Дякую за вашу працю, за корисний контент українською) хотів запитати чи могли би також зняти щось на тему графічного дизайну в Figma: створення лого, банерів, візиток, айдентики?)
насправді лого і айдентика - геть інший світ в порівнянні з тим, чим я займаюсь) тому тут я не найкраща помічниця, навіть не впевнена, що в фігмі дуже зручно цим займатись, якщо чесно) дуже підозрюю, шо інші продукти від адобі з цим впораються краще 🥲 для лого з функціональних штук хіба може бути корисна функція булевих операцій, от годину тому виклала відео про це ruclips.net/video/4eaVnQA_TBk/видео.html але прям в графічний дизайн в фігмі не планую занурюватись, бо це не те, в чому я шарю, тому це було б неправильно))
@@juli.and.design Юля, дозвольте долучитися до розмови. Було б дуже корисно від Вас отримати інформацію про те, для чого саме була б корисною Фігма, в яких сферах використовується... Бо я, як новачок, думала, що ця програма саме для графічного дизайну... Дякую
@@viktoriia.barytska привіт! Фігма все ж корисніша при розробці інтерфейсних рішень, тобто вона краще підійде для тих, хто працює в сфері ui/ux чи вебдизайну. Окрім того, в неї є дуже непоганий набір функцій для прототипування, які теж корисні для таких спеціалістів. Якщо сильно хочеться, тут, звичайно ж, можна робити постери, малювати іконки, і навіть, ілюстрації, але є шанс стикнутись з обмеженнями у функціоналі. До прикладу, адекватно працювати з текстурами буде досить складно)
@@juli.and.design так, з нуля. вимушена шукати новий напрямок діяльності, тому що, нажаль, внаслідок повномасштабного вторгнення на моїй роботі майже немає перспектив(( пройшов рік, а ситуація тільки загострилась, тому зараз активно вивчаю фігму та основи UX дизайну, буду себе пробувати в ноій сфері. ще раз вам дякую, що безкоштовно ділитеся своїми знаннями)
Вітаю!!! Ваші уроки це щось !!!!😍😍😍Нарешті я зрозуміла як вирізати предмети за допомогою вектора, як робити такі ефекти..та багато всього іншого. Дякую за такі інформативні та корисні відео, які ще й приємно слухати😍😍😍😍
Дуже дякую за ваші відео,вони дуже корисні! Можете будь ласка зняти відео про основи і головні нюанси при створенні дизайну для сайту-замовника) Дякую Вам!💙💛
дякую за такий фідбек! насправді ваш запит може потягнути на окрему серію довгих відео, бо створення сайту це купа різних типів активності, починаючи від дослідження і закінчуючи вибором гарнітури та правильним оформленням елементів для передачі в розробку)) поки я по-трошечки йду своїм планом і розказую про фігму і її функціонал, сподіваюсь, що десь в майбутньому дійдуть руки і до вашої теми, я маю багато чим поділитись :)
Доброго дня, Юлічка! Ще раз велика подяка за Вашу роботу!! Замучилась з епізодом про вставляння, обрізання фото з фоном( маска для аватарок). В мене, чомусь дубльоване нижнє фото виходить замиленим. В чому моя помилка?
привіт :) я не знаю)) по такому опису важко зрозуміти що саме могло піти не так можете надіслати мені лінк на файл кудись сюди, спробуємо розібратись: мій телеграм: @jul_and_design моя пошта: jul.and.design@gmail.com
@@DiMa9301 круто! додам для інших, хто може теж буде мати таке питання: для використання деяких плагінів потрібно зареєструватись на їх сайті, там отримати код і вставити його у Фігмі. До речі, у Фігмі є навіть платні плагіни, зазвичай вони працюють по підписці, де кожного місяця знімається з карти певна сума, але переважно там є пробний період на декілька днів, щоб затестити плагін і зрозуміти, чи варто за нього платити гроші)
Маю до вас питання😇 Можна у вас якийсь урок чи, щось вводне "людськими словами" по ui kitам? Потрібно для роботи, змучилась геть🤪 "на вчора") Перепрошую, що з таким питанням сюди, не знайшла куди в приват писати😇 Повторюсь😉 Дякую за Вашу роботу!💪💙💛❤ Р.s.: Ви не подумайте я не за дякую) Буду вдячна будь якій відповіді, підказці☺️
З ui кітом все насправді досить легко - він допомагає зробити вашу роботу швидшою, консистентною (наприклад всюди використовуються певні кнопки і ніякі інші) + він полегшить життя не тільки вам, ваших колегам-дизайнерам (вам не треба буде пояснювати їм які кнопки у вас в дизайні, вони дивляться в юі кіт і самі все бачать), а і девелоперам, які потім будуть втілювати ваш дизайн в життя (якщо в них є питання як, наприклад, виглядає стан помилки вашого інпута, вони не пишуть вам, а просто дивляться в юі кіт)) Зазвичай там збирають ті елементи, які повторюються на екранах: кнопки, поля, підказки (tool tip), чекбокси і радіо кнопки, навігація, хедер/футер, лінки, хлібні крихти (ви ж не будете всюди різні крихти робити, ви зробите їх раз, перетворите в компонент, збережете цей компонент в юі кіті і просто будете перевикористовувати дітей цього компоненту в мокапах)), кольори, шрифти і оце от все по суті, це такий собі список елементів (і добре ще вказувати певні правила їх використання), з яких потім як конструктор можна зібрати ще мільйон екранів і вони не будуть вибиватись з загального дизайну) До прикладу, у вас акцентний синій колір в дизайні, але це не будь-який синій, а саме #1430C6, от ви залишаєте цю інформацію десь в юі кіті і я, як ваша колега-дизайнерка, яка тільки прийшла на проєкт, буду використовувати саме його, а не свій інший рандомний синій))
ще хороший приклад користі юі кіта: у вас є певна кількість кнопок і певна кількість їх станів - звичайний/наведення/натискання/заблокований і так далі - от ви промальовуєте ці стани, але ж ви не будуте робити 4 копії кожного екрану, щоб показати 4 стани кнопки)) Тому просто залишаєте ці стани в окремому фреймі, підписуєте хто є хто, а девелопери вже потім самі зроблять так, щоб на кожному екрані кожна ваша кнопка мала ці 4 стани Спрощення роботи, її пришвидшення + уніфікація елементів - ось в трьох словах для чого вам юі кіт) потім його можна доповнити ще більшою кількістю правил і побудувати цілий стайл гайд, а потім і дизайн систему (це прямо величееезний набір правил для великих продуктів, можете пошукати приклади дизайн систем типу Ant Design System, Material Design, Orbit, UI2, Atlassian Design System, Primer і ще мільйон інших можна знайти)) сподіваюсь, стало трохи зрозуміліше 🙄
якщо ще коротше: це фрейм/декілька фреймів з штуками, які зустрічаються у вашому дизайні частіше, ніж пару разів хаха до попереднього списку ще можна додати сітки (напр десктоп/мобайл), дропдауни, іконки (без них нікуди), всілякі повзунки, теги, навіть правила використання картинок можна вписати, якщо вони у вас є)
@@juli.and.design Щоро Дякую Вам!!!💪❤ Суть цього діла зрозуміла, навіть трохи практикую) в гайдлайни якісь залізла...🤪 Я з ai i ps, а тут з одного боку знайома історія, а з іншого цілий новий світ...) Про анімовані штуки від вас теж цікаво послухать😉😇 Ви головне канал не лишайте) ЗСУ💙💛💪 і З Миколайчиком вас)🎁
Юля, вітаю! Шикарний курс! За маски лкреме дякую)) Я гадав, що з глузду з'їду - не розумів, що реба залити контур) Питання: розблюрити контур у Фігмі реально? Дякую!
Юля дякую. Після коронавірусу я відновив своє позитивне ставлення до масок
Юля дякую! Чудова подача теми. Лаконічно і з легкістю.
Щиро вдячний за чудовий та змістовний контент!
Юля, дякую!!! Я не могла зрозуміти цієї теми. І завдяки вам тепер можу працювати з масками
Просто чудовий урок! Дуже дякую!
дуже цікавий контент!
Супер корисне відео, дуже цінна інформація, дякуюююю🫶
Дякую😃
Вітання!🌸 Дякую за ваші уроки та настрій!❤❤❤💪 Ще перегляд в процесі) мені Дуже "заходять"😇❤
Дякую, що так доступно розповіли про цей корисний інструмент, що особливо стане в нагоді при створенні афішок і подібного (те, що я і шукала)))
Агінь) Завжди було цікаво, як так спікерів оформлюють і ось я знаю))
оу єа! насправді це можна використати не тільки в такому кейсі, але він справді досить часто використовується :)
дякую, вчуся😊
хелоу, вітаю☺️
Я - людина, яка вивчає веб-дизайн з повного нуля, займаюсь за вашими відео, пишу конспекти й повторюю. Дуже вдячна за вашу роботу!
дуже тішусь, що це корисно людям, які тільки-тільки починають свій шлях! саме для вас я це все і робила 🔥
Круто❤❤❤
Супер, дякую!
дякую
Дякую за вашу працю, за корисний контент українською) хотів запитати чи могли би також зняти щось на тему графічного дизайну в Figma: створення лого, банерів, візиток, айдентики?)
насправді лого і айдентика - геть інший світ в порівнянні з тим, чим я займаюсь)
тому тут я не найкраща помічниця, навіть не впевнена, що в фігмі дуже зручно цим займатись, якщо чесно) дуже підозрюю, шо інші продукти від адобі з цим впораються краще 🥲
для лого з функціональних штук хіба може бути корисна функція булевих операцій, от годину тому виклала відео про це
ruclips.net/video/4eaVnQA_TBk/видео.html
але прям в графічний дизайн в фігмі не планую занурюватись, бо це не те, в чому я шарю, тому це було б неправильно))
@@juli.and.design Юля, дозвольте долучитися до розмови. Було б дуже корисно від Вас отримати інформацію про те, для чого саме була б корисною Фігма, в яких сферах використовується... Бо я, як новачок, думала, що ця програма саме для графічного дизайну... Дякую
@@viktoriia.barytska привіт! Фігма все ж корисніша при розробці інтерфейсних рішень, тобто вона краще підійде для тих, хто працює в сфері ui/ux чи вебдизайну. Окрім того, в неї є дуже непоганий набір функцій для прототипування, які теж корисні для таких спеціалістів.
Якщо сильно хочеться, тут, звичайно ж, можна робити постери, малювати іконки, і навіть, ілюстрації, але є шанс стикнутись з обмеженнями у функціоналі. До прикладу, адекватно працювати з текстурами буде досить складно)
Юлю, добрий вечір! ну як завжди супер цікаво! ви такий крутий настрій створюєте під час уроку!!!
клааас, дякую! ви з нуля вчите фігму зараз?)
@@juli.and.design так, з нуля. вимушена шукати новий напрямок діяльності, тому що, нажаль, внаслідок повномасштабного вторгнення на моїй роботі майже немає перспектив(( пройшов рік, а ситуація тільки загострилась, тому зараз активно вивчаю фігму та основи UX дизайну, буду себе пробувати в ноій сфері. ще раз вам дякую, що безкоштовно ділитеся своїми знаннями)
Вітаю!!! Ваші уроки це щось !!!!😍😍😍Нарешті я зрозуміла як вирізати предмети за допомогою вектора, як робити такі ефекти..та багато всього іншого. Дякую за такі інформативні та корисні відео, які ще й приємно слухати😍😍😍😍
ну який же хороший коментааар! дуже тішусь таке читати і бажаю успіхів з застосуванням усіх цих знань! 😉💛
Дуже дякую за ваші відео,вони дуже корисні! Можете будь ласка зняти відео про основи і головні нюанси при створенні дизайну для сайту-замовника)
Дякую Вам!💙💛
дякую за такий фідбек!
насправді ваш запит може потягнути на окрему серію довгих відео, бо створення сайту це купа різних типів активності, починаючи від дослідження і закінчуючи вибором гарнітури та правильним оформленням елементів для передачі в розробку))
поки я по-трошечки йду своїм планом і розказую про фігму і її функціонал, сподіваюсь, що десь в майбутньому дійдуть руки і до вашої теми, я маю багато чим поділитись :)
Доброго дня, Юлічка! Ще раз велика подяка за Вашу роботу!! Замучилась з епізодом про вставляння, обрізання фото з фоном( маска для аватарок). В мене, чомусь дубльоване нижнє фото виходить замиленим. В чому моя помилка?
привіт :)
я не знаю)) по такому опису важко зрозуміти що саме могло піти не так
можете надіслати мені лінк на файл кудись сюди, спробуємо розібратись:
мій телеграм: @jul_and_design
моя пошта: jul.and.design@gmail.com
Доброго дня. Коли хочу видалити бекграунд з фотографії з цим плагіном, пише "Set API key first" не знаю, як вирішити цю проблему.
Розібрався)
@@DiMa9301 круто! додам для інших, хто може теж буде мати таке питання: для використання деяких плагінів потрібно зареєструватись на їх сайті, там отримати код і вставити його у Фігмі.
До речі, у Фігмі є навіть платні плагіни, зазвичай вони працюють по підписці, де кожного місяця знімається з карти певна сума, але переважно там є пробний період на декілька днів, щоб затестити плагін і зрозуміти, чи варто за нього платити гроші)
@@juli.and.design дуже дякую за такий корисний плагін)🫡
Маю до вас питання😇 Можна у вас якийсь урок чи, щось вводне "людськими словами" по ui kitам? Потрібно для роботи, змучилась геть🤪 "на вчора") Перепрошую, що з таким питанням сюди, не знайшла куди в приват писати😇
Повторюсь😉 Дякую за Вашу роботу!💪💙💛❤
Р.s.: Ви не подумайте я не за дякую)
Буду вдячна будь якій відповіді, підказці☺️
З ui кітом все насправді досить легко - він допомагає зробити вашу роботу швидшою, консистентною (наприклад всюди використовуються певні кнопки і ніякі інші) + він полегшить життя не тільки вам, ваших колегам-дизайнерам (вам не треба буде пояснювати їм які кнопки у вас в дизайні, вони дивляться в юі кіт і самі все бачать), а і девелоперам, які потім будуть втілювати ваш дизайн в життя (якщо в них є питання як, наприклад, виглядає стан помилки вашого інпута, вони не пишуть вам, а просто дивляться в юі кіт))
Зазвичай там збирають ті елементи, які повторюються на екранах: кнопки, поля, підказки (tool tip), чекбокси і радіо кнопки, навігація, хедер/футер, лінки, хлібні крихти (ви ж не будете всюди різні крихти робити, ви зробите їх раз, перетворите в компонент, збережете цей компонент в юі кіті і просто будете перевикористовувати дітей цього компоненту в мокапах)), кольори, шрифти і оце от все
по суті, це такий собі список елементів (і добре ще вказувати певні правила їх використання), з яких потім як конструктор можна зібрати ще мільйон екранів і вони не будуть вибиватись з загального дизайну)
До прикладу, у вас акцентний синій колір в дизайні, але це не будь-який синій, а саме #1430C6, от ви залишаєте цю інформацію десь в юі кіті і я, як ваша колега-дизайнерка, яка тільки прийшла на проєкт, буду використовувати саме його, а не свій інший рандомний синій))
ще хороший приклад користі юі кіта: у вас є певна кількість кнопок і певна кількість їх станів - звичайний/наведення/натискання/заблокований і так далі - от ви промальовуєте ці стани, але ж ви не будуте робити 4 копії кожного екрану, щоб показати 4 стани кнопки)) Тому просто залишаєте ці стани в окремому фреймі, підписуєте хто є хто, а девелопери вже потім самі зроблять так, щоб на кожному екрані кожна ваша кнопка мала ці 4 стани
Спрощення роботи, її пришвидшення + уніфікація елементів - ось в трьох словах для чого вам юі кіт)
потім його можна доповнити ще більшою кількістю правил і побудувати цілий стайл гайд, а потім і дизайн систему (це прямо величееезний набір правил для великих продуктів, можете пошукати приклади дизайн систем типу Ant Design System, Material Design, Orbit, UI2, Atlassian Design System,
Primer і ще мільйон інших можна знайти))
сподіваюсь, стало трохи зрозуміліше 🙄
якщо ще коротше: це фрейм/декілька фреймів з штуками, які зустрічаються у вашому дизайні частіше, ніж пару разів хаха
до попереднього списку ще можна додати сітки (напр десктоп/мобайл), дропдауни, іконки (без них нікуди), всілякі повзунки, теги, навіть правила використання картинок можна вписати, якщо вони у вас є)
@@juli.and.design
Щоро Дякую Вам!!!💪❤
Суть цього діла зрозуміла, навіть трохи практикую) в гайдлайни якісь залізла...🤪 Я з ai i ps, а тут з одного боку знайома історія, а з іншого цілий новий світ...) Про анімовані штуки від вас теж цікаво послухать😉😇 Ви головне канал не лишайте)
ЗСУ💙💛💪 і З Миколайчиком вас)🎁
Юля, куди ви зникли?😢
Юля, вітаю!
Шикарний курс!
За маски лкреме дякую)) Я гадав, що з глузду з'їду - не розумів, що реба залити контур)
Питання: розблюрити контур у Фігмі реально? Дякую!