Це найкраще виконання "Запорізького маршу" після Є.Адамцевича. Славно, пане Ярославе! Частіше виконуйте цей безсмертний твір української слави не лише в Україні, а й за кордоном.
1. Виникла українська мова однозначно раніше за російську, німецьку і турецьку. За даними вченого Василя Кобилюха, українська мова сформувалася ще в Х-ІV тисячоліттях ДО НАШОЇ ЕРИ й походить вона із санскриту. А перша згадка українських слів була у 448 р. нашої ери. Тоді візантійський історик Пріск Панійський перебував на території сучасної України у таборі гунського володаря Аттіли і записав слова “мед” і “страва”. 2. Українська мова - одна з наймилозвучніших мов світу. 1934 року в Парижі на лінгвістичному конгресі провідні фахівці визнали українську мову третьою з-поміж усіх мов (після французької та фарсі) за мелодійністю, лексичним і фразеологічним багатством, величезними словотвірними можливостями, синтаксичною гнучкістю. У Швейцарії на схожому форумі, де головними критеріями оцінки були евфонічна система мови, її мелодійність і милозвучність, українську мову було названо другою після італійської. 3. Відомого письменника Івана Котляревського назвають основоположником нової української мови. Саме після видання «Енеїди» Котляревського українську мову офіційно визнали літературною. 4. Сучасна українська мова має близько 256 тис. слів. Найбільша кількість слів в українській мові починається на літеру «П». Натомість найрідше українці вживають літеру «Ф», здебільшого в запозичених словах 5. Українська мова має спільну лексику з декількома мовами сусідніх країн: 84% - білоруська; 70% - польська; 68% - сербська; 62% - російська. 6. Наша мова особливо багата на зменшувально-пестливі слова. Навіть слово «вороги» в українській мові має зменшувальну форму - ВОРОЖЕНЬКИ. 7. В Україні є особливі слова - паліндроми. Це такі собі «дзеркальні» слова або вирази, які можна читати як зліва направо, так і навпаки. Як приклад - «Я несу гусеня». 8. Наша мова також дуже багата на синоніми. У виданні «Короткий словник синонімів української мови» подано 4279 синонімічних рядів. Найбільшу кількість синонімів має слово «бити» - аж 45 синонімів, а «горизонт» - 12 синонімів. 9. До середини ХІХ століття українську мову найчастіше називали «руською мовою». «Русинською мовою» вперше українську мову («руську мову») назвали поляки (це польський прикметник від попередньої самоназви українців «русини»). 10. В українській мові, на відміну від решти східнослов‘янських мов, іменник має 7 відмінків, один з яких - кличний. Крім нашої кличний відмінок існує ще в трьох мовах - латині, грецькій та санскритській граматиках.
kravchukoleksiy Те, про що ви кажете, називається процесом ікавізму, який розпочався на наших землях десь у 12 столітті. За книжною традицією продовжували писати "о", але "і" вже давно існувало в більшості діалектів.
І в Д.Яворницького в російському варіанті "История запорОжских кОзаков", в українському - "Історія запорІзьких козаків". "О" - це результат зросійщення під впливом російських документів та політики Росії. До того ж тоді (за часів Куліша) український правопис не був унормований і під впливом політики царського самодержавства та в результаті заблокованости української національної свідомости нещадно зросійщувався.
Від бандури і його виконання віє віковою історією українського народу. Браво маестро!
бандура в 52 струни це вам не балалайка в 3 струни.це наш символ Украини
Це найкраще виконання "Запорізького маршу" після Є.Адамцевича. Славно, пане Ярославе! Частіше виконуйте цей безсмертний твір української слави не лише в Україні, а й за кордоном.
Гордість за нашу Україну,за талант виконавця.
Супер! Життєстверджуюче підіймає український дух!
Оце так Марш ! Молодець Ярику ! Дай Бог тобі щасливої долі ! Талант ! Дякую !
Ярославе! Хай Господь помагає в твоій творчості!
Аж до сліз, пробирає, всього найкращого виконавцю, здоров'я та благополуччя.
Я просто у захваті! Дай Боже, Вам Ярославе творчих успіхів, і надхнення ! Пишаюся нашим маршем !
Я грала на бандурі в Луганську. Слухаю Вас та плачу від спогадів 🇺🇦❤️
❤😢
Джусь просто геній Бандури! Його талант покорив навіть китайців! Слава Україні!
1000 лайків!
Strumento magnifico! Musica meravigliosa e grande talento! Grazie dall' Italia!🌝
Гарно як, гріє серце і душу. Слава Україні!
Неймовірно
Жива музика українського духу!
Як гарно! Дякую!
Супер !
Дякую за гарне виконання маршу. Вітання з Варшави
Так хочеться, щоб і моя Євгенія доросла до такого! Це ж мій улюблений марш! А поки що слухаємо "якби мені черевики" й "Дощик"!
Браво, Ярославе!
Дякую, Ярославе!
Талановитий.Чарівник
Класно, технічно і характерно.
Божественно красиво!
В цьому хлопцеві ВИРУЄ ГЕН УКРАЇНЦЯ!! ПОКИ Є ТАКІ СЕРЦЯ- ТО Й ЗАВЖДИ БУДЕ СЛАВА УКРАЇНІ!!
Героям слава!!!
УКРАЇНО- ПЕРЕМОЖЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЗАПОРІЖЖЯ ВИСТОЄ !!!!!!!!!!
Талановито й професійно.
Браво!!!!
Ярослав!
Молодец, браво! Здоровья и творческих успехов тебе.
Супер!
Very impressive. Thank you, Yaroslav!
Ярослав,вы молодец! Большой талант! Желаю больших творческих успехов!
Наша родинна пiсня....
Шик
Неймовірно !
чудове виконання
Precioso!!!!
Ярослав молодець.А ви розумники що скоріше критикували попробуйте зіграти краще.
... Шикарно!
@@alexandrskibin, видео клип этого марша слушал много раз. И не надоедает.
Слава Украине. Немец говорит.
@@karasunkar787 героям - слава! Спасибо за поддержку!!!
Суперрр
добре, дюже добре
fantastiska
А як звучить добре, господи..
................ ЛЮДЯМ СЛУЖИ !!!!!!!!!!!! ..................
👍👏👏👏
💙💛 ДЯКУЮ 💙💛
У 1999 році ❤️
1. Виникла українська мова однозначно раніше за російську, німецьку і турецьку. За даними вченого Василя Кобилюха, українська мова сформувалася ще в Х-ІV тисячоліттях ДО НАШОЇ ЕРИ й походить вона із санскриту. А перша згадка українських слів була у 448 р. нашої ери. Тоді візантійський історик Пріск Панійський перебував на території сучасної України у таборі гунського володаря Аттіли і записав слова “мед” і “страва”.
2. Українська мова - одна з наймилозвучніших мов світу. 1934 року в Парижі на лінгвістичному конгресі провідні фахівці визнали українську мову третьою з-поміж усіх мов (після французької та фарсі) за мелодійністю, лексичним і фразеологічним багатством, величезними словотвірними можливостями, синтаксичною гнучкістю. У Швейцарії на схожому форумі, де головними критеріями оцінки були евфонічна система мови, її мелодійність і милозвучність, українську мову було названо другою після італійської.
3. Відомого письменника Івана Котляревського назвають основоположником нової української мови. Саме після видання «Енеїди» Котляревського українську мову офіційно визнали літературною.
4. Сучасна українська мова має близько 256 тис. слів. Найбільша кількість слів в українській мові починається на літеру «П». Натомість найрідше українці вживають літеру «Ф», здебільшого в запозичених словах
5. Українська мова має спільну лексику з декількома мовами сусідніх країн:
84% - білоруська;
70% - польська;
68% - сербська;
62% - російська.
6. Наша мова особливо багата на зменшувально-пестливі слова. Навіть слово «вороги» в українській мові має зменшувальну форму - ВОРОЖЕНЬКИ.
7. В Україні є особливі слова - паліндроми. Це такі собі «дзеркальні» слова або вирази, які можна читати як зліва направо, так і навпаки. Як приклад - «Я несу гусеня».
8. Наша мова також дуже багата на синоніми. У виданні «Короткий словник синонімів української мови» подано 4279 синонімічних рядів. Найбільшу кількість синонімів має слово «бити» - аж 45 синонімів, а «горизонт» - 12 синонімів.
9. До середини ХІХ століття українську мову найчастіше називали «руською мовою». «Русинською мовою» вперше українську мову («руську мову») назвали поляки (це польський прикметник від попередньої самоназви українців «русини»).
10. В українській мові, на відміну від решти східнослов‘янських мов, іменник має 7 відмінків, один з яких - кличний. Крім нашої кличний відмінок існує ще в трьох мовах - латині, грецькій та санскритській граматиках.
Дякую!
Круто! Слава Україні
❤🌍🙂💛💙😊
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Це вам не на ложках бряцати! Слава Україні!
Слава Україні!
Слава нації!
Слава нації!
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Офигеть
👍👍👍👍👍👍👍👍
❤️🇺🇦
👏🏻
✊,🇺🇦!
Слава Україні !!!!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦💛💙💙💛❤️
Запорозький. Не було "запорізьких" козаків, були тілько запорозькі.
kravchukoleksiy Те, про що ви кажете, називається процесом ікавізму, який розпочався на наших землях десь у 12 столітті. За книжною традицією продовжували писати "о", але "і" вже давно існувало в більшості діалектів.
В українській мові у закритому складі пишеться "і" (Львів, запорізький) у відкритому - "о" (Львову, запорожець)
"Запорозькі козаки" - зросійщений варіант "запорізьких козаків".
Олексій Вертій не думаю. Скоріше застарілий. Почитайте Куліша, у нього скрізь запорожці, запорозький.
І в Д.Яворницького в російському варіанті "История запорОжских кОзаков", в українському - "Історія запорІзьких козаків". "О" - це результат зросійщення під впливом російських документів та політики Росії. До того ж тоді (за часів Куліша) український правопис не був унормований і під впливом політики царського самодержавства та в результаті заблокованости української національної свідомости нещадно зросійщувався.
барабани на фоні не дуже краще якимось оркестром грати.
🇺🇦 Здорово играет! Молодец!💪
Якби не "гуп-гуп" - було б чарівно. А оте гупання нідочого
+LeZonPic Теж так думаю
А я так не думаю. Ви просто нічогісінько у сучасній музиці не тямите. Просто як моя бабця, якій за 80 років.
Ваше зауваження щодо віку та наших музичних здібностей мало би певно принизити нас у власних очах. Натомість звучить як комплімент. Дякую.
***** Ні, до чого тут це? Я не кажу, шо вам то має подобатися, але прошу не проявляти свого ярого обурення з цього приводу. Мені, ось, подобається.
гуп-гуп - провал.
Ударные всё испортили, исполнение хорошее.
відчувається, так. Та не кретично.
Ну, і на тому дякую
МашаАллаh.
Дійсно добре.
Україна це щось неймовірне!!!!
Аллаhу Акбар.
👍👏👏👏💛💙💓
зроби с барабаном !))