Prawie nowy VW Tiguan 1.5 TSi po montażu nowoczesnej instalacji gazowej Prins w

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 9 сен 2024
  • 2020 Volkswagen Tiguan TSi może jeździć jeszcze taniej dzięki instalacji gazowej Prins VSi-Di3 zamontowanej w ‪@AbartAutoGazSerwis‬ Nowoczesne silniki 1.5 TSi z grupy VAG montowane w VW Tiguan II są dość oszczędne, ale po montażu instalacji gazowej w ‪@AbartAutoGazSerwis‬ mogą zaoszczędzić jeszcze dodatkowe 40% kosztów paliwa. Nowoczesna instalacja gazowa Prins VSi-Di3 umożliwia zmniejszenie zużycia benzyny do około 5% w skali całkowitego zapotrzebowania silnika na paliwo. Instalacja gazowa w VW Tiguan II 1.5 TSi jest zasilana z toroidalnego zbiornika LPG zamontowanego w miejscu koła zapasowego o pojemności 62 litry brutto, co umożliwia przejechanie od 500-600 km bez konieczności tankowania.
    Marka i model: VW Tiguan II
    Rok produkcji: 2020
    Pojemność i moc silnika: 1499 ccm, 110 kW (150 KM)
    Przebieg w dniu montażu instalacji gazowej: 17200 km
    Instalacja gazowa: Prins VSi-Di3
    Zbiornik LPG: Toroidalny 62 litry
    Zasięg na gazie: 500-600 km
    Zwrot z inwestycji: po 22 000 km
    Wycena instalacji gazowej:
    www.abart.com....
    Abart Auto & Gaz Serwis Wrocław
    ​@Abart Auto&Gaz
    www.abart.com.pl
    / abartautogaz. .
    Rozwój tego systemu opiera się na doświadczeniach w systemie Prins VSI-Di3, który to był jednym z pierwszych produktów tego typu na rynku rozwiązań do silników typu FSI, TFSi, GDi. System Prins VSI-Di3 jest dostępny w wersjach dla LPG i CNG. Jednak realiach polskiego rynku paliw gazowych stosuje się go praktycznie tylko do autogazu czyli LPG, ponieważ gaz ziemny Metan jest prawie niedostępny.
    Wszystkie komponenty zostały specjalnie zaprojektowane do wzajemnej wspólpracy i do użytkowania z odparowanym gazem LPG. Wszystkie podzespoły spełniają normy do zastosowania w wyposażeniu fabrycznym nowych samochodów OEM. Posiadają również wszystkie niezbędne homologacje E67 R01 i są kompletowane w instalacje spełniające najnowsze europejskie homologacje R115 wymagane m.in. w Niemczech i Norwegii.
    Dzięki nowoczesnej i zwartej konstrukcji są łatwe w montażu. A prosta konstrukcja poparta wieloletnim doświadczeniem holenderskich i japońskich inżynierów czyni je bardzo trwałymi.
    Dedykowane oprogramowanie pozwala na doskonałą i powtarzalną kalibracje systemu VSI-Di3 zapewniając znaczną redukcję emisji toksycznych składników spalin spalin i dwutlenku węgla CO2. Jednocześnie jest to system, dzięki któremu samochody mają najmniejszy procentowy udział benzyny w spalaniu czyli około 5-7%
    Ważne nowe funkcje:
    Możliwość programowania kolorów wyświetlacza LED, dopasowując do kolorów panelu deski rozdzielczej samochodu
    Możliwość programowania poziomu paliwa w zbiorniku
    Zaawansowane możliwości diagnostyczne. Oprogramowanie diagnostyczne dzieli się na podstawowe i zaawansowane
    Na przełączniku znajduje się dioda informująca o zbliżającym się serwisie i błędach w celu szybszego diagnozowania awarii w systemie
    Rozszerzone funkcje do testowania i monitorowania każdego wtryskiwacza
    Podłączenie do systemu autodiagnozy samochodu EOBD powoduje idealną współpracę z silnikiem i pozostałymi podzespołami
    Zapamiętywanie błędów instalacji gazowej w systemie
    Komputer 32 bitowy wykonany w jakości pozwalającej na zastosowanie w OEM
    Uniwersalny interfejs diagnostyczny mający zastosowanie we wszystkich systemach Prins
    Funkcja podgrzewania iglic wtryskiwaczy zapobiega blokowaniu się podczas startu pracy systemu gazowego
    Funkcja awaryjnego startu na gazie
    Brak konieczności stosowania modułu RPM
    Niski pobór prądu podczas „uśpienia” komputera
    Zgodność z Regulaminem ONZ R67-01 i homologacją R115
    Możliwość przedłużenia gwarancji do 3 lat
    www.abart.com....
    Historia firmy Abart sięga początku roku 1995 kiedy to aktualni członkowie zarządu założyli spółkę Abart s.c. i uruchomili mały warsztat montujący instalacje gazowe we Wrocławiu przy ulicy Warsztatowej 7. Wspólnicy dokonali samodzielnie pierwszej przeróbki samochodu na autogaz 30 marca 1995 roku. Pierwszym przerobionym na autogaz samochodem był popularny wtedy Polonez.
    Dzięki dobrej jakości montażu instalacji gazowych i odpowiedniemu doborowi instalacji gazowych BRC i Lovato firma Abart autogaz szybko przejęła znaczną część wrocławskiego runku samochodowych instalacji gazowych. Po miesiącu zostali zatrudnieni i przeszkoleni pierwsi pracownicy - monterzy instalacji gazowych.
    Szybki rozwój techniczny i uznanie wśród klientów spowodowały konieczność przeprowadzki do większego warsztatu montującego instalacje gazowe. Wybór padł na pomieszczenia na terenie Ośrodka Szkolenia Kierowców PZMot we Wrocławiu, Na Niskich Łąkach 6. Tam właśnie firma Abart autogaz poczyniła szybkie postępy i po roku działalności stała się największą firmą przerabiającą samochody na autogaz we Wrocławiu. Firma zaczęła obsługiwać klientów z całego Dolnego Śląska, m.in. z Kłodzka, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry. Do firmy przyjeżdżali również klienci z dalej oddalonych miast czyli Opola, Łodzi czy Poznania.
    www.abart.com....

Комментарии • 24