Вітаю! Так, це зроблено ряди під бульбу (картоплю). Я зробив ще одну грунтофрезу - відео "Т-16 Моя грунтофреза (ІІ-варіант) на Т-16 в роботі 09.04.2019року " - адреса посилання в описі під відео. На рахунок трактора - скажу, що він у мене вже 20 років, і я ним задоволений. Коли у мене (20 років тому) не було ніякої техніки, я шукав що небудь: ГАЗ,УАЗ-69 ... 469....., москвич-403..... будь-що. Тоді не було такого вибору як зараз (мотоблоки, мінітрактори - різної потужності і різного кольору), інтернету теж не було, шукав по оголошеннях в газетах. Попався мені Т-16 (вірніше, те що з нього залишилося-металолом)- зробив його, навіску, навісне обладнання - все працює, всім задоволений. Якщо зараз мені хтось би пропонував помінятись на Т-25 - я би не мінявся. І навіть не тільки тому, що я вже привик до свого Т-16. В поле, що дальше від хати я можу взяти з собою повністю все, що мені треба: і помічників,і посадковий матеріал, і.....все-все що треба. А на Т-25 - або прицеп, або фреза, або окучник - і їздити до дому одне причіпляти інше відчіпляти. Добре, як поле близенько, а коли поле далеко то .....самі розумієте. Для кожного покупця свій товар. Поганого товару не буває. Треба визначитись самому що кому потрібно. Я раніше закидував фото свого навісного (кінна косилка, кінна копалка, граблі, рамка з боронами, прицеп, 2 в одному : окучник і саджалка на три рядки, плуг - на сайт фермер.ру (але доступ у нас на цей сайт закритий- не знаю чи ви там зможете це побачити- попробуйте, якщо цікаво).
@@БукваЙУ Дотримуйтесь простого правила: маса буксируючого ТЗ має бути в 2рази більшою від буксируємого. Тоді прицеп не буде керувати трактором, а буде його слухати. Якщо Т-16 важить 1800кг+800кг завантажити в кузов трактора = 2600 кг. Отже, загальна маса 2-осного прицепа з вантажем = не більше 1300 кг. У трактора гальмує тільки 2 колеса !!! Якщо у вас 1-осний прицеп - то пам'ятайте, що на вісь прицепа припадає 2/3 маси прицепа (і вантажу), а решта 1/3 через сцепку на задню вісь трактора. Краще - надмірно не перенавантажувати, БЕЗПЕКА важливіше!!!
@@БукваЙУ Це ви мусити вирішити для себе самі, зважаючи на ефективність і умови експлуатації . Дивіться: Я живу в гірській місцевості, тому мені краще підходить одноосний. Пояснюю чому. Чим більше я гружу прицеп тим більше (пропорційно - 1/3 маси) давить на задню вісь трактора, відповідно пропорційно збільшується сила зчеплення ведучих коліс трактора. Я зробив дуже простий і легкий прицеп: балка і дишло із грубостінної труби діаметром 60мм, передні ВАЗовські ступиці і колеса, - такий прицеп легко витримає до 1500кг з яких 1000кг буде давити на вісь прицепа, а 500 кг на вісь трактора. ( Я, звичайно так не знущаюся над технікою). Двохосний прицеп по суті, взагалі не давить на вісь трактора незалежно чи прицеп порожній, чи гружений. Просто сам прицеп два рази буде важчий. Для рівнинної місцевості це не проблема. Тому-то вирішувати вам!
Ігоре, робота ів полі нормально, але від культиватора ззаду після фрези сенсу немає! і ще одне, зробіть на краї фрези кріплення і на підшипники, так надійніше і на довше її вистачить, ну і навантаження на вал фрези менше+ глибина обробітку буде однакова по всій довжині! Щасти
9.10.2021 у мене є 2 відео в яких я готую площу під озиму пшеницю, то замість культиватора за трактором сліди заволочую боронами. При нагоді перегляньте, мене влаштовує і така комбінація (фреза + борони) 😀
@@маргуновНикулинвицын покажи свої відкриття століття... Я прошу не ображати нікого, просто, ображаючи мене, ти ображаєш всіх хто своїми руками майструє якісь зовсім примітивні чи складніші засоби механізації в різних сферах діяльності. Якщо тобі це не подобається - інтернету простір дуже великий і ти зможеш знайти те що подобається тобі. Ще раз прошу нікого не ображати.
Ви не праві, коефіцієнт корисної дії навіть дуже високий. Можливо, Ви не уважно прочитали в поясненні до відео, тобто сам початок обробки площі я не знімав, бо не було можливості, а коли підійшов "відеооператор", то вся площа була готова! Тому, я спеціально для відео 1 раз проїхав по обробленій площі, щоб зафільмувати роботу фрези і культиватора в роботі.
... і так між іншим, Сергей Беляков - я хотів переглянути Ваш канал, Ваші винаходи, раціоналізаторські пропозиції, думаю підпишусь на Ваш канал, а там ПУСТО !? ???????????
Красавчики!!!
Привет из Сибири!!!
Інженери мабуть в шоці шо роблять з Т-16
Нормальная фреза ,ате кто ржут пусть покажут что сами сделали либо молчат.
На мою думку покраях потрібно по підшипнику.А так гініально👍
Вiтаю! Што пра трактар скажаце, ёсць сэнс яго браць? Гэта рады пад бульбу рабiлi?
Вітаю! Так, це зроблено ряди під бульбу (картоплю).
Я зробив ще одну грунтофрезу - відео "Т-16 Моя грунтофреза (ІІ-варіант) на Т-16 в роботі 09.04.2019року " - адреса посилання в описі під відео.
На рахунок трактора - скажу, що він у мене вже 20 років, і я ним задоволений.
Коли у мене (20 років тому) не було ніякої техніки, я шукав що небудь: ГАЗ,УАЗ-69 ... 469....., москвич-403..... будь-що.
Тоді не було такого вибору як зараз (мотоблоки, мінітрактори - різної потужності і різного кольору), інтернету теж не було, шукав по оголошеннях в газетах.
Попався мені Т-16 (вірніше, те що з нього залишилося-металолом)- зробив його, навіску, навісне обладнання - все працює, всім задоволений. Якщо зараз мені хтось би пропонував помінятись на Т-25 - я би не мінявся. І навіть не тільки тому, що я вже привик до свого Т-16.
В поле, що дальше від хати я можу взяти з собою повністю все, що мені треба: і помічників,і посадковий матеріал, і.....все-все що треба.
А на Т-25 - або прицеп, або фреза, або окучник - і їздити до дому одне причіпляти інше відчіпляти. Добре, як поле близенько, а коли поле далеко то .....самі розумієте.
Для кожного покупця свій товар.
Поганого товару не буває.
Треба визначитись самому що кому потрібно.
Я раніше закидував фото свого навісного (кінна косилка, кінна копалка, граблі, рамка з боронами, прицеп, 2 в одному : окучник і саджалка на три рядки, плуг - на сайт фермер.ру (але доступ у нас на цей сайт закритий- не знаю чи ви там зможете це побачити- попробуйте, якщо цікаво).
@@ІгорПріцак-л4ю. Дзякуй за адказ. Яшчэ пытанне, прыцэп дзвюхвосны ён пацягне?
@@БукваЙУ Дотримуйтесь простого правила: маса буксируючого ТЗ має бути в 2рази більшою від буксируємого. Тоді прицеп не буде керувати трактором, а буде його слухати.
Якщо Т-16 важить 1800кг+800кг завантажити в кузов трактора = 2600 кг. Отже, загальна маса 2-осного прицепа з вантажем = не більше 1300 кг. У трактора гальмує тільки 2 колеса !!!
Якщо у вас 1-осний прицеп - то пам'ятайте, що на вісь прицепа припадає 2/3 маси прицепа (і вантажу), а решта 1/3 через сцепку на задню вісь трактора.
Краще - надмірно не перенавантажувати, БЕЗПЕКА важливіше!!!
@@ІгорПріцак-л4ю. Так усёж лепей дзвюхвосны прыцэп, але навантажываць без фанатызма? Я правiльна зразумеу?
@@БукваЙУ Це ви мусити вирішити для себе самі, зважаючи на ефективність і умови експлуатації .
Дивіться: Я живу в гірській місцевості, тому мені краще підходить одноосний. Пояснюю чому. Чим більше я гружу прицеп тим більше (пропорційно - 1/3 маси) давить на задню вісь трактора, відповідно пропорційно збільшується сила зчеплення ведучих коліс трактора. Я зробив дуже простий і легкий прицеп: балка і дишло із грубостінної труби діаметром 60мм, передні ВАЗовські ступиці і колеса, - такий прицеп легко витримає до 1500кг з яких 1000кг буде давити на вісь прицепа, а 500 кг на вісь трактора. ( Я, звичайно так не знущаюся над технікою).
Двохосний прицеп по суті, взагалі не давить на вісь трактора незалежно чи прицеп порожній, чи гружений. Просто сам прицеп два рази буде важчий. Для рівнинної місцевості це не проблема. Тому-то вирішувати вам!
Ігоре, робота ів полі нормально, але від культиватора ззаду після фрези сенсу немає! і ще одне, зробіть на краї фрези кріплення і на підшипники, так надійніше і на довше її вистачить, ну і навантаження на вал фрези менше+ глибина обробітку буде однакова по всій довжині! Щасти
Дякую за коментар!
У мене є також другий варіант фрези.
Обидва працюють. Але користуюсь другим. Перший варіант - в бойовому резерві 😀
9.10.2021 у мене є 2 відео в яких я готую площу під озиму пшеницю, то замість культиватора за трактором сліди заволочую боронами.
При нагоді перегляньте, мене влаштовує і така комбінація (фреза + борони) 😀
@@ІгорПріцак-л4ю ок! подивлюся
@@parxom1972 також є 2 відео за 09.04.2019 - це ще одна комбінація: фреза+культиватор+коток (варіант, коли потрібно щоб після трактора не було рядків)
зВІдки ви пацани?
Львівщина
Вітання з Вінниччини, 👍.
Я думаю очень полезное культивирования чисто для здоровья поржать, радости для
... не зрозумів.... Але, якщо Вам іржання прибавляє здоров"я, будь-ласка, - поржіть на здоров"я !
@@ІгорПріцак-л4ю ну ты Кулибин открытие века орден надо тебе
@@маргуновНикулинвицын покажи свої відкриття століття...
Я прошу не ображати нікого, просто, ображаючи мене, ти ображаєш всіх хто своїми руками майструє якісь зовсім примітивні чи складніші засоби механізації в різних сферах діяльності.
Якщо тобі це не подобається - інтернету простір дуже великий і ти зможеш знайти те що подобається тобі.
Ще раз прошу нікого не ображати.
Для чего. И зачем всё это
КПД=0
Ви не праві, коефіцієнт корисної дії навіть дуже високий.
Можливо, Ви не уважно прочитали в поясненні до відео, тобто сам початок обробки площі я не знімав, бо не було можливості, а коли підійшов "відеооператор", то вся площа була готова!
Тому, я спеціально для відео 1 раз проїхав по обробленій площі, щоб зафільмувати роботу фрези і культиватора в роботі.
Більше того, я зробив ще одну подібну фрезу із моста газ-24 і користуюся по сьогодні. Мене влаштовує її продуктивність на всі 100%
... і так між іншим, Сергей Беляков - я хотів переглянути Ваш канал, Ваші винаходи, раціоналізаторські пропозиції, думаю підпишусь на Ваш канал, а там ПУСТО !?
???????????