KULISY 23|24 odc. 36 | Pogoń na piątkę, Kulu z hat-trickiem

• Опубликовано: 14 апр 2024
  • Pogoń Szczecin zdeklasowała Ruch Chorzów i wygrała 5:0 w meczu 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Efthymios Koulouris ustrzelił hat-trick w ciągu 12. minut drugiej połowy!
    PKO BP Ekstraklasa, 28. kolejka
    Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5:0 (2:0)
  • СпортСпорт

Комментарии • 18

• @user-up1ms3cc1p
    @user-up1ms3cc1p 2 месяца назад +3

Portowcy, z całego serca życzę Wam mistrzostwa Polski. Drugiego maja będę 90 minut zdzierał gardło za zwycięstwo Pogoni.

• @77seban
    @77seban 2 месяца назад +10

Mega ..jedziemy dalej reszta zagrała dla nas.

@SZczewo997 2 месяца назад +1

GRatulacje Portowcy, mam nadzieję, że się utrzymamy i będziecie mogli przyjechać konkRetną liczbą na Śląski 💪 szkoda, że akurat wam wypadł wyjazd do Gliwic gdy pierwszy mecz graliśmy "u siebie". Do zobaczenia i życzę wam mistRzostwa 🙂

• @Boberek1984
    @Boberek1984 2 месяца назад

🔴🔵Kulu dawaj po króla strzelców ! Juz myslalem ze to Kurzi tak skacze w szatni a to kto inny łysy ze sztabu był :P 🔴🔵

@Zuomeqq 2 месяца назад +3

chodzę na każde mecze ale akurat się rozchorowałem i dostałem gorączki więc niestety nie mogłem kibicować na stadionie i doświadczyć atmosfery

• @Mr00Bosek
      @Mr00Bosek 2 месяца назад

wrócisz silniejszy na inny mecz, nie ma co rozgrzebywać :)

• @patrykgrzyb2776
    @patrykgrzyb2776 2 месяца назад

Szkoda naszej wysokiej przegranej , ale Ruch niestety na boisku pokazuje tylko charakter bez umiejętności i szczęścia. W Szczecinie piękna atmosfera , drużyna też się spisała gratulacje. Mam nadzieje ze jeszcze kiedyś się odegRamy.

• @Paszul
    @Paszul 2 месяца назад

Fajne kulisy ale widząc poziom kulis Ruchu z tego meczu to zamieniamy się miejscami w tabeli...maja dużo lepsze