Размер видео: 1280 X 720853 X 480640 X 360
Показать панель управления
Автовоспроизведение
Автоповтор
محمود محي محمد غانمهندسة زراعيةفرقة ثانيةقسم 4
محمد فتحي محمد السيد الجمل مستوى ثاني شعبة هندسة زراعية
إبراهيم حسن جودة محمد حسن الشرقاوىشعبة عامة قسم 1 المستوى الثاني
محمود جلال عبدالرحيم شعبان شعبه هندسه زراعيه فرقه تانيه قسم 4
مريم صبحي محمد عبدالحكيم فرقه تانيهشعبه هندسهقسم ٤
إيمان فتحى عبد الحميد مطر ، كليه التربيه ، الفرقه التالته ، شعبه زراعيه
سلمى محمد عبداللطيف عمار شعبة عامة قسم 6
سلمي محمد محمود عطيه الفرقه الثانيهشعبه هندسه زراعيه قسم ٢
محمود فكري عبد المحسن فرقة تانيه هندسة زراعيه قسم 4
بيشوى فرج الله سعداللةشعبة عامة قسم ٤
محمود مختار شاكر إبراهيمقسم 9 شعبة عامة المستوي الثاني
محمد اسماعيل محمود مرادهندسه زراعيهالفرقه الثانيةقسم 3
فتحي مجدي فتحي عبدالهادي فرقة تانية شعبة هندسة زراعية قسم ٣
جوزيف ماهر عياد حكيم مسعود عبدالسيد جعفر.الفرقة الثانية.هندسة زراعية.قسم/٢.
محمد أحمد عبدالموجود أحمد مناعفرقة ثانيةشعبه عامهقسم 8
دينا محمود فرج القصاصفرقه ثانيهشعبه هندسه زراعيهقسم ٢
محمد عصام علي حسن شعبة هندسة زراعية الفرقة الثانية قسم 4
دينا اشرف الشنشوريشعبة عامة قسم 5
محمد علي نور الدين القصاص فرقة تانية
منه الله سلامه سعد شعبه عامه
الاسم :ياسمين رضا محمد.الشعبة:هندسة زراعية
عبد الحميد عادل السروي شعبه عامة قسم 6
محمد شريف زغلول عبدالقادر فرقه تانيه هندسة زراعية قسم ٣
محمد جابر محمد الدليل شعبة عامة قسم ٨
محمد طارق مصطفي الشعيرىقسم ٣ هندسه زراعيه
محمود عبدالعظيم محمد جلهومالفرقة باقي أوليشعبة عامة
غادة صبري عبد الفتاح محمدقسم ٧شعبة عامة
نورهان عصام محمود طولان فرقه تانيه هندسه زراعيه قسم 4
[ندي السيد عبد المحسن السيد] [شعبة عامة] [ قسم 10 ]
احمد جمال حسن حماد الفرقه الثانيه شعبة هندسه زراعيه قسم 1
تسنيم صبحي عبدالعظيمشعبة هندسة
اميره فوزى ابو المجدشعبه عامه. قسم 3
سلمي جابر النوري شعبه عامه ... قسم ٦
محمد عماد الدين محمد جعفر قسم 8 شعبة عامة
فاطمه خالد فرج صبحفرقه تانيه شعبه هندسهقسم ٣
مروه على الشحات أحمد السرسيفرقه تانيه (قسم 9)شعبه عامه
إبراهيم رزق محمد السيد بدوى الدياسطى الفرقه الثانيه شعبه عامه قسم/1
عبدالرحمن محمد الفرماوي شعبة هندسة زراعيه قسم ٢
خلود عبدالمجيد محمد البلكيمي شعبه عامه قسم ٥الفرقه التانيه
هاجر أيمن عبدالسلامشعبة عامة قسم 11
عبدالمنعم عماد عبدالمنعم عيد.شعبه عامه. قسم 7
آية محمد عبدالعزيز الخولي شعبة عامةفرقة تانيةقسم 4
علاء صبحى عبدالخالق حبش قسم 3 شعبه هندسه
اسماء محمد عبدالرحمن علي ابوالعنين فرقه تانيه شعبه هندسه زراعيهقسم ١
محمد فايز عبدالعزيز الجنديشعبة عامةقسم ٨
منة الله ياسين محمد فؤاد ..فرقة تانية ..شعبة عامة ..قسم 10
محمد الشحات صلاح عبدالعظيمشعبه عامهقسم8
احمد خالد رمضان قسم 1 شعبه هندسه زراعيه
اماني عادل محمد البيومي الجابري فرقه تانيه شعبه هندسه زراعيهقسم 1
هبة حسن إبراهيم فرقة تالتةكلية تربية شعبة زراعيه
إسلام سامي فتحي ابو العنين الصبحيالفرقه الثانيه.. شعبه عامه
احمد رمزي محمد كمالشعبه عامهالفرقه الثانيهقسم واحد
رشا منتصر صالح شعبة عامة
نورهان خالد يحييقسم 10شعبه عامة
اسراء توفيق عبدالجواد جادالله فرقه تانيهشعبه : هندسه زراعيه
عبدالله ابوالمجد رمضان فرقه تانيه هندسه زراعيه قسم 2
إيمان محمد احمد عبدالوهابتربيه شعبه زراعيهفرقه تالته
غاده محمود بدوي حشيشقسم ٣ شعبه هندسه زراعيه فرقه ٢
سيمون يوسف بشارة يوسف الفرقة/ الثالثة القسم /تربية شعبة زراعية
اسامه طارق رشيد عبدالمجيد قسم ١ هندسه زراعيه المستوى الثانى
إلهام حسن مصطفي شلتوت شعبة عامة
مرفت انور عبدالله شعبه عامهقسم 9
السيد محمود السيدشعبه عامه قسم 3
خلود عادل ابوعمرشعبه عامه فرقه تانيهقسم 5
ريهام محمد رضا أبو شادى شعبة هندسة زراعية قسم ٢
احمد عبد الصبور محمد شيخ السوق باقي اولي هندسه زراعيه
أمنية عاطف زغلول هندسه زراعيه قسم ٢
محمود عبد الجليل احمد عبداللهشعبه عامهقسم ٩
محمد احمد عبد العظيم شلبى قسم 8 شعبه عامه
تغريد خالد أبوالفتوحشعبه عامه قسم 4
آيه محمود خليلشعبه عامهقسم 4
الاسم:أسماء شعبان عبدالعزيز رشاد الفرقة :ثانيهالشعبه العامهقسم ٣
نجاح ابراهيم حلمى موسى هندسه زراعيه قسم:4
اسلام عبدالرحيم رجب شعبه عامة قسم٢
منه الله احمد محمد الفار شعبه هندسه زراعيه قسم 4
دعاء جمال محمد شعبه عامه.. قسم 5
محمد هشام محمد عفيفيفرقة تانية شعبة عامة
ندى طاهر محمود الحفناوي شعبة عامة فرقة ثانيةقسم 10
ابراهيم رضا محمود قسم ١ شعبة عامة
ندي عماد احمدشعبه هندسه زراعيهقسم 4
أسماء محمد السيد أبوبكر(شعبه عامة)
أسامة عيد سعيد امباركشعبة عامة
فاتن فوزي محمود نجم شعبه عامه قسم ٧
الاسم : صفاء علي السيد الفرقة : الثالثة الشعبة : تربية شعبة زراعي
سماح محمد ابوطافش قسم ٦ شعبة عامة
مريم عبدالله عبد الوهابفرقه ثانيه هندسه زراعيه
حسين محمد صابر الفيوميشعبه عامه قسم5
هاجر حمدى محمد ابراهيم شعبه عامهقسم 11
احمد السيد حلمي عبدالصادق شعبة عامه قسم 1فرقة تانيه
نشوى سمير احمد محمودفرقه تانيهقسم١٠
ميسون محمود عبد المحسن ابراهيم هندسه زراعيه قسم ٤
تغريد محمود عبدالعزيز معروفشعبه عامهقسم 4
حسام محمد صدقي ليله فرقه تانيه هندسه قسم ٢
منة الله محمد متولي الشحاتشعبة عامةقسم 10
آيات عصام محمود احمد قسم ٣شعبة عامة
مصطفى محمد فيصل هندسة فرقه تانيه
أسامه أحمد محمد شعبانشعبه عامهقسم 2
اسماء مسعد محمود عبد اللهشعبة عامةقسم 3
احمد خالد مصطفي رضوان شعبه عامهقسم 1
صبري محمد صبري عبدالستار .شعبه عامه مستوي اول مسجل الماده
محمود محي محمد غانم
هندسة زراعية
فرقة ثانية
قسم 4
محمد فتحي محمد السيد الجمل مستوى ثاني شعبة هندسة زراعية
إبراهيم حسن جودة محمد حسن الشرقاوى
شعبة عامة
قسم 1
المستوى الثاني
محمود جلال عبدالرحيم شعبان
شعبه هندسه زراعيه
فرقه تانيه
قسم 4
مريم صبحي محمد عبدالحكيم
فرقه تانيه
شعبه هندسه
قسم ٤
إيمان فتحى عبد الحميد مطر ، كليه التربيه ، الفرقه التالته ، شعبه زراعيه
سلمى محمد عبداللطيف عمار
شعبة عامة
قسم 6
سلمي محمد محمود عطيه
الفرقه الثانيه
شعبه هندسه زراعيه
قسم ٢
محمود فكري عبد المحسن
فرقة تانيه هندسة زراعيه
قسم 4
بيشوى فرج الله سعداللة
شعبة عامة
قسم ٤
محمود مختار شاكر إبراهيم
قسم 9 شعبة عامة المستوي الثاني
محمد اسماعيل محمود مراد
هندسه زراعيه
الفرقه الثانية
قسم 3
فتحي مجدي فتحي عبدالهادي
فرقة تانية
شعبة هندسة زراعية
قسم ٣
جوزيف ماهر عياد حكيم مسعود عبدالسيد جعفر.
الفرقة الثانية.
هندسة زراعية.
قسم/٢.
محمد أحمد عبدالموجود أحمد مناع
فرقة ثانية
شعبه عامه
قسم 8
دينا محمود فرج القصاص
فرقه ثانيه
شعبه هندسه زراعيه
قسم ٢
محمد عصام علي حسن
شعبة هندسة زراعية الفرقة الثانية
قسم 4
دينا اشرف الشنشوري
شعبة عامة
قسم 5
محمد علي نور الدين القصاص
فرقة تانية
منه الله سلامه سعد
شعبه عامه
الاسم :ياسمين رضا محمد.
الشعبة:هندسة زراعية
عبد الحميد عادل السروي
شعبه عامة
قسم 6
محمد شريف زغلول عبدالقادر
فرقه تانيه
هندسة زراعية
قسم ٣
محمد جابر محمد الدليل
شعبة عامة
قسم ٨
محمد طارق مصطفي الشعيرى
قسم ٣ هندسه زراعيه
محمود عبدالعظيم محمد جلهوم
الفرقة باقي أولي
شعبة عامة
غادة صبري عبد الفتاح محمد
قسم ٧
شعبة عامة
نورهان عصام محمود طولان
فرقه تانيه
هندسه زراعيه
قسم 4
[ندي السيد عبد المحسن السيد]
[شعبة عامة] [ قسم 10 ]
احمد جمال حسن حماد
الفرقه الثانيه
شعبة هندسه زراعيه
قسم 1
تسنيم صبحي عبدالعظيم
شعبة هندسة
اميره فوزى ابو المجد
شعبه عامه. قسم 3
سلمي جابر النوري
شعبه عامه ... قسم ٦
محمد عماد الدين محمد جعفر
قسم 8 شعبة عامة
فاطمه خالد فرج صبح
فرقه تانيه
شعبه هندسه
قسم ٣
مروه على الشحات أحمد السرسي
فرقه تانيه
(قسم 9)
شعبه عامه
إبراهيم رزق محمد السيد بدوى الدياسطى
الفرقه الثانيه
شعبه عامه
قسم/1
عبدالرحمن محمد الفرماوي شعبة هندسة زراعيه قسم ٢
خلود عبدالمجيد محمد البلكيمي
شعبه عامه
قسم ٥
الفرقه التانيه
هاجر أيمن عبدالسلام
شعبة عامة
قسم 11
عبدالمنعم عماد عبدالمنعم عيد.
شعبه عامه. قسم 7
آية محمد عبدالعزيز الخولي
شعبة عامة
فرقة تانية
قسم 4
علاء صبحى عبدالخالق حبش
قسم 3
شعبه هندسه
اسماء محمد عبدالرحمن علي ابوالعنين
فرقه تانيه
شعبه هندسه زراعيه
قسم ١
محمد فايز عبدالعزيز الجندي
شعبة عامة
قسم ٨
منة الله ياسين محمد فؤاد ..
فرقة تانية ..
شعبة عامة ..
قسم 10
محمد الشحات صلاح عبدالعظيم
شعبه عامه
قسم8
احمد خالد رمضان
قسم 1
شعبه هندسه زراعيه
اماني عادل محمد البيومي الجابري
فرقه تانيه
شعبه هندسه زراعيه
قسم 1
هبة حسن إبراهيم
فرقة تالتة
كلية تربية شعبة زراعيه
إسلام سامي فتحي ابو العنين الصبحي
الفرقه الثانيه.. شعبه عامه
احمد رمزي محمد كمال
شعبه عامه
الفرقه الثانيه
قسم واحد
رشا منتصر صالح
شعبة عامة
نورهان خالد يحيي
قسم 10
شعبه عامة
اسراء توفيق عبدالجواد جادالله
فرقه تانيه
شعبه : هندسه زراعيه
عبدالله ابوالمجد رمضان
فرقه تانيه هندسه زراعيه
قسم 2
إيمان محمد احمد عبدالوهاب
تربيه شعبه زراعيه
فرقه تالته
غاده محمود بدوي حشيش
قسم ٣ شعبه هندسه زراعيه فرقه ٢
سيمون يوسف بشارة يوسف
الفرقة/ الثالثة
القسم /تربية شعبة زراعية
اسامه طارق رشيد عبدالمجيد قسم ١ هندسه زراعيه المستوى الثانى
إلهام حسن مصطفي شلتوت
شعبة عامة
مرفت انور عبدالله
شعبه عامه
قسم 9
السيد محمود السيد
شعبه عامه
قسم 3
خلود عادل ابوعمر
شعبه عامه فرقه تانيه
قسم 5
ريهام محمد رضا أبو شادى
شعبة هندسة زراعية
قسم ٢
احمد عبد الصبور محمد شيخ السوق
باقي اولي
هندسه زراعيه
أمنية عاطف زغلول
هندسه زراعيه
قسم ٢
محمود عبد الجليل احمد عبدالله
شعبه عامه
قسم ٩
محمد احمد عبد العظيم شلبى
قسم 8
شعبه عامه
تغريد خالد أبوالفتوح
شعبه عامه
قسم 4
آيه محمود خليل
شعبه عامه
قسم 4
الاسم:أسماء شعبان عبدالعزيز رشاد
الفرقة :ثانيه
الشعبه العامه
قسم ٣
نجاح ابراهيم حلمى موسى
هندسه زراعيه
قسم:4
اسلام عبدالرحيم رجب
شعبه عامة قسم٢
منه الله احمد محمد الفار
شعبه هندسه زراعيه
قسم 4
دعاء جمال محمد
شعبه عامه.. قسم 5
محمد هشام محمد عفيفي
فرقة تانية شعبة عامة
ندى طاهر محمود الحفناوي
شعبة عامة
فرقة ثانية
قسم 10
ابراهيم رضا محمود قسم ١ شعبة عامة
ندي عماد احمد
شعبه هندسه زراعيه
قسم 4
أسماء محمد السيد أبوبكر
(شعبه عامة)
أسامة عيد سعيد امبارك
شعبة عامة
فاتن فوزي محمود نجم
شعبه عامه
قسم ٧
الاسم : صفاء علي السيد
الفرقة : الثالثة
الشعبة : تربية شعبة زراعي
سماح محمد ابوطافش قسم ٦ شعبة عامة
مريم عبدالله عبد الوهاب
فرقه ثانيه هندسه زراعيه
حسين محمد صابر الفيومي
شعبه عامه
قسم5
هاجر حمدى محمد ابراهيم
شعبه عامه
قسم 11
احمد السيد حلمي عبدالصادق
شعبة عامه
قسم 1
فرقة تانيه
نشوى سمير احمد محمود
فرقه تانيه
قسم١٠
ميسون محمود عبد المحسن ابراهيم
هندسه زراعيه
قسم ٤
تغريد محمود عبدالعزيز معروف
شعبه عامه
قسم 4
حسام محمد صدقي ليله
فرقه تانيه هندسه
قسم ٢
منة الله محمد متولي الشحات
شعبة عامة
قسم 10
آيات عصام محمود احمد
قسم ٣
شعبة عامة
مصطفى محمد فيصل
هندسة فرقه تانيه
أسامه أحمد محمد شعبان
شعبه عامه
قسم 2
اسماء مسعد محمود عبد الله
شعبة عامة
قسم 3
احمد خالد مصطفي رضوان
شعبه عامه
قسم 1
صبري محمد صبري عبدالستار
.شعبه عامه
مستوي اول مسجل الماده