Sezon 12/13: PKS Radość 1:1 Przyszłość Włochy

1:0 - 51' Dominik Dukalski (7:06)
    1:1 - 66' Arkadiusz Kowalski - samobój (8:38)
    Wyjście zawodników na boisko i prezentacja składów (00:02)
    Akcja po akcji:
    1' Początek I połowy (1:14)
    3' Udany przechwyt "PKS-iaków" na połowie rywali i niecelny strzał Konrada Kryśkiewicza (01:26)
    5' Nieskuteczna próba zaskoczenia bramkarza rywali uderzeniem z dystansu przez Dominika Dukalskiego (01:45)
    10' Strzał głową Dominika Dukalskiego po dośrodkowaniu Konrada Kryśkiewicza (01:54)
    11' Składna akcja "PKS-iaków" zakończona niecelnym uderzeniem Łukasza Rossy (02:09)
    17' Kolejne, minimalnie niecelne, uderzenie Dominika Dukalskiego (02:45)
    18' Strzał z dystansu Sebastiana Kęski i skuteczna interwencja Janka Szczęsnego (03:13)
    21' Centra z lewej strony "Dukiego" i złe zabranie się z piłką w pole karne przez Kubę Bogusza (03:29)
    23' Rzut wolny dla Przyszłości i strzał lewą nogą jednego z rywali obok bramki PKS-u (03:53)
    26' Korner dla Przyszłości i spore zamieszanie pod bramką "Parafialnych" (04:21)
    29' Akcja w której kontuzję kolana odniósł Kuba Bogusz, zakończona niecelnym strzałem Łukasza Rossy (04:54)
    37' Płaskie dośrodkowanie z rzutu wolnego Andrzeja Kocińskiego i niewykorzystana "setka" przez "Dukiego" (05:43)
    45' Koniec I połowy (06:18)
    46' Początek II połowy (06:42)
    48' Kontratak Przyszłości zakończony uderzeniem głową przez Sebastiana Kęskę (06:46)
    57' Kąśliwy, minimalnie niecelny, strzał Dominika Dukalskiego (07:55)
    63' Kolejna uderzenie głową Sebastiana Kęski i ponowna dobra interwencja Janka Szczęsnego (08:13)
    75' Groźny strzał z dystansu jednego z rywali po dalekim wrzucie z autu (09:13)
    77' Rzut wolny z 25. metrów i uderzenie "Dukiego" na bramką rywali (09:29)
    85' Kolejna nieskuteczna próba "Dukiego" z rzutu wolnego (09:58)
    90+1' Akcja "PKS-iaków" i niecelny strzał Jurka Pędicha (10:22)
    90+3' Koniec meczu (10:37)
    Muzyka: "Thomas Bergersen / Nick Phoenix-Heart of Courage-Extreme Music/2 Steps from Hell"