки повністю його.
Що до питання "смаку". Мені якраз знаки долара ($) у змінних дуже подобаються. Бачиш, що якесь слово починається зі знаку долара - значить це змінна. Це дуже зручно.
Долар перед змінною то норм. Мені подобається. Так я точно не перевизначу якусь бібліотеку чи ще щось. Був колись прикол з пайтоном, імпортувала залежності з аліасами. Потім просто пишу код, який не працює, бо одна змінна мала таку ж назву як і аліас. Довго шукала. В пайтоні давно не працювала, тому пробачте, якщо трохи попутала термінологію
Я зрозумів як виникла білоруська мова!)) просто хтось, хто все життя розмовляв російською почав спілкуватися на українській)) А якщо серйозно - респект величезний! І подяка)
PHP, гарна мова яка має більшість сучасних можливостей... ну хіба що нема багато-поточності, але і бог з нею) Наскільки я чую, то багато робить наклеп саме на продуктивність php, але мій досвід роботи на більш менш навантажених сервісах, показує що частіше проблема не в PHP, а в базах, накшталт не оптимізовані запити, чи потреба в балансувальнику кластерів бази... зараз навіть працюємо над шардуванням бд і єластіка, щоб покращити стабільність роботи і швидкість. А так щодо швидкості то до PHP питань ще ні разу не було, тільки до розробників) Ну можна ще додати що фреймворки іноді доставляють проблеми своєю підкатною магією, але це проблема фреймворків як ідеї, а не мови програмування. Дякую Сергію за як завжди цікавий контент!
Відсутність асинхронності виходить з самої природи РНР, а точніше, з природи його взаємодії з веб-сервером (тобто або як власне модуль сервера, або FPM) -- піднімати купу інстансів та взаємодіяти їм між собою дуже накладно і не виправдовує профітів асинхронності. Так, спроби були, але по факту то все симулякри, які не життєздатні без використання стороннього брокера повідомлень на кшталт Ребіта, та й з ним воно не сильно тойво... Але от є OpenSwoole, Workerman... Це все поки що важко назвати 100% production-ready, але це те, що розв'язує руки в питаннях асинхронності, і згодом ми зможемо побачити реальну асинхронність в РНР.
Я також вважаю що до доларів можна звикнути 😂. Пишуть ентерпрайз проекти на PHP мабуть тому що вміють готовити тільки PHP або щоб зменшити витрати, по факту бізнесу без різниці начому написаний проект головне щоб приносив прибуток. Головне що однієї мови для саморозвитку ніколи не достатньо.
В PHP вже давно завезли статичну типізацію. Але коли її завезли - то не вистачало дженеріків. Можливо зараз вже є, давно не відслідковував. Щодо сімфи й ентерпрайзу - не багато бачу відмінностей від спрінга. Надто багато вже сімфа звідти запозичує. Щодо "що можна писати" - чекав тут на згадування малих консольних утіліт. Як на мене - і тут пих кращий за перл.
Та що завгодно краще за Перл. Ті, хто хейтять РНР, просто з Перлом не працювали. Стосовно Сімфоні, то не знаю як там зі Спрінгом, а я от ще бачу, що вони дофіга чого злизали з .нет-у (а хто там насправді в кого тирив -- .нет у спрінга чи навпаки -- то вже не скажу, але от точно дуже схоже).
Підкажіть, будь ласка: в голові тримаю ідею по створенню "корпотаривного веб середовища з чатом", який можна було б відкривати в браузері, але в подальшому під запіл застосунку на він та мобайл. В середовищі має бути різноманітний функціонал по типу: обмін файлами, постановка задач один на одного, різні дашборди та середовище по типу пейнта в якому можуть відразу малювати група осіб на созвоні. Відповідно чати, дзвінки та інше, чим можуть користуватися працівники компанії. Питання: каркас під таку програму як правило на якій мові пишеться, php? Хочу зрозуміти основу такої програми: на чому вона пишеться, як працює, як може взаємодіяти з іншими сервісами і так далі. Куди копати з чого починати навчання? PHP підійде чи ні?
Umbraco? Orchard? За Умбраку нічого не скажу, не працював з нею, а от Орчард надихався Друпалом (і вони це от прям відкрито визнають), проте там зрозуміли ідеї Друпалу ну дуже хріново і вийшло таке собі, мутант якийсь непонятний.
Пиха це непогана і, на диво, все ще актуальна технологія з точки зору підтримки існуючих продуктів навіть в суворому ентерпрайзі. Вже й перестав рахувати скільки разів її намагались поховати😂 Враховуючи економічну кризу і натяки на рецесію то найближчі років 5-7 ця мова буде годувати ще багато людей.
Ця мова на мою думку буде годувати всіх доти доки AI не порозумнішає і не забере в нас роботу) але я в це не вірю, тому PHP буде жити ще дуууже довго), тому що величезне пхп комьюніті не дасть йому засохнуть!
@@Dimontius1 ще й як дасть, якщо бізнес перестане інвестувати в такі продукти🤣🤣🤣 Зараз є купа комерційних проектів на php і розгортання таких проектів не вимагає дорогого клауду. Крім того інтернет-магазини достатньо не вимогливі щодо логіки, тому і тут може бути плюс n років до терміну життя продуктів))
я б ще сказав що php Wordpress i php Symfony це як дві різні мови, і ті що лають php як проавило бачили тільки стиль пхп вордпрес. Дякувати Богу, мені майже не доводилось працювати з вордпресом і сподіваюсь не доведеться. Але я б не став вчити пхп, бо як було зазначено за нього мало платять, на джаві чи С++ за той самий витрачений час можна одержувати вдвічі більше грошей))
В сенсі bash? чи віндовс шелл? Чи Powershell? Другий досить убогий, баш так нічо, але бракує напр. арифметики з плаваючою комою. Коли щось трохи складніше, то вже краще зразу пітон чи хто що вміє. Повершелл не пробував.
@@ІгорАлієв ну хай буде posix shell. bash це просто перебріханий shell з наворотами, і якщо ті навороти не використовувати - грубо воно те саме. Так, дроби з shell не сумісні, але я цю проблему обходжу множенням числа до коми на 10^знаків після коми + число після коми, і так для кожного числа в виразі, а результат ділю на 10^знаків після коми. 😎 Можна звісно викликати зовнішню утиліту типу bc, але то кратно повільніше, та й взагалі не спортивно.
багато чому, наприклад: одразу треба опанувати асинхронність, купа сирих розробок. які не дуже надійно працюють один з одним, коротше - поріг входу набагато вищий за РНР
When somebody says to you - “PHP is not for big projects” - I have one server that can process 50000+ connections per second but some parts of the data storage system can’t. The secret to that is 2 highly skilled programmers, fpm, bytecode, jit, and concurrency. If somebody doesn’t know how to use php with advanced features that doesn’t make php a slow platform.
PHP щодалі стає все більш типізованим, зараз промисловий стандарт - ставити типізацію всюди, де дозволяє мова, тобто в параметрах, полях, в результатах функцій. Не буду здивований, якщо в 9 версії з'являться типи для звичайних змінних.
я так розумію досить нишева штука, я коли ще балувався Вордпресом думав про мадженту, але відпугнула необхідність платити за атестацію чи щось таке. воно досі так?
Мадженто досить нішева та хардкорно написана штука, кудись далі е-комерсу там не вилізеш. Мав за "щастя" колупати колись, дуже хотілось прийти під їх київський офіс з плакатом "ви шо б...дь понаписували?!".
@@crazyclir Досі платна сертифікація але воно того коштує всі великі магазини досі на мадженто ! классно щ при переході з роботи на роботу - єдине що треба - це новий логін в джиру ввести ))) а далі одне і те саме і ти відразу сіньор помідор першого дня стаєш короче все подобається
@@crazyclir маю на увазі сертифікації без них до роботи не пскають бо компанії мають показувати що над сайтом працюють саме сертифіковані АДОБЕ специ, да і щоб стати адобе партнером то всі деви мають бути сертифіковані
Я чув інше - що пайтон почактово розроблявся як мова для новачків, для навчання. Python 1.x і Python 2.x +- схожі я не впевнений - не працював. А от Python 3 це прям стрибок вперед. Думаю, все що зараз стосується Python - це про Python 3.x
Українська в тебе все краще і краще! Так тримати. А PHP як на мене друга моя улюблена мова після Java! Доречі, на PHP можна писати і зі строгою типізацією. Але думаю, ти це знаєш. Розповіси будь ласка про ReactNative
Новое поколение "програмистов" особенно после курсов програмирования даже не представояет что сайт может работать без реакта и рест апии его разработка может быть в разы дешевле. просто потому что посетителю наплевать на каком он там языке
Пожалуйста, говорите уже на саоём родном языке. Ваш украинский режет ухо, это не украинский, а чисто азировский. Если принципиально не хотите говорить по русски - переходите на английский, все разрабы его хорошо понимают.
Вона ок, якщо сам пишеш для себе. А якщо дивишся чийсь код то краще написати заново або вивчити пайтон і кайфувати. За це і платять в пхп, за тупий мозахізм колупати чужий код.
На любій мові можна погано писати і пхп має в собі все щоб писати гарний ООП код. Теж залежить від компаніі в якій працюєш, бо якщо підеш працювати в якусь вордпрес студію, то не сподівайся гарного коду. Пхп має популярні фреймворки типу ларавел або сімфоні котрі дозволяють швидко, гарно та зручно писати продукційний код подібний до того який ти би писав в пітоні на джанго.
@@peniwi2321 так, але вся справа в пропорціях, в пхп ці пропорції вище. ну і я кажу про досвід з співбесід, про причину по якій програмісти не хотіли проект і про спілкуванн з працюючими на пхп, вони дуже вихваляли пайтон. Мені особисто в кайф на .net, тому більш нема чого сказати.
Лише у грудні -20% 🤑 на IT-курси з менторингу та навчання на проєкті! go.foxminded.ua/4f6zGxC
Респект за українську мову ) надіюсь ви продовжите розвиватись в українському регіоні , дякую.
💙💛
Дякую за мову!
українська все краще з кожним випуском. дякую за цікавий контент
дякуємо)
Прочитав обкладинку як "сенс БНР", але потім зрозумів, що цей канал про IT)
Ой, насмішили, клас)))
Дуже класно розповідаєте. Про php думаю вже давно, ви добре мотивуєте. Дякую!
успіхів) 💚
Ви молодець. Дуже дякую за контент та за українську мову, так тримати💪
дякуємо і вам 😊
PHP жив та жити буде ще 💪🏻
точно)
Сергій, ви молодець ваша Українська мова що разу ліпша і ліпша
💚
Українська Немчинського з кожним відео стає все краще та краще. Дякую за розвиток україномовного ютубу!
🤩
Дякую за український контент
💙💛
Почав вчити PHP ще 12 років будучи студентом, мені PHP в парі із JavaScript дуже сподобалися, але коли прийшов на роботу, то майже кожен другий співробітник казав "Навіщо тобі це PHP, воно скоро помре" =)) Ага, пройшло вже багато років, а воно живіше всіх живих =))
Як на мене PHP це інструмент і при правильному використовуванні, можна легко і швидко створювати потрібні проекти.
😊
Курс в вас по РНР класний. Такий мегапрактичний і мені дуже класний ментор попався як почав проходити. Збираюсь надолужити і пройти таки повністю його.
не забудьте потім поділитися своїми успіхами)
Дякую, Сергію, за інформування! ❤
💜
На 100% погоджуюсь. Окрема дяка за українську
Що до питання "смаку". Мені якраз знаки долара ($) у змінних дуже подобаються. Бачиш, що якесь слово починається зі знаку долара - значить це змінна. Це дуже зручно.
Курс $ це зараз дійсно змінна.
Підтримую!
Дякую 😊
і вам) 💚
Дякую Вам за контент!
😊
Перший лайк.)))
Дякуємо❤
Невже я дожив до того, коли Сергій Немчинський заговорив українською 👍🏻
💙💛
так. вже досить давно :)
Долар перед змінною то норм. Мені подобається. Так я точно не перевизначу якусь бібліотеку чи ще щось.
Був колись прикол з пайтоном, імпортувала залежності з аліасами. Потім просто пишу код, який не працює, бо одна змінна мала таку ж назву як і аліас. Довго шукала. В пайтоні давно не працювала, тому пробачте, якщо трохи попутала термінологію
Я зрозумів як виникла білоруська мова!)) просто хтось, хто все життя розмовляв російською почав спілкуватися на українській))
А якщо серйозно - респект величезний! І подяка)
😁
PHP, гарна мова яка має більшість сучасних можливостей... ну хіба що нема багато-поточності, але і бог з нею) Наскільки я чую, то багато робить наклеп саме на продуктивність php, але мій досвід роботи на більш менш навантажених сервісах, показує що частіше проблема не в PHP, а в базах, накшталт не оптимізовані запити, чи потреба в балансувальнику кластерів бази... зараз навіть працюємо над шардуванням бд і єластіка, щоб покращити стабільність роботи і швидкість. А так щодо швидкості то до PHP питань ще ні разу не було, тільки до розробників) Ну можна ще додати що фреймворки іноді доставляють проблеми своєю підкатною магією, але це проблема фреймворків як ідеї, а не мови програмування. Дякую Сергію за як завжди цікавий контент!
Відсутність асинхронності виходить з самої природи РНР, а точніше, з природи його взаємодії з веб-сервером (тобто або як власне модуль сервера, або FPM) -- піднімати купу інстансів та взаємодіяти їм між собою дуже накладно і не виправдовує профітів асинхронності. Так, спроби були, але по факту то все симулякри, які не життєздатні без використання стороннього брокера повідомлень на кшталт Ребіта, та й з ним воно не сильно тойво...
Але от є OpenSwoole, Workerman... Це все поки що важко назвати 100% production-ready, але це те, що розв'язує руки в питаннях асинхронності, і згодом ми зможемо побачити реальну асинхронність в РНР.
дякую!
В наші часи треба оцінювати не тільки поріг входження, а й поріг виходження 😂
ахаха
А де висловлювання крутих музикантів в кінці відео? 😢
в новинах)
@@alexandrapersukova поняв😁🫡
В мене ситуація зворотьня - я з Java пішов на PHP. Обидві мови доволі класні.
❤
здивований :)
Я також вважаю що до доларів можна звикнути 😂.
Пишуть ентерпрайз проекти на PHP мабуть тому що вміють готовити тільки PHP або щоб зменшити витрати, по факту бізнесу без різниці начому написаний проект головне щоб приносив прибуток.
Головне що однієї мови для саморозвитку ніколи не достатньо.
В PHP вже давно завезли статичну типізацію. Але коли її завезли - то не вистачало дженеріків. Можливо зараз вже є, давно не відслідковував.
Щодо сімфи й ентерпрайзу - не багато бачу відмінностей від спрінга. Надто багато вже сімфа звідти запозичує.
Щодо "що можна писати" - чекав тут на згадування малих консольних утіліт. Як на мене - і тут пих кращий за перл.
Дженеріків ще нема, і думаю буде не скоро, хоча RFC є... А поки що задовільняємося анотаціями в стилі дженеріків, щоб хоча б аналізатор працював.
Та що завгодно краще за Перл. Ті, хто хейтять РНР, просто з Перлом не працювали.
Стосовно Сімфоні, то не знаю як там зі Спрінгом, а я от ще бачу, що вони дофіга чого злизали з .нет-у (а хто там насправді в кого тирив -- .нет у спрінга чи навпаки -- то вже не скажу, але от точно дуже схоже).
Підкажіть, будь ласка: в голові тримаю ідею по створенню "корпотаривного веб середовища з чатом", який можна було б відкривати в браузері, але в подальшому під запіл застосунку на він та мобайл. В середовищі має бути різноманітний функціонал по типу: обмін файлами, постановка задач один на одного, різні дашборди та середовище по типу пейнта в якому можуть відразу малювати група осіб на созвоні. Відповідно чати, дзвінки та інше, чим можуть користуватися працівники компанії. Питання: каркас під таку програму як правило на якій мові пишеться, php? Хочу зрозуміти основу такої програми: на чому вона пишеться, як працює, як може взаємодіяти з іншими сервісами і так далі. Куди копати з чого починати навчання? PHP підійде чи ні?
на Java є дуже потужна CMS - Adobe Experience Manager
👍🏻👍🏻👍🏻
Круто. Коротко і ясно. PHP дійсно проста мова, вічно ламаю голову PHP чи JavaScript. Але думаю потрібно трохи знати обидва але акцент робити на одну.
треба спробувати обидві
6:12 Слышал, что какая-то есть на C#, но названия не вспомню. У меня знакомый с ней в EPAM активно работал
Umbraco? Orchard?
За Умбраку нічого не скажу, не працював з нею, а от Орчард надихався Друпалом (і вони це от прям відкрито визнають), проте там зрозуміли ідеї Друпалу ну дуже хріново і вийшло таке собі, мутант якийсь непонятний.
Ех, не запрограмую я свій ардуіно на PHP😊
Пиха це непогана і, на диво, все ще актуальна технологія з точки зору підтримки існуючих продуктів навіть в суворому ентерпрайзі. Вже й перестав рахувати скільки разів її намагались поховати😂 Враховуючи економічну кризу і натяки на рецесію то найближчі років 5-7 ця мова буде годувати ще багато людей.
Ця мова на мою думку буде годувати всіх доти доки AI не порозумнішає і не забере в нас роботу) але я в це не вірю, тому PHP буде жити ще дуууже довго), тому що величезне пхп комьюніті не дасть йому засохнуть!
@@Dimontius1 ще й як дасть, якщо бізнес перестане інвестувати в такі продукти🤣🤣🤣
Зараз є купа комерційних проектів на php і розгортання таких проектів не вимагає дорогого клауду. Крім того інтернет-магазини достатньо не вимогливі щодо логіки, тому і тут може бути плюс n років до терміну життя продуктів))
Ну в С теж є стрілка якщо ми хочемо отримати доступ до змінної структури або екземпляра класу не через змінну або посилання а через вказівник
так. це взяли саме с С++ :) але навіщо?
Дякую за контент українською мовою!!
💙💛
Традиції річ серйозна, багато чого на ньому написано написано це великою кількістю людей які його добре знають тому нікуди PHP не подінеться
я б ще сказав що php Wordpress i php Symfony це як дві різні мови, і ті що лають php як проавило бачили тільки стиль пхп вордпрес. Дякувати Богу, мені майже не доводилось працювати з вордпресом і сподіваюсь не доведеться. Але я б не став вчити пхп, бо як було зазначено за нього мало платять, на джаві чи С++ за той самий витрачений час можна одержувати вдвічі більше грошей))
не бачив Wordpress, закінчив з пхп на Symfony, я не бачу кейсів де я би сьогодні обрав пхп
@@OlegSkalozub ну зробити інтернет магазин мабуть найкраще на пхп.
php зараз вже теж стає мовою суворої типізації
ну не зовсім. але це добре :)
SHELL ще простіший, і не тільки для WEB, бо немає порогу входження, тільки коврик, з якого більшість бояться сходити.
В сенсі bash? чи віндовс шелл? Чи Powershell? Другий досить убогий, баш так нічо, але бракує напр. арифметики з плаваючою комою. Коли щось трохи складніше, то вже краще зразу пітон чи хто що вміє. Повершелл не пробував.
@@ІгорАлієв ну хай буде posix shell.
bash це просто перебріханий shell з наворотами, і якщо ті навороти не використовувати - грубо воно те саме.
Так, дроби з shell не сумісні, але я цю проблему обходжу множенням числа до коми на 10^знаків після коми + число після коми, і так для кожного числа в виразі, а результат ділю на 10^знаків після коми. 😎
Можна звісно викликати зовнішню утиліту типу bc, але то кратно повільніше, та й взагалі не спортивно.
Спасибо за ролик,учу уже третий месяц php,пока очень нравится.Реально сейчас выйти на джуна с базой php,sql,laravel или посоветуете что нибуть еще?
ну ты работу посмотри, от того что ты учишь ничего не поменяется.. неужели до сих пор мозгов нет?
реально :)
а чому 'не раджу node js '?
багато чому, наприклад: одразу треба опанувати асинхронність, купа сирих розробок. які не дуже надійно працюють один з одним, коротше - поріг входу набагато вищий за РНР
Дякую за українську мову ❤❤❤
😊
дякую за відео, вподобайка та й коментар для популяризації контенту
Допомагаймо ЗСУ!
💛
Для мене існує тільки 2 мови, українська та php)
💙💛
За ноду було обидно
When somebody says to you - “PHP is not for big projects” - I have one server that can process 50000+ connections per second but some parts of the data storage system can’t. The secret to that is 2 highly skilled programmers, fpm, bytecode, jit, and concurrency. If somebody doesn’t know how to use php with advanced features that doesn’t make php a slow platform.
PHP щодалі стає все більш типізованим, зараз промисловий стандарт - ставити типізацію всюди, де дозволяє мова, тобто в параметрах, полях, в результатах функцій. Не буду здивований, якщо в 9 версії з'являться типи для звичайних змінних.
От тільки дженеріків нема і мабуть не буде. Бо сказали що це дорого по перформансу(
PHP це хлібна мова. Будете просто заробляти і тихо хіхікати над тими хто її хоронить.
😊
Узгодження імен у PHP як би натякає на - хочу більше $.
😂
Отакої. Пхп і дефейс, perl скріпити які неможливо було читати і пхп❤
Чого тільки вартувало знайти функцію eval😂😂 в додатках до двіжка на сервері
Досі працюємо з мадженто
Зп вище ринку в 2-3рази
З роботи на роботу переходжу тільки з мадженто на мадженто
Хантять постійно!!!!!
я так розумію досить нишева штука, я коли ще балувався Вордпресом думав про мадженту, але відпугнула необхідність платити за атестацію чи щось таке. воно досі так?
Мадженто досить нішева та хардкорно написана штука, кудись далі е-комерсу там не вилізеш. Мав за "щастя" колупати колись, дуже хотілось прийти під їх київський офіс з плакатом "ви шо б...дь понаписували?!".
@@crazyclir Досі платна сертифікація але воно того коштує
всі великі магазини досі на мадженто !
классно щ при переході з роботи на роботу - єдине що треба - це новий логін в джиру ввести ))) а далі одне і те саме і ти відразу сіньор помідор першого дня стаєш
короче все подобається
@@kuzmenko86 цікаво. А які наприклад?
@@crazyclir маю на увазі сертифікації
без них до роботи не пскають
бо компанії мають показувати що над сайтом працюють саме сертифіковані АДОБЕ специ, да і щоб стати адобе партнером то всі деви мають бути сертифіковані
Я чув інше - що пайтон почактово розроблявся як мова для новачків, для навчання. Python 1.x і Python 2.x +- схожі я не впевнений - не працював. А от Python 3 це прям стрибок вперед. Думаю, все що зараз стосується Python - це про Python 3.x
лайк за українську)
Apache+php one love
Пайтон будьласка.
Не питайте у РНР розробника, навіщо потрібні інтерфейси, як що і без них можна))
Дякую за мову пхп і за українську
😊
Українська в тебе все краще і краще! Так тримати. А PHP як на мене друга моя улюблена мова після Java!
Доречі, на PHP можна писати і зі строгою типізацією. Але думаю, ти це знаєш.
Розповіси будь ласка про ReactNative
дякую. Але про реакт Нейтів майже нічого окрім загальних речей не знаю...
@@SerhiiNemchynskyi Зрозумів, дякую за відповідь
Новое поколение "програмистов" особенно после курсов програмирования даже не представояет что сайт может работать без реакта и рест апии его разработка может быть в разы дешевле. просто потому что посетителю наплевать на каком он там языке
чувствуется что в быту на русском
Відчувається що зросійщений був.
@@PROGRAMMATOR Сергій не був зросійщений, він з рф переїхав в Україну працювати, якщо не помиляюсь, наприкінці 90-х. Зараз вже отримав громадянство.
@@МихаилКрамер-н7ш все правильно тільки пізніше переїхав
в 2001
Пожалуйста, говорите уже на саоём родном языке. Ваш украинский режет ухо, это не украинский, а чисто азировский. Если принципиально не хотите говорить по русски - переходите на английский, все разрабы его хорошо понимают.
@@DerRheinwanderer калі штосьці незразумела карыстайся гугл трансліт
Майстерність приходить тільки з практикою
якщо хочете чути мене російською, користайтеся російськомовним каналом, а від цього відпишиться
Вона ок, якщо сам пишеш для себе. А якщо дивишся чийсь код то краще написати заново або вивчити пайтон і кайфувати.
За це і платять в пхп, за тупий мозахізм колупати чужий код.
На любій мові можна погано писати і пхп має в собі все щоб писати гарний ООП код. Теж залежить від компаніі в якій працюєш, бо якщо підеш працювати в якусь вордпрес студію, то не сподівайся гарного коду. Пхп має популярні фреймворки типу ларавел або сімфоні котрі дозволяють швидко, гарно та зручно писати продукційний код подібний до того який ти би писав в пітоні на джанго.
@@peniwi2321все вірно)
@@peniwi2321 так, але вся справа в пропорціях, в пхп ці пропорції вище.
ну і я кажу про досвід з співбесід, про причину по якій програмісти не хотіли проект і про спілкуванн з працюючими на пхп, вони дуже вихваляли пайтон.
Мені особисто в кайф на .net, тому більш нема чого сказати.
Ого, богоподібний пайтон, на ньому не можливо гівнокодити.