VESKLUZU 36 | Beton v Manchesteru. Oliseho kolotoč. Samba v Realu. ft. Ondřej Mazuch

• Опубликовано: 28 сен 2024

Комментарии • 3

• @theDawa12
    @theDawa12 5 дней назад +2

Vždyť Arsenal od začátku zápasu zase jen bránil. Jen to že dostali gól, je přijmulo k tomu něco zkusit. Dostali se k random střele z dálky a k 1 rohu. Byl jsem rád že se Arsenal zvedl a docela jsem jim přál, ale s tím jak jakým stylem hrajou velké zápasy v PL a nebo v Evropě, tak se mi hrozně zhnusili. Bernardo Silva má pravdu a to Manchester City taky nemusim.

• @patrikmachac3935
      @patrikmachac3935 3 дня назад +1

Tohle je brutálně nesmyslný komentář. Ale rozumím tomu, že média tlačí Man City a Arsenal dělá likes a pozornost, tak toho každý využívá. Arsenal samozřejmě hraje tak, aby maximalizoval své šance na body. Man City venku je extrémně těžký zápas, přesto tam vedli do 97 minuty 2:1. To je velmi slušné na zaparkovaný autobus, jak tady tvrdíš. Když jsi o hráče méně, moc možností nemáš. Skvělá taktika bitva a skvělý zápas, který rozhodčí necitlivě ukončil vyloučením hráče.

@theDawa12 3 дня назад

@@patrikmachac3935 😂😂 ublížený fanoušek Arsenalu. A co zápas s Atalantou, dvojzápas loni s Portem, předloni myslím se Sportingem. Kolikrát Arsenal dá gól v Premier league ze standartky proti týmům jako je Fulham apod.. a pak to brání celý poločas úplně nechutně bez zájmu ofenzivy. Nefandím ani Arsenalu ani City, jsem většinově nestranný fanoušek a fandím dobrému fotbalu.😄