Дякую!Дуже цікаво і корисно Як потенційна ідея для майбутнього відео, було ще б дуже цікаво подивитися, можливо в прискореному вигляді, на етапи створення дашборду від отримання побажань замовника і до публікації та налаштування автооновлення. Або наприклад типовий день аналітика))
Як завжди якійсний матеріал! Я просто закохалась у можливості параметрів, дуже посилює інтерактивність і кастомізованість звітів буквально для кожного користувача.
Дякую за відео! На невеликих даних завжди використовував зведені таблиці для дослідження своїх даних. Тепер же знаю спосіб в серединні BI інструментів. Додатково, ще одна опція як можна використовувати параметри в Power BI!
Привіт! Хочу подякувати тобі за контент, дуже інформативно. Маю тезу, яку хочу висловити - як аналітику з досвідом у 1 рік, мені не вдалось за цей час зрозуміти весь цикл життя даних: 1. Джерела даних: Звідки беруться дані? Розуміння джерел допомогло б краще зрозуміти, як їх підготувати та обробити. 2. Дата-пайплайни: Які існують види дата-пайплайнів, і як обрати правильний? Також, чи краще використовувати ETL (Extract, Transform, Load) або ELT (Extract, Load, Transform) в певних сценаріях? 3. Вибір бази даних: Коли слід використовувати різні типи баз даних? Наприклад, чому не можна просто зберігати все в MySQL і витягувати дані напряму для візуалізації? 4. Data Lake: Яку роль виконує data lake у структурі даних і коли він є кращим вибором порівняно з традиційними рішеннями для зберігання? 5. REST API: Чому REST API часто використовується у дата-інженерії? Чи є альтернативи, і якщо так, то чому REST має перевагу? 6. Інтеграція Python + Airflow: Як Python та Airflow працюють разом для управління даними? Загалом, я вважаю, що навіть аналітику важливо мати базові знання з дата-інженерії. Це допомагає швидко зорієнтуватися в архітектурі даних і розуміти, як дані проходять через систему при переході на новий проєкт або в нову компанію. (Можливо ти зацікавишся створенням такого контенту)
Дякую за більш просуну інформацію, бо тільки інформація у багатьох для початківців, не цікаво дивитись. Але варто зазначити що у деяких випадках drill through не видно у таблиці. Я налаштовував через властивості сторінки.
Дякую! Попрактикувала даний звіт і все вийшло, дуже цікаво - не потрібно декілька різних звітів, коли можна все розглянути в одному. Виникла невеличка проблема з параметром - випадково зник слайсер з параметром з дашборду. Підкажіть, будь ласка, як можна його повернути (зробити видимим)?
Дякую за відгук! Якщо ви прибрали слайсер - його завжди можна створити, достатньо додати на дашборд елемент "слайсер" і обрати параметр в якості значень )
"просунуте" це калька з не правильного переклада російською англійського Advanced Users у Windows 95. Це слово вживають ті хто нк знає української, та і російської не знає належним чином.
Ну так правильный ответ в студию тогда. Я считаю свой уровень украинского более чем продвинутым (окончила украинскую школу, на олимпиадах по украинскому занимала места в первой пятерке), но альтернативе слову "просунутий" в данном конкретном контексте не знаю. Как и "продвинутый" в росязе. Кстати, ваш уровень грамотности тоже желает лучшего... Комментарии в защиту автора и для продвижения видео - оч достойный контент
Дуже детальна та якісна презентація за темою
Дякую!Дуже цікаво і корисно
Як потенційна ідея для майбутнього відео, було ще б дуже цікаво подивитися, можливо в прискореному вигляді, на етапи створення дашборду від отримання побажань замовника і до публікації та налаштування автооновлення. Або наприклад типовий день аналітика))
Дякую! Дуже корисний та якісно поданий матеріал 👍
Надзвичайно радий отримати коментар!
Як завжди якійсний матеріал! Я просто закохалась у можливості параметрів, дуже посилює інтерактивність і кастомізованість звітів буквально для кожного користувача.
Дякую за відео!
На невеликих даних завжди використовував зведені таблиці для дослідження своїх даних. Тепер же знаю спосіб в серединні BI інструментів.
Додатково, ще одна опція як можна використовувати параметри в Power BI!
Дякую! Дуже крута подача інформації) Давно не було відосів по PBI((
Дякую! Зараз буде більше)
Вподобайка на початку перегляду, бо знаю чудову якість Вашого відео.
І від мене "сердечко" за Ваш труд і час!🤗
Як завжди цікаве відео і якісний контент! Візуалізація з Power BI здається безмежною!
Дякую, дуже цікаво.
Дякую! Вже використав в роботі.
Дякую вам!
Привіт! Хочу подякувати тобі за контент, дуже інформативно. Маю тезу, яку хочу висловити - як аналітику з досвідом у 1 рік, мені не вдалось за цей час зрозуміти весь цикл життя даних:
1. Джерела даних: Звідки беруться дані? Розуміння джерел допомогло б краще зрозуміти, як їх підготувати та обробити.
2. Дата-пайплайни: Які існують види дата-пайплайнів, і як обрати правильний? Також, чи краще використовувати ETL (Extract, Transform, Load) або ELT (Extract, Load, Transform) в певних сценаріях?
3. Вибір бази даних: Коли слід використовувати різні типи баз даних? Наприклад, чому не можна просто зберігати все в MySQL і витягувати дані напряму для візуалізації?
4. Data Lake: Яку роль виконує data lake у структурі даних і коли він є кращим вибором порівняно з традиційними рішеннями для зберігання?
5. REST API: Чому REST API часто використовується у дата-інженерії? Чи є альтернативи, і якщо так, то чому REST має перевагу?
6. Інтеграція Python + Airflow: Як Python та Airflow працюють разом для управління даними?
Загалом, я вважаю, що навіть аналітику важливо мати базові знання з дата-інженерії. Це допомагає швидко зорієнтуватися в архітектурі даних і розуміти, як дані проходять через систему при переході на новий проєкт або в нову компанію. (Можливо ти зацікавишся створенням такого контенту)
Вітаю і дякую за ці запитання, я точно хочу приділити їм увагу!
Дякую за більш просуну інформацію, бо тільки інформація у багатьох для початківців, не цікаво дивитись. Але варто зазначити що у деяких випадках drill through не видно у таблиці. Я налаштовував через властивості сторінки.
Дякую за коментар! Так, нюансів більше, ніж я показав, але хотілося не заходити глибоко а більше сфокусуватися на можливостях такої візуалізації))
Дякую! Попрактикувала даний звіт і все вийшло, дуже цікаво - не потрібно декілька різних звітів, коли можна все розглянути в одному.
Виникла невеличка проблема з параметром - випадково зник слайсер з параметром з дашборду. Підкажіть, будь ласка, як можна його повернути (зробити видимим)?
Дякую за відгук! Якщо ви прибрали слайсер - його завжди можна створити, достатньо додати на дашборд елемент "слайсер" і обрати параметр в якості значень )
Підкажіть яка у вас версія power bi чи це підписка? Бо також хотіла б попрацювати з даною візуалізацією, але на жаль не маю серед переліку
За наявності копілоту, напевно підписка
@@NovaPromova, дякую
"просунуте" це калька з не правильного переклада російською англійського Advanced Users у Windows 95.
Це слово вживають ті хто нк знає української, та і російської не знає належним чином.
ваш варіант перекладу?
Ну так правильный ответ в студию тогда. Я считаю свой уровень украинского более чем продвинутым (окончила украинскую школу, на олимпиадах по украинскому занимала места в первой пятерке), но альтернативе слову "просунутий" в данном конкретном контексте не знаю. Как и "продвинутый" в росязе.
Кстати, ваш уровень грамотности тоже желает лучшего...
Комментарии в защиту автора и для продвижения видео - оч достойный контент