Танюша, дуже дякую за зустріч з такою рідною "Дачею". Як все підросло за ці роки. Яких руйнувань вони зазнали, але молодці, що знайшли в собі сили відродження. Скільки там було куплено рослин та паркових скульптур. Яка доброзичлива та лагідна хазяйка. Дуже сумую за своїм садком, якого вже немає. Він був розбитий авіабомбою, а тоді, ще й затоплений. Що залишилось, ніхто не знає. Танюша, тобі всього найкращого, хай квітує твій садок. Можливо і ми з Херсонщини, колись зможемо свої відродити. Дякую тобі за твої поради, що ти давала стосовно широколистних гортензій❤❤❤
Тетяна, дуже важливу тему підняли, таку-як підбір рослин замість туй. Клімат дійсно змінився, таке було спекотне літо, майже без дощів. Проживаю у Дніпрі. Свої туї захистила лише регулярними поливами та дощуванням. По місту їдеш- бачу у людей багато дуже дорослих туй підгоріло або взагалі висохло, ліствяни дерева, такі як клени, теж не витримали таку спекоту. Прикро. Тому й виникло питання знайти більш стійки хвойні рослини для подальшого облаштування ділянки. Ви дуже допомогли цім випуском. Я Ваш вдячний підписнік 😄🙏 Вам успіху, та нових цікавих тем. І обов’язково Миру Україні!
Дякую,Тетянко❤Завжди рада Вас бачити і чути.Любимо, віримо, молимося за наших ріднесеньких Захисників і Захисниць ❤❤❤Не забуваємо допомагати нашому Війську ❤❤❤
Добрий день Танічко ! Моя давня мрія кедр. Дуже красива форма .Але не для малих садів. Спасибі за екскурсію по цій "багатій" Дачі ! Скільки в них краси ! Мирного тихого дня !🌲🌳👋
Танюшка, цікаво і доречно, як завжди! Теж через спеку втратила кілька хвойних і хочу замінити саме на ті рослини, які Ви рекомендуєте. Це ж треба! Ви підтвердили мій вибір, дякую! Вже не буду сумніватися) Вінниччина.
Дякую за ваш контент. В моєму молодому садочку залишилася одна туя, але й та пожовтіла з одного боку. Також приглядаюся до кипарисовиків. Сподіваюся навесні поновити свій сад новими рослинами.
Дякую Таня за таку чудову прогулянку! Дякую за огляд рослин та корисну інформацію. Прогулянка «Дачею» , ніби прогулянка казковим лісом. Передавайте вітання працівникам з Рівненщини. Дуже гарний садовий центр! Власники і працівники вклали багато праці і любові в створення і відновлення після російських обстрілів . Молодці❤ Неймовірні люди❤ Мирного неба нам!
@@magic2022 я не здавав зарзки на аналізи... Жовтіють майже всі. При використанні хімії деякі можуть видужати, але потім знову проблеми. У мене майже не залишилося кіпарисовикі, тому що банато пропало, а ті що лишился треба раз чи два рази на рік оприскувати хімією. П.С. з туями трохи краще, але не набагато...
@@nickname325 хвороби в туй та кипарисовиків однакові , різниця в тому , що кипарисовики більш посухостійкий через будову хвої та ефірної олії, тому вираз «кипарисовики хворіють більш ніж туї» я вважаю не правильним.
Дякую за чудову прогулянку. Корисно, як завжди. Я б ще розглянула замість туй ялівець Спартан. Схожий по кольору і навіть трохи по формі і фактурі, якщо це важливо.
Що можу сказати із практики: платани ДУЖЕ СИЛЬНО боліють... Борошниста роса на них сильно прогресує. (Постійна обробка топсіном 25 г га 10, + прилипач, потім через неділю амістар 25 на 10).... ТАКЕ чхання та подразнення викликає тільки робота із площинами формованого платану!!!!!!! Бузини декоративні- не розкривають свою красу навіть в напівтіні... Великий МІНУС - люба бузина (як і калина, це розсадник тлі. А тля це віруси, нажаль). Показані ялини - виростають до великого розміру....Дууууже довго. Великоцибулинні (луки!!! Всі!!) Цю весну майже не квітнули...та, ба - вони майже не вилізли із землі!!! Так саме як і тюльпани....майже ВСІ!!! Думаю потрібно звертати увагу на тиси, деякі ялівці, сосни, кипарисовики, лиственниці. Окрема подяка за декоративні злакові - за ними майбутнє в оформленні. Плодовий сад - був всьому році майже без питань. І , ще одне: рододендрони і азалії (а також деякі не обрізані гортенціїї) не квітнули цього року.
Дякую, що поділилися. Скільки регіонів -стільки і думок. З власного досвіду - платан на дачі в Херсоні 4 м , борошниста роса тільки в кінці жовтня зʼявлялася. Модрини у нас не зростають, клімат не підходить. Цибулинні квітли всі, але не довго, бо вже в квітні було спекотно для них . Аліуми навпаки порадували довгим квітуванням , бо в травні знизилася t. Садимо злакові, кипариси, тиси, ялівці.
Так,Тетяна,ви праві,в нашому вже дуже спекотному регіоні (Запоріжжя),туї не добре себе почуваються, маю кипарис голд райдер,він пройшов випробування цьогорічного сонця,набагато краще виглядає,ніж туї,тому ще хочу посадити цей вид хвойних
Багато які кіпарисовики дуже погано витримують сильні морози. П.С. основна проблема туй - це, те що дуже багато з'явилося шкідників, які їх знищують дуже швидко. Постійно використовувати хімію не є віходом, а також не так і дешево. Ці ж щкіжники ще більш сильніше та швидше знищують кіпарисовики. Найкраще для саду - це тиси і хворіють не так сильно і обрізати їх не потрібно дуже часто..
Якщо йдеться про посушливі гарячі регіони, то краще всього дивитися в бік гірських сосен (вибір сортів шалений), ялівців. Бо купроципариси по-перше можуть підмерзати при температурі нижче -18 і не дуже люблять посуху та суховії.
Згодна з соснами і маю в садочку, але Сосни останнім часом хворіють - фомопсіс або шютте, відновлюються не так швидко , гірські сосни повільно зростають і до 2 м . Лейланди за 10 років не підвели, будемо сподіватися , що так і буде
В цьому році в мене погоріли та висохли всі туї, при чому були різного віку та різних сорті, просто пожовтіли та пропали. Ялинки, ялівці та кипарисовики живі здорові. Живу на півдні Дніпропетровської області.
Дякую за цікавий огляд! Класні вони кипарисовики😏 Маю питання до Вас, можливо Ви знаєте🙏🏻 Чи реально стримувати зріст сосни звичайної? Сформувати з неї парасольку, - знизу голенький стовбур і на рівні 3-4-5метрів розгалуження гілок? Дуже люблю звичайні сосни, хочу до себе в садочок але боюся чи зможу стримати їхній зріст, адже в природі вони надзвичайно високі🙈 Чи тільки сортову якусь треба шукати? Буду дуже вдячна за відповідь)
Корисне позитивне відео з Одеси ruclips.net/video/P7G7HGFQgDY/видео.htmlsi=9aN31GyA-aDblvsT
Танюша, дуже дякую за зустріч з такою рідною "Дачею". Як все підросло за ці роки. Яких руйнувань вони зазнали, але молодці, що знайшли в собі сили відродження. Скільки там було куплено рослин та паркових скульптур. Яка доброзичлива та лагідна хазяйка. Дуже сумую за своїм садком, якого вже немає. Він був розбитий авіабомбою, а тоді, ще й затоплений. Що залишилось, ніхто не знає. Танюша, тобі всього найкращого, хай квітує твій садок. Можливо і ми з Херсонщини, колись зможемо свої відродити. Дякую тобі за твої поради, що ти давала стосовно широколистних гортензій❤❤❤
🙏🙏🙏🙏🇺🇦
💙💛🙌
Тетяна, обов'язково вірте,що все відбудуємо і відродимо!❤
😢😢😢😢
Нехай все більше садів в Україні стають гарними!
Молодці. Відновилися. Дуже гарно у нах на «Дачі»
Щира подяка за казкову і познавальну подорож до хвойних!❤❤❤
Тетяна, дуже важливу тему підняли, таку-як підбір рослин замість туй. Клімат дійсно змінився, таке було спекотне літо, майже без дощів. Проживаю у Дніпрі. Свої туї захистила лише регулярними поливами та дощуванням. По місту їдеш- бачу у людей багато дуже дорослих туй підгоріло або взагалі висохло, ліствяни дерева, такі як клени, теж не витримали таку спекоту. Прикро.
Тому й виникло питання знайти більш стійки хвойні рослини для подальшого облаштування ділянки. Ви дуже допомогли цім випуском. Я Ваш вдячний підписнік 😄🙏 Вам успіху, та нових цікавих тем. І обов’язково Миру Україні!
Дякую,Тетянко❤Завжди рада Вас бачити і чути.Любимо, віримо, молимося за наших ріднесеньких Захисників і Захисниць ❤❤❤Не забуваємо допомагати нашому Війську ❤❤❤
Як же у вас гарно🥰☀️Миру і процвітання вашому дому і саду💞
Дякую вам за те що розкрили магію саду.Здоров'я вам і перемоги над спільним ворогом
Дякую
Дякую за креативні ідеї. Отримав рішення своєї проблеми з туями!
Дякую за прекрасну і пізнавальну екскурсію! Відпочила разом з Вами!
Дякую,дуже цікавий та корисний огляд!
Дякую за приємну прогулянку по гарному саду і за пізнавальну розповідь.
Дякую за прогулянку та корисні поради ❤
Дякую Вам за корисні поради та красиві місця. 🎉
Спасибо за чудесную экскурсию, за интересную полезную информацию
Щиро дякую !Завдяки вам знайомлюсь з дуже цікавими рослинами ,тепер знаю що буду саджати на сваій ділянці!Щастя вам та миру всім нам!
Дякую за Вашу роботу
Дякую, пані Тетяно, саме те, що я шукаю.
Слава Україні!
Героям Слава!
Добрий день, Тетяна! Дуже дякую Вам за корисну пораду! ❤❤❤
Дякую за таку цікаву екскурсію у садовий розплідник та змістовну розповідь про рослинки. Дуже потрібно і вчасно.
Дякую за відко! Я зовсім не орієнтуюсь в хвойних рослинах, тож мені було цікаво та корисно! 💙💛
Дякую за цікаву екскурсію та огляд рослин ❤️👍🌲🌳🌱
краса вражає! дякую!
Я млію❤ дякую за прогулянку❤❤❤
Доброго дня. Дякую за поради ❤ .
Добрий день Танічко ! Моя давня мрія кедр. Дуже красива форма .Але не для малих садів. Спасибі за екскурсію по цій "багатій" Дачі ! Скільки в них краси ! Мирного тихого дня !🌲🌳👋
Навзаєм😍
Дякую за прогулянку та знайомство з новими для мене рослинками! Склала собі план на тиждень: Навчитися вимовляти "купрессоципарис лейланда".
Мені легше сказати кипарисовик лейланда, і я так його і називали раніше.
Яка краса❤
Дякую! Так, час летить. А подорожі з рослинами завжди цікаві та надихаючі!
Таня, доброго дня, дякую за інформативність,
Дякую за цікаву розповідь.
Танюшка, цікаво і доречно, як завжди! Теж через спеку втратила кілька хвойних і хочу замінити саме на ті рослини, які Ви рекомендуєте. Це ж треба! Ви підтвердили мій вибір, дякую! Вже не буду сумніватися)
Вінниччина.
Добре що ви таке відео зняли, а то багато туй пропало із-за спеки
В нас на півночі України теж та сама проблема, дивлюсь у багатьох хворіють і пропадають хвойні рослини... Дякую за корисні поради!
Дуже дякую! Це було цікаво!
Дякую! Дуже корисне позитивне😊
Дякую за цікаву та необхідну інформацію : температурний діапазон для зростання хвойних найбільше згодиться,як на мене
Памятаю відео з цього розсадника,в ньому гарно .
Дякую за екскурсію і консультацію, маю кипарисовик , боюсь щоб не пропав, тепер уважніша буду до нього
Дуже цікаво. Дякую!
З нетерпінням чекаю на наступне відео.
Всього Вам найкращого!
Дуже дякую !!
Дякую за ваш контент. В моєму молодому садочку залишилася одна туя, але й та пожовтіла з одного боку. Також приглядаюся до кипарисовиків. Сподіваюся навесні поновити свій сад новими рослинами.
І ще війна ,причина 😢
Всього Вам найкращого. Бережіть себе ❤
Дякую,що запросили з собою!
Щиро Дякую!!!💙💛
Дякую за все❤
Дякую за цікаву екскурсію! ❤
Дякую Таня за таку чудову прогулянку!
Дякую за огляд рослин та корисну інформацію.
Прогулянка «Дачею» , ніби прогулянка казковим лісом.
Передавайте вітання працівникам з Рівненщини.
Дуже гарний садовий центр!
Власники і працівники вклали багато праці і любові в створення і відновлення після російських обстрілів .
Молодці❤
Неймовірні люди❤
Мирного неба нам!
Сподіваюся вони прочитають, дякуємо за підтримку🙏🏻🥰
Бімба! Дякую!
ТАТЬЯНА! 🕊💐🇺🇦❤️🌺🌻💕🦋🌷🥀
Спасибо Таня, за экскурсию
Червона п'ятикінечна зірка не має бути на верхівці наших ялинок
Казковий садочок👍❤️
Щиро дякую
Гінкгоо білоба найкраща❤
Дякую. Дуже цікава екскурсія.
Ого, 68 тисяч переглядів.
Мої вітання, Тетяно 🎉
Дякую.❤
Дякую, за інформацію.
Класний флоро❤❤❤шопінг
Цікава прогулянка, дякую
Дякую👍
Дякую Танюша! Побачила, що старі туї їм байдуже, нові сорти хворіють.
Не сортові нормально, але їх вигляд і так бажав кращого . Східна туя -Біота в нас 👌🏻, єдина що радує
Кіпарисовики дуже сильно люблять хворіти набагато частіше чим туї
Якою хворобою?
@@magic2022 я не здавав зарзки на аналізи... Жовтіють майже всі. При використанні хімії деякі можуть видужати, але потім знову проблеми. У мене майже не залишилося кіпарисовикі, тому що банато пропало, а ті що лишился треба раз чи два рази на рік оприскувати хімією. П.С. з туями трохи краще, але не набагато...
@@magic2022 Тсуги нічим не хворіють у мене, сосни та ялинки з ялівцями також майже не хворіють...
@@nickname325 хвороби в туй та кипарисовиків однакові , різниця в тому , що кипарисовики більш посухостійкий через будову хвої та ефірної олії, тому вираз «кипарисовики хворіють більш ніж туї» я вважаю не правильним.
@@magic2022 це мій особистий досвід стосовно кипарисовиків.
Така краса 😍
Дякую за дуже цікаве відео😊трошки погана якість, тяжко розгледіти види хвої, але добре, що ви назви казали, можна знайти та вивчити досконаліше.
Подивіться відео через пару днів, якість може бути поганою одразу після публікації , це платформа ютуб обробляє відео, бо я в 4К знімаю
@magic2022 дякую
@magic2022 дякую
Дякую за чудову прогулянку. Корисно, як завжди. Я б ще розглянула замість туй ялівець Спартан. Схожий по кольору і навіть трохи по формі і фактурі, якщо це важливо.
Так згодна, дякую за підказку.
Красиві такі хвойні! Все хочеться😂
Вы,правы Татьяна ,у меня росла туйка 10 лет ,а в этом году засохла и что я не делала она всеравно пропала .❤❤❤
Шкода, що так, але нічого вічного не буває.
Добрий ранок, розкажіть про свої троянди ❤
Дякую але було б добре якби ще й ціни оголошували натхнення вам та здоров'я миру
Мета не продати, а познайомити з рослинами.
@magic2022 але цікаво може хтось купив б
Що можу сказати із практики: платани ДУЖЕ СИЛЬНО боліють... Борошниста роса на них сильно прогресує. (Постійна обробка топсіном 25 г га 10, + прилипач, потім через неділю амістар 25 на 10)....
ТАКЕ чхання та подразнення викликає тільки робота із площинами формованого платану!!!!!!!
Бузини декоративні- не розкривають свою красу навіть в напівтіні... Великий МІНУС - люба бузина (як і калина, це розсадник тлі. А тля це віруси, нажаль).
Показані ялини - виростають до великого розміру....Дууууже довго.
Великоцибулинні (луки!!! Всі!!) Цю весну майже не квітнули...та, ба - вони майже не вилізли із землі!!! Так саме як і тюльпани....майже ВСІ!!!
Думаю потрібно звертати увагу на тиси, деякі ялівці, сосни, кипарисовики, лиственниці.
Окрема подяка за декоративні злакові - за ними майбутнє в оформленні. Плодовий сад - був всьому році майже без питань.
І , ще одне: рододендрони і азалії (а також деякі не обрізані гортенціїї) не квітнули цього року.
❤❤❤❤❤❤❤
Дякую, що поділилися. Скільки регіонів -стільки і думок. З власного досвіду - платан на дачі в Херсоні 4 м , борошниста роса тільки в кінці жовтня зʼявлялася. Модрини у нас не зростають, клімат не підходить. Цибулинні квітли всі, але не довго, бо вже в квітні було спекотно для них . Аліуми навпаки порадували довгим квітуванням , бо в травні знизилася t.
Садимо злакові, кипариси, тиси, ялівці.
Так,Тетяна,ви праві,в нашому вже дуже спекотному регіоні (Запоріжжя),туї не добре себе почуваються, маю кипарис голд райдер,він пройшов випробування цьогорічного сонця,набагато краще виглядає,ніж туї,тому ще хочу посадити цей вид хвойних
Дякую, що поділилися.
Дякую,маю також проблему з туями,горять.Лівобережжя Херсонщини
Так, шкода, ми коли садили в 2011 році інший клімат був.
Краса❤
❤❤❤
💙💛
Багато які кіпарисовики дуже погано витримують сильні морози. П.С. основна проблема туй - це, те що дуже багато з'явилося шкідників, які їх знищують дуже швидко. Постійно використовувати хімію не є віходом, а також не так і дешево. Ці ж щкіжники ще більш сильніше та швидше знищують кіпарисовики. Найкраще для саду - це тиси і хворіють не так сильно і обрізати їх не потрібно дуже часто..
👍
Вітаю. Дякую за відео.скажіть а на Поліссі на Житомирщині, купрессоципарис лейланда, той що дуже швидко росте буде рости? Наші умови підходять?
Добрий вечір, до -18 витримає без укриття , на Київщині росте ( писали підписники)
Какой красивый садовый центр. Им наверное очень много воды нужно. Этим кипарисам.
Кипариси - посухостійки рослини
Якщо йдеться про посушливі гарячі регіони, то краще всього дивитися в бік гірських сосен (вибір сортів шалений), ялівців. Бо купроципариси по-перше можуть підмерзати при температурі нижче -18 і не дуже люблять посуху та суховії.
Згодна з соснами і маю в садочку, але Сосни останнім часом хворіють - фомопсіс або шютте, відновлюються не так швидко , гірські сосни повільно зростають і до 2 м . Лейланди за 10 років не підвели, будемо сподіватися , що так і буде
Підкажіть, будь ласка, від собачих міток туї страждають?
Кедр гімалайський взагалі-то витримує -25, а один з його сортів "Karl Fuchs" взагалі до -30
Дякую за цікаве відео і може ще порадите де можна придбати такі садові статуєткі
В СУ Дача великій вибір, не знаю, чи все представлено на сайті
florastyle.com.ua/sadovie
В цьому році в мене погоріли та висохли всі туї, при чому були різного віку та різних сорті, просто пожовтіли та пропали. Ялинки, ялівці та кипарисовики живі здорові. Живу на півдні Дніпропетровської області.
Ще контроль хрущів, бо під Дніпром живе моя сестра, то знаю , що їх багато і контроль шкідників по стовбуру .
Доброго дня. Чекаю на ваші набори мікрозелені? Є прогнози коли буде?
Гарні дерева, але мені довподоби невеликі( до 2.5- 3 метрів)
Нажаль у цьому році Харківська обл багато дорослих туй засохли 😢
Дякую за екскурсію,Тетяно, хотілося би дізнатися вашу думку про кипарис лавсона колумнарис,чи витримує він спеку?!
У мене майже всі кипарисовики Лавсона загинули від соленою води та спеки
Дякую !
В будиночку для осмій великоватий діаметр трубочок очерету....
Гілки кедра Глаука схожі на гілки, які поросли мохом 🤔
😀
Геліхризум не зимує на дворі ,щось не те😢
Я думаю, що для ваших кліматичних умов підійде кипарис вічнозелений
Не бачу в продажу 🤷🏻♀️
@magic2022 в інтернеті можна знайти
Підкажіть,будь ласка, яка морозостійкість цих кипарисів?
6 зона
Скажить будь ласка а цей кіпарисАризонський він більш сриблястий чи зелений?
Сірий
Дякую за цікавий огляд! Класні вони кипарисовики😏 Маю питання до Вас, можливо Ви знаєте🙏🏻
Чи реально стримувати зріст сосни звичайної? Сформувати з неї парасольку, - знизу голенький стовбур і на рівні 3-4-5метрів розгалуження гілок?
Дуже люблю звичайні сосни, хочу до себе в садочок але боюся чи зможу стримати їхній зріст, адже в природі вони надзвичайно високі🙈
Чи тільки сортову якусь треба шукати?
Буду дуже вдячна за відповідь)
У мене немає досвіду зі звичайною сосною, але якщо вкорочувати кожного року приріст , не пропускати , то можна тримати на потрібній висоті .
@ дякую за відповідь! Спробую😏
Розкажіть про садові скульптури в цьому саду, будь ласка. Хто автор, чи виробник.❤
Скульптура імпорт , є українські фігурки , можливо зроблю випуск як буде нове надходження.
florastyle.com.ua/sadovie
Чи можна зараз при середній температурі+ 2-4 садити півонію?
Можна, бо коріння її розвивається при низькій плюсовій t