Комментарии •

  • @BeniBeni-nw7dk
    @BeniBeni-nw7dk 2 года назад +3

    Vaj ne tepsi e peshqit ne shqipri ne deti hahaha

  • @Authoctonus
    @Authoctonus Год назад +1

    Kukuuuuuuuuu😂😂😂😂😂😂😂

  • @mitrovicashqipria7108
    @mitrovicashqipria7108 2 года назад +3

    Hahahaha

    • @muratzabeli2599
      @muratzabeli2599 2 года назад

      Mitrovica persh
      A pi sheh se qfar MINISTRASH kemi o vlla.. Qfar shembulli merr ky kali.. Runa ZOT prej ANSLFABETAVE me FUNKSIONE te LARTA. ... Kjo sesht kurgja qa Kan me dal te tjeret Haj KUKU Haj.. Po per qeta po ju ikun DEBATEV me ANISTA e GAZETAR se SDIN qa me than 90% te tyre me shkoll FILLORE e te MESME skan ma shum shkoll do FSKULTETA i KAN ble me pare ne TIRAN R SHKUP skan tjeter.. Klm..

  • @arjanrexhepi4256
    @arjanrexhepi4256 7 месяцев назад

    🤣🤣🤣🤣🤣🤣🫣🔥🔥

  • @rronirroni8367
    @rronirroni8367 2 года назад +5

    Wwvvc hajna albin burdushi

    • @muratzabeli2599
      @muratzabeli2599 2 года назад

      RONI.. Persh.. Kta vvja Jan kompanija e grumbullimit te mbeturinave Politike te kosoves.. Te gjith hajnat qe kta i Kan qujt ne partit e vjetra kta i Kan grumbullu.. .. diku 95% te tyre i Kan tash Brenda parties se tyre.. Luje Mac kryt e bullit. Hajnija nuk luftohet me hajna e as korrupcioni me njerz te korruptum..a e degjova qka Tha ky kali i drunit qfar shembulli mori Aa.. Si VOJ ne TEPSI 😂😂😂😂.. Klm.. Jaran..

    • @rronirroni8367
      @rronirroni8367 2 года назад +1

      @@muratzabeli2599 po bre me te knaq ne humor une thash mos u ka ban humor AMA ai ishte kan TU ba politik si ajo thanja si magari ne muzik hehehe .

    • @Robert-ex1km
      @Robert-ex1km 2 года назад

      Ja rrof 🍒 Albinit. Sa më shum që po ankoheni në Albinin dhe Vjosën, aq më shum po bindemi se Qeverija dhe Presidenca jan tamam në rrugë të duhur për ta pastruar Kosovën nga kriminelët dhe teadhëtarët analfabet që për 20 vite me radhë qëllimisht shkatrruan Kosovën në favorë të pundhënsit të tyre shkjaut.

    • @muratzabeli2599
      @muratzabeli2599 2 года назад

      @@rronirroni8367 o RONI
      Kta nuk din me ba Politik por vetem hakmarrje din me bo.. E aq shum i besojn vetit qe Jan te menqur e vetem budallakina qesharake bojn.. Hahahahaha..