Мій інстаграм instagram.com/kharchukkolya/ Привіт 👋, з вами Сім'я в селі. Ми просто знімаємо своє життя на камеру і показуємо його вам. 👇👇👇 Свинарництво. Виноробство. ************************************************ ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ 👉 ВАЙБЕР 097-77-66-090 ************************************************ Адреса " УкрПошта" Житомирська область Любарський район с.Стара Чортория Молодіжна 39 Інд 13122 *********************************************** Адреса "НаваПошта" Житомирська область м.Любар відділення √ 1 Харчук Микола Миколайович 097-77-66-090 ***********************************************
Да,качество воды бурильщик не может гарантировать,но и при бурении можно выбрать грунт который подсказывает какая вода там,в разных грунтах разное качество воды.Просто нужно знать,и всё же точный анализ можно добитса через лабораторию.
Глубина может быть очень разная. У меня колодец два метра и воду можно ложкой набирать. У соседа через участок 30метров в сторону и вниз метров десять так у него до воды только 20метров.
Так сильніше і не порве трубу в землі а якщо плавун .На різьби тільки трішки піде в сторону тому що труба втручається одна в іншу на сантиметрів 15 ато і 20.А на зварці вони собі здешевлюють роботу а з нас деруть 3 шкури. Пишу те що сам робив в Києві на фірмі.
@@МихайлоМельничук-ф3л Правильне зауваження. Варять не газом, і навіть не напівавтоматом. Це що - труби з нержавійки? Ні. Звичайні труби варять електродом. Виходить що місце зварювання - найслабше місце щодо навантажень, і найслабше щодо корозії.
Все просто. Это значит что у вас на глубине 74 метра воды нет. Чегото ни кто не говорит что бурение по гранитам это латарея с большой вероятностью хорошего варианта. Но далеко не 100%. Залетное это дело , что угодно может случится. И самое простое это просто нет водонасыщеной трещины. Из монолита воду не высосеш. Аиеще множество залетов с потерей или поломкой инструмента, поломки самой техники. А цены там нп все конские. Так что такая цена уивас это шара. Уинас точно дороже. Тем более сейчас когда работать некому. Я в бригаде один остался . И дружественная фирма тоже один дед и работать нескем. А у нас еще такая система что в городе есть фирмы в которых буровых машин и небыло. Наша бригада на 3 сторонних фирмы работала. Так что у нас в инженерной геологии сейчас беда.
Вони самі не розуміють про якість води. Все залежить на який горизонт ставати. Можно стати тупо на воду а можно пошукати питну воду але ж потрібно дивитися й розумітися на що за порода й грунт виходить з свердловини при бурінні... Шляпа а не контора...
Люди! Чим Ви піднімаєте воду з 30-50 м? Янщо звичайним насосом- означає, що статичний рівень води до 9 м. Погружним - 15-18м. Для чого бурити ще 20? Щоби знайти залізо?
Ви хочете спочатку вияснити яка якість води на глибині у місці де ви хочете мати свердловину? Та нема питань! Приїдуть бурильники, ви їм заплатите по 700-900 грн. за метр, пробурять, візьмуть пробу води - от і будете знати. А тоді вже будете вирішувати - варто чи не варто. Можете навіть скористатися вже пробуреною свердловиною - і матимете чи не матимете воду. Ви цього хочете? 😆 Чи може ви думаєте, що є якісь екстрасенси, які за недорого можуть оцінити яка вода на глибині, і це - без буріння, але з гарантією? Або думаєте, що знайдуться такі бурильники, які у випадку якщо у вас на глибині виявиться неякісна вода - повернуть вам гроші? Вони роблять роботу, несуть витрати, їм треба заробляти і годувати свої сім'ї - ви думаєте що вони з вами будуть у лотерею грати? Якщо б навіть і знайшлася така фірма і давала гарантію на якість води - то розцінки були б суттєво вищі, бо були б враховані ймовірні збитки за "непродуктивне буріння" - фірма все одно мусила б у середньому "вийти в плюс". Інакше і бути не могло б. Я колись мав декілька раз справу з бурильниками. Що там у конкретній точці може бути під землею - точно не знає ніхто до моменту коли пробурено. Може трапитись що завгодно - і порода з високим вмістом заліза (вода буде червона як із старого радянського водогону), може бути дуже жорстка вода із високим вмістом солей, зрідка можна натрапити на великій глибині і на справжній солончак, і на воду із запахом нафти, і на глиняний пливун. Бурильники можуть орієнтуватись лише приблизно, що у даній місцевості і на якій плюс-мінус глибині трапляєттся найчастіше. І то не завжди.
@@Dimitr_Max судячи з вашого переліченого опису ви і є бурильник або власник установки 😉.Так і є погрішності і у бурильників то чому має людина повністю віддавати кошти якщо вона не добурена а вода біла іде?
@@Володимир1212 Ні, я точно не бурильник. 😆 Проте колись організовував і контролював роботу бурильників, тому трох інформації від них "нахапався". Якість води - це не "погрішність" бурильників. Бурильники роблять свою роботу - бурять, встаноалюють насоси, під'єднуют і т.п. Де бурити і на яку глибину - вирішуєте ви, і всі ризики - ваші. Ви не можете мати претензії до таксиста, який вчасно привіз вас у аеропорт, але ви не вилетіли, бо літак виявився несправним. Ви таксисту не скажете: "Я вас найняв, ви мене привезли, літака нема. Нащо мені та поїздка, чому я маю за неї платити?" Якщо йде біла, сіра чи жовта вода - це означає що добурились до пласту білої, сірої чи жовтої глини. Звідти доброї води точно не буде. Варто бурити глибше - більша частина коштів витрачена, припиняти буріння - гарантовано викинути їх на вітер. А далі - як повезе. Частіше везе ніж не везе. Хоча буває по-різному. Знаю одну людину, якій пробурили 170 м, і ніяк не могли пройти пласт рудого піску з великим вмістом окису заліза (іншими словами - іржі). Бурильники казали, що не повезло - натрапили на велику підземну виїмку, наповнену цим піском. А у сусіда неподалік було інакше, і він домовився з цим сусідом про спільну експлуатацію його свердловини - проклав від нього трубу.
Микола доброго дня недумайте буріть свердловину я втому році пробурив 30 метрів і задоволений води море все літо город поливав і ні яких проблем мині бурила фірма урський горизонт в 9 ранку почали і в 3 часа дня закінчили
херсонская обл.били мне недавно тоже скважину 50метров за 40мин. цена 20 000грн. обсадная труба 50 мм, цельная с фильтром на конце для дома и для хозяйства и для пол га земли вполне достаточно , у нас люди и по 2 га поливают ,мотор центробежный на 10 куб стоит,а смысл 120 -140 трубы,отвалить бабки и все,и не надо дорогущие моторы глубинные ,это все развод
Скажите знающие - 60 лет все с колодцем - было норм, метр воды, недавно (2 года назад) вычистили, а месяц назад стала грязная вода, после скачивания оказалось что со дна бьют три фонтана тем самым каламутит воду - что можно сделать, если можно?
My great gran father was digging his first well by hand in the Khodoriv region and came across a strong smell of natural gas this was before Dashava gas field discovered. The ideal depth for water wells is around 100m anything less is contaminated as I said above .I'm sure you need permission from the council to allow a deep well allowing 20 tonnes of water daily.
По говору чую "полішука")))) краще з ними справи не мати))) Але якщо по факту, то Юрський горизонт доволі професійна команда, дається паспорт на свердловину, гарантія і так далі... але відразу потрібно розуміти, що за це потрібно буде добряче переплатити.
Така українська звичка - все має бути з запасом. Наші сусіди десь 40 років тому заливали перекриття на двоповерховій хаті. Оба перекриття - по 25 см. Товстелезна арматура. Оба рази з'їжджались їх родичі, сходились сусіди помагати заливати. І всі пробували переконати зекономити на бетоні. А сусід: "Хай буде!". Мій батько на своїй хаті давав 12 см, хата стоїть вже півстоліття. Брат недавно робив ремонт, знімав по всьому будинку ламінат та дерев'яну підлогу - сказав що все в ідеалі, жодних несподіванок.
@@Dimitr_Max В мене гараж для легкового авто. Хтось перекриття над підвалом залив товщиною 600мм. Що правда вібрувати бетон чи користуватись рівнем при заливці нікому в голову не прийшло.
Куда вы лезете сл своими рассуждениями? На резьбе или сварке, варить газом или полуавтоматом, советники. Вы цену на стенку трубы накиньте и к тому труба безшовная. А еще цену на резьбу её не простой станок режет которых в каждой конторе по паре. Они что первые трубу начали варить, до них все на резьбах крутили? И только по тому что на резьбах крепче, с чего вы взяли? Какая стенка должна быть чтоб её резьба не прослабила. Даже на нипелях скрученную с тонкой трубы не нарежеш. На резьбах, на х..я, а главное зачем?
Мій інстаграм
instagram.com/kharchukkolya/
Привіт 👋, з вами Сім'я в селі.
Ми просто знімаємо своє життя на камеру і показуємо його вам.
👇👇👇
Свинарництво.
Виноробство.
************************************************
ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ 👉 ВАЙБЕР 097-77-66-090
************************************************
Адреса " УкрПошта"
Житомирська область
Любарський район
с.Стара Чортория
Молодіжна 39
Інд 13122
***********************************************
Адреса "НаваПошта"
Житомирська область
м.Любар
відділення √ 1
Харчук Микола Миколайович
097-77-66-090
***********************************************
Дуже круто зняте відео, дякую за крутий контент
Дякую вам 🤗
чудово, дуже багато дізналася, дякую за відео 🙌
Дякую за інформацію
Будьласка
В минулому році пробурили собі скважину, 52 метри, ще було по 600 грн, води вистачає з головою, черняхівський район
Зрозуміло 👍
Доброго яка ціна метра Житомирська обл
А документи якісь потрібні для буріння чи непотрібно
хорошая реклама, прямо захотелось))
Да,качество воды бурильщик не может гарантировать,но и при бурении можно выбрать грунт который подсказывает какая вода там,в разных грунтах разное качество воды.Просто нужно знать,и всё же точный анализ можно добитса через лабораторию.
Глубина может быть очень разная. У меня колодец два метра и воду можно ложкой набирать. У соседа через участок 30метров в сторону и вниз метров десять так у него до воды только 20метров.
Зрозуміло 👍
Чому вони труби зварюють? Їх потрібно робити на різьбі.
Чому на різьбі?
Так сильніше і не порве трубу в землі а якщо плавун .На різьби тільки трішки піде в сторону тому що труба втручається одна в іншу на сантиметрів 15 ато і 20.А на зварці вони собі здешевлюють роботу а з нас деруть 3 шкури. Пишу те що сам робив в Києві на фірмі.
@@МихайлоМельничук-ф3л зрозуміло
@@МихайлоМельничук-ф3л Правильне зауваження. Варять не газом, і навіть не напівавтоматом. Це що - труби з нержавійки? Ні. Звичайні труби варять електродом. Виходить що місце зварювання - найслабше місце щодо навантажень, і найслабше щодо корозії.
Тріщина чи зашлакували і пішла вода будь з якої глубини.
ціна в Житомирській області,до чого тут назва ціни в Україні?
Это с трубой 900гр 1 мерт получается ?
У мене бурили 74 метри і не дійшли до води це що таке як поняти НО НЕ ЦІ БУРОВИКИ ВСЕ СТРАННО. НАПИШІТЬ ПРИЧИНУ?
Все залежить від регіону
Все просто. Это значит что у вас на глубине 74 метра воды нет. Чегото ни кто не говорит что бурение по гранитам это латарея с большой вероятностью хорошего варианта. Но далеко не 100%. Залетное это дело , что угодно может случится. И самое простое это просто нет водонасыщеной трещины. Из монолита воду не высосеш. Аиеще множество залетов с потерей или поломкой инструмента, поломки самой техники. А цены там нп все конские. Так что такая цена уивас это шара. Уинас точно дороже. Тем более сейчас когда работать некому. Я в бригаде один остался . И дружественная фирма тоже один дед и работать нескем. А у нас еще такая система что в городе есть фирмы в которых буровых машин и небыло. Наша бригада на 3 сторонних фирмы работала. Так что у нас в инженерной геологии сейчас беда.
Вони самі не розуміють про якість води. Все залежить на який горизонт ставати. Можно стати тупо на воду а можно пошукати питну воду але ж потрібно дивитися й розумітися на що за порода й грунт виходить з свердловини при бурінні... Шляпа а не контора...
На житомирщині на глибині 17 метрів залягають граніти
Нюанси є можна попасти на погану якість води це найбільша проблема знаю 100%!
Так👍
Але вона вирішуєця фільтрувальними станціями,
Але є нюанс це фінанси
Рівенська обл
Як з вами звязаться
Люди! Чим Ви піднімаєте воду з 30-50 м? Янщо звичайним насосом- означає, що статичний рівень води до 9 м. Погружним - 15-18м. Для чого бурити ще 20? Щоби знайти залізо?
Для того, щоб взяти воду з граніту ви чим слухали? А залізо можна дістати і з 15 метрів, то що без води жити?
Дякую, дуже інформативно! Не мало нюансів як здається на перший погляд.
я приходив у відпустку, випив за два дні, води дуже багато, до 10 кубів/ год
Ціна як завжди округлена 700-900 + почти усі необізнані у цій справі чи є вода нормальна чи нема плати ,скважину то пробурили а як ???
А як їм на нормальну попасти воду, все залежить від пластів.
А як їм на нормальну попасти воду, все залежить від пластів.
Ви хочете спочатку вияснити яка якість води на глибині у місці де ви хочете мати свердловину? Та нема питань! Приїдуть бурильники, ви їм заплатите по 700-900 грн. за метр, пробурять, візьмуть пробу води - от і будете знати. А тоді вже будете вирішувати - варто чи не варто. Можете навіть скористатися вже пробуреною свердловиною - і матимете чи не матимете воду. Ви цього хочете? 😆
Чи може ви думаєте, що є якісь екстрасенси, які за недорого можуть оцінити яка вода на глибині, і це - без буріння, але з гарантією?
Або думаєте, що знайдуться такі бурильники, які у випадку якщо у вас на глибині виявиться неякісна вода - повернуть вам гроші? Вони роблять роботу, несуть витрати, їм треба заробляти і годувати свої сім'ї - ви думаєте що вони з вами будуть у лотерею грати? Якщо б навіть і знайшлася така фірма і давала гарантію на якість води - то розцінки були б суттєво вищі, бо були б враховані ймовірні збитки за "непродуктивне буріння" - фірма все одно мусила б у середньому "вийти в плюс". Інакше і бути не могло б.
Я колись мав декілька раз справу з бурильниками. Що там у конкретній точці може бути під землею - точно не знає ніхто до моменту коли пробурено. Може трапитись що завгодно - і порода з високим вмістом заліза (вода буде червона як із старого радянського водогону), може бути дуже жорстка вода із високим вмістом солей, зрідка можна натрапити на великій глибині і на справжній солончак, і на воду із запахом нафти, і на глиняний пливун.
Бурильники можуть орієнтуватись лише приблизно, що у даній місцевості і на якій плюс-мінус глибині трапляєттся найчастіше. І то не завжди.
@@Dimitr_Max судячи з вашого переліченого опису ви і є бурильник або власник установки 😉.Так і є погрішності і у бурильників то чому має людина повністю віддавати кошти якщо вона не добурена а вода біла іде?
@@Володимир1212 Ні, я точно не бурильник. 😆 Проте колись організовував і контролював роботу бурильників, тому трох інформації від них "нахапався".
Якість води - це не "погрішність" бурильників. Бурильники роблять свою роботу - бурять, встаноалюють насоси, під'єднуют і т.п. Де бурити і на яку глибину - вирішуєте ви, і всі ризики - ваші. Ви не можете мати претензії до таксиста, який вчасно привіз вас у аеропорт, але ви не вилетіли, бо літак виявився несправним. Ви таксисту не скажете: "Я вас найняв, ви мене привезли, літака нема. Нащо мені та поїздка, чому я маю за неї платити?"
Якщо йде біла, сіра чи жовта вода - це означає що добурились до пласту білої, сірої чи жовтої глини. Звідти доброї води точно не буде. Варто бурити глибше - більша частина коштів витрачена, припиняти буріння - гарантовано викинути їх на вітер. А далі - як повезе. Частіше везе ніж не везе. Хоча буває по-різному. Знаю одну людину, якій пробурили 170 м, і ніяк не могли пройти пласт рудого піску з великим вмістом окису заліза (іншими словами - іржі). Бурильники казали, що не повезло - натрапили на велику підземну виїмку, наповнену цим піском. А у сусіда неподалік було інакше, і він домовився з цим сусідом про спільну експлуатацію його свердловини - проклав від нього трубу.
Я живу на горбу в сусіди сверлили приблизно 100 метрів.
Вода не завжди повторює навколишній горизонт, може бу ти меньше 100 м
Ірина і по ціні скільки обійшлася скважина робота і труби?
@@Володимир1212 мабуть тисяч 100 хай вона сказиться та скважина 💩💩💩
Микола доброго дня недумайте буріть свердловину я втому році пробурив 30 метрів і задоволений води море все літо город поливав і ні яких проблем мині бурила фірма урський горизонт в 9 ранку почали і в 3 часа дня закінчили
Дякую, буду мати на увазі 👍
яка область і район?
Я пробурив 51 метр правда не машиной Буровой. приїзжали з Установкой. 170грн метр
яка область і район? Дайте їх контакти.
Будь - ласка, поділіться контактами, дуже треба...)
@@yvesrocher777 не слухайте балаболів, немає таких цін і не було
В Івано Франківський обл від 2000-3000 за метр
125..хвата.навсе.
👍
Ви користуєте полив ? Якщо так то на яку территорию? Зараннє дякую))
херсонская обл.били мне недавно тоже скважину 50метров за 40мин. цена 20 000грн. обсадная труба 50 мм, цельная с фильтром на конце для дома и для хозяйства и для пол га земли вполне достаточно , у нас люди и по 2 га поливают ,мотор центробежный на 10 куб стоит,а смысл 120 -140 трубы,отвалить бабки и все,и не надо дорогущие моторы глубинные ,это все развод
какой район
@@markmoris8427 голый
Зрозуміло
@@Лучшееизлучших-я1ц ето голопристанский
@@markmoris8427 да))
Дайте номер
Зараз буремо ми 1200грн ,метр.Віницька обл
Скажите знающие - 60 лет все с колодцем - было норм, метр воды, недавно (2 года назад) вычистили, а месяц назад стала грязная вода, после скачивания оказалось что со дна бьют три фонтана тем самым каламутит воду - что можно сделать, если можно?
My great gran father was digging his first well by hand in the Khodoriv region and came across a strong smell of natural gas this was before Dashava gas field discovered. The ideal depth for water wells is around 100m anything less is contaminated as I said above .I'm sure you need permission from the council to allow a deep well allowing 20 tonnes of water daily.
По говору чую "полішука")))) краще з ними справи не мати))) Але якщо по факту, то Юрський горизонт доволі професійна команда, дається паспорт на свердловину, гарантія і так далі... але відразу потрібно розуміти, що за це потрібно буде добряче переплатити.
Зря загнав металеву пласмаса не гние із 125 труби насос 12 кубовий поливае 5 - 9 гектар на юге в скадовске
за скоко вона згниє, років за сто, а так (ноль) гарний буде!...
125 труби з головою хватає, переплачувать нема сенсу.
Така українська звичка - все має бути з запасом. Наші сусіди десь 40 років тому заливали перекриття на двоповерховій хаті. Оба перекриття - по 25 см. Товстелезна арматура. Оба рази з'їжджались їх родичі, сходились сусіди помагати заливати. І всі пробували переконати зекономити на бетоні. А сусід: "Хай буде!". Мій батько на своїй хаті давав 12 см, хата стоїть вже півстоліття. Брат недавно робив ремонт, знімав по всьому будинку ламінат та дерев'яну підлогу - сказав що все в ідеалі, жодних несподіванок.
@@Dimitr_Max В мене гараж для легкового авто. Хтось перекриття над підвалом залив товщиною 600мм. Що правда вібрувати бетон чи користуватись рівнем при заливці нікому в голову не прийшло.
говорили- балакали... у обох всі вуха в лапші...
Гарне відео
просто )))))))))))))))))))))))))),
О відео з сусіднього села
Я жнка і розумію що це лажа.
Такому тошнотіку і за 200тисяч ніхно не буде бурити
Аби ваші гроші, а там хоч до Канади будемо бурить
Куда вы лезете сл своими рассуждениями? На резьбе или сварке, варить газом или полуавтоматом, советники. Вы цену на стенку трубы накиньте и к тому труба безшовная. А еще цену на резьбу её не простой станок режет которых в каждой конторе по паре. Они что первые трубу начали варить, до них все на резьбах крутили? И только по тому что на резьбах крепче, с чего вы взяли? Какая стенка должна быть чтоб её резьба не прослабила. Даже на нипелях скрученную с тонкой трубы не нарежеш.
На резьбах, на х..я, а главное зачем?