ДЯКУЄМО КАНАДСЬКОМУ НАРОДУ ТА ЇЇ КЕРІВНИЦТВУ ЗА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ В ЧАС ВІЙНИ ❤️💙💛. ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ІНФОРМАЦІЮ, ВЕЛИКУ ПРАЦЮ. ХОЧЕТЬСЯ, ЩОБ ПО ВСЬОМУ СВІТУ ПО БІЛЬШЕ, БУЛО ТАКИХ ДРУЖЕЛЮБНИХ ЛЮДЕЙ ЯК ВИ.
Пане Марк-дякую щиро за таку чудову корисну інформацію, це надихає і ти дійсно стаєш вже підготовленим, як кажуть духовно,морально і фізично!!! Щастя,здоров"я, успіхів вам і всій вашій родинні!!!
Дякуємо всім канадійцям за допомогу Україні. Дякуємо вам шановний пан. Раджу подивитися канал Назара Мухачьова Свій до свого по своє. Цікавий аналітичний канал подій в Україні.
Щиро дякую, Марк, за цю роботу, що робите для нас! Мені іноді здається, що я тільки подумаю про якесь питання, а у вас вже є всі відповіді на них ❤️☺️ Дякую, дорогенький, що знаходите для нас час💙💛
Чим мені подобається Канада, тим що можно прийти в дилершип і побачити як звичайний прибиральник і тім менеджер якогось віділу можуть купувати однаковий авто і там само працівники цього ділершипу будуть однакого обслуговувать обох кліентів. І так у всьоиу не потрібно нічого чекати там відкладати декілка років на щось, потрібно правильно розрахувати свій бюджет і можно купити то що потрібно зараз. І відношення тут не за те що ти маєшь великий будинок чи дороге авто, а за то яка ти є людина! Дякую Марк за відео!
👋👍❤💙💛🌈🌞🇺🇦🤗 ДЯКУЮ 😊 Марк, у мене склалося переконання в тому, що Канада для простих, чесних, працьовитих людей, яких канадійці поважають за порядність, за ставлення, з повагою, до других людей Хочу, хоч трошки, пожити в Канаді, працювати і не відчувати зневажливого до себе ставлення, тільки тому, що ти не крута і в тебе немає вигідних знайомств
Марк, але у нас немає 9 життів, щоб чекати)) А якщо серйозно, молодець що розказуєш про життя в Канаді в реальному часі. Це справді багатьом допомагає прийняти правильне рішення! Лови "лайк" і підписка на канал!))
@@СветланаБилан-э8ъ велике значення для лікаря має практика. Поки буде переучуватись, то існує ймовірність того, що він може втратити свій набутий безцінний досвід!
@@СветланаБилан-э8ъ Це вони мають вчитися у наших лікарів багато в чому. Але система не справедлива. Отримати ліцензію іноземному лікарю майже неможливо. Так побудована ця система. І щоб отримати, потрібно починати з нуля і мати сотні тисяч доларів, щоб це потягнути. Для більшості, це не реально. І в чому справедливість, коли лікарю хірургу, височашего рівня немає іншого, як працювати на будівництві, в той час, коли у них люди помирають, бо допомога була запізна, або не дочекалися допомоги взагалі? Мені здається, що Марк, та й не тільки Марк, цього не дуже розуміє. Він думає, що спеціаліст і професіонал має працювати на будівницьві, а не там де він може приносити незамінну користь. В Канаді немає програм для адоптації тих самих спеціалістів. Натомість є бюрократія і буквоїдство, які надійно прикривають усі можливості зайняти гідне місце і довести свій рівень.
Коли мені було 20 - я мріяв як найшвидше втекти з під батьківського контролю. У 23 роки я вже знімав хату, мав роботу, вдосталь грошей і жив непогано. Десь у 40 я повернувся до батьків. Бо зрозумів що самому я ще встигну пожити - а от батьки зі мною вже не на довго. І моя допомога вже не буде для них зайвою. Війна усе змінила: з одного боку я не міг полишити батьків у Харкові, з іншого - сидіти самому ховатися десь на заході України - було б набагато гірше. У рідному домі і стіни допомагають - не кажучи вже про близьких людей.
Я с тобой полностью согласна, я обожаю свою Страну, наш воздух, колорит, природу, традиции, еду и т. д. Тут действительно сложно, бесконечное движение, и постоянно кто то куда-то спешит. Я не привыкла жить в таком темпе, для меня это не жизнь а сосуществование, многим нравится, но я видимо не отношусь к этому типу людей для некоторых увы, но для меня к счастью)
Хто мав намір виїхати той виїхав , в Європу можна мамам з дітьми .А до Канади бажано в двох парою їхати щоб оренду лекше платити .Бо там сама мама з дітьми не виживе. І що значить хтось чієсь місце заняв .Європа кожен день приймає біженців з усього світу конвеєр. Багато вже є наших що повертаються до дому. Так що майте на увазі що місця звільняються.
Давай Марк зустрінемось десь в Едмонтоні і зробимо батл : ти кажеш що є + в Канаді, я кажу що є - в Канаді і навпаки. Буду з 15.03 тиждень в Едмонтоні, був би цікавий контент.
Ви молодий, змолоду звикли до того, що в Канаді при таких податках, державою гарантовано лише 10 р.д. відпустки на рік. В тій же Скандинавії, при схожому оподаткуванні, люди відпочивають по 6-8 тижнів на рік. Якийсь трудовий табір із посиленим харчуванням :)
@@steps4059 Я не хотів образити Канади. Це справді чудова країна для багатьох мігрантів із усього світу і зараз вона дійсно дуже щиро відкрила українцям свої двері і дала суттєвий шанс в житті. Після Жовтих Вод, Кіровограда або Мумбаю, і говорити немає про що, країна супер.
@Dmytrii Demidas. У першій десятці країн по отриманню ПМЖ в Канаді є три розвинуті країни: США (на 6му місті більше мігрантів ніж з Пакистану), Франція більше ніж з Ірану) та Англія більше ніж з України. Якщо б все так було б гарно у Європі і все так погано в Канаді такої статистики на було б.
Треба починати все з нуля !!! Дуже обідно за медиків кваліфікованих фахівців які повинні вчитися по-новому. В Ірландії пішли людям на зустріч там є можливість підтвердити диплом і все працюй. В Канаді нестача кваліфікованих медиків і таке відношення?
Нема чого *обіжатись*. Коли ви вникнете в систему, ви самі зрозумієте, що без доучування чи переучування, перед вами глуха стіна. І це не тому , що ви поганий спеціаліст, а тому, що друга система, інші закони, ну і звичайно мова. Я не думаю що в людей, які не збирались емігрувати є достатній рівень англійської мови. Щоб підтвердити свій диплом вам необхідно буде мати академічний рівень англійської. А це мінімум три роки важкої, наполегливої праці. Так, що вчіть мову, підтверджуйте диплом, отримуйте ліцензію і працюйте. Плюс вся ця процедура коштує гроші і то не маленькі. Good luck!
А саме страшне, це наші люди, підстраюються бо тільки приїхали, щоб ти їм допоміг бо хочуть все і зразу, ти втратиш свій час а тоді просто тебе виживають з роботи бо їм це не вигідно....і не тільки це....є ще такі, що стараються заробити на наших як тільки можуть.... І це дуже часто трапляється....
Вперше не погоджуся з Маркою, що лікар-емігрант на будівництві стане сильнішим. Лікар, на будь якій роботі по за фахом, стане слабшим. Він втратить свою кваліфікацію, навики роботи, знання. Лікар має займатися тим чим він сильний, а саме лікувати людей. Якщо Канада так не вважає, то лікарям там робити нічого. Життя людини надто коротке, і швидкоплинне щоб відведений їй час витрачати просто так.
Правильно навіщо їхати з такими великими претензіями і вимогами до країни яка тебе прихистила, тимчасово...і ще раз люди які планували імміграцію в тому рахунку лікарі, вони планували які тесты здавати і т.п, Канада не обговорювала працевлаштовувати всіх по кваліфікації в візі CUAET це не сказано
Ще трохи подивлюся твої ролики, Марку, і буду знати всі вулиці і будинки в Едмонтоні, як в себе в Городку. 😅 А якщо серйозно, то сказане тобою можу підсумувати так: канадці зробили свою свою країну такою, яку хотіли, і їм в ній добре і спокійно живеться. Якщо хтось хоче приїхати сюди і жити тут, то мусить сприйняти це як реальність і підлаштовуватися під неї, а не вимагати для себе якихось преференцій чи пільг. У випадку, коли комусь не подобається життя в Канаді - повертайтесь туди, де було краще.
Дякую автору за інформацію. Подивився з десяток відео, в мене враження, що Канада це країна з купою протиріч. 1. Кабеля не ховають в землю, бо бережуть природу. 2. Кожна сім'я мусить мати не один автомобіль (і витрачати паливо) щоб добратись у справах. А чого ж тут не бережуть природу? А на дорозі купа неекономних пікапів, і кожне жере 15+ літрів. 3. Територія Канади дуже велика. Густина населення мала. Ок. 4. Хатки будуються вікно в вікно, бо землі на всіх не хватає. 5. Канада піклується про своїх громадян. 6. Всюди черги, треба чекати, чекати, чекати. 7. Природа красива. Супер 8. Але щоб прожити треба працювати постійно всім членам родини, для того, щоб поплатити рахунки, а коли той час побачити цю природу? 9. Дома зроблені з гімна і палок (вибачте, але ми всі знаємо казку про ніф ніф наф наф та нуф нуф). До речі як вони не згорають цілою вулицею в разі пожежі? 10. Ціна на нерухомість вартує, як крило літака. і т.д.
Дякую за гарний відос! Чув, що манікюри, педікюри, зачиски, ото все на багато гірше за рівнем ніж в Україні! Але по правді це більше речення для комента, а не для змістовного навантаження)) вподобайку жмякнув
Я підстриглася у індусів, вдома вирівнювала сама, вони наче топором волосся порубали, хоча своіх індусів поряд підстригали дуже добре, тепер тільки до украінців буду ходити
Марк , спасибо тебе за твой труд , но тебе нужно побывать в других странах и ты всё поймёшь . Украинцы любят путешествовать и они имеют возможность сравнить . Канада это очень переоценённая страна , это мнение практически всех украинцев . Раньше , лет 10-20 назад ситуация действительно была иная и для всех Канада была голубой мечтой .
Я УКРАЇНКА. ЖИВУ 21 РІК В ІСПАНІЇЇ. ПРО КАНАДУ ЩЕ ЧУЛА З РОЗПОВІДІ ВІД ПОКІЙНОЇ МАМИ.. БАГАТО УКРАЇНЦІВ ВИЇХАЛИ В КАНАДУ В ПІСЛЯ ВОЄННІ РОКИ. МАМА ЗАВЖДИ ВІДЗИВАЛАСЯ З ВЕЛИКОЮ ТЕПЛОТОЮ ПРО КАНАДУ. МЕНІ ДУЖЕ ПРИЄМНО БУЛО ВАС СЛУХАТИ. БЕРЕЖИ ВАС НАШ ЛЮБЛЯЧИЙ БОЖЕ. НЕХАЙ ЖИВЕ І ПРОЦВІТАЄ КАНАДА. СЛАВА БОГУ! СЛАВА УКРАЇНІ!
Привет Марк, меня зовут Славик, я из Украины, г.Киев! Я прослушал твой Ролик и зделал Вывод: Всё ты Чётко и Правильно сказал, именно в ДЕСЯТКУ!!! Так оно и есть в Жызни: чтобы чего то Лучьшего добиться-нужно начинать с Нуля, з Чистого Листа! Тогда оно ЛУЧЬШЕ Осваивается и Запоминается! А в "Розовых Очках" щас Полмира ходит! Дай Бог тебе Здоровья и Благополучия, ты Молодец, Очень Толковый Парень! Жму Крепко Руку!!!
канада відстає в плані розвитку it технологій. кажуть шо нема оплати телефоном через nfc, немає нормальних сатів типу розетки шо замовив і привезли на слідуючий день, немає нормального швидкого нелімітованого інтернету, немає швидкого доступу до лікарів. треба мучитись з чеками, отримувати оплату чеками, це якесь серодньовіччя як на мене.
Це не правда, я тут живу 18 років і маю величезний досвід з порівнянням цих речей! Мій дідо і мої знайомі як приїхали з України сказали що тут медицина краща і люди довше живуть по статистиці! Також є Amazon який за один десь присилає пакунки любі які ви замовляєте! Інтернет є дуже швидкісний він просто дорогий! Ви не вірте тим хто хейтить Канаду! Це одна з провідних країн світу.
Наскільки я чув, то проблеми є лиш з чергами до лікарів, є чеки, з якими більше мороки, застарілі сайти і мобільні аплікації в багатьох сферах, особливо в банкінгу. Але це дає можливості розвивати все це, влаштовуватись на відповідні роботи і покращувати. У мене таке враження, що Марк трохи давно не дивився, що є у Європі та Україні зараз у цих сферах. Наприклад придбати автомобіль навіть в Україні можна зараз миттєво, було б за що.
Ні це не так. Альберта в зимку холодна, літом тепло і часом жарко і весь час дуже сухо. Торонто теплі зими і жарке літо і велика вологість. Вританська Колумбія це як у Криму. Квебек досить холодний, Новоскоша досить тепла. 30 років тому у Київі в зимку інколи було. -30С. Дивно що українці бояться зими.
Доброго дня! Поки дивлюсь на 10 хвилині і про авто і зручність.. як раз це є мінус коли погано розвиненний громадський транспорт і щоб кудить поїхати або піти потрібно автомобіль. Канада як і США це автомобільні країни і міста та громадський простір все для автомобіля а не для людини. А в Україні та і більшісті Європейських країнах громадський транспорт розвинутий і міста та простір облаштовані для людей і пішоходів а не для авто. Автомобілізаяція це глухий кут у розвитку . Міста та вулиці повинні бути пристосовані для життя без авто а не без авто як без ніг. Місто для людей а не для автомобіля і це вам кожен урбаніст скаже.
Саме тому навіть у Канаді Трюдо як я читав впроваджує программу розвитку міського траспорту до 2030р як десь читав що є вірним рішеннім. Згадай Калгарі і про то як облаштованний і розвинутий міський трансорт. Місто розвинуту і присбосоленно для людей і можно жити без авто.
О Марк це потрібно ще одне відео зняти про громадський транспорт...тут я з вами згодна! Автобус кожні 15 хвилин, чи раз на 30 хвилин, дочекатись іноді щось неймовірне особливо взимку. Мені жалко тіх українських дітей які добираються автобусами до українських шкіл на Південь, чи на Північ, Єдмонтону це шось...при -30, тут дуже не вистачає українських маршруток, дуже...:)
В ЄС громадський транспорт розвинений, це так. Бо це так прийнято в Європі і у нас також. Але все все рівно зроблено для автомобілів та цього ж громадського транспорту, майже всюди тяжко навіть з іншому людиною розминутись, тому людей не вулиці майже нема, крім всіляких парків, центрів і подібного. Навіщо якщо у кожного є автомобіль або велосипед, та людина не авто: може і посунутись і перейти світлофор швидко, а не як в Україні. Та і тротуари зазвичай йдуть тільки до зупинок. Це у нас коштовні автомобілі, коштовне пальне, тому всі ходять пішки. Зараз в ЄС якраз борються з тим, що всі на авто, і не знають як хоча б на громадський транспорт пересадити.
Марко,все правильно...нам треба вчитися простої людяності,це стосується не тільки Канади а любої країни. Мій чоловік вже більше місяця в Канаді,йому дуже подобається і теж чекаємо на документи для сина,але куди б він не звернувся його гарно вислухають,порадять дуже хороше ставлення до кожного з нас. Так само з роботою,ну як можна взяти одразу на високооплачувану роботу якщо людина "ні бе,ні ме" по англійськи чи французькій: тут так не працює: Але нашим людям треба вже та й одразу,а так тут не працює. Так що,я згідна з Вами на 💯%
В кого є куди повертатись в Україні, то поїдуть, бо переваг в Канаді майже нуль, основна маса заробляє на житло та їжу.А ті , кому повертатись нікуди, може і залишаться
Зараз вже починається нова хвиля еміграції в Карпати. Кажуть, що там безпечно, добрий клімат і повітря, якщо працювати на канадійську компанію, то можна жити і оренда фазенд недорога. Називається Карпати, ет: або КАЕТ.
@@knopainfo6114 То ж я і кажу, що хто може віддалено працювати, найбільш розумні і талановиті, то і буде цвіт Карпат. А хто руками працює, той в Канаду.
@@steps4059 Терміново пропонуйте більше, зараз то все через аукціон лиш іде. Спробуйте відновити громадянство, якщо не маєте. Здається, ще є вікно, поки що можна з іноземним також придбати, але треба поспішати.
Не такі самі, для хірургів важлива дрібна моторика, плюс постійно підтримувати навички, а груба фізична праця без цього знівелює всі роки навчання та практики. Хірург,який не працював 1рік втрачає кваліфікацію. Потім потрібно стільки наздоганяти, що ви не уявляєте. Не говоріть про професії до яких Ви відношення не маєте. Я як лікар, який не працював вже 7міс за професію відчуваю це.
@@liubava3380 Знаю лікаря, який працював в Україні 8 років, зараз всього лиш 3 роки в США на звичайній роботі і згадує життя в Україні як страшний сон. І нічого із ним не сталося.
Канаду можна порівняти з рельсовою залізничною системою. (Тому на рельси стати неможливо, якщо не той стандарт і ширина. А коли вже став, то далі все піде ОК. )
А чому у вас усі будинки такі сіренькі? Вибачте, що не по темі! Бо,відверто кажучи, це вже трохи набридло: хто українці є для канадійців і т.д. Кожен обирає ,що йому подобається. Дякую за відповідь!
Мене ще шокує те що неможливо підійти до водойомів і річок, тому що все приватне. Річки і водойоми це богаство народу який живе а не людини яка заприватила територію... Це дуже неприємно в порівнянні з Європою. Нормально не можно піти в ліс за грибами, чи порибачити дезавгодно, в основному є вихід до води в невеличких парках. Живу в Монреалі.
@@CanadianMark дякую за твої відео, завжди цікаво дивитись. Я написав про річки, це те що мене неприємно здивувало, і пошарпаність Монреалю, плюс дороги з ямами як в нас. Але є різні райони, можно знайти поновіше де приємніше жити. На рахунок річок, тут вибору особливо нема, не так багато місць щоб насолодитись природою. Але можно шукати парки, іноді набережні, насправді це саме ті місця де відпочиваеш душою. Можно їздити в гори на трейли. В канаді якись особливий стиль життя, люди не паряться де живуть, не паряться що виходячи на вулицю не бачиш краси, чи якогось гарного парку. Але за рік я вже звик. Я знайшов багато інших цікавих речей тут, наприклад фінансова система, домога на дітей(в мене ПР) і відношення до дітей. Люди посміхаються, це приємно. Твої права тут захищені, і т.д. Ми ще вивчаємо канаду і відкриваємо її. Як ти і сказав що Канада вона інша, треба звикати що ми і робимо!
@@CanadianMark а я з першої хвилини посадки в аеропорті Торонто відчула усю гостинність Канади... рейс скасували, готель не надали, до кого не підійду, щоб отримати інформацію, треба вистояти у черзі не менше години, а потім виявляється що мені нічим допомогти не можуть
Це точно, але помітьте що Альберта і Манітоба практично найхолодніші провінціі, в Канаді, ще є правда Юкон, но це.. так от в Манітоба і Альберту приіхали перші украінці 130 років потому, вони підняли Канаду за рахунок фермерства і сільського господарства істи всім хочеться не зважаючи не на що
@@steps4059 я як раз не принижувати але річ на всіх просторах І-ту іде про украінців що вони і тількі вони підняли Канаду тому Канада повинна тепер відплатити і дати українцям які тікають з Европі все безкоштовно тоб то luxury immigration
Канадійцям як ніколи потрібні гастарбайтери, такі працьовиті , успішні і віддані як ми українці, тому що економіка Канади реально " в торбі" вже не перший рік, і тут нема вже кому працювати і Канаду розвивати, бо справжні Канадійці вимирають , а успішно імігрують сюди тільки в більшості індуси і пакистанці , і другі ( вибачте недорозвинуті ) Так, у нас менше зп, в кілька разів, але і пахати так не потрібно, і смак життя відчуваєш, люди набагато більш відкриті веселі, там як їжачки сидять по хатах всі (тільки робота - дом - супермаркет - дом), знайома одна каже:"у нас з чоловіком роздільний бюджет і в ресторані кожен за себе платить", але якщо він сам хоче то може мене пригостити, ой бл*я... Люди не розумні,надивляться фільмів голлівудських і відлітають в нірвану, а після "в заграницю". Найбільша ілюзія емігрантів в тому, що вони бачать розкішне життя везунчиків і впевнені, що їм так само пощастить) багатий і ситий світ Америки існує і буде паралельно з світом емігранта.
Північна Америка це про економіку. Економіка працює, коли все крутиться, беруться кредити під невисокий процент, дається робота будівельникам, і так далі. Українцям того не зрозуміти, бо українці живуть в парадигмі тотальної економії і необхідності обійтись без дорожезних українських кредитів. Але тому українська економіка недоотримує і загалом країна в топі найбідніших у Європі, бо ми робимо все, щоб зробити максимум самому і не дати нікому заробити зайвого, бо нема грошей. Тому і рівень сервісу в Україні кращий, бо щоб щось заробити треба добре побігати за кожною гривнею. Звичайно, вижити можна і на Кубі за 5 доларів за місяць і бути по-своєму щасливим, кожному своє. Але сила Канади чи США в тому, що в них в середньому економіка крутиться і кожен має більші можливості, ніж кожен в Україні. Тому ті, хто може бути корисний для їхньої економіки, буде добре стояти в житті, ті чиї зусилля занадто незначні і не приносять доходу, буде скаржитись на дорогу оренду.
@@antons7202 бо в нас люди роботящі. Самі вміють будувати, мурувати ітд. В мене сусід, повністю собі сам побудував будинок і викінчив (гроші заробив в Польщі). І воля...) жодного кредиту
@@knopainfo6114 Так і я про те, він сам побудував, не дав заробити фахівцям, відповідно будівельна галузь не заробила, професіонали не набули навиків, не отримали коштів і не побудували ще сто таких будинків, зате сусід наробився. Це ж все взаємоповʼязано. І сусід здобув досвід, який йому потрібен лиш раз в житті, тобто змарнував час. А чим поганий кредит під низький відсоток, якщо вартість будинку підйомна, а сусід гарно би заробляв, роблячи професійно якусь свою роботу. Погано там, де кредити дорогі, там все й занепадає. А де є дешеві гроші, це лиш плюс. До того ж, коли взяв би кредит, а потім інфляція, то ще й виграв на поверненні його. Порахуйте інфляція 10-20 і більше відсотків, а кредит хай 5-6 відсотків, а було і ще менше.
@Anton S. Він не лише сам побудував ще сам електрику провів каналізацію а також доргу сам поасфальтував та залізничний вокзал з аеропортом сам зробив також.
Йдуть вгору!ой канадієць!бачив я ловця душ,20 років тому,канадський проходимець Тарас Мачула,говорив,що лікарів не треба,а от лісорубів,які перфектово знають англійську,то таких треба!я дивився на ту бздуру,на тих хлопів заробітчан,які явно брехали,що перфектово знають англійську,і ще при цьому,працюють лісорубами.така то правда.Та,треба вчитися,на інших посадах,точно точно.А медицина,у Канаді,так,собі,нижче середнього.Ой ця війна наробила біди,але багатьом відкрила очі,на дикий захід,у тому числі,щодо Канади.
Українські лікарі які емігрували до Канади, повинні підтвержувати свою фаховість. В Україні багато випадків лікарських помилок від яких страждають люди, і важко притягти до їх відповідальності, корумповано все...
Україна і дотримання законів це напевно не сумісно тому у нас велика корупція і погане життя. І шкода що зараз багато українців ідуть за тими громами що видає Канада а потім повертаються в Європу і говорять в Канаді погано.
То не справжні українці. То манкурти. Є достатньо культурні українці, що мають совість та відчуття такту. Не треба усіх українців згортати в одну купу.
А погане життя, та корупція всюди, то наслідок радянської системи. Де все було так зроблено, що щоб вижити, то треба було вкрасти. Ще з часів, коли за вкрадений колосок, який не вкрасти, то діти випухнуть з голоду, розстрілювали. А потім комуністи, що крали всюди. Їх діти, та онуки, що й зараз при владі. Тільки в ці часи, Україна здобуває правдиву незалежність, а до того то був напівкерований перманентний підмоскальский стан. А достойні українці дуже стараються робити так, щоб по їх вчинках поважали Україну. І таких достатньо.
@@vitaliiyermakov8062 ми зараз не в радянські часи живемо і багато хто живе тим часом бо для них і зараз краще вкрасти чим піти працювати бо немає ніякої толком відповідальності а як би у нас за це наказували законно то можливо і толк би був
Це не зовсісм так, що Канада відстає від свого розвитку на 10 - 15 років. Вона відстає на 50 років. Дуже багато в чому, не буду перелічувати, але взяти хоча б громадський транспорт. Навіть 50 років тому, громадський транспорт в Україні був розвинутішим. Навіть в селах були автобуси і маршрутки для поїздки в місто. В Канаді навіть в містах середнього рівня 50 тис. населення немає транспортного сполучення з великими містами і люди часто шукають як їм дістатися до аеропорту. Черги усюди. Усюди треба чекати місяцями і роками, тому що вони економлять на необхідній кількості працівників і не мають стільки робітників, скільки потрібно щоб робити бюрократію скоріше. Бюрократія і буквоїдство всюди, куди не візьми і всюди вони тримають людей в чергах. Марк трохи каже як це він бачить. Це його точка зору. Але це не означає що він не помиляється, як кожен з нас. Канада бере українців, тому що це працьовиті люди, але не для того, щоб українці займали високооплачувальні посади, чи працювали лікарями. Канаді потрібна робочі, які виконуватимуть важку, фізичну, брудну роботу за невеликі гроші, які навіть не вистачатиме, або ледь вистачатиме на оплату жила. Бо все дуже переоцінене і дефіцит житла саме і є причиною його дороговізни. Канада не бере українців, щоб вони займали місця канадців на хороших роботах. Можливо діти зможуть вивчится і просунутися. Але тут ще така річ, чи вистачить батькам коштів щоб витягнути дитину. Яскравий приклад мого брата, який має двох дітей і їх сім'я лімітувала себе абсолютно в усьому щоб він міг дати хорошу освіту своїм дітям. Він ліз зі шкіри, втратив здоров'я щоб діти могли стати на ноги. Ось для цього беруть українців. Бо деякі інші як то з інших країн сиділи на велферах. Українці цього не робили і не роблять.
Все залежить від регіону. Навіть в Едмонтоні громадський транспорт трохи краще ніж в Києві, Харкові, Дніпрі... І це при тому що місцеві кажуть що Едмонтон далеко не еталон по місцевим стандартам. В малих містах чи селищах звісно громадський транспорт не розвивають, бо він нікому не потрібен, тому що більшість може собі дозволити авто, на відміну від України.
@@oooo0alex0oooo Це маячня. По-перше, тому що ви не жили в Києві і не маєте уяви. Едмонтон набагато менше за Київ, десь в 5 разів. В Києві транспорт незрівнянно краще за Едмонтон. Вам потрібно б почекати на вулиці при -35 той Едмонтон автобус на зупинці 30 хв. або більше, щоб зрозуміти що це таке. І ще годину покататися колами по місту, коротку відстань, щоб дістатися куди треба. Що стосується мешканців маленьких міст Канади, то це маячня що їм не потрібен громадський транспорт. Я вещас бачу, як люди шукають попутки, щоб доїхати в аеропорт. Платити 150-250 доларів не кожен може за таксі. Але якщо вам подобається така відсталість, то вам ніхто не забороняє в ній жити. Тоді ви в порядку.
@Viyna Ukraina. Громадський транспорт похідна від щільності населення країни. Щільність населення на кв км в Голандії в 75 разів вища ніж в Альберті. Коли в Альберті бачите машину на стоянці, дорозі, шосе помножте її на 75. І скажіть що після цього муніципалітет міста не був би зацікавлений в розвитку гром транспорту. Він би працював 24/7, інакше місто би встало. А так Альберта за територією більше ніж Україна включно з Кримом, а населення як у великому Києві 4 міліона осіб. Тут не порівнювати речі. Операційеі витрати на транспорт були б вищі ніж дохід. PS. Я жив на Лівому березі Києва і знаю як "легко" дібратися на гром транспорту на правий. 2 години це легко і часто можно там провести в заторах у продвинутій країні.
11:50 Я так підозрюю, наступне відео буде - Марк зі Славського: дивіться яка природа, я порахував, що з моїми канадійськими грошима я вже олігарх у Славському, природа гарна, тепло...
Якщо в Канаді кваліфікованому лікарю треба йти на будівництво звичайним робочим або в супермаркет прибиральником, то не є норма, то є сигнал, що треба впроваджувати програми, які допоможуть кваліфікованим людям працювати за професією. Якщо влада того не робить, якщо всі вважають таке за норму, то й люди будуть шукати для себе більш вигідних пропозицій та їхати в інші країни, де такі програми є. Цікаво, якби Марк після закінчення свого навчання поїхав в Україну і йому там сказали, що його диплом нічого не вартий, програми підтвердження кваліфікації для нього немає і він мусить починати як охоронець в АТБ чи касир в Сільпо, замість того, щоб працювати по своїй спеціальності, яку він свідомо обрав і витрав декілька років на своє навчання. Приваблива пропозація?
Марку, дуже не раціонально, для Канади, не використати медичних спеціалістів. Треба зробити якісь скорочені адаптаційні курси для спеціалістів. Перевірити і нехай працюють. З обумовленням, щоб не виїжджали до Штатів. І так зробити у всіх сферах. Бо не використати вже вивчених людей, яки насправді, дуже часто, є набагато кращими спеціалістами, а ніж самі канадійці, то втрата для Канади. Інформаційні технології так само. В Канаді, наскільки я знаю, не дуже ситуація з інформаційними технологіями, в порівнянні з Україною. В Україні насправді краще, а ніж , наприклад, у Нідерландах. В Україні один з найкращих інформаційних пулів. В Україні є тільки одна проблема, то корупція, як наслідок радянської системи, та перешкоди і лоббі, яке робив московитський кремль. Під тим тягарем дуже важко робити щось добре. І ще що в Канаді ж не дуже добре, то підкилимні монополіі, що тримають ринок і не пускають в країну іншіх гравців бізнесу. Ну, то така вже система. Маю надію, що час все змінить. Ті українці, що зостануться у Канаді назавжди, може підуть у політику, та зроблять систему більш гнучкішою. Правда, до того часу і Україна вже буде самою провідною країною Європи. Щасти тобі. Дякую за випуск відео.
В Канаді багато украінськіх меж працівників починали з асистентів дантистів, з медсестер, потім доздавали, довчались і ішли далі, бо стати доктором чи ще інженером як ви собі це уявляєте без знання англійськоі мови? Я наприклад бачила жінку яка приіхала сама з дитиною, чоловік воює за Украіну, вона доктор дитячий, і що пішла перевчилась на масажиста і отримала роботу, і англійська в неі непогана, і далі довчається. Нічого в цьому страшного немає. Я не хотіла б мати доктора який не знає що написати в історії хвороби..
Не згоден з підходом, що конче все з низів робити. То залежить від фахівця, і не применшуючи цінності будь-якої професії, який зміст лікарю працювати на будівництві, як це йому допоможе в його професії? Насправді зараз світ є вже гнучкішим, ніж колись і я підозрюю, що в Канаді це складно зрозуміти місцевим, чи тим, хто довго там прожив. Само собою, що "халявникам", які нічого не знають і не вміють особливого в будь-якій країні буде складно. Але хто в себе все життя інвестував, той може не починати з самих низів.
@@steps4059 а якщо ви про це я такого випадку не чула, знаю одне що дипломи з Індії і Британіі наприклад зараховують в Канаді лікарям з цих стран набагато легше зробити акредитацію і ліцензію, тому що Канада досі як то сказати трошки підкоряється Британії
Ми минулого року ще літом подали на паспорти канадські дітям ( 2 оновити, 2 нових) і на всі чекали пів року 🤦🤯. Я згідна що перевчатися заново це жах. Але я підтримую якийсь адекватний захист диплому тому що знаю що в Україні є як і набагато більш кваліфіковані люди ( рівень навчання в Україні знащо вищий канадського!) так і багато тих хто накупив дипломи. Ті хто справді працював за фахом в Україні справді більш профісійні від канадських.
Пану Трюдо видко вигідні мігранти ,робоча сила прибула.Ото недавно була забастовка далекобійників я так і не зрозуміла що вони хотіли,може ви розкажете що то було.Але це якась дурня,то чекаеш якогось кредитного рейтингу, то чекаеш підтвердження одного то другого.Поки дочекаєшся то вже не до сім'ї не до дітей.То в чому то щастя полягає в Канаді?Розтлумачте але стисло без води.Дякую
@@CanadianMark Ви пане Маркіяне трохи хитруете бо не розказуйте про себе нічого.Ви починали з нуля в Канаді?Я впевнена що ні ,вам помогли і то суттєво.Ви не докінця щирі зі своїми підписниками.То який брат ,сват,чи інший родич приклав зусилля для того щоб ви вчилися,мали свій бізнес,сім'ю,дім і достаток в Канаді.Прошу трохи про себе розказати, розкажіть про свої мозолі на руках.Цікаво.Дякую
Він приїхав туди малий,10 років, і вивчився в школі і так далі.Рахуйте як громадянин.То є різні речі. Думаю порівнювати його і теперішніх приїжджих не варто.
@@VladlenaKoval-k3i Згодна з вами.Громадянин і мігрант ріжні речі.Але ж можна відцафнутися від батьків.Як вони ставали на ноги.Це би покращило розуміння між підписниками,були би більш тепліші стосунки.
11:01 За цим і їдуть в Канаду, бо зрозуміло, що в Україні до цієї рівності усіх перед законом дуже-дуже далеко, на жаль....а життя одне. Ті, хто відчувають, що можуть щось змінити - залишаються в Україні, а хто розчарувався і не відчуває в собі сил, щоб щось змінити в Україні, їдуть з України. І старші люди просто вже не мають часу починати все заново на чужині (особливо лікарі, викладачі ).
Мені здається, що кожен вирішує сам, де йому жити і що робити. Вказувати людям що їм потрібно, а що ні, пагана практика. Ті, хто має медичну освіту, достатньо розумні люди.
Так,Марку,Ви праві на 100%.Люди,які виховані ,у нас кажуть на таких,що мають 6 років з дому,що в Україні жили чесно,по совісті ,приїхавши в Канаду чи Америку, не міняються.Приймають обставинияк належно.Шукають праці,економлять всюди і на всьому,помалу вчаться і так добиваються мети.А ті крутелики,що вчились в Україні за гроші,заочно,батьки обезпечували,купляли їм іномарки,навіть роботи,то вони приїхали сюди з добрими грошима,і тут рахують що вони на висоті і по договарняку влаштуються.Я рахую, що із -за кордону українців взагалі б не приймали,тим більше чоловіків.Від якої війни пострадали???.За 15-20$ працювати не хочуть,а за безплаткою черга з чоловіків як дуби .То вже навіть і гріх так себе поводити.
@@stiven4641 комущо,а курці просо.я мала наувазі,щоб чоловіки ішли захищати країну,в т.ч.своє майно батьків,бізнеси.якто діти 18-20 років на війні гинуть калічаться,,а ті що повтікали,ще тут перебирають ,то робота не по статусу,то мало платять.
@@ГалинаДовга-й9э твоє "майно, батьки і бізнеси" 30 років голосували за кучм-януковичів, і кричали "какаяразніца", "ойатопутін нападе" слухаючи шансони зі сватами. Тому ідіть пи 3.14зду вас захищати. Їжте те, до чого так старанно готували ложки.
Шокує: морозяка -40°С ціни на харчі, Хати з палок і пінопласту по ціні замків з цегли. Автівки з кузовами і моторами 8л Канада не розвинена і цінує тільки "батраків" Нехватка лікарів Освіта в школі жах. І не треба казати канадці вам дали, бо канадців максимум 7млн чоловік, інші приїхали і отримали паспорти
Немає браку паркування?😂 Я не знаю, де ще за паркування перед клінікою Emergency треба платити за паркування і слідкувати за часом, щоб не отримати штраф. Тобто лікар тебе огладає, може проводить процедуру чи укол отримав і ти маєш залишити кабінет і мало не в лікарняному халаті бігти продовжувати час, тобто оплатити знову. А якщо немаєш заплатити за парковку, ну ж може бути таке. І що тоді? Медицина ж безкоштовна і людині треба допомога, то як бути? Є моменти абсолютно абсурдні, а все тому що в Канаді найважливіше гроші, а ніяка не турбота за людьми. Вона відносна і більше як декларація, але працює наспраді по-іншому.
З початку війни мені довелося пожити у Європі, а зараз живу в Канаді. То я хочу сказати, що завжди на новому місці є свої незручності і потрібен час на адаптацію. Особисто мої враження поки не найкращі бо я тут в Канаді маю дуже цікаву історію "на Оскар". А взагалі то наша Україна дуже розвинута, біда одна - казнокрадів дуже багато.
О тому і багато казнокрадів, що майже кожен українець у глубині душі для себе не відмовиться щоб кум або сват йому "все порішав". А ще надо міняти систему. В Канаді гарно не тому що всі такі чесні, а тому що якщо один раз "залетиш", то це буде дорого обходитись і через 20 років. Якщо сядеш нетверезий за руль, то 5 років не будеш мати права їздити. А це майже погибель без транспорту.
@@Petya-Ivanov- Не згодна з Вами. Мій керівник в Канаді сам родом з Пакистану. Багато чого він начудив, і я не знаю чому, але все у нього добре. Все зійшло і зходе з рук. Отак...
Привіт друже Марку! Маю питання дещо іншого характеру. 1). Хочу для мами заповнити візу GUAET але мамі 70 років. Як заповняти, як робочу чи туристичну. 2). На даний момент у мами немає діючого закордонного паспорту ,чи можна доробити після заповнення візи.
ДЯКУЄМО КАНАДСЬКОМУ НАРОДУ ТА ЇЇ КЕРІВНИЦТВУ ЗА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ В ЧАС ВІЙНИ ❤️💙💛.
ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ІНФОРМАЦІЮ, ВЕЛИКУ ПРАЦЮ.
ХОЧЕТЬСЯ, ЩОБ ПО ВСЬОМУ СВІТУ ПО БІЛЬШЕ, БУЛО ТАКИХ ДРУЖЕЛЮБНИХ ЛЮДЕЙ ЯК ВИ.
Новости для беженцев из Украины
ruclips.net/video/ky1wt8zQMeQ/видео.html
Переїзд в іншу країну це значить що треба починати з нуля. Боже бережи Канаду. Дякую за допомогу Україні.
З нуля завжди краще починати, знаєте чому ? Не особливо в фізичний формі але треба ментально бути готовим з нуля почати, Вот в чому секрет!
Це правда, але мало хто на це готовий навіть тоді, коли він думає, що готовий))
@@CanadianMark Все в толок.Супер.❤❤❤
Дякую Марк за цікавий контент! Слава Україні! 🇺🇦
Захисникам України слава💪
Дякую вам!Я живу в Україні,і не планую їхати в Канаду.У своєму відео ви доступно пояснили за,що ми боролись тут в Украіні
Дуже Вам дякую за такі цікаві відео . Я живу в Україні, діти в Канаді. Дякуємо Канаді за допомогу і підтримку для України.
Пане Марк-дякую щиро за таку чудову корисну інформацію, це надихає і ти дійсно стаєш вже підготовленим, як кажуть духовно,морально і фізично!!! Щастя,здоров"я, успіхів вам і всій вашій родинні!!!
Дуже дякую!)
Дякуємо всім канадійцям за допомогу Україні. Дякуємо вам шановний пан. Раджу подивитися канал Назара Мухачьова Свій до свого по своє. Цікавий аналітичний канал подій в Україні.
Щиро дякую, Марк, за цю роботу, що робите для нас! Мені іноді здається, що я тільки подумаю про якесь питання, а у вас вже є всі відповіді на них ❤️☺️ Дякую, дорогенький, що знаходите для нас час💙💛
Дуже дякую! Приємно!)
Дякую за цікаві відео, завжди слухаю Вас !
На даний момент живу в Едмонтоні, гарне місто.
Дякую вам за вашу працю. Героям Слава.
Чим мені подобається Канада, тим що можно прийти в дилершип і побачити як звичайний прибиральник і тім менеджер якогось віділу можуть купувати однаковий авто і там само працівники цього ділершипу будуть однакого обслуговувать обох кліентів. І так у всьоиу не потрібно нічого чекати там відкладати декілка років на щось, потрібно правильно розрахувати свій бюджет і можно купити то що потрібно зараз. І відношення тут не за те що ти маєшь великий будинок чи дороге авто, а за то яка ти є людина! Дякую Марк за відео!
Пане Марк наглым людям важко всюди дякую вам за вашу нелегку работу
Misha Gurgula, a не нахабам , важко в Україні.
👋👍❤💙💛🌈🌞🇺🇦🤗
ДЯКУЮ 😊
Марк, у мене склалося переконання в тому, що Канада для простих, чесних, працьовитих людей, яких канадійці поважають за порядність, за ставлення, з повагою, до других людей
Хочу, хоч трошки, пожити в Канаді, працювати і не відчувати зневажливого до себе ставлення, тільки тому, що ти не крута і в тебе немає вигідних знайомств
Підтримую!)
@@bogdankovalenko5096 бєстолочь, рабам не платять три тис дол!
Трошки не так, тут знайомства працюють ала дивлячись де і за кого і хто і на які посади
рабів. щоб пахати завжди завжди
Повністю згідна!
Дякую за відео. Ти молодець!!!
Марк, але у нас немає 9 життів, щоб чекати)) А якщо серйозно, молодець що розказуєш про життя в Канаді в реальному часі. Це справді багатьом допомагає прийняти правильне рішення! Лови "лайк" і підписка на канал!))
Дуже дякую за підтримку!)
Так дійсно вчитися з нуля лікарю це дуже довго інавіщо коли в нього є стаж він все знає
@@СветланаБилан-э8ъ Це не тільки довго, а й дуже дорого...
@@СветланаБилан-э8ъ велике значення для лікаря має практика. Поки буде переучуватись, то існує ймовірність того, що він може втратити свій набутий безцінний досвід!
@@СветланаБилан-э8ъ Це вони мають вчитися у наших лікарів багато в чому. Але система не справедлива. Отримати ліцензію іноземному лікарю майже неможливо. Так побудована ця система. І щоб отримати, потрібно починати з нуля і мати сотні тисяч доларів, щоб це потягнути. Для більшості, це не реально.
І в чому справедливість, коли лікарю хірургу, височашего рівня немає іншого, як працювати на будівництві, в той час, коли у них люди помирають, бо допомога була запізна, або не дочекалися допомоги взагалі? Мені здається, що Марк, та й не тільки Марк, цього не дуже розуміє. Він думає, що спеціаліст і професіонал має працювати на будівницьві, а не там де він може приносити незамінну користь. В Канаді немає програм для адоптації тих самих спеціалістів. Натомість є бюрократія і буквоїдство, які надійно прикривають усі можливості зайняти гідне місце і довести свій рівень.
Марк позитив ! Ти молодець ! ❤❤❤
Коли мені було 20 - я мріяв як найшвидше втекти з під батьківського контролю. У 23 роки я вже знімав хату, мав роботу, вдосталь грошей і жив непогано.
Десь у 40 я повернувся до батьків. Бо зрозумів що самому я ще встигну пожити - а от батьки зі мною вже не на довго. І моя допомога вже не буде для них зайвою.
Війна усе змінила: з одного боку я не міг полишити батьків у Харкові, з іншого - сидіти самому ховатися десь на заході України - було б набагато гірше. У рідному домі і стіни допомагають - не кажучи вже про близьких людей.
коли тобі було 20 - ти вже тоді засрав усі коментарі
@Rostyslav Mishak що ви тут удвох забули?))
Марк, ти правий.
Потрібно, маленькими кроками іти до зірок!
Відео просто супер! Ти великий молодець! Згоден з вами!!!
Дякую дуже!))
Я с тобой полностью согласна, я обожаю свою Страну, наш воздух, колорит, природу, традиции, еду и т. д. Тут действительно сложно, бесконечное движение, и постоянно кто то куда-то спешит. Я не привыкла жить в таком темпе, для меня это не жизнь а сосуществование, многим нравится, но я видимо не отношусь к этому типу людей для некоторых увы, но для меня к счастью)
👍
Було б добре якщо б ви ще цю «любов до країни» би показували українською мовою!
@@zakkiw8862 в нас чудова мова культура та традиції. Московитої нам не треба
знову це хворе всі коментарі загадило
Хто мав намір виїхати той виїхав , в Європу можна мамам з дітьми .А до Канади бажано в двох парою їхати щоб оренду лекше платити .Бо там сама мама з дітьми не виживе. І що значить хтось чієсь місце заняв .Європа кожен день приймає біженців з усього світу конвеєр. Багато вже є наших що повертаються до дому. Так що майте на увазі що місця звільняються.
Лайк та комент в підтримку каналу з України. Слава Україні.
Давай Марк зустрінемось десь в Едмонтоні і зробимо батл : ти кажеш що є + в Канаді, я кажу що є - в Канаді і навпаки. Буду з 15.03 тиждень в Едмонтоні, був би цікавий контент.
Ви молодий, змолоду звикли до того, що в Канаді при таких податках, державою гарантовано лише 10 р.д. відпустки на рік.
В тій же Скандинавії, при схожому оподаткуванні, люди відпочивають по 6-8 тижнів на рік.
Якийсь трудовий табір із посиленим харчуванням :)
@@steps4059
Я не хотів образити Канади. Це справді чудова країна для багатьох мігрантів із усього світу і зараз вона дійсно дуже щиро відкрила українцям свої двері і дала суттєвий шанс в житті.
Після Жовтих Вод, Кіровограда або Мумбаю, і говорити немає про що, країна супер.
@@steps4059
ну, так, бензин по 2 CAD дозволяє, я собі уявив, якби в Польщі бенз був нині по 2 PLN, нарід би їбанувсі від щастя ))))
@@dmytriidemidas7874 Правду кажете, то ж в Європі в два рази на меншій машині їздити, що в Канаді на вдвічі більшій, за бензином виходить.
@@steps4059 В США на пікапах лише в селах їздять і в малих містах, або для роботи, для себе я би ніколи не купляв таку машину.
@Dmytrii Demidas. У першій десятці країн по отриманню ПМЖ в Канаді є три розвинуті країни: США (на 6му місті більше мігрантів ніж з Пакистану), Франція більше ніж з Ірану) та Англія більше ніж з України. Якщо б все так було б гарно у Європі і все так погано в Канаді такої статистики на було б.
Марк ! Дякуемо за підтримку! Нашого люда повно повсюди !
Треба починати все з нуля !!! Дуже обідно за медиків кваліфікованих фахівців які повинні вчитися по-новому. В Ірландії пішли людям на зустріч там є можливість підтвердити диплом і все працюй. В Канаді нестача кваліфікованих медиків і таке відношення?
це саме та повага, про яку говорив автор.
Нема чого *обіжатись*. Коли ви вникнете в систему, ви самі зрозумієте, що без доучування чи переучування, перед вами глуха стіна. І це не тому , що ви поганий спеціаліст, а тому, що друга система, інші закони, ну і звичайно мова. Я не думаю що в людей, які не збирались емігрувати є достатній рівень англійської мови. Щоб підтвердити свій диплом вам необхідно буде мати академічний рівень англійської. А це мінімум три роки важкої, наполегливої праці. Так, що вчіть мову, підтверджуйте диплом, отримуйте ліцензію і працюйте. Плюс вся ця процедура коштує гроші і то не маленькі. Good luck!
А саме страшне, це наші люди, підстраюються бо тільки приїхали, щоб ти їм допоміг бо хочуть все і зразу, ти втратиш свій час а тоді просто тебе виживають з роботи бо їм це не вигідно....і не тільки це....є ще такі, що стараються заробити на наших як тільки можуть.... І це дуже часто трапляється....
дякую цікаво було побачити що відбуваїць в Канаді .
В Україні ,ти покоївка,ти ніхто ,а в Канаді всі рівні.
так, це правда. тут повага до кожної професії і всі важливі.
Щиро дякую друже.
Вітаю.Відео сподобалось.Ваші підписники вже їдуть до вас.Наша подруга Інна( ваша підписниця) вже тиждень як в Едмонтоні❤
Дякую! Це круто!)
Чудові будиночки і всі різні. Дякую.👍👍👍👋👋
Вдома найкраще
Вперше не погоджуся з Маркою, що лікар-емігрант на будівництві стане сильнішим. Лікар, на будь якій роботі по за фахом, стане слабшим. Він втратить свою кваліфікацію, навики роботи, знання. Лікар має займатися тим чим він сильний, а саме лікувати людей. Якщо Канада так не вважає, то лікарям там робити нічого. Життя людини надто коротке, і швидкоплинне щоб відведений їй час витрачати просто так.
Дякую за коментар!)
Правильно навіщо їхати з такими великими претензіями і вимогами до країни яка тебе прихистила, тимчасово...і ще раз люди які планували імміграцію в тому рахунку лікарі, вони планували які тесты здавати і т.п, Канада не обговорювала працевлаштовувати всіх по кваліфікації в візі CUAET це не сказано
Ніхто не забороняє лікарю працювати лікарем. Хай отримує ліцензію і хай працює лікарем.
@@lilianakolodyazhna8461 погоджуюся. Без претензій, можна жити в Україні, не гірше ніж в Канаді. Для цього є всі можливості.
Тамара, то є дійсно складно та довго.
Ще трохи подивлюся твої ролики, Марку, і буду знати всі вулиці і будинки в Едмонтоні, як в себе в Городку. 😅
А якщо серйозно, то сказане тобою можу підсумувати так: канадці зробили свою свою країну такою, яку хотіли, і їм в ній добре і спокійно живеться. Якщо хтось хоче приїхати сюди і жити тут, то мусить сприйняти це як реальність і підлаштовуватися під неї, а не вимагати для себе якихось преференцій чи пільг. У випадку, коли комусь не подобається життя в Канаді - повертайтесь туди, де було краще.
Я колись просив Марка трохи розповідати про райони Едмонтона по ходу відео.
Братан, знаю який ти зайнятий і всеодно знаходиш час щоб зробити нові відео !!! 👍 дякую за позитивний та цікавий контент !!! 🍻
Дякую автору за інформацію.
Подивився з десяток відео, в мене враження, що Канада це країна з купою протиріч.
1. Кабеля не ховають в землю, бо бережуть природу.
2. Кожна сім'я мусить мати не один автомобіль (і витрачати паливо) щоб добратись у справах. А чого ж тут не бережуть природу? А на дорозі купа неекономних пікапів, і кожне жере 15+ літрів.
3. Територія Канади дуже велика. Густина населення мала. Ок.
4. Хатки будуються вікно в вікно, бо землі на всіх не хватає.
5. Канада піклується про своїх громадян.
6. Всюди черги, треба чекати, чекати, чекати.
7. Природа красива. Супер
8. Але щоб прожити треба працювати постійно всім членам родини, для того, щоб поплатити рахунки, а коли той час побачити цю природу?
9. Дома зроблені з гімна і палок (вибачте, але ми всі знаємо казку про ніф ніф наф наф та нуф нуф). До речі як вони не згорають цілою вулицею в разі пожежі?
10. Ціна на нерухомість вартує, як крило літака.
і т.д.
Дякую за гарний відос! Чув, що манікюри, педікюри, зачиски, ото все на багато гірше за рівнем ніж в Україні! Але по правді це більше речення для комента, а не для змістовного навантаження)) вподобайку жмякнув
Воно таке саме, просто тут жінки на рівні з чоловіками і вони за це не переживають так)
Манікюри ,зачіски і педікюри це ваші амбіції в Канаді? Сидіть ліпше вдома!
Я підстриглася у індусів, вдома вирівнювала сама, вони наче топором волосся порубали, хоча своіх індусів поряд підстригали дуже добре, тепер тільки до украінців буду ходити
Марк , спасибо тебе за твой труд , но тебе нужно побывать в других странах и ты всё поймёшь . Украинцы любят путешествовать и они имеют возможность сравнить . Канада это очень переоценённая страна , это мнение практически всех украинцев . Раньше , лет 10-20 назад ситуация действительно была иная и для всех Канада была голубой мечтой .
А чому ви думаєте що я не був в інших країнах?
Дякую за відео 🤝
😊👍
Я УКРАЇНКА.
ЖИВУ 21 РІК В ІСПАНІЇЇ.
ПРО КАНАДУ ЩЕ ЧУЛА З РОЗПОВІДІ ВІД ПОКІЙНОЇ МАМИ..
БАГАТО УКРАЇНЦІВ ВИЇХАЛИ В КАНАДУ В ПІСЛЯ ВОЄННІ РОКИ.
МАМА ЗАВЖДИ ВІДЗИВАЛАСЯ З ВЕЛИКОЮ ТЕПЛОТОЮ ПРО КАНАДУ.
МЕНІ ДУЖЕ ПРИЄМНО БУЛО ВАС СЛУХАТИ.
БЕРЕЖИ ВАС НАШ ЛЮБЛЯЧИЙ БОЖЕ.
НЕХАЙ ЖИВЕ І ПРОЦВІТАЄ КАНАДА.
СЛАВА БОГУ!
СЛАВА УКРАЇНІ!
Співчуваю вам за маму! Вона була права!))
Привет Марк, меня зовут Славик, я из Украины, г.Киев! Я прослушал твой Ролик и зделал Вывод: Всё ты Чётко и Правильно сказал, именно в ДЕСЯТКУ!!! Так оно и есть в Жызни: чтобы чего то Лучьшего добиться-нужно начинать с Нуля, з Чистого Листа! Тогда оно ЛУЧЬШЕ Осваивается и Запоминается! А в "Розовых Очках" щас Полмира ходит! Дай Бог тебе Здоровья и Благополучия, ты Молодец, Очень Толковый Парень! Жму Крепко Руку!!!
👍👍
канада відстає в плані розвитку it технологій. кажуть шо нема оплати телефоном через nfc, немає нормальних сатів типу розетки шо замовив і привезли на слідуючий день, немає нормального швидкого нелімітованого інтернету, немає швидкого доступу до лікарів. треба мучитись з чеками, отримувати оплату чеками, це якесь серодньовіччя як на мене.
Це не правда, я тут живу 18 років і маю величезний досвід з порівнянням цих речей! Мій дідо і мої знайомі як приїхали з України сказали що тут медицина краща і люди довше живуть по статистиці! Також є Amazon який за один десь присилає пакунки любі які ви замовляєте! Інтернет є дуже швидкісний він просто дорогий! Ви не вірте тим хто хейтить Канаду! Це одна з провідних країн світу.
Тоді не треба іхати якщо вас це напрягає
Наскільки я чув, то проблеми є лиш з чергами до лікарів, є чеки, з якими більше мороки, застарілі сайти і мобільні аплікації в багатьох сферах, особливо в банкінгу. Але це дає можливості розвивати все це, влаштовуватись на відповідні роботи і покращувати. У мене таке враження, що Марк трохи давно не дивився, що є у Європі та Україні зараз у цих сферах. Наприклад придбати автомобіль навіть в Україні можна зараз миттєво, було б за що.
@@lilianakolodyazhna8461 а вас не питав шо мені робити, давайте ви краще не будете мені казати шо робити а я не буду казати куди вам піти.
@@sergiej7508 виглядає як погроза?
Молодець. Стисло, змістовно,корисно. Так тримати.
Дякую
бачу, не прийнято назви вулиць та номери будинків розташовувати на житлі або хоча б на парканах...
Канада- особлива країна, з дуже своїми дивними нюансами і холодним, сирим кліматом, на жаль!
Canada is a huge country. Not everywhere is cold and damp; some regions are cold and dry! 😆
Ні це не так. Альберта в зимку холодна, літом тепло і часом жарко і весь час дуже сухо. Торонто теплі зими і жарке літо і велика вологість. Вританська Колумбія це як у Криму. Квебек досить холодний, Новоскоша досить тепла. 30 років тому у Київі в зимку інколи було. -30С. Дивно що українці бояться зими.
Що в цьому поганого?)
@@millag2183 в Україні приємніша погода.
@@knopainfo6114 серйозно?😂
Півроку сірості і слякоті, а інші півроку - то жара з дикою вологістю, то сирість і слякоть.
То я про Київ
Доброго дня! Поки дивлюсь на 10 хвилині і про авто і зручність.. як раз це є мінус коли погано розвиненний громадський транспорт і щоб кудить поїхати або піти потрібно автомобіль. Канада як і США це автомобільні країни і міста та громадський простір все для автомобіля а не для людини. А в Україні та і більшісті Європейських країнах громадський транспорт розвинутий і міста та простір облаштовані для людей і пішоходів а не для авто. Автомобілізаяція це глухий кут у розвитку . Міста та вулиці повинні бути пристосовані для життя без авто а не без авто як без ніг. Місто для людей а не для автомобіля і це вам кожен урбаніст скаже.
Саме тому навіть у Канаді Трюдо як я читав впроваджує программу розвитку міського траспорту до 2030р як десь читав що є вірним рішеннім. Згадай Калгарі і про то як облаштованний і розвинутий міський трансорт. Місто розвинуту і присбосоленно для людей і можно жити без авто.
Авто це свобода, можна спокійно самому пересуватися містом і в Європі з цим краще бо дуже населення багато і всі труться в один одного а тут свобода)
О Марк це потрібно ще одне відео зняти про громадський транспорт...тут я з вами згодна! Автобус кожні 15 хвилин, чи раз на 30 хвилин, дочекатись іноді щось неймовірне особливо взимку. Мені жалко тіх українських дітей які добираються автобусами до українських шкіл на Південь, чи на Північ, Єдмонтону це шось...при -30, тут дуже не вистачає українських маршруток, дуже...:)
В ЄС громадський транспорт розвинений, це так. Бо це так прийнято в Європі і у нас також. Але все все рівно зроблено для автомобілів та цього ж громадського транспорту, майже всюди тяжко навіть з іншому людиною розминутись, тому людей не вулиці майже нема, крім всіляких парків, центрів і подібного. Навіщо якщо у кожного є автомобіль або велосипед, та людина не авто: може і посунутись і перейти світлофор швидко, а не як в Україні. Та і тротуари зазвичай йдуть тільки до зупинок. Це у нас коштовні автомобілі, коштовне пальне, тому всі ходять пішки. Зараз в ЄС якраз борються з тим, що всі на авто, і не знають як хоча б на громадський транспорт пересадити.
@@steps4059 це ди ви так довго в корках стоїте? В Торонто, Ванкувер? Можливо во Калгарі ще я повірю.
Ми Канаду випереджаємо тільки по корупції, але не на 10, а 100 років і немає просвіту
Марко,все правильно...нам треба вчитися простої людяності,це стосується не тільки Канади а любої країни. Мій чоловік вже більше місяця в Канаді,йому дуже подобається і теж чекаємо на документи для сина,але куди б він не звернувся його гарно вислухають,порадять дуже хороше ставлення до кожного з нас. Так само з роботою,ну як можна взяти одразу на високооплачувану роботу якщо людина "ні бе,ні ме" по англійськи чи французькій: тут так не працює: Але нашим людям треба вже та й одразу,а так тут не працює. Так що,я згідна з Вами на 💯%
Great video.
Дякую, як завжди на висоті 🫂
Дякую, Маркіяне)))
😊👍
Це дуже круто!
Повністю згоден!👍
Дякую.
😊👍
В кого є куди повертатись в Україні, то поїдуть, бо переваг в Канаді майже нуль, основна маса заробляє на житло та їжу.А ті , кому повертатись нікуди, може і залишаться
Зараз вже починається нова хвиля еміграції в Карпати. Кажуть, що там безпечно, добрий клімат і повітря, якщо працювати на канадійську компанію, то можна жити і оренда фазенд недорога. Називається Карпати, ет: або КАЕТ.
@@antons7202 привіт. Я в Карпатах. І ітшників повно
@@knopainfo6114 То ж я і кажу, що хто може віддалено працювати, найбільш розумні і талановиті, то і буде цвіт Карпат. А хто руками працює, той в Канаду.
@@steps4059 Терміново пропонуйте більше, зараз то все через аукціон лиш іде. Спробуйте відновити громадянство, якщо не маєте. Здається, ще є вікно, поки що можна з іноземним також придбати, але треба поспішати.
Так і є. Першими поїдуть і вже поїхали ті кому є куди повертатись у Європі. Це з їх боку був єпік феіл повестись на шарову візу до Канади. 😆
В мене в Карпатах теж чисте повітря
Коли приїдеш в Торонто??? Давай знімемо відео!!!
Давай)
Уявіть собі які руки будуть в лікаря. наприклад хірурга. який відпрацює декілька років на будові.
Такі самі як були!
Не такі самі, для хірургів важлива дрібна моторика, плюс постійно підтримувати навички, а груба фізична праця без цього знівелює всі роки навчання та практики. Хірург,який не працював 1рік втрачає кваліфікацію. Потім потрібно стільки наздоганяти, що ви не уявляєте. Не говоріть про професії до яких Ви відношення не маєте. Я як лікар, який не працював вже 7міс за професію відчуваю це.
@@liubava3380 Знаю лікаря, який працював в Україні 8 років, зараз всього лиш 3 роки в США на звичайній роботі і згадує життя в Україні як страшний сон. І нічого із ним не сталося.
Канаду можна порівняти з рельсовою залізничною системою.
(Тому на рельси стати неможливо, якщо не той стандарт і ширина.
А коли вже став, то далі все піде ОК. )
Дякую за контент! Можна якось зконтактувати? Я живу в Едмонтоні
А чому у вас усі будинки такі сіренькі? Вибачте, що не по темі! Бо,відверто кажучи, це вже трохи набридло: хто українці є для канадійців і т.д. Кожен обирає ,що йому подобається. Дякую за відповідь!
Канада
а у вас будинки різнокольорові? особливо ті обісцяні хрущовки із панельками))
Дякую за ваші відео,дуже гарно,цікаво.
Марк ,а що каміни, печі не будують?
Каміни є, в багатьох будинках!)
Мене ще шокує те що неможливо підійти до водойомів і річок, тому що все приватне. Річки і водойоми це богаство народу який живе а не людини яка заприватила територію... Це дуже неприємно в порівнянні з Європою. Нормально не можно піти в ліс за грибами, чи порибачити дезавгодно, в основному є вихід до води в невеличких парках. Живу в Монреалі.
Це правда, всюди так по Канаді!
@@CanadianMark дякую за твої відео, завжди цікаво дивитись. Я написав про річки, це те що мене неприємно здивувало, і пошарпаність Монреалю, плюс дороги з ямами як в нас. Але є різні райони, можно знайти поновіше де приємніше жити. На рахунок річок, тут вибору особливо нема, не так багато місць щоб насолодитись природою. Але можно шукати парки, іноді набережні, насправді це саме ті місця де відпочиваеш душою. Можно їздити в гори на трейли. В канаді якись особливий стиль життя, люди не паряться де живуть, не паряться що виходячи на вулицю не бачиш краси, чи якогось гарного парку. Але за рік я вже звик. Я знайшов багато інших цікавих речей тут, наприклад фінансова система, домога на дітей(в мене ПР) і відношення до дітей. Люди посміхаються, це приємно. Твої права тут захищені, і т.д. Ми ще вивчаємо канаду і відкриваємо її. Як ти і сказав що Канада вона інша, треба звикати що ми і робимо!
Канада занадто розпіарена і переоцінена... А сервіс так погано працює бо банально не вистачає людей як для такої величезної території...
Людей вистачає бо міста заселенні))
@@CanadianMark судячи по обслуговуванню, не дуже і вистачає
@@JuliaDiadkova Я тут 18 років і ніколи не мав проблем з обслуговуванням)
@@JuliaDiadkova якщо тут такий поганий сервіс то чого ви цікавитесь Канадою?
@@CanadianMark а я з першої хвилини посадки в аеропорті Торонто відчула усю гостинність Канади... рейс скасували, готель не надали, до кого не підійду, щоб отримати інформацію, треба вистояти у черзі не менше години, а потім виявляється що мені нічим допомогти не можуть
Дякую
👍
Гарний капелюх:)👍
Дякую!)
Погода шокує - сніг і сніг, здається, що він завжди. Дякую за інформацію.
Це точно, але помітьте що Альберта і Манітоба практично найхолодніші провінціі, в Канаді, ще є правда Юкон, но це.. так от в Манітоба і Альберту приіхали перші украінці 130 років потому, вони підняли Канаду за рахунок фермерства і сільського господарства істи всім хочеться не зважаючи не на що
@@steps4059 я як раз не принижувати але річ на всіх просторах І-ту іде про украінців що вони і тількі вони підняли Канаду тому Канада повинна тепер відплатити і дати українцям які тікають з Европі все безкоштовно тоб то luxury immigration
@@steps4059 українці думають, що вони найкращі і їм всі винні, тільки де Німеччна, а де Україна.
Будинки стоять дуже близько друг до друга! В Канаді стільки вільною землі
Канадійцям як ніколи потрібні гастарбайтери, такі працьовиті , успішні і віддані як ми українці, тому що економіка Канади реально " в торбі" вже не перший рік, і тут нема вже кому працювати і Канаду розвивати, бо справжні Канадійці вимирають , а успішно імігрують сюди тільки в більшості індуси і пакистанці , і другі ( вибачте недорозвинуті )
Так, у нас менше зп, в кілька разів, але і пахати так не потрібно, і смак життя відчуваєш, люди набагато більш відкриті веселі, там як їжачки сидять по хатах всі (тільки робота - дом - супермаркет - дом), знайома одна каже:"у нас з чоловіком роздільний бюджет і в ресторані кожен за себе платить", але якщо він сам хоче то може мене пригостити, ой бл*я... Люди не розумні,надивляться фільмів голлівудських і відлітають в нірвану, а після "в заграницю". Найбільша ілюзія емігрантів в тому, що вони бачать розкішне життя везунчиків і впевнені, що їм так само пощастить) багатий і ситий світ Америки існує і буде паралельно з світом емігранта.
Північна Америка це про економіку. Економіка працює, коли все крутиться, беруться кредити під невисокий процент, дається робота будівельникам, і так далі. Українцям того не зрозуміти, бо українці живуть в парадигмі тотальної економії і необхідності обійтись без дорожезних українських кредитів. Але тому українська економіка недоотримує і загалом країна в топі найбідніших у Європі, бо ми робимо все, щоб зробити максимум самому і не дати нікому заробити зайвого, бо нема грошей. Тому і рівень сервісу в Україні кращий, бо щоб щось заробити треба добре побігати за кожною гривнею. Звичайно, вижити можна і на Кубі за 5 доларів за місяць і бути по-своєму щасливим, кожному своє. Але сила Канади чи США в тому, що в них в середньому економіка крутиться і кожен має більші можливості, ніж кожен в Україні. Тому ті, хто може бути корисний для їхньої економіки, буде добре стояти в житті, ті чиї зусилля занадто незначні і не приносять доходу, буде скаржитись на дорогу оренду.
@@antons7202 бо в нас люди роботящі. Самі вміють будувати, мурувати ітд.
В мене сусід, повністю собі сам побудував будинок і викінчив (гроші заробив в Польщі). І воля...) жодного кредиту
@@knopainfo6114 Так і я про те, він сам побудував, не дав заробити фахівцям, відповідно будівельна галузь не заробила, професіонали не набули навиків, не отримали коштів і не побудували ще сто таких будинків, зате сусід наробився. Це ж все взаємоповʼязано. І сусід здобув досвід, який йому потрібен лиш раз в житті, тобто змарнував час. А чим поганий кредит під низький відсоток, якщо вартість будинку підйомна, а сусід гарно би заробляв, роблячи професійно якусь свою роботу. Погано там, де кредити дорогі, там все й занепадає. А де є дешеві гроші, це лиш плюс. До того ж, коли взяв би кредит, а потім інфляція, то ще й виграв на поверненні його. Порахуйте інфляція 10-20 і більше відсотків, а кредит хай 5-6 відсотків, а було і ще менше.
@Anton S. Він не лише сам побудував ще сам електрику провів каналізацію а також доргу сам поасфальтував та залізничний вокзал з аеропортом сам зробив також.
@@pavelkurtz1111 а ну то респект
Йдуть вгору!ой канадієць!бачив я ловця душ,20 років тому,канадський проходимець Тарас Мачула,говорив,що лікарів не треба,а от лісорубів,які перфектово знають англійську,то таких треба!я дивився на ту бздуру,на тих хлопів заробітчан,які явно брехали,що перфектово знають англійську,і ще при цьому,працюють лісорубами.така то правда.Та,треба вчитися,на інших посадах,точно точно.А медицина,у Канаді,так,собі,нижче середнього.Ой ця війна наробила біди,але багатьом відкрила очі,на дикий захід,у тому числі,щодо Канади.
Привіт, все гарно розповідаєш Марку, але зима лякає .
Дякую!) чому?)
@@CanadianMark 6-7 місяців зими не те що лякає, а якось не дуже взагалі... добре хоча б сонце часто виходить. А то зовсім був би сум.
Марк а що ти розкажеш Канадских iдiйцiв?
Хочете відео?
@@CanadianMark Звісно! І особливо про те - як вони відносяться до такої "навали" українців, що їх влаштовує, а що ні і т.д.
Марк,
А ваші батьки приїхали з України ?
Українські лікарі які емігрували до Канади, повинні підтвержувати свою фаховість. В Україні багато випадків лікарських помилок від яких страждають люди, і важко притягти до їх відповідальності, корумповано все...
Україна і дотримання законів це напевно не сумісно тому у нас велика корупція і погане життя.
І шкода що зараз багато українців ідуть за тими громами що видає Канада а потім повертаються в Європу і говорять в Канаді погано.
Це правда)
То не справжні українці. То манкурти. Є достатньо культурні українці, що мають совість та відчуття такту. Не треба усіх українців згортати в одну купу.
А погане життя, та корупція всюди, то наслідок радянської системи. Де все було так зроблено, що щоб вижити, то треба було вкрасти. Ще з часів, коли за вкрадений колосок, який не вкрасти, то діти випухнуть з голоду, розстрілювали.
А потім комуністи, що крали всюди. Їх діти, та онуки, що й зараз при владі. Тільки в ці часи, Україна здобуває правдиву незалежність, а до того то був напівкерований перманентний підмоскальский стан.
А достойні українці дуже стараються робити так, щоб по їх вчинках поважали Україну. І таких достатньо.
@@vitaliiyermakov8062 то я ж і написала багато українців, а не всі українці. Є дійсно хто іде за кращим життям для себе або заради майбутнього дітей
@@vitaliiyermakov8062 ми зараз не в радянські часи живемо і багато хто живе тим часом бо для них і зараз краще вкрасти чим піти працювати бо немає ніякої толком відповідальності а як би у нас за це наказували законно то можливо і толк би був
Це не зовсісм так, що Канада відстає від свого розвитку на 10 - 15 років. Вона відстає на 50 років. Дуже багато в чому, не буду перелічувати, але взяти хоча б громадський транспорт. Навіть 50 років тому, громадський транспорт в Україні був розвинутішим. Навіть в селах були автобуси і маршрутки для поїздки в місто. В Канаді навіть в містах середнього рівня 50 тис. населення немає транспортного сполучення з великими містами і люди часто шукають як їм дістатися до аеропорту. Черги усюди. Усюди треба чекати місяцями і роками, тому що вони економлять на необхідній кількості працівників і не мають стільки робітників, скільки потрібно щоб робити бюрократію скоріше. Бюрократія і буквоїдство всюди, куди не візьми і всюди вони тримають людей в чергах.
Марк трохи каже як це він бачить. Це його точка зору. Але це не означає що він не помиляється, як кожен з нас. Канада бере українців, тому що це працьовиті люди, але не для того, щоб українці займали високооплачувальні посади, чи працювали лікарями. Канаді потрібна робочі, які виконуватимуть важку, фізичну, брудну роботу за невеликі гроші, які навіть не вистачатиме, або ледь вистачатиме на оплату жила. Бо все дуже переоцінене і дефіцит житла саме і є причиною його дороговізни. Канада не бере українців, щоб вони займали місця канадців на хороших роботах. Можливо діти зможуть вивчится і просунутися. Але тут ще така річ, чи вистачить батькам коштів щоб витягнути дитину. Яскравий приклад мого брата, який має двох дітей і їх сім'я лімітувала себе абсолютно в усьому щоб він міг дати хорошу освіту своїм дітям. Він ліз зі шкіри, втратив здоров'я щоб діти могли стати на ноги. Ось для цього беруть українців. Бо деякі інші як то з інших країн сиділи на велферах. Українці цього не робили і не роблять.
Все залежить від регіону. Навіть в Едмонтоні громадський транспорт трохи краще ніж в Києві, Харкові, Дніпрі... І це при тому що місцеві кажуть що Едмонтон далеко не еталон по місцевим стандартам. В малих містах чи селищах звісно громадський транспорт не розвивають, бо він нікому не потрібен, тому що більшість може собі дозволити авто, на відміну від України.
@@oooo0alex0oooo Це маячня. По-перше, тому що ви не жили в Києві і не маєте уяви. Едмонтон набагато менше за Київ, десь в 5 разів. В Києві транспорт незрівнянно краще за Едмонтон. Вам потрібно б почекати на вулиці при -35 той Едмонтон автобус на зупинці 30 хв. або більше, щоб зрозуміти що це таке. І ще годину покататися колами по місту, коротку відстань, щоб дістатися куди треба.
Що стосується мешканців маленьких міст Канади, то це маячня що їм не потрібен громадський транспорт. Я вещас бачу, як люди шукають попутки, щоб доїхати в аеропорт. Платити 150-250 доларів не кожен може за таксі.
Але якщо вам подобається така відсталість, то вам ніхто не забороняє в ній жити. Тоді ви в порядку.
Канад зовсім не відстає а рухається вперед і дуже швидко!
@Viyna Ukraina. Громадський транспорт похідна від щільності населення країни. Щільність населення на кв км в Голандії в 75 разів вища ніж в Альберті. Коли в Альберті бачите машину на стоянці, дорозі, шосе помножте її на 75. І скажіть що після цього муніципалітет міста не був би зацікавлений в розвитку гром транспорту. Він би працював 24/7, інакше місто би встало. А так Альберта за територією більше ніж Україна включно з Кримом, а населення як у великому Києві 4 міліона осіб. Тут не порівнювати речі. Операційеі витрати на транспорт були б вищі ніж дохід. PS. Я жив на Лівому березі Києва і знаю як "легко" дібратися на гром транспорту на правий. 2 години це легко і часто можно там провести в заторах у продвинутій країні.
Якщо Канада відстає на 50 років то я тоді би не міг створювати контент бо в мене би не було телефону і інтернету 😂
ціни та відсутність медецини
Так дуже тяжко все починати спочатку коли в тебе був бiзнес вдома
11:50 Я так підозрюю, наступне відео буде - Марк зі Славського: дивіться яка природа, я порахував, що з моїми канадійськими грошима я вже олігарх у Славському, природа гарна, тепло...
В Карпатах норм.
В вас москальське ім‘я 😂
Якщо в Канаді кваліфікованому лікарю треба йти на будівництво звичайним робочим або в супермаркет прибиральником, то не є норма, то є сигнал, що треба впроваджувати програми, які допоможуть кваліфікованим людям працювати за професією. Якщо влада того не робить, якщо всі вважають таке за норму, то й люди будуть шукати для себе більш вигідних пропозицій та їхати в інші країни, де такі програми є. Цікаво, якби Марк після закінчення свого навчання поїхав в Україну і йому там сказали, що його диплом нічого не вартий, програми підтвердження кваліфікації для нього немає і він мусить починати як охоронець в АТБ чи касир в Сільпо, замість того, щоб працювати по своїй спеціальності, яку він свідомо обрав і витрав декілька років на своє навчання. Приваблива пропозація?
Марку, дуже не раціонально, для Канади, не використати медичних спеціалістів. Треба зробити якісь скорочені адаптаційні курси для спеціалістів. Перевірити і нехай працюють. З обумовленням, щоб не виїжджали до Штатів. І так зробити у всіх сферах. Бо не використати вже вивчених людей, яки насправді, дуже часто, є набагато кращими спеціалістами, а ніж самі канадійці, то втрата для Канади. Інформаційні технології так само. В Канаді, наскільки я знаю, не дуже ситуація з інформаційними технологіями, в порівнянні з Україною. В Україні насправді краще, а ніж , наприклад, у Нідерландах. В Україні один з найкращих інформаційних пулів.
В Україні є тільки одна проблема, то корупція, як наслідок радянської системи, та перешкоди і лоббі, яке робив московитський кремль. Під тим тягарем дуже важко робити щось добре.
І ще що в Канаді ж не дуже добре, то підкилимні монополіі, що тримають ринок і не пускають в країну іншіх гравців бізнесу.
Ну, то така вже система.
Маю надію, що час все змінить. Ті українці, що зостануться у Канаді назавжди, може підуть у політику, та зроблять систему більш гнучкішою.
Правда, до того часу і Україна вже буде самою провідною країною Європи.
Щасти тобі. Дякую за випуск відео.
Дякую за вашу думку!)
В Канаді багато украінськіх меж працівників починали з асистентів дантистів, з медсестер, потім доздавали, довчались і ішли далі, бо стати доктором чи ще інженером як ви собі це уявляєте без знання англійськоі мови? Я наприклад бачила жінку яка приіхала сама з дитиною, чоловік воює за Украіну, вона доктор дитячий, і що пішла перевчилась на масажиста і отримала роботу, і англійська в неі непогана, і далі довчається. Нічого в цьому страшного немає. Я не хотіла б мати доктора який не знає що написати в історії хвороби..
@@lilianakolodyazhna8461
Повністю згоден. Але є й такі, що добре знають англійську.
Не згоден з підходом, що конче все з низів робити. То залежить від фахівця, і не применшуючи цінності будь-якої професії, який зміст лікарю працювати на будівництві, як це йому допоможе в його професії? Насправді зараз світ є вже гнучкішим, ніж колись і я підозрюю, що в Канаді це складно зрозуміти місцевим, чи тим, хто довго там прожив. Само собою, що "халявникам", які нічого не знають і не вміють особливого в будь-якій країні буде складно. Але хто в себе все життя інвестував, той може не починати з самих низів.
@@steps4059 а якщо ви про це я такого випадку не чула, знаю одне що дипломи з Індії і Британіі наприклад зараховують в Канаді лікарям з цих стран набагато легше зробити акредитацію і ліцензію, тому що Канада досі як то сказати трошки підкоряється Британії
Ми минулого року ще літом подали на паспорти канадські дітям ( 2 оновити, 2 нових) і на всі чекали пів року 🤦🤯. Я згідна що перевчатися заново це жах. Але я підтримую якийсь адекватний захист диплому тому що знаю що в Україні є як і набагато більш кваліфіковані люди ( рівень навчання в Україні знащо вищий канадського!) так і багато тих хто накупив дипломи. Ті хто справді працював за фахом в Україні справді більш профісійні від канадських.
😊👍
Пану Трюдо видко вигідні мігранти ,робоча сила прибула.Ото недавно була забастовка далекобійників я так і не зрозуміла що вони хотіли,може ви розкажете що то було.Але це якась дурня,то чекаеш якогось кредитного рейтингу, то чекаеш підтвердження одного то другого.Поки дочекаєшся то вже не до сім'ї не до дітей.То в чому то щастя полягає в Канаді?Розтлумачте але стисло без води.Дякую
Але ж багатьом людям тут підходить бо вонт тут живуть)
@@CanadianMark Ви пане Маркіяне трохи хитруете бо не розказуйте про себе нічого.Ви починали з нуля в Канаді?Я впевнена що ні ,вам помогли і то суттєво.Ви не докінця щирі зі своїми підписниками.То який брат ,сват,чи інший родич приклав зусилля для того щоб ви вчилися,мали свій бізнес,сім'ю,дім і достаток в Канаді.Прошу трохи про себе розказати, розкажіть про свої мозолі на руках.Цікаво.Дякую
@@Фата-ц2к він собі розказує а ми йолопи слухаем
Він приїхав туди малий,10 років, і вивчився в школі і так далі.Рахуйте як громадянин.То є різні речі. Думаю порівнювати його і теперішніх приїжджих не варто.
@@VladlenaKoval-k3i Згодна з вами.Громадянин і мігрант ріжні речі.Але ж можна відцафнутися від батьків.Як вони ставали на ноги.Це би покращило розуміння між підписниками,були би більш тепліші стосунки.
все правильно сказав 👍
Марк, підкажи чи медицина є безкоштовною для новоприбулих по Cuate?
Так є
куате))) йомайо, хто їде до Канади... як не коментар, так якісь валянки..((
Комент для підняття каналу
Дякую!)
Проблема в Канаді це кліматичні умови для проживання.
Чому? До всього привикається!)
@Rostyslav Mishak Є Ванкувер 😊
11:01 За цим і їдуть в Канаду, бо зрозуміло, що в Україні до цієї рівності усіх перед законом дуже-дуже далеко, на жаль....а життя одне. Ті, хто відчувають, що можуть щось змінити - залишаються в Україні, а хто розчарувався і не відчуває в собі сил, щоб щось змінити в Україні, їдуть з України. І старші люди просто вже не мають часу починати все заново на чужині (особливо лікарі, викладачі ).
Вітання з Польщі
Дякую
Марк, це правда що Канада хороша, та правда в Канаді просувається диктатура, а почалося усе з того що у канадців забрали зброю.
Дякую Дякую дуже Дякую
❤❤❤
Привіт!!! Покажи будь ласка, якщо є в Едмонтоні магазини чи українські чи європейські з нашими продуктами і скільки їх є в Едмонтоні? Дякую тобі
European store не український!
Я зроблю відео про Орбіт!
Лікарі повинні лишатися в Україні. Там їх якраз потрібно!
👍
Мені здається, що кожен вирішує сам, де йому жити і що робити. Вказувати людям що їм потрібно, а що ні, пагана практика. Ті, хто має медичну освіту, достатньо розумні люди.
💙💛💙💛
Привіт із Харківщини
Так,Марку,Ви праві на 100%.Люди,які виховані ,у нас кажуть на таких,що мають 6 років з дому,що в Україні жили чесно,по совісті ,приїхавши в Канаду чи Америку, не міняються.Приймають обставинияк належно.Шукають праці,економлять всюди і на всьому,помалу вчаться і так добиваються мети.А ті крутелики,що вчились в Україні за гроші,заочно,батьки обезпечували,купляли їм іномарки,навіть роботи,то вони приїхали сюди з добрими грошима,і тут рахують що вони на висоті і по договарняку влаштуються.Я рахую, що із -за кордону українців взагалі б не приймали,тим більше чоловіків.Від якої війни пострадали???.За 15-20$ працювати не хочуть,а за безплаткою черга з чоловіків як дуби .То вже навіть і гріх так себе поводити.
Ти займаєшся гендерною дискримінацією, за таке в Канаді тебе оштрафують
А якщо ті чоловіки трансгендери, або гомосексуалісти пацифісти які за любов і мир в усьому світі
@@stiven4641 комущо,а курці просо.я мала наувазі,щоб чоловіки ішли захищати країну,в т.ч.своє майно батьків,бізнеси.якто діти 18-20 років на війні гинуть калічаться,,а ті що повтікали,ще тут перебирають ,то робота не по статусу,то мало платять.
@@ГалинаДовга-й9э твоє "майно, батьки і бізнеси" 30 років голосували за кучм-януковичів, і кричали "какаяразніца", "ойатопутін нападе" слухаючи шансони зі сватами. Тому ідіть пи 3.14зду вас захищати. Їжте те, до чого так старанно готували ложки.
@@emigrant4life це ти написав про ту 3,14ду з якої виліз на білий світ!!!!!.Вітаю,гарно виховала,подякувала....
Там працюе Малофей !
Шокує: морозяка -40°С
ціни на харчі,
Хати з палок і пінопласту по ціні замків з цегли.
Автівки з кузовами і моторами 8л
Канада не розвинена і цінує тільки "батраків"
Нехватка лікарів
Освіта в школі жах.
І не треба казати канадці вам дали, бо канадців максимум 7млн чоловік, інші приїхали і отримали паспорти
Немає браку паркування?😂
Я не знаю, де ще за паркування перед клінікою Emergency треба платити за паркування і слідкувати за часом, щоб не отримати штраф. Тобто лікар тебе огладає, може проводить процедуру чи укол отримав і ти маєш залишити кабінет і мало не в лікарняному халаті бігти продовжувати час, тобто оплатити знову. А якщо немаєш заплатити за парковку, ну ж може бути таке. І що тоді? Медицина ж безкоштовна і людині треба допомога, то як бути? Є моменти абсолютно абсурдні, а все тому що в Канаді найважливіше гроші, а ніяка не турбота за людьми. Вона відносна і більше як декларація, але працює наспраді по-іншому.
З початку війни мені довелося пожити у Європі, а зараз живу в Канаді. То я хочу сказати, що завжди на новому місці є свої незручності і потрібен час на адаптацію. Особисто мої враження поки не найкращі бо я тут в Канаді маю дуже цікаву історію "на Оскар".
А взагалі то наша Україна дуже розвинута, біда одна - казнокрадів дуже багато.
😊👍
О тому і багато казнокрадів, що майже кожен українець у глубині душі для себе не відмовиться щоб кум або сват йому "все порішав". А ще надо міняти систему. В Канаді гарно не тому що всі такі чесні, а тому що якщо один раз "залетиш", то це буде дорого обходитись і через 20 років. Якщо сядеш нетверезий за руль, то 5 років не будеш мати права їздити. А це майже погибель без транспорту.
@@Petya-Ivanov- Не згодна з Вами. Мій керівник в Канаді сам родом з Пакистану. Багато чого він начудив, і я не знаю чому, але все у нього добре. Все зійшло і зходе з рук. Отак...
Привіт друже Марку! Маю питання дещо іншого характеру.
1). Хочу для мами заповнити візу GUAET але мамі 70 років. Як заповняти, як робочу чи туристичну.
2). На даний момент у мами немає діючого закордонного паспорту ,чи можна доробити після заповнення візи.
Робіть мамі робочу, бо зможете виробити їй на основі цього безкоштовну медичну допомогу
@@nataliadmitruk6869 Дякую за відповідь. 🌼🌼🌼
Ще скажіть будь-ласка. А як мені заповнити анкету якщо у мами немає діючого закордонного паспорта..
Треба його зробити!)
гуает - це гуано?