Nem Leo lökött téged hanem te húztad rá a kormányt...Leonál nagyon jól látszik. Illetve az egyenesben meghúztad az autót balra majd vissza jobbra ez 2 irányváltásnak számít az engedélyezett 1-el szemben. Leo teljesen szabályosan ment.

@MrLivingbig 2 года назад +40

FIA szabályok szerint nem szoríthatsz le senkit. Az 5s ez azért kaptad, mert levágtad a kanyart. Ez van.

• @philthegames8293
      @philthegames8293 2 года назад +9

Teljesen egyetértek, ez a Te hibád volt Unfield. Már melletted volt, ilyenkor kell valamennyi helyet adni. Az elfékezesnek semmi köze nem volt az egészhez. Ráadásul sokszor bemozogsz fékezésnél,ami szintén tilos.

@philthegames8293 2 года назад +1

Unfield, nézd meg a mostani sprint futammál Norris belső kameráját amikor rajtol, Neked is ezt kellett volna tenned, hagytak neki helyet

• @dinoistvanecclestone6051
    @dinoistvanecclestone6051 2 года назад +56

Unfield volt a hibás.

• @kristofpelsoczi
    @kristofpelsoczi 2 года назад +9

Kinek a hibája volt? Ez nehéz kérdés. Én azt mondanám, hogy mindketten hibáztatok. Leo már szerintem melletted volt mielőtt a pálya eltűnt volna és ha a fehér vonalat nézzük, ami hivatalosan a pálya széle, akkor nem hagytad meg neki az egy autónyi helyet. Másfelől Leo is hibás olyan szempontból, hogy ebben az egyenesben nem célszerű belülről előzni, hiszen a sikán után övé lett volna a jobb ív és ki tudta volna terelni Patrikot a sóderre. Nyilván a verseny hevében másképp látja az ember, de nekem ez a véleményem az esetről. Egyébként nagyon jó verseny volt, izgalmas, eseménydús. Csak így tovább!

• @dakoluque
    @dakoluque 2 года назад +6

Ez Unfield bakija szerintem, de van ilyen. Jó verseny volt! Isti remélem jön legközelebb is, a korai befejezés ellenére.

• @lovasjanos9425
    @lovasjanos9425 2 года назад +10

A verseny 2/3- Ági megy az összpontosítás, aztán fejben szétesik😀. Ez nem az első

• @Endy19881
    @Endy19881 2 года назад +1

Ilyen egy jó meccs amikor ilyen kiélezett a verseny köztetek. Megint szuper videó volt srácok.

• @domigamer8297
    @domigamer8297 2 года назад +2

imádom a te f1-s videóidat

• @Exterison
    @Exterison 2 года назад +10

Leot ahogy tudtad le szóritottad a pályáról annyi helye volt a Leonak az a minimális lökést úgy tudta volna Leo el kerülni ha már elhagyja a pályát vagy pedig fékez. Szerintem ez benne van. ;)

• @bencehadzsi9453
    @bencehadzsi9453 2 года назад +1

Egy autónyi helyet nem hagytad meg, valamint Leo volt belső íven így neki volt joga az autó ottartásához. Kívólről a boxutca záróvonalát tudtommal át lehet lépni, boxutcából kifelé nem, de ebben nem vagyok biztos.

• @marXell06
    @marXell06 2 года назад +1

Sziasztok tudtok segíteni abban hogy a 2 playeres karriert miért nem tudjuk játszani ?
    És azt írja “hogy győződj meg hogy az Xbox live account össze van e kötve meg hogy a kapcsolat ok e .

@Dan83736 2 года назад +18

Nemtudom hogy hogy állítottátok be a játékot de Hamilton meg Bottas sehol Mazepin meg a harmadik.

@martinkovacs9118 2 года назад +3

Semmi bajom Istivel, de ebbe a sorozatba nem kellett volna behívni... Mióta ott van folyamat nyafog... Sajnos ez a játék abszolút nem neki való... Régebben sem állt rá a keze és most sem. Neki a Rally és társai valók, mert azokban tényleg jó.

• @rioofficialRap30
    @rioofficialRap30 2 года назад

TOP 1

• @matyaskiraly4134
    @matyaskiraly4134 2 года назад +1

Amikor még a F1 2020-ban is Monza-ban mentetek és azt mondtad hogy Amikor a valóságban Monza lessz akkor ti Imolába mentek mert a F1 2020- ban nem volt Imola.

• @martingonda3868
      @martingonda3868 2 года назад

Majd decembertol talan lesz Imola! Allitolag

• @csababenke2019
    @csababenke2019 2 года назад

mitcsinaltatok a bealitasokkal h az osszes versenyenhetvege idomerojen 1 masodpercen belul van a mezony??? Sztem teljesen elveszi a realitas erzest, h Mazepin,Schumaher,Latifi a top10 korul vannak mig Bottas, Hamilton meg a mezony vegen...

• @bencemarkus85
    @bencemarkus85 2 года назад +1

Unfield az egyenes elejétől a pálya szélét jelző fehér vonal mellett haladt (max 50-60 centire), tehát Leo a pályán kívűl támadta/előzte Unfieldet ami szabálytalan. Kérlek ne oltsatok szét:D