Комітет дСЕС АСЕУ інформує!

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 6 фев 2025
  • Все про діяльність, старі на нові правила, борги, та все чого вдалось досягнути за 2 роки діяльності комітету домашніх сонячних електростанцій.
    t.me/GO_UCEC
    Чат, приєднуйтесь!
    Підпишись на наш канал, підтримай незалежні огляди
    ❤️ www.youtube.co...
    Сподобалось відео - не забудь поставити лайк 👍, це допоможе нашому каналу.
    Вдячний наперед!
    *********************************************
    Форум GreenPowerTalk...
    Telegram t.me/GO_UCEC
    FB / greenpowertalk
    RUclips / @greenpowertalk
    TikTok / greenpowertalk

Комментарии • 79

  • @SichYura
    @SichYura 25 дней назад +10

    Дякую, Ви робите все вірно. Від Вас маємо наочну практику для вирішення проблем не тільки в сонячній генерації

  • @СергейКлитко
    @СергейКлитко 25 дней назад +11

    Молодці, так тримати.

  • @РусланЯнковський-ш7ц
    @РусланЯнковський-ш7ц 25 дней назад +6

    Дуже дякую за вашу працю! Так тримати!

  • @ИгорьАндрющенко-ф3у

    Дякую всі вам.

  • @semenov-Vova
    @semenov-Vova 23 дня назад

    Дякую вам 🤝

  • @B_u_d_d_a
    @B_u_d_d_a 25 дней назад +6

    ДЯКУЮ, ЗАХОПЛЮЮСЬ, КРАЩІЙ, РОЗВИТКУ КАНАЛУ, НАТХНЕННЯ ТА УСПІХУ !!!

  • @ОлександрВатраль-ш1б
    @ОлександрВатраль-ш1б 25 дней назад +5

    Дякую за Вашу роботу

  • @slapro3464
    @slapro3464 25 дней назад +3

    Дякую за Вашу працю

  • @user-SergoSergo
    @user-SergoSergo 25 дней назад +2

    Красавчики! Дякую. Всім власникам пояснюю, що вас потрібно підтримувати фінансово. Мудрий чоловік сказав, що гроші не головне в житті, але і головного без них не досягнеш.

  • @Ravlik_Pavlo
    @Ravlik_Pavlo 25 дней назад +7

    Актуальне питання про успадкування. Питав про це в коек, так як часи зараз буремні і будь-який чоловік може втратити життя. І залишити генерацію на ЗТ для сімʼї як фін підтримку було б логічним як мінімум. Але ні, сказали - все заново. Влада зелена, підходи - червоні.

    • @ВикторИванов-т9п4в
      @ВикторИванов-т9п4в 25 дней назад

      А що на це скаже комітет дСЕС АСЕУ?!?
      Які є варіанти?!?

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  20 дней назад

      на жаль. дякую!

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  20 дней назад

      ми подали в суд на НКРЕКП. Але це не скоро

  • @ОлегПосполіта
    @ОлегПосполіта 25 дней назад +4

    Я Вам дякую❤

  • @ВладимирТ-ц2г
    @ВладимирТ-ц2г 20 дней назад

    Не шкодую що профінансував вашу компанію

  • @WowaPen
    @WowaPen 25 дней назад +1

    Дякую за Вашу працю!!!

  • @Igordndz
    @Igordndz 25 дней назад +2

    Спасибо!

  • @ЯрославПазич-м5т
    @ЯрославПазич-м5т 24 дня назад +1

    Скільки роботи скільки сил заради наших прав. Дуже дякую вам за титанічну працю.

  • @СергійВласюк-л5ъ
    @СергійВласюк-л5ъ 25 дней назад +1

    Дякую за вашу плідну праццю.

  • @Alter70
    @Alter70 25 дней назад +1

    Гарне відео для завершення тижня. вподобайка та поширення. Зара ще Герусу, Жупанину. НКРЕКП відправлю.

  • @IgorMalyarchuk
    @IgorMalyarchuk 25 дней назад +2

    Аллілуя !

  • @Drillmechanic
    @Drillmechanic 24 дня назад

    постанови уряду пишуться штучним інтелектом, який ще не дуже розвинутий, тому дякуємо вам, що допомагаєте розвитку та еволюції штучного інтелекту в Україні 😁

  • @ВіталійОсадчий-к2ъ

    Дякую вам за виконану роботу. Маю СЕС з 2019 року. Лічильник обліку встановлений АСЕ 6000 сертифікат перевірки типу UA, дійсний до 06.06.2028 року. Виготовлений "Айтрон Україна", м Київ. Тепер представник місцевої Драбівської РЕМ наголошує на тому що необхідно провести повірку лічильника. Але, за його словами, працівники РЕМ проведуть демонтаж і монтаж лічильника за 5000 грн, а підшукати фірму, яка виконає повірку та доставити і забрати лічильник повинен власник СЕС. Прошу прокоментувати наскільки це вірно і як проводиться повірка лічильників на інших СЕС і в які терміни. Дякую!

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  20 дней назад

      На жаль. Цього року це буде стосуватись багатьох. Кажуть є варіант викликати на місце параметризацію. Буду вивчати це питання, в мене так само 19 рік

  • @vladyslavnikolaiev5536
    @vladyslavnikolaiev5536 18 дней назад

    Було би гарно розбити відео по міткам для швидкого переходу по темам, що підіймаються

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  18 дней назад

      Все між собою в цілому пов'язано. Бажано або все або нічого )

  • @Volodymyr-1968
    @Volodymyr-1968 25 дней назад +2

    Про реле напруги.
    Поясніть будь-ласка як бути в наступній змодельованій ситуації.
    Є вулиця з приватних будинків, підключена однією лінію до транчформаторної підстанції. І на цій вулиці одна чи кілька дСЕС без обмежувачів напруги.
    В якийсь момент на вулиці у багатьох будинках одночасно горять холодильники, пк, телевізори і інші електроприлади. (Реальна з життя ситуація через перенапругу).
    Що робити іншим фізособам - невласникам дСЕС, постраждалим в цій ситуації?
    В реальній ситуації (це було в багатоквартирному будинку, де немає інших джерел електроенергії і сталось через помилку електрика) обленерго безкоштовно поремонтувало техніку, що згоріла.
    В змодельованій ситуації обленерго скаже (і при необхідності доведе в суді) що в них на трансформаторі є автоматика і обмежувачі напруги, в момент аварії ніякі роботи не проводились. І нічого нікому відшкодовувати не буде.
    Хто відшкодує постраждалим збитки?
    ****
    Практикуючі (чи точніше ті що цікавляться як воно працює) власники дСЕС знають, що коли стаеція починає виробляти електроенергію напруга в мережі росте. У багатьох інверторах в статистиці можна й подивитись динаміку величини вхідної (і відповідно вихідної напруги при генерації). І саме така там динаміка. Тому не факт що скасування необхідності встановити реле напруги не буде ведмежою послугою для власника дСЕС.
    Тим більше, що перш за все цей обмежувач захищає не сусіда, а холодильник, телевізор, газовий котел власника дСЕС. Якщо вони звичайно ж є 😄. В реальному активному домогосподарстві вони є і споживають енергію і тоді коли сонця нема (це до теми нульового споживання). А в фіктивному (десь в селі де ніхто не проживає) їх нема. І там справді відсутність обмежувача ніяк не зашкодить власнику СЕС (без "д" спочатку).
    Боротись потрібно було не з необхідністю встановлення обмежувачів (та й кошти на це потрібно не великі, хоча можна було щоб обленерго не брало гроші за оплпмбування). Боротись потрібно було за доповнення, згідно якого оператор мав компенсувати власникам дСЕС дохід , не отриманий в час, коли інвертор не працює через неякісну напругу на обмежувачі. Справді була б корисна поправка не тільки для фізосіб - власників СЕС , а й усіх споживачів електроенергії. Тому що стимулювала б обленерго слідкувати акитвніше за якістю електроенергії.

    • @olegsarmatow3857
      @olegsarmatow3857 25 дней назад +1

      Вони, автори відео, не дадуть вам відповіді еа цп питання. Бо, по перше, це ее на їж користь. По друге, це технічні фахівці.
      На практиці це виглядає так.
      Якщо власник СЕС не має на інверторі обмежувача по макс напрузі при генерації, то такий інвертор не може бути допущений до експлуатації.
      Так, це некорисно для власника СЕС. Через слабкі мережі і при максимальному сонці генерація росте, напруга в мережі зростає і інвертор повенен автоматично при перевищенні макс напруги повинен вимкнутись. Це захищає всіх споживачів від перенапруги. Але урізає заробляння грошей для власника СЕС.
      Нечесні власники СЕС піднімають цей поріг макс напруги на своїх інверторах щоб той не вимикався і заробляв гроші для власника.
      Якщо у сусіда згорить телевізор або холодильник через перенапругу - винна мережа а не власник СЕС.
      Ніхто до цього не признається. Винні всі : мережі, держава, політики, війна. Але тільки не власник СЕС, при умові що його під час контролю не зловлять на підвищенні макс напруги відсічки генерації.
      Додам, що не треба встановлювати ніякі додаткові реленапруги. Кожен якісний інвертор має у собі блокування по макс напрузі. А дешеві неякісні інвертори взагалі не повинні бути допущені до підключення до мережіі. Для власного використання - також. Але це зараз через війну не забороняється.

    • @videodlavideo1469
      @videodlavideo1469 25 дней назад

      Адвокати, блогери зараз заробляють на всьому.
      Не завжди вірно роблять коли безапеляційно стають за власниками СЕС.
      Гроші, гроші, гроші. Адвокату вигідніше захищати власника СЕС, а не простого споживпча у якого вийшла з ладу побутова техніка через зріст напруги в розетці

    • @Volodymyr-1968
      @Volodymyr-1968 24 дня назад

      Я б не був таким категоричним до адвокатів і асоціації. В коментарі пишу про те з відео , що вважаю не правильним. Є в відео і про корисні дії тих же адвокатів.

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  20 дней назад

      Ну тобто ви не розумієте, що в реальності горить через те що десь відгорів 0 або якесь пошкодження? А наші інвертори піднімають напругу поступово. Питання так, як раз в тому, а чого вони всі на спільній лінії, чого вона недостатнього перерізу, чого вже на підстанції 253В вночі. В мене так.

    • @Volodymyr-1968
      @Volodymyr-1968 20 дней назад

      ​@@GreenPowerTalk Дякую за відповідь. Дійшло 😄.
      Наша "ідеологічна" розбіжність в потужності СЕС. В мене домашня СЕС потужністю 6.5 кВт з прогнозованим річним виробітком, який приблизно такий же як річне споживання за попередні до встановлення СЕС роки. І завдання моєї СЕС влітку заробити кошти на зиму (маю тепловий насос). Тому вона на спільній лінії, на якій ще трохи більше десятка активних споживачів взагалі без СЕС. І всі мої міркування про такі дСЕС.
      Через дві вулиці від мене - вулиця на якій третина будинків з дСЕС потужністю до 8кВт. І всі вони теж на спільній лінії. Як на мене, це якраз модель, за якою мала б цивілізовано розвиватись домашня сонячна енергетика. І що цікаво, в час відключень в сонячну частину доби та вулиця не відключалась.
      Ще на тій вулиці є дві станції 30-ки. То вони на окремих лініях. По визначенню ніби дСЕС. Але одна - будинок в який ще мешканці не переселилися і який не має електричного опалення та й і сукупності нших електроспоживачів близьких до замовленої потужності. Інший будинок - 30 кВт СЕС встановлена перед виїздом мешканців в Штати. По визначенню дСЕС, а по логіці? На жаль не маю інформації по тих будинках чи у них відключали електроенергію в час, коли вулиця не відключалась. Але підозрюю що так.
      І я нарешті зрозумів те, що неодноразово чув і читав про складнощі з підключенням СЕС і оформленням зеленого тарифу. В мене їх не виникало, все зробив сам (докупляв 1 кВт потужності, то ця процедура зайняла трохи більше як хотілося часу, а все інше відбулося досить швидко). Проблеми у власників більш потужних СЕС, які в очах енергетиків "заробітчани" і їх потужності все ж створюють проблему для енергетиків. З не дуже потужними станціями ситуація трохи інша. І бачили б ви реакцію працівників центру обслуговувуння, коли вони почули, що я планую шестикіловатну станцію під зелений тариф. 😄 Що неправильно.

  • @dieselodesa
    @dieselodesa 25 дней назад

    Я так розумію це стосується тільки тих в кого є ЗТ. Хто не підключився і не оформлював ЗТ сидять і дивляться. Тому що коли встановлено систему, невідомо для держави, тож навіть включити в якусь групу нема можливості

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  20 дней назад +1

      в теорії маєте звітувати про встановлення. Але загальної потужності не вистачить

  • @WowaPen
    @WowaPen 25 дней назад

    Підкажіть, як діяти, що б зняли реле напруги......?

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  20 дней назад

      Бажано писати одним коментарем. Важко збирати ваші думки серед всіх коментарів. Все залежить від дати запуску.

  • @322-Dota2
    @322-Dota2 25 дней назад +3

    та ви лиш їм бізнес підриваєте. Їм вигідно мати дефіцитний продукт, а ви лиш зменшуєте дефіцит і забираєте частину навару.
    Ненавиджу їх, тому ставлю лише для власного споживання, щоб ні копійки 8 місяців з 12 їм не платити!
    Доки це триватиме

    • @Volodymyr-1968
      @Volodymyr-1968 25 дней назад

      Насправді їм вигідніше мати профіцит, надлишки експортувати і мати за це валюту і чіткі терміни оплати. Дефіцит вигідний тільки ху@лу. Саме тому на генерацію і підстанції зараз летять більш дорогі , але більш точні ракети, як на початку великої війни.
      І вибір лише для власного споживання не кращий вибір в теперішній ситуації. Автор відео гарно пояснив чому так в одному з своїх попередніх відео.

    • @dieselodesa
      @dieselodesa 25 дней назад

      Навзаєм. )))

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  20 дней назад

      там цілий комплекс. дякую!

    • @dieselodesa
      @dieselodesa 20 дней назад

      @@322-Dota2 а як введуть податок на панелі? Або ще щось придумають? Ми ж в Європу йдемо.
      Будемо ще знімати панелі )))

    • @322-Dota2
      @322-Dota2 20 дней назад

      @@dieselodesa треба ставити поки не ввели, а прийдуть знімати зустріти їх зі зброєю!

  • @ТоляОрлик-ф4ь
    @ТоляОрлик-ф4ь 25 дней назад

    Підскажіть будьласка оплати по зеленому тарифу до 2030 року чи до 2030 року можна оформити зелений тариф а оплата буде і подальше ???

    • @Igordndz
      @Igordndz 25 дней назад

      Оплати до 2030 року.

    • @ТоляОрлик-ф4ь
      @ТоляОрлик-ф4ь 25 дней назад

      @ А де можна це прочитати

    • @Volodymyr-1968
      @Volodymyr-1968 25 дней назад +1

      @@ТоляОрлик-ф4ь ЗАКОН УКРАЇНИ
      Про альтернативні джерела енергії

  • @ІнженернаДумка
    @ІнженернаДумка 24 дня назад

    Постанова (підзаконний акт) не закон. То лише для чиновника (посадової особи) згідно 19ст. Конституції, постанова як інструкція до закону має бути, а що стосується громадян і людей, має бути прорисано в законі. Для цього кабміну, Конституція дає право законодавчої ініціативи.

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  20 дней назад

      Так. це і використовуємо. дякую!

  • @WowaPen
    @WowaPen 25 дней назад

    Я так розумію, що згідно рішення суду можна " знімати обмежувач наруги" ?

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  20 дней назад

      відповів в іншому коментарі

  • @RasyakRoman
    @RasyakRoman 25 дней назад

    Я, як кінцевий споживач, на маю бажання платити власникам СЕС зелений тариф.
    Повинен бути єдиний тариф на усю електроенергію, але неекологічні виробництва будь-чого повинні додатково оподатковуватись коштами на рекреацю навколишнього середовища.

    • @yuravahovskiy5678
      @yuravahovskiy5678 25 дней назад +4

      в 2025 році буде зелений нижче розетки

    • @shulz2005
      @shulz2005 25 дней назад +1

      Будете платити по 9 грн. Олігархам не платіть зеленим :)

    • @pashakey9969
      @pashakey9969 24 дня назад

      1 червня зроблять 8+ грн за кіловат. А зелений тариф меньше за 4,5 грн стає в 2025 році хто підключається

    • @ЕвгенийМ-ы5л
      @ЕвгенийМ-ы5л 23 дня назад +1

      Не хочеш по 4,5 власникам СЕС - заплатиш 9 Ахмєткє

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  20 дней назад

      а я не бажаю платити кожному по 1000 грн, ПДВ, і ще багато чого.

  • @ЭдуардБоримский
    @ЭдуардБоримский 25 дней назад

    Дякую!