Будівництво асфальтного заводу в Новому Білоусі: що турбує жителів, які проти? | Сьогодні. Головне

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 18 ноя 2024

Комментарии • 21

  • @ОльгаГресь-щ3ы
    @ОльгаГресь-щ3ы 3 года назад +7

    В якій державій ми живими?В державі в якій все купуються і продається, на жаль.Люди проти заводу, майже всі немає довіри до цього заводу, якщо до нас не дослухаються будемо перекривати міжнародну трасу.

    • @петя-н5ъ
      @петя-н5ъ 3 года назад +2

      Правиль иначе не как а замешаны в этом местные царьки...

    • @JujaKremen
      @JujaKremen Год назад

      Навіть більше Вам скажу: в усьому сучасному світі живуть за капіталістичними принципами, купуючи все що можна та усіх кого треба. Україна не виняток. Це тенденція.

  • @JujaKremen
    @JujaKremen Год назад

    У Чернігові є заводи з виробництва асфальту, у Мені, Прилуках, Бобровиці, також місцевий аграрій досить відомий будує дороги за власний кошт (!), встановивши одразу два (!) асфальтних заводи на території власного аграрного сектору.

  • @natalynetolya
    @natalynetolya 3 года назад +5

    Представитель завода надеется на согласие жителей других сел ОТГ, им конечно то это выгодно, финансы будут идти в ОТГ ,но какой ценой?!, ценой здоровья жителей села Нового Белоуса. И весь абсурд в том, что жители села Нового Белоуса непосредственно пострадают от этого завода, а их голоса никто не хочет и слышать и брать во внимание. Вот это дожились, и это справедливость?! Жителям села Нового Белоуса предостаточно вреда от мусорного полигона ,который по плану должен был быть закрытым ещё в 1997 году, а до сих пор это не закрыто и ситуация там настолько серьезная,что этим полигоном должны заняться на государственном уровне. Экологический налог поступает в село Новый Белоус, а сейчас уже в ОТГ, снова же страдают жители этого села, и куда идут эти налоги?, а должны идти на улучшение экологической ситуации, да и то в какой ситуации находится этот полигон, и уже наносит серьёзный вред и окружающей среде и жителям , то жители должны получать ещё и компенсацию за этот весь ущерб их здоровью . А полигон должен быть закрыт уже давно и должен быть построен мусороперерабатывающий завод.

    • @JujaKremen
      @JujaKremen Год назад

      Асфальтні заводи працюють за сприятливої погоди та умов для будівництва доріг. Тобто робота будь-якого заводу виробництва асфальту розпочинається у квітні та триває у кращому випадку до листопада. А потім 4 місяці відпочинок, так що громада та екологія не постраждають від роботи сучасного АБЗ, оснащеного необхідними екологічними фільтрами.

  • @JujaKremen
    @JujaKremen Год назад

    Якщо асфальтні заводи сучасні та обладнані необхідними фільтрами, а саме такі на балансі у Автостради, то все там буде в порядку з екологією. У багатьох містах України асфальтні заводи розташовані на території міст та сільських рад.

  • @natalynetolya
    @natalynetolya 3 года назад +3

    Представитель завода, ответьте пожалуйста, какой химический состав этого пара,который будет выходить после смешивания асфальтно-бетонной смеси? И насколько этот пар безопасный для окружающей среды и особенно для жителей села Нового Белоуса и ближайших населённых пунктов?

    • @JujaKremen
      @JujaKremen Год назад

      Сучасні асфальтобетонні заводи не завдають жодної відчутної шкоди екологічному середовищу. АБЗ оснащені сучасними технологічними фільтрами, які створюють сприятливі умови для виробництва асфальту. Наприклад, на території столиці функціонують 5 потужних асфальтобетонних заводів. У інших містах України також достатньо сучасних технологічно оснащених АБЗ.

  • @mishar153
    @mishar153 3 года назад +1

    Представитель Новогобелоуса начала предвыборную компанию, один популизм, имхо. Яйцо учит курицу, а то у отг нет юр.департамента и они не знали процедуры, плюс асфальтная корпорация со своими юристами, это смешно

  • @yuriy-wh9nw
    @yuriy-wh9nw 3 года назад +1

    Сусідні громади з задоволенням заберуть до себе завод , а Новий Білоус як був так і буде "Селом неасфальтованим" завдяки кучці малограмотних осіб.

    • @JujaKremen
      @JujaKremen Год назад

      100% так і буде. У Києві 5 асфальтних заводів на території міста, у інших містах також АБЗ на околицях міст розташовані.

  • @Eliostars
    @Eliostars 3 года назад

    Мда, не сообщили совсем жителям села никакой информации от сильрады, закрадывается мнение подкупа и незаконности. И темпы мгновенные, и там выше "заносят".

  • @JujaKremen
    @JujaKremen Год назад

    Ну якщо громада виступає проти появи заводу, то Автострада знайде ту громаду, яка погодиться та захоче отримувати по 7,5 мільйонів гривень за 2 роки. На мій погляд, тут лише питання у грошах, і це доволі очевидно. А про здоров'я людей дуже смішно слухати аргументи, коли у якості альтернативи починають говорити про сміттєпереробний завод. Це точно не йде в порівняння з більш екологічним сучасним асфальтним заводом.

  • @ОльгаГресь-щ3ы
    @ОльгаГресь-щ3ы 3 года назад

    До чого тут села, які знаходяться на далекій відстані від Нового Білоусу

  • @hancristsian1665
    @hancristsian1665 3 года назад

    який ьардак в державі

  • @ВладВ-б7х
    @ВладВ-б7х 3 года назад +3

    Дмитрий Федоров стал гнилим председателем!!!

    • @Павло-м8с
      @Павло-м8с 3 года назад

      Я не думаю, что такой комментарий есть уместным и справедливым. Как по мне, Дмитрий - компетентный и адекватный руководитель, который действует в интересах развития села; И это хорошо - что есть инвесторы, которые желают зайти; По опыту общения с председателем, я точно знаю, что он постоянно ищет варианты благоустройства ОТГ;

    • @615649
      @615649 3 года назад

      Ну как для молодого фельдшра которого в итоге люди выбрали головой ОТГ - он справляется неплохо.

    • @ВладВ-б7х
      @ВладВ-б7х 3 года назад

      @@Павло-м8с не видно результатов!!!!!