Криза приміського сполучення - Львівська залізниця

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 3 дек 2024

Комментарии • 338

  • @ixtoner
    @ixtoner Год назад +38

    Лютий лайк за це відео! У нас на Львівській залізниці все гірше і гірше з приміськими. А раніше не тільки щось їздило більш менш, ще й електрички підвищеного комфорту були!
    Зокрема, згадується ер9т-747 Червона калина, яку спаплюжили в звичайну елку. Там сидіння 1 і 2 класу були зручні, не те, що зараз стоїть в ер9м 503 Полісся - напівм'які сідушки одна проти одної, відстань між ними ще менша ніж якби це були просто дерев'яні лавки, нема де ноги нормально поставити

    • @nikiphoross
      @nikiphoross Год назад

      Интересно сравнить с тем, что в последние годы происходит в Крыму ruclips.net/video/OzsXdGaT0Y0/видео.html Объединиться бы нам снова в единую страну и бросить все силы не на вражду, а на созидание -- какие дороги бы построили от Равы Русской до русской Чукотки!!!

    • @Вячеслав-ь3т
      @Вячеслав-ь3т Год назад +4

      ​@@nikiphorossСпасибо за видео. Вернем Крым и обязательно воспользуемся Вашим опытом. Нам Чукотка не нужна - нам чужого не надо. 🙂

    • @Алексей-ш7б1з
      @Алексей-ш7б1з Год назад

      ​@@Вячеслав-ь3т Пхах... Крым никогда вашим не был. Была историческая ошибка, которая исправлена уже как 9 лет

    • @Bohdan_Medvedskyy
      @Bohdan_Medvedskyy 8 месяцев назад

      @@nikiphoross Салон электропоезда - типичная советская электричка с войной коленками. В наши дни проектировать такие сиденья для пассажиров, пусть и пригородного электропоезда, это моветон.

  • @oleksandrkorovii7386
    @oleksandrkorovii7386 Год назад +5

    Дуже гарно що піднімаєте ці питання та проблеми в публічному просторі

  • @borynets
    @borynets Год назад +18

    Скільки себе знаю зрілим, завжди дивувався тому розкладу поїзда Стрий - Івано-Франківськ. Хто їде щодня о 3 годині ночі на роботу? Ймовірно якась зовсім невелика частина пасажирів даного регіону. Львівська залізниця убога і відстала від світу. А Франківська філія то взагалі... Чи будуть якісь зрушення в найближчі роки? Мало в це віриться, на превеликий жаль.

    • @RomaRomaUA
      @RomaRomaUA Год назад

      Краще вночі, ніж ніяк. З Тернопільщини привіт

  • @yas1425
    @yas1425 Год назад +8

    Протягом багатьох років їздила електричка Львів Рівне, яка відправлялася зі Львова о 13:48, яку на початку пандемії короновірусу скасували. у наведеному відео згадувалася електричка Львів -Ужгород, яка була дуже зручною для пасажирів, і яка теж була скасована. Зараз немає прямого приміського залізничного сполучення зі Львова до Луцька та Ковеля. У мене склалося враження, що співробітники Львівської залізниці не зацікавлено в отриманні прибутку, оскільки часто- густо, касири у приміських поїздах збирають з пасажирів по 15-20 гривень не надаючи при цьому квитка, а керівництво при цьому, напевно, маючи відкати не зацікавлено у розвитку залізничного сполучення між вузловими станціями доводить залізницю до стагнації. Дохожу до висновку, що керівництво Львівської залізниці знаходиться не на своєму місці.

  • @VnTsokur
    @VnTsokur Год назад +27

    Вже рік живу на Львівщині і працюю на УЗ відповідно на Львівській залізниці. Приміськими поїздами поки що не користувався жодного разу, бо не було потреби і зручності їми користуватись. Я вирішив був ознайомитись з графіком руху приміських поїздів по Львівській залізниці і крім слова "катастрофа", іншого сказати не можу. Фактично графік був знищений на стику нульових та десятих років і немає жодного намагання його якось відновити. У ті часи по всій УЗ було внегласне лобіювання маршрутних автоперевезень і приміські перевезення у найбільш вигідних графіках навмисно "прибивались". Таке було на Донецькій залізниці у 2012-2012 роках та у 2009 році, коли саме приватні перевізники, що займаються перевезенням пасажирів на автобусах пролобіювати скасування рейсів приміських поїздів. Я не здатуюсь, якщо свого часу те ж саме сталось і тут, на Львівській залізниці. Але, усе ж варто дійсно розуміти, що рухомий склад у незадовільному стані і нам вкрай необхідна його, якщо не заміна, то хоча б модернізація. На сьогоднішній день, навіть якщо відновлювати нормальний рух приміських поїздів на Львівській залізниці, то треба рухомий склад. Єдине що можна і необхідно зробити - це навести порядок з графіками вже існуючих поїздів і розірвати лобіювання приватних автоперевізників на користь залізниці. А воно дійсно проглядається.

    • @valentynaheryliv-ux4mh
      @valentynaheryliv-ux4mh Год назад

      Переконайтесь за /100 грівнів проїдьте маршрутом стоячи Львів східниця перший рейс

    • @nikiphoross
      @nikiphoross Год назад

      Интересно сравнить с тем, что в последние годы происходит в Крыму ruclips.net/video/OzsXdGaT0Y0/видео.html

    • @Вячеслав-ь3т
      @Вячеслав-ь3т Год назад +2

      ​@@nikiphorossСпасибо за видео. Вернем Крым и обязательно воспользуемся Вашим опытом и материально - технической базой. 🙂

    • @nikiphoross
      @nikiphoross Год назад

      @@Вячеслав-ь3т и превратим всё в Львовскую жд(((

    • @ixtoner
      @ixtoner Год назад +1

      Здається, схожа картина сталася з дизелем (Ковель)-Сарни-Здолбунів. По Костополю відправлення 08.58, в Рівне 9.45, їхав без зупинок цю ділянку. Паспотік був великий. Прибили цей поїзд десь 2008-10 року

  • @ЮрійБорсук-й8я
    @ЮрійБорсук-й8я Год назад +21

    Зовсім недавно зі мною сталась цікава ситуація у приміському поїзді Трускавець - Львів. Історія починається із того, що касир у вагоні за окрему плату видала мені пільговий квиток Щирець-2 - Скнилів, використовуючи довільний (тобто липовий) код пенсійного посвідчення. Особисто я звернув увагу на квиток уже після поїздки і зрозумів, що в поїзді я був пасажиром-пенсіонером (хоча до пенсії за віком мені ще ого-го!..). Мені це не сподобалось, бо ж я залишаюсь платоспроможним пасажиром і готовий сплачувати необхідну вартість у повному обсязі. І як тут собі посприяти? Сьогодні я їду безкоштовно, а завтра залізниця буде плакати за надмірну кількість пільговиків у поїздах і відсутність компенсації від органів місцевої влади. Тепер мені зрозуміло, чого Львівська обласна рада затягує із оплатою дотацій за перевезення пасажирів пільгових категорій. Якщо в поїзді платоспроможним пасажирам видаються "нульові" квитки, то в такому разі кожен рейс буде збитковим і потребуватиме постійного фінансування від держави.
    Особисто мої рекомендації до виходу з даної ситуації:
    1. надати послугу електронного приміського квитка (як у певних регіональних філіях);
    2. примусити працівника-порушника реалізовувати більше квитків під час цього рейсу (за кожну скаргу +20 відсотків від норми);
    3. сприяти продажу квитків у терміналах після кожного випадку з липовим оформленням квитків залежно від місця фіксації правочину (до прикладу, якщо поступає більше трьох скарг від мешканців Пустомитівської територіальної громади, то залізниці потрібно підготуватись до встановлення автоматичних терміналів для продажу квитків у визначених точках - станції Глинна-Наварія, зупинних пунктах Пустомити й Семенівка).
    Отже, в такому разі можна буде перейти до цифрових технологій у приміському транспорті й обмежити касира в його готівкових операціях.
    UPD. Після перегляду цифрових ресурсів мені було відомо, що приміські квитки можна купити онлайн через Telegram або Viber-bot. Така послуга анонсувалась наприкінці року для Південно-Західної і Одеської залізниць. Під час пошуку станцій відправлення і прибуття було додано окремі області: Вінницьку, Житомирську, Київську, Кіровоградську, Миколаївську, Одеську, Сумську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську. Логічно, що потенційний покупець буде спочатку шукати свою область, а вже потім вибирати дві точки. Якщо я бачу, що Львівська область у цьому списку відсутня, то інтуїтивно розумію неможливість купити квиток.
    Однак після маніпуляцій із вибором будь-якої області (в даному випадку, Хмельницької) мені вдалось у ручному режимі ввести початкову й кінцеву точки поїздки. Далі все пройшло за лічені секунди: бот розрахував ціну Глинна-Наварія - Львів (12,99 грн), надав можливість вибрати картку до оплати й надіслав чек у вигляді того самого квитка. Ось так у мене розпочався період цифровізації у приміському транспорті. Можливо, радості не було меж, бо ж я спробував вперше користуватись електричкою без готівки!.. Проте я був впевнений, що ніхто з касирів (і тим більше пасажирів!) про це не чув. Так і сталось. Уже дорогою від зупинного пункту Семенівка до Львова пред'явив касиру електронний квиток. І здивування у контролера було сформульовано так: "А хіба таке вже є? Перший раз бачу". Далі пані промовила: "Будемо розбиратись..." А я що? А я сказав: "Тут не треба розбиратись, у мене квиток куплений у смартфоні. Ви ж би мали краще знати за пасажира".
    Прикро, що одне розробляється, інше - не повідомляється... І суть доволі зрозуміла: касирам вигідніше збирати готівку, маніпулювати з кількістю квитків, часом "неправильно рахувати решту". Бо вони ж залежні від когось. Але не будемо про це!.. Наслідки й так бачимо: хтось відміняє окремі маршрути і хтось запускає не дуже зручний і безпечний бла-бла-кар.

    • @bazinga378
      @bazinga378 Год назад +4

      Як на мене, треба зробити так щоб сплачували всі і пільговики теж, при цьому їм мають, окремо платити з бюджету « транспортні грощі»

    • @ЮрійБорсук-й8я
      @ЮрійБорсук-й8я Год назад +3

      @@bazinga378 Суть у тому, що влада з центрального бюджету не хоче платити кошти на рахунок пенсіонера. Все ж таки легше все покласти на місцеву владу й розказати пенсіонеру, як "турбуються" про нього...

    • @bazinga378
      @bazinga378 Год назад

      @@ЮрійБорсук-й8я згоден, але треба відходити від популізму і совка.

    • @ЮрійБорсук-й8я
      @ЮрійБорсук-й8я Год назад

      @@bazinga378 Це треба робити на рівні законодавчої влади. Крім картки для пенсіонера, потрібно загалом у законі прописати механізм відшкодування за надання послуг із перевезення (науковою мовою - Public Service Obligation).

    • @bazinga378
      @bazinga378 Год назад +1

      @@ЮрійБорсук-й8я транспортну картку пенсіонеру, і на неї кошти, які бюджетом передбачені на це, і без усіляких механізмів

  • @dmorpch-jt6fs
    @dmorpch-jt6fs Год назад +4

    Не варто дивуватись, в нас списують шалені гроші на ремонти електропоїздів. На останній електропоїзд ЕР2- 1232 що пройшов капітальний ремонт було витрачено близько 80млн.грн , На що було витрачено такі кошти, до прикладу модернізація одного туалету обійшлася в суму більше 1млн.грн (а їх два) і це при тому що цей туалет навіть не вакуумний. А якщо глибше копнути то зрозуміло, що все в п'ять разів дорожче від реальної вартості. Та щей до того не якісне, бо багато електронної апаратури до року часу виходить з ладу і це в кращому випадку. А ще нам "допомагають" керівники і чиновники чиї маршрутні автобуси чекають на пасажирів і яким вигідно ,щоб залізничних приміських перевезень було якомога менше. Таким чином за останні 10 років зникла низка електропоїздів які курсували до Моршина, Городка, Самбора.
    Одним словом, є що розказувати але для НАБУ чи СБУ, бо аж хочеться щоб їх за дупу взяли

  • @oleg_4aban
    @oleg_4aban Год назад +9

    Рішення геніально просте. Коли такий стан в перевезеннях всі керівники мають їдити на роботу еектричками і отримувати середню зарплату по області. Тоді знайдеться декілька мільйонів що додати вагони до наявних поїздів і відремонтувати старі

    • @demyandanyluk7399
      @demyandanyluk7399 Год назад

      так-так, "Україна багата країна просто розкрадена"
      ви хоча б цікавилися як залізниця працює у розвинених країнах?

  • @Vitsyn91
    @Vitsyn91 Год назад +7

    В Закарпатті теж халепа. Доїхати з Ужгорода в бік Солотвино по залізниці неможливо. Пасажирскький поїзд Київ - Солотвино тепер оминає Ужгород, а приміського поїзда не просто нема прямого, а навіть пересадки в Батьово і в Королево не існує. Ніщо не узгоджене

    • @nutu4025
      @nutu4025 Год назад +2

      Могли бы Ковель-Ужгород до Солотвино пускать на график 601 Львов-Солотвино итак он ходит пустым

    • @Anton_G14
      @Anton_G14 Год назад

      ​​@@nutu4025 можна здійснити пересадку по Батьово чи по Мукачево. І нікуди не завертати Ковель - Ужгород.

    • @Vitsyn91
      @Vitsyn91 Год назад +3

      @@nutu4025 Там потібен 3-4-вагонний дизель-поїздяк регіональний експрес зі зручним часом відправлення та прибуття. І бажано 2 дзеркальних рейси

  • @alexanderkovalevskyi3517
    @alexanderkovalevskyi3517 Год назад

    Гарна подача інформації.Дякую

  • @ОксанаСтасюк-м6ц
    @ОксанаСтасюк-м6ц Год назад +5

    Поверніть електричку Золочів-Львів, яка їхала зранку 07.40, і Львів - Тернопіль (Золочів), яка відправлялася зі Львова 13.00

  • @bodya.8959
    @bodya.8959 Год назад +4

    ще можна сказати про поїзд Львів - Коломия, який відправляється зі станції Стрий 19:25, за 4 хвилини до прибуття поїзда Самбір - Стрий. Якщо би перенести відправлення коломийського поїзда на пару хвилин, получится би чудовий пересадковий маршрут для людей які їдуть з Самбора або Дрогобича в Івано-Франківськ

  • @mila_ila729
    @mila_ila729 Год назад +40

    Якщо регіональне залізничне сполучення не підтримувати і не розвивати, тоді нам не в Європу. Це основа просторового соціально - економічного розвитку. Всі країни Європи поєднанні саме залізничним сполученням! Це не тільки пасажирський трафік, але і логістичніе сполучення. Треба не втратити цей ресурс .

    • @leonidleonid2634
      @leonidleonid2634 Год назад +9

      У Європі люди напевно оплачують повну вартість проїзду... а не пхають половину вартості квитка провіднику в поїзді і не кричать, що більше не заплатять!

    • @ArsenZP
      @ArsenZP Год назад +1

      ​@@leonidleonid2634 согласен, но в Европе пригород, как я понимаю, убыточный. Современные поезда стоят огромных денег, а социальщиков со скидкой также много.

    • @Александр-щ9е3э
      @Александр-щ9е3э Год назад +3

      Сначало обновите подвижной состав а потом смотрите на Европу .вам до Европы 100лет чтоб выйти на уровень Европы.

    • @leonidleonid2634
      @leonidleonid2634 Год назад +9

      @@Александр-щ9е3э этим и занимаемся, но кому-то не понравилось и решили нацистов искать в чужой стране. Так стало страшно, что кто-то станет жить рядом с вами лучше, что бункерный дед не мог такого допустить. Живите у себя и не лезьте к другим. А вообще я не политики и за мир ✌️

    • @flali1979
      @flali1979 Год назад +2

      @@Александр-щ9е3э вообще, у нас тарифы значительно ниже, чем в той же Европе.

  • @amgproject
    @amgproject Год назад +2

    Скасування маршрутів, стан вагонів і існуючий розклад можна пояснити тільки відвертим саботажем і корупцією в керівництві Львівської залізниці..

  • @ВалентинаТаран-яя

    Ви влучно підмітили, що розклад не орієнтований на пасажирів. Окрім того, більше орієнтований на пенсіонерів, які їздять на дачі. На працюючих (платоспроможних) не орієнтований зовсім. То звідки будуть доходи? Якщо взяти, наприклад, дільницю Шевченка - Гребінка Одеської. На цій дільниці знаходиться обласний центр, де зосереджено багато підприємств та установ. Рух до станції Шевченка більш поживлений, зважаючи на те, що ст. ім. Шевченка вузол (хаб, так би мовити). А у бік Золотоноші рух аби який. Тому що залізничників більше турбує підв'язка рухомого складу, тобто власні потреби, ніж забезпечення потреб у перевезенні пасажирів. Тому деякий час відправлення з Черкас приміського поїзда у бік Золотоноші було у проміжку 16.54-17.04. Хоча робочий день більшості підприємств закінчується о 17:00, і треба деякий час, щоб добратися до вокзалу. Залізничний транспорт у бік Золотоноші в години пік має велике значення ще й тому, що в зимовий період через негоду трапляються перекриття дамби для автотранспорту , "корки". У такі періоди автотранспортом до найближчого пункту на лівобережжі можна доїхати за 3 год, у той час, як дізель - поїздом за 30 хв. Щодо перевезення пільгових категорій. Дійсно, треба, щоб компенсував держбюджет,а не місцевий. Хоча б тому, що один і той же поїзд може їхати по території кількох областей, не кажучи вже про територіальні громади. І місцеві органи (це те, з чим мені доводилося стикатися) відмовлялися платити,. мотивуючи тим, що то "не їхні пенсіонери", а залізничники стверджували, що тут вони досягли домовленостей. У цьому питанні немає чіткості та взаєморозуміння залізниці та місцевих органів. Ці компенсації здійснювалися на підставі договору. Тут теж траплялися нюанси у їхній якості та термінах укладення. І ще різниця у вартості перевезень у різних областях. Наприклад, зустрічається така практика :пенсіонер з Драбова їде безкоштовно до Гребінки, щоб купити квиток до Черкас своїм дорослим дітям. Квиток передає на зворотному шляху. Бо з Гребінки (Полтавська область) до Черкас дешевше, ніж з Драбова. І останнє. На автостанції комісійний збір беруть, коли купуєш квиток у касі. У водія дешевше, що логічно. На залізниці навпаки: у касі дешевше, а в поїзді дорожче. Хоча фактично в поїздах його теж ніхто не брав, але це вже окрема тема.

  • @Andreadeturinni
    @Andreadeturinni Год назад +2

    Поїзд Вижниця Чернівці скасували, колись їздило 6-7 вагонів, потім 2. При цьому завжди не було вільного місця, замість того щоб розвинути маршрут, вони його просто закрили, але чомусь маршрутки їздять кожні 30-45 хв. Тоді у нас в державі одні бездарі працюють яким важливо просто отримувати зп і не більше.

  • @ВячеславНесынов
    @ВячеславНесынов Год назад +7

    Знакомая песня про "перекрёстное финансирование"! Это значит, что кто-то забирает себе доходные грузовые перевозки, а пассажирское вешает на бюджет.

  • @ВикторМатвийчук-ю6п

    Колись був такий дизель-поїзд "Ковель - Камінь-Каширський" яким я (і не тільки я) раніше часто їздив. Поміняли графік руху, я перестав ним їздити, бо графік став дууууже незручний. через це і люди перестали їздити цим поїздом. а потім взагалі зняли з рейсу. Хоча в розкладі на вокзалі він є, але без годин відбуття-прибуття. а потім жаліються, що не має пасажиропотоку.

  • @ЮрийРац-н4ч
    @ЮрийРац-н4ч Год назад +5

    Добре що керівництво не збиткове. Риба гниє з голови. Менеджера який не може забезпечити роботу відділу за кордоном звільняють , а внас навпаки підвищують . Це взагалі ганьба .львівска залізниця візитка України. Я думаю що все це робиться щоб довести все до ручки а потім продати за безцінь ,або здати в аренду , і о диво .прийде часник і все буде добре .ця схема вже добре відома в Україні. А про те що графіки швидких з приміськими поїздами не підлаштовані один під одного, я мовчу. І це правда що графік не для людей . Таке враження що працівники залізниці з іншого світу.

    • @flali1979
      @flali1979 Год назад

      не підлаштовані, бо проблема з оборотом рухомого складу. Ось і виходить, що можна було б зробити зручний розклад, але потім починається - то не завжди локомотиви підібрати під потяги, то нестача вагонів, то ще щось....
      По-друге. Нікуди не подітись, що пасажиропотік дуже зменшився за ті ж останні пару років. Дуже і дуже! Ось наприклад. По Закарпаттю. Ніби графік електропоїздів дуже непоганий, і не змінюється вже багато років, але порівняти, скільки пасажирів їздить зараз і років 10 тому, це жах.

    • @yarem4uk.r
      @yarem4uk.r Год назад

      і що поганого в тому що прийде частник?

    • @ЮрийРац-н4ч
      @ЮрийРац-н4ч Год назад

      @@yarem4uk.r нічого поганого, але поки прийде часник все розвалиться, а люди живуть і їздять зараз. Можливо ви теж один з того керівництва ,щоб замість того щоб шось робити, треба все довести до ручки. Хто був за кордоном той бачить що старі європейські вагони і електрички кращі ніж ті які недавно випустили і модернізували. Той совок ще в головах і крові керівництва і інженерів залізниці.

    • @ЮрийРац-н4ч
      @ЮрийРац-н4ч Год назад

      @@flali1979 а хто до того безладу все довів?невже пасажири? Пас. Перевезення по цілому світу збиткові, але жодна держава з керівництвом не зробила зі стратегічним об'єктом те ,що зараз бачимо

    • @yarem4uk.r
      @yarem4uk.r Год назад

      @@ЮрийРац-н4ч ну так нужно пришвидшити щоб поскоріше на уз прийшов приватний капітал.

  • @Performer_sm
    @Performer_sm Год назад +4

    Так це не тільки на Львівській залізниці. На Південній обставини не краще,до нас навіть нових електричок не надходило,сама стара 1964 року у депо Люботин,досі їзде.

  • @Олег-г9я9в
    @Олег-г9я9в Год назад +2

    Хочу щоб як по скоріше знову щоб їздила електричка Львів - Ужгород зранку а потім щоб вертався назад в 8 годині бо немає чим добратися до Львова потім з Сколе

  • @vovan298
    @vovan298 Год назад +7

    Дуже сумно...
    В Одесі в літній час Одеса-БД кожних 2-3 години була електричка, і це було досить добре( але бажано кожну годину )

    • @HfvkfGntad
      @HfvkfGntad Год назад +2

      В період СРСР (в літній час) з Одеси до Б.-Д., були приміські потяги ледь не щогодини. До Ізмаїла були 2 чи 3 дизель-потяга, і ще 1 пасажирський.
      В сторону Помічної було відправлення з Головної кожні 1,5 - 2 години: як приміські, так і далекого сполучення, і йшли туди і ч/з Роздільну-1, і через Колосівку. До початку великої війни у сполученні Одеса - Помічна було лише 2 пари приміських потягів та 4 пари далекого сполучення. І останні роки через Роздільну-1 не було жодного.

    • @СтепанБандера-с9ь
      @СтепанБандера-с9ь Год назад +2

      ​@@HfvkfGntad не забувайте, що тоді був значно новіший рухомий склад ( в принципі, це той же рухомий склад, що їздить зараз), а також було значно менше рейсового автотранспорту та власних авто

  • @Railway_fan_from_Kyiv
    @Railway_fan_from_Kyiv Год назад +2

    Чудове відео!

  • @Bodikiwow
    @Bodikiwow Год назад +7

    Добрий день Олег зробіть будь ласка відео про південну залізницю буду дуже вдячний

    • @yas1425
      @yas1425 Год назад +3

      На Південний залізниці проблем не менше, наступний огляд можна зробити про Південну залізницю. Олеже, бажано інформація про проблеми на залізниці отримувати від пасажирів, які користуються послугами залізничного транспорту.

    • @Bodikiwow
      @Bodikiwow Год назад

      @@yas1425 так згоден проблем не менше а особливо зі руховим складом а також є проблеми з рпч 4 люботин

  • @СашкоМихайлов-н7ч
    @СашкоМихайлов-н7ч Год назад +2

    У Чернівцях взагалі із приміськими поїздами. Чернівці - Коломия та Чернівці - Вадул-Сірет. Їхав ще в тому році, у лютому, ранковим на Коломию, максимум було 10 людей, я один із них.

  • @Vitsyn91
    @Vitsyn91 Год назад +2

    Так само Львів - Ходорів дизель-поїзд міг би встигати до Івано-Франківська замість того, щоб стояти 5 годин в Ходорові. Але ні

  • @pan_toneusz
    @pan_toneusz Год назад +2

    Часто ЛЗ в пікові дні (п'ятниця, неділя, понеділок) дає електропоїзд в складі 6 вагонів, в той час як у вівторок-четвер їздять 8 вагонів.
    І при цьому вони кажуть про нерентабельність...

  • @mr.persuk2252
    @mr.persuk2252 Год назад +4

    Мали зробити електрофікацію в Володимирі, щоб пустити електричку Ковель-Ізов зараз стоїть тільки опора, а взагалі електрофікацію мали ще зробити минулого року по цій станції

  • @vasul44
    @vasul44 Год назад +2

    Це не приміські перевезення,а екскурсійні))

  • @Михайло-э7м
    @Михайло-э7м Год назад +6

    Їздив минулого року за маршрутом Львів - Ужгород до Сваляви. Досить непогано. Так, було багато людей, але по вагону було приблизно 10 вільних місць. Електричка вирушила зі Львова о 9:05.

    • @Чеховський-ы8ю
      @Чеховський-ы8ю Год назад +2

      Їздив останні 6 років Тернопіль-Львів, Рівне-Львів - це повний треш, 4 вагони, на Підзамче (це ще у Львові) вже неможливо було стояти, не те щоб сісти

    • @flali1979
      @flali1979 Год назад +1

      так це ви кажете за регіональний, а не приміський поїзд.

  • @lubomiurbyen4320
    @lubomiurbyen4320 Год назад +3

    якщо закрити все що збиткове чи умовно збиткове то сенс існування будь якої держави просто буде відсутній та для того існує держава щоб на одному заробляти і утримувати такі речі які не є прибутковими але без яких не можуть вижити громадяни

  • @Дозвілля-ж7ы
    @Дозвілля-ж7ы Год назад +8

    В Тернополі з приміськими поїздами взагалі біда. За останні кілька десятиліть зняли поїзди на Скалат, Гусятин, Іване-Пусте, тепер і на Заліщики. Дизель на Ходорів їде 2 рази в тиждень і навіть не заїжджає в Бережани. Скоро, напевно, теж скасують... Єдині 2 напрямки, де хоч щось їздить - це Львів і Підволочиськ. І то, є питання, особливо якщо треба зранку поїхати в Львів і ввечері вернутись... Ланівці, Ходорів то напівмертві напрямки, походу просто чекають зручної нагоди, щоб закрити. Ну а що, навіщо щось покращувати, якщо можна просто закрити, і діло з кінцями...
    Не знаю, як на Чортків.
    З відправками - так і є. Дизель на Ланівці відправляється в 9 вечора, на Чортків теж в ту пору. Єдиний дизель, який відправлявся швидше - Заліщицький. Вже його нема... На Ходорів відправка здається на годину швидше, але там час в дорозі щось 5 годин. Логічно, що ніхто ними не буде їздити. Тим паче комендантська година...
    До карантину були ранкові дизелі. Як зняли в березні 2020,так до цього часу і не повернули. Як і поїзд на Іване-Пусте.
    Але одна з основних проблем - це стан колій і час в дорозі. Коли поїзд ту відстань, яку автобус проїжджає за 20 хвилин, їде годину, він точно буде порожнім і перевезення будуть нерентабельними. Наскільки я чув, деякі дизелі зняли якраз через стан колії.

    • @Дозвілля-ж7ы
      @Дозвілля-ж7ы Год назад +3

      І так, я пам'ятаю, як в п'ятницю їхав зі Львова (до Тернополя) о 17 годині старою страшною електричкою, яка складалася з 4(!) вагонів. В п'ятницю! Коли не тільки з роботи люди їдуть, а і студенти з навчання. Ще й подали її на посадку в останню хвилину. Вона вже на головному вокзалі була "в м'ясо '', а ще на Підзамче багато людей сідає.
      Поряд стояли електричка на Рівне і регіональний поїзд на Ужгород (це було ще в 22 році), і обидві електрички були в хорошому стані і по 6-8 вагонів, а на Тернопіль вічно дають саме страшне.

    • @flali1979
      @flali1979 Год назад

      @@Дозвілля-ж7ы в п'ятницю, звісно, час пік. Але можна представити, що в інші дні, вона мало не повітря возить.

    • @flali1979
      @flali1979 Год назад

      взагалі, як я помітив, проблема в пасажиропотоці. Так, знімають рейси, це дуже погано. Про Тернопільску дільницю не скажу, але, скажімо про Львівську... Ось, до прикладу. Ранішня електричка Ужгород-Мукачево. З чотирьох вагонів, і все одно, сидячі місця заповнені не всі! А колись було шість вагонів, і навіть хтось стояв.

    • @Дозвілля-ж7ы
      @Дозвілля-ж7ы Год назад

      @@flali1979 Львів Тернопіль зазвичай не буває порожньою. Але на інших напрямках часто ситуація така, як Ви описали. Власне дві основні причини цього це незручний (пізній) час відправлення і те, що поїзд їде повільно (через стан колій, все дуже занедбане). До речі, на ранкові рейси свого часу був непоганий попит, пам'ятаю ці натовпи на платформі на вокзалі Тернополя зранку, коли їхали дизелі у всі напрямки

    • @iwans8719
      @iwans8719 Год назад +1

      ​@@Дозвілля-ж7ы Саме так і було. Іноді і через вікна пробирались до вагонів, коли ще ДР1-А були 6-вагонні, а сірники коштували 1 коп, і морозиво було смачнішим :)
      Зараз графіки прилаштовані здебільшого так, щоб до великого міста можна було приїхати незадовго перед 8:00 та виїхати незадовго після 20:00, це для тих хто працює по 12 годин у денну зміну. Також де-не-де збереглися варіанти прибуття перед 20:00 та відправлення після 8:00 для працівників нічних змін.
      Коли є один поїзд, то його розклад обирають між "перевезти платоспрможних о 17:30...18:30" і "перевезти своїх роботяг, які працюють за низьку зарплату". Тому обирають другий варіант, за логікою "платоспроможні можуть зачекати до 20:30, а коли поїде о 17:30, то що робити з роботягами?".
      Або, як ще кажуть, "з метою уникнення небезпідставних масових обурень, що спричинить до соціальної напруги...".
      Тут, власне, і є той унікальний випадок популізму, який набридає платоспроможним верствам пасажирів.
      Уявіть, якби авіакомпанії вибудовувавли графіки польотів таким чином, щоб стюардесам було зручно прилітати додому.

  • @ukrtrain
    @ukrtrain Год назад +2

    А ще, залізниця не контролює своїх контролерів, які видають пільгові квитки, а гроші кладуть в карман, або по 10 грн збирають. Бо все кришується і всім нормально

  • @Vityan557
    @Vityan557 Год назад

    Виходить всетаки відходить в минуле залізлізничне перевезення пасажирів.

  • @Dr.K.Lutsiv
    @Dr.K.Lutsiv Год назад +1

    Вподобайка! Мукачівський напрямок недавно випробував сам. Шкода, що кількість рейсів на добу зменшили(

  • @МаксимРибак-ф7ш
    @МаксимРибак-ф7ш Год назад +4

    Електричка Тернопіль-Львів була колись о 14:00 годині тепер немає.Львів Тернопіль була о 13:00 тепер немає.Електрички по 4 вагони людей багато в темну пору освітлює одна лампа на вагон.

  • @panbariton1355
    @panbariton1355 Год назад +7

    Нажаль, у сюжеті не торкнулися проблеми приміського сполучення Сарненського напрямку. Там ще після першого локдауну настав морок й жах...

  • @ВасяКОЗАК-н2п
    @ВасяКОЗАК-н2п Год назад +5

    Найбільша проблема на Львівській залізниці - ГРАФІК. Невідомо для кого і для чого вони складаються! Явно не для пасажирів! Я про сполучення Ковель-Луцьк-Здолбунів! Графіки такі не зручні, що не зважаючи на привабливу вартість квитків змушений користуватися автобусами(маршрутками) в рази дорожче! З нормальним графіком можна збільшити пасажиропотік вдвічі. Але кому воно потрібно! Краще возити повітря, а не пасажирів.

  • @valentynaheryliv-ux4mh
    @valentynaheryliv-ux4mh Год назад +3

    Коли вже пустять електричку зранку Львів Трускавець люди немають чим їздити на роботу а автобусом рейси познімали особливо до дрогобича

  • @golyj000
    @golyj000 Год назад +1

    Якщо місцеві бюджети не хочуть платити за своїх пільговиків, то логічно буде не возити їх безкоштовно. Або й узагалі ліквідувати зупинку в цьому ОТГ

  • @georgevolyn
    @georgevolyn Год назад +5

    Пасажиропотік між Волинською і Львівською областю набагато менший, ніж між Львівською та Івано-Франківською. (Це і автобусів теж стосується) Коли був прикарпатський експрес Ківерці - Івано-Франківськ, то з Луцька до Львова ним дуже мало людей їздили, адже ділянка неелекрифікована і швидкість дизель-поїзда дуже низька. Поїздом Ківерці-Радехів їздять лише луцькі дачники до станції Промінь, після неї пустий поїзд дуже повільно їде до Радехова. Треба елекрифікувати цей напрямок, щоб ним їздили швидкі електрички, лише тоді поїздка залізницею з Луцька до Львова буде привабливою для пасажира.

    • @ОлексійБурилко
      @ОлексійБурилко Год назад +4

      Ту ділянку якщо навіть електрофікувати і поставити сучасні локомотиви то швидкість всеодно ні на трохи не виросте бо там нема жодної хоч короткої ділянки прямого шляху де можна машиністу здійснити набір хоч якоїсь пристойної швидкості , гляньте на карті на ту лінію ж.д. шляху в деяких під'їзних шляхах підприємств кривизна поворотів менша ніж на тій гілці та ще й тіх поворотів там стільки шо це жах як спеціально зроблені навіть там де вони взагалі непотрібні та нічим не обгрунтовані , певно її всю треба демонтовувати та заново вести і якщо цю лінію продовжити більш менш прямолінійно хоча б в здовж автотраси Луцьк - Львів то час в поїздці зменшився певно в три рази і швидкість зроса б в стілки ж навіть при наявному зараз парку локомотивів

    • @iwans8719
      @iwans8719 Год назад +1

      @@ОлексійБурилко Саме так роблять наші євросусіди: Польща, Німеччина чи та ж Румунія. Тотальна модернізація - єдиний вихід. Не забуваймо, що 110 років тому кордон поміж Австро-Угорщиною та рос імперією проходив саме там і у Бродах/Радивилові. Багато колій закладали змійкою лише тому, щоб зручно було вивозити збіжжя з кодного маєтку, а часом уздовж горизонталей (ліній однієї висоти) - ярами, берегами струмків тощо... і більшість робіт провадили вручну, без якихось механізмів.
      Таких змійкуватих колій вдосталь, і все потрібно оптимізувати... але ж там "приватні городи/поля", яких завчасно придбають люди, які пропагуватимуть таку модернізацію )))
      З Чернівців теж можна швидше, ніж 4 години (через те провалля) їхати до КамПод, але риторика УЗ така: неокупно, бо там малий розмір руху... а чому малий, бо довго плентатись... і мало хто звертає увагу на те, що поїзд з Києва до ІФ прямував би швидше через Чернівці, ніж через Львів... однак, географічний кретинизм - притаманна ознака багатьох причетних: коден знає досконало свою ділянку, а що робиться далі (на суміжній ділянці) - нікого не гребе.
      Тепер спробуймо уявити, що у разі лінеаризації траси найбільш імовірно, що межовий пункти залишаться без змін, бо кожен спрямує лише свою ділянку.

    • @ЮраВерещагин-ч6у
      @ЮраВерещагин-ч6у Год назад +1

      @@ОлексійБурилко Попробуйте уважно глянути ту ту саму кривизну тих ділянок залізничної колії,які Ви прожджаєте.Можливо.в ті далекі-далекі часи,коли будувалась ще можливо за панської Польщі або іще дальше.за часів Австро-Угорщини або не дай боже,Москалі спеціально для Вас будували крививими або підйоми-спуски..
      Хоча Львівська залізниця будувалась ще за часів бабці Австрії.!"І І спочатку проводять Геолого-Розвідувальні операції.вивчають місцевість і вже тоді проводять колію.!

  • @vnyk_babu_zinu
    @vnyk_babu_zinu Год назад +2

    Укрзалізниця спочатку все зробила щоб маршрутки перебрали на себе пасажиропотік.Тому все так печально.А чому в кінці відео не вказується ЗП керівників.Стане зрозуміло на що вистачає коштів на що ні

  • @gardysmile8326
    @gardysmile8326 Год назад +4

    Трускавець - Львів подивіться на той розклад. Кому потрібеа електричка близько 14 години зі Львова і о 17 з Трускавця??? Коли вімінили "другу" ранкову електричку з Трускавця о 9:45, яка була зручна і потрібна люлям та о 7:00 зі Львова, якою люди їхали на роботу. Там стовідсотково сидить якийсь халтурщик, який саботує роботу і розвалює все зсередини. Це я кажу лишень про один напрямок, а подивіться зо коїться по всій Льв залізниці. Автор все правильно говорить

    • @flali1979
      @flali1979 Год назад +1

      все набагато банальніше - оборот рухомого складу. Звісно, виникає бажання "випустити пару", але... Банальний приклад. УЗ помпезно заявляє про відкриття якихось нових приміських напрямків, але, якраз, за рахунок того, що десь в іншому місці відмінили. ))))

    • @gardysmile8326
      @gardysmile8326 Год назад

      @@flali1979 може й так, але уз сама знищила пасажиропотік на приміському сполученні

    • @danger-hz9qn
      @danger-hz9qn Год назад

      Ця Електричка о 14 найбільше підходить у п'ятницю, якраз дуже багато студентів сідають на неї, настільки багато що аж місць не вистачає,а ось в будні дні та, таке собі,поїзд їде майже пустий.

    • @МаріяШологін
      @МаріяШологін Год назад +1

      Поверніть електричку Трускавець - Львів о 9. 45 дуже багато людей їде на роботу цим рейсом до Стрия, Дрогобича, Львова. Це дуже важливо. Якщо потрібні підписи чи заповнити якусь електронну питицію - ОРГАНІЗУЄМ. ДЯКУЮ

    • @flali1979
      @flali1979 Год назад

      @@МаріяШологін ви, як при СРСР живете "петицію подамо, підписи зберемо". А далі, рухомий склад з неба впаде, чи як? Ну, розглянуть петицію вашу, скажуть, що дали ії в роботу, і до моменту початку оновлення рухомого складу, нічого чекати. Або просто заберуть десь рухомий склад для задоволення петиції, а потім жителі іншої області будуть волати "в нас забрали рухомий склад, давайте подамо петецію, щоб його повернули".

  • @АндрійСиніцький-к5д

    Користувався електропоїздом на ділянці Здолбунів-Львів. Значна завантаженість хіба що в п'ятницю або неділю. Зазвичай на маршруті 6 або 8 вагонів. Загалом вистачає

  • @ОльгаБаторі
    @ОльгаБаторі 11 месяцев назад +1

    Віник. Зробив. Колосальну. Реформу. Посадити.

  • @ІванКачинський-х3х

    На маршруті Львів Трускавець їздить електричка більш менш нормальна 8-6 вагонів

  • @Vogak
    @Vogak Год назад +1

    класна тема

  • @hamichokandore8484
    @hamichokandore8484 Год назад

    Ще з двух років катаюсь залізницею до Львова, а електро поїзда не міняються, а зі Львова забирає кругломорда електричка ЕР-2 і в одному з вагонів була табличка ще з заводу 1974 року. Маршут Рівне-Львів.

  • @Ярослав23СМ
    @Ярослав23СМ Год назад +2

    Колись, ще при федоровичу їздив з бабусею на електричці в Підволочиськ... З Хмельницького в Підвол. квиток коштував ±7.50 (точно не пам'ятаю), а назад 8.40грн!! Бабуся питає, чому? А відповідь - Бо це Львівська залізниця!! Тіпа коли коли проїхали міст через Збруч, то вже barzo velke bajegayi na polska? Sperdolay kurva matz(сподіваюсь правильно написав)
    Але в цілому непогано покатались.
    О а історія, як я ночував на львівському вокзалі...… Ну це взагалі весела історія гідна цілого відео!!!!! Не дивлячись на всі недоліки і проблеми хочу ще, закінчиться війна, полюбе в Львів махну!!! Сподіваюсь може нормальний поїзд Хм-Львів пустять

  • @pavel59896
    @pavel59896 Год назад

    Які питання , потрібно зробити ринок вільним, не для своїх а для всіх гравців ! Конкуренція основа розвитку будь якого бізнесу

  • @ДимасикМорской
    @ДимасикМорской Год назад

    Мені сподобалося!!!

  • @СергійШамін
    @СергійШамін Год назад

    Дякую

  • @АндрейРусов-н6й
    @АндрейРусов-н6й Год назад +6

    Добиваем остатки старых электропоездов и скоро они исчезнут как динозавры./У нас в Закарпатье ещё 15 лет назад было 7 дизель- поездов.Осталось- два.И те Д-1.

    • @flali1979
      @flali1979 Год назад +2

      что значит "два"? Два рейса? С другой стороны, тот же пассажиропоток по ветке Батево-Солотвино сильно упал. Как по мне, наиболее хорошее решение, при условии наличия ПС, было бы запустить региональный поезд Ужгород-Солотвино, оставив при этом пригородный рейс - Батево-Королево.

    • @АндрейРусов-н6й
      @АндрейРусов-н6й Год назад +1

      @@flali1979 два дизель поезда.И два рейса./По маршруту Ужгород-Соло вино согласен на 100 %.Только чтобы он ехал не со скоростью 30 км/с,как Д-1 сейчас едет.

    • @МихаКамаз-б6в
      @МихаКамаз-б6в Год назад +2

      Живем по ЕВРОпейски. И собираем ПЛОДЫ ЕвроМайдана. 🤷

    • @АндрейРусов-н6й
      @АндрейРусов-н6й Год назад +4

      @@МихаКамаз-б6в да эти плоды уже 30 лет.Задолго до майданов.Сомневаюсь,что после окончания войны хоть что то изменится в лучшую сторону.Коррупция,как рак,поглотила все.

    • @yarem4uk.r
      @yarem4uk.r Год назад

      ​@@МихаКамаз-б6в причём тут майдан? уз мертвая структура от которой все бояться сдыхаться

  • @sergiyp5830
    @sergiyp5830 Год назад +1

    Це ганьба, ніхто нічого не зробив ні з теперішніх ні з папірєдніків

  • @resash
    @resash Год назад +1

    Ходорів - Ів. Франківськ поїзд який може або не приїхати зовсім, або загорітися в дорозі.

  • @mantar_1988
    @mantar_1988 Год назад +1

    Якщо б провідники не брали в пасажирів по 5 грн. в кишеню, а брали і вибивали квиток, заробіток б був значно більший

  • @georgevolyn
    @georgevolyn Год назад +2

    На маршрутах Здолбунів - Луцьк - Ковель і Ковель - Червоноград таких проблем немає, там навіть можна було б на один вагон зменшити.

    • @ОлексійБурилко
      @ОлексійБурилко Год назад +1

      Звичайно бо на гілці Луцьк-Ковель та Ковель-Червоноград однопутна колія і вони більше стоять на станціях для пропуску зустрічних поїздів чим їдуть от люди на автобуси і пересідають а Луцьк-Ковель так ще й лишній гак робить через Ківерці де ще й треба напрям руху змінювати і то все з'їдає стількі часу що на ровері доїхати до Ковеля швидше , а проложити дві паралельні колії з Ківерців до Ковеля вже за стільки років скільки пройшло з другої світової можна було давно при тому що там вона була , і є і насип і мости і вся основа так як їх і було дві ще за Польщі але при відступі їх залізнодорожними плугами розвалили

  • @dmytrodashenkov4295
    @dmytrodashenkov4295 Год назад +1

    5:00 Не уявляю як можливо надавати сервіс за 130 гривень. Не хочу проводити порівняння з заможнішими країнами, а от автобус Ужгород-Львів коштує 500 гривень. Виходячи з того що автобус в цілому штука менш ефективна і більш розтратна (паливо, персонал і т.д.), все одно значна різниця є. Можливо проблема в популістичних цінах (які, як я розумію, узгоджуються з урядом).

    • @ZalizniMahistrali
      @ZalizniMahistrali  Год назад +1

      Як Ви чули, вартість квитка у приміській електричці доведена до рівня вартості квитка плацкартного вагону пасажирського поїзда далекого сполучення. Проблема у відсутності гоподаря приміського сектору. Тому залізниця микається із цими електричками, бо в іншому випадку буде грандіозний скандал.

    • @flali1979
      @flali1979 Год назад

      @@ZalizniMahistrali а може, навпаки? Тобто, вартість квитка у старому плацкарті знижена до рівня ціни приміського квитка? І, з іншого боку, ніби непогано для пасажира. Але так щедро розбазарювати ресурси, це дуже погано.

  • @11GDR
    @11GDR Год назад

    З Черкас у напрямку Золотоноші нема чим виїхати після 20год. Чим хочеш, тим і добирайся після роботи до дому. Не хочуть повертати вечірній рейс 😲

  • @АнатолійГончаров-ж7я

    для ПЗЗ це з урахуванням Київської міської електрички?

    • @ZalizniMahistrali
      @ZalizniMahistrali  Год назад

      На сьоголнішній день КВР пройшли 19 поїздів

  • @ВолодимирКапшій-о2в

    Ця проблема тягнеться ще з радянських часів в порівнняні з Тернопільским напрямком, де справи трохи кращі.

  • @ruslanr1r
    @ruslanr1r Год назад +2

    в той час, як двічі на день поїзди Рахів-Валя-Вішеулуй ганяють повітря, бо не всі мають право виїзду закордон, на ключових напрямках, виявляється, не вистачає поїздів.
    Можливо, зняти ці нові ДПКР-3 і пустити їх туди, де вони дійсно потрібні? Львів-Сокаль, Тернопіль-Заліщики, Івано-Франківськ - Коломия - Чернівці... кому потрібний цей дешевий піар з порожніми поїздами?

    • @ЮрійЛозовенко
      @ЮрійЛозовенко Год назад +2

      Бачили б ви, з яким остервенінням мені причетні до "графіків УЗ" "активісти" доводили, що ті міжнародні рейси 4 рази на день туди-сюди так необхідні для бідних українців Мармарощини, які нарешті матимуть зв'язок з Батьківщиною, розповідали про багатотисячний майбутній пасажиропотік між Україною і Румунією і т.д.... На виході хлопнули РП 807/808 Львів - Коломия, перепаскудили графік 701/702, зате повісили медальки за "міжнародний експрес", що катається 25 км за годину туди-сюди...

    • @bodya.8959
      @bodya.8959 Год назад +1

      все робиться лише для піару

    • @ruslanr1r
      @ruslanr1r Год назад

      @@ЮрійЛозовенко мабуть, ці активісти бачили ці поїзди лише в розкладах. Якби ж тільки Львів-Коломия зачепило. Поскорочували поїзди з Харкова і Запоріжжя до ст. Ясіня.
      Якщо вже ці активісти так би турбувались про людей, то краще цей поїзд сполучив би Чернівці та Сучаву.
      Нещодавно спілкувався з провідником цього поїзда, що їздить на Румунію, він каже, що пасажирів туди їздить менше, ніж провідників+машиністів+прикордонників, що супроводжують рейс. А поїзд вміщує 180 місць.

    • @ruslanr1r
      @ruslanr1r Год назад +1

      @@bodya.8959 на жаль

  • @oleg_4aban
    @oleg_4aban Год назад +3

    9:23 -це головний принцип. Розклад приміського сполучення роблять за залишковим принципом. Я більше не можу ніяк пояснити чому всі приміські розклади такі всраті. Звісно ж і люди тоді не їдуть всратими розкладами.

    • @ОлексійБурилко
      @ОлексійБурилко Год назад +1

      Свідоме доведення до повної збитковості та недоцільності існування маршруту так вже 32роки всі держ. підприемства та організації доводили до банкрутства щоб продати комусь за безцінь в зв'язку з крайньою збитковістю

    • @yarem4uk.r
      @yarem4uk.r Год назад

      ​@@ОлексійБурилко це просто стиль державного керування

  • @terrorgraff2068
    @terrorgraff2068 Год назад +1

    Керівництво УЗ так бідкається, що пас. перевезення збиткові, та при цьому забуває, що вони такі майже у всіх країнах, де є доступними. Натомість, там де пасажирські перевезення прибуткові, вони, як правило, настільки дорогі, що при здоровому глузді ними ніхто не скористається.
    Та й взагалі, виникає питання: чи справді УЗ така чесна у своїх звітах? Бо у 2020ому році, коли приміські поїзди стояли, підпираючи паркани, УЗ, за їх логікою, мала б нарешті отримати колосальні прибутки; натомість, 2020й вона закінчила з 12млрд гривень збитків, частина з яких виникла через скасування безлічі пасажирських поїздів. Тож, може, замість того, щоб нити, всі її підрозділи нарешті почнуть нормально виконувати свою роботу?

  • @bazinga378
    @bazinga378 Год назад +11

    Виходить, що справи на Одеській, Київській та Придніпровській залізниці значно! кращі!

    • @ZalizniMahistrali
      @ZalizniMahistrali  Год назад +18

      До них теж черга дійде. Будуть огляди по кожній залізниці

    • @ArsenZP
      @ArsenZP Год назад +5

      У Приднепровской очевидно не очень. Часть сообщения (от Запорожья на юг) закрыта по известным причинам.

    • @borynets
      @borynets Год назад +1

      3.5 роки тому їхав в Затоку відпочити на тиждень, і до Одеси їхав Хюндаєм, а далі пересідати на маршрутку не хотів, то ж сів на електричку. Зручно було, що ходили вони кожні 2-3 години, то ж довго чекати мені не довелося на неї. Але от відсутність в ній вентиляції/кондиціонування то був лютий треш.

    • @ВладимирНиколаевич-ъ5ч
      @ВладимирНиколаевич-ъ5ч Год назад

      Когда будете делать обзор по пригородному сообщению ЮЖД,то на купянском железнодорожном узле(когда-то купянское отделение ЮЖД) ,было 5 направлений,3 электрифицировано .больше года пригородного сообщения нет(только раз в сутки рельсовый автобус осиново(Купянск)-харьков). город Купянск разбит,большинство населения уехало.по всей видимости пригородного сообщения в Купянске не будет.никогда...за 2021 год город Купянск имел 5 миллионов долга уз за перевозку льготников уз.

    • @vitaliykrasnikov7281
      @vitaliykrasnikov7281 Год назад

      @@ВладимирНиколаевич-ъ5ч Сам с Купянска. Да, там сейчас печально. Мостов нет, депо даже не знаю что там с ЭР9П. Разбили или нет, не у кого спросить. Купянск - Тополи - линия фронта, в Сватово - оккупация, на Святогорск мостов нет, Волчанск - мостов нет, ещё недавно разбили ст. К-Южный, на Харьков - моста нет. Сейчас ездим до Осиново, а потом маршруткой до города. Кстати, поезд прикатался, особенно после того как проезд автобусом стал 200 грн. до Харькова при цене рельсового 43 грн. Да, тожк думаю что ничего путного не выйдет. Город и железка погибают. Раньше жили с рашкинского транзита, а сейчас думаю толку от узла никакого.

  • @Arturino_Burachelini
    @Arturino_Burachelini Год назад

    Сильно вантажні перевезення заважають приміським розкладам? (це окрім зазначених причин)
    Плюс частину рухомого складу (на особливо малорухомих маршрутах) можна замінити рейкобусами штибу Pesa 602/603 і перенаправити електрички на доповнення трафікових маршрутів

    • @print_hphp5591
      @print_hphp5591 Год назад +1

      Ну так, але чи Присутні зайві (вільні) Рейкобуси на Львівській залізниці?

    • @Arturino_Burachelini
      @Arturino_Burachelini Год назад +1

      @@print_hphp5591 Їх всього на обліку Львівської залізниці - 2 (620М-003 та 004) 😅 Інші рейкобуси були перенаправлені на Борипіль-Експрес до війни. Про це та який взагалі приблизний склад приміських поїздів був у них перед початком бойових дій можна довідатись зі сторінки Львівської Залізниці у заархівованому сайті Trainpix незадовго перед горезвісним 24 лютого (на око скажу, що в них чимало рухомого складу, але не прикладу її до розміру мережі, сукупної довжини маршрутів та пасажиропотоків для подальших висновків)

  • @saschaOK2309
    @saschaOK2309 Год назад

    Ok!

  • @ixtoner
    @ixtoner Год назад +1

    6341 Сарни Здолбунів, та ж картина. По Костополю відправлення 06.01, в Рівне 07.04. В Здолбунів прибуття 07.33, для кого? Правильно, для декількох залізничників! Відповідно паспотік до рівного слабенький, до Здолбунова майже 0.
    Пропозиція: відправлення по Сарнам 5.40/6.05, Костопіль 7.00/7.35, в Рівне прибуває 8.00/8.35.
    Тільки так з'явиться паспотік

  • @ЕгорМарчук-г8с
    @ЕгорМарчук-г8с Год назад +3

    в Сумах оказывается все очень хорошо с поездами

    • @iwans8719
      @iwans8719 Год назад

      Це підліткова дівчача логіка: ти сказав, що Марійка файна, я що паскудна? Не потрібно послуговуватись такими засновками та висновками. Якщо десь кепсько, то це жодним чином не свідчить про те, що у Вас все Ок. Вочевидь, Суми опинились за рамками розповіді, бо у цьому відтинку йдеться вирятково про РФ Львівська Залізниця - одну із п'яти регіональних філій.

    • @Asuritto_hitto
      @Asuritto_hitto Год назад

      ​@@iwans8719 РФ....

    • @iwans8719
      @iwans8719 Год назад

      @@Asuritto_hitto вас дивує усталена абревіатура залізничної структури? Тоді спробуйте переадресувати це запитання до творців регіональних філій. Звісно, могли бути звичайними філіями, як усі інші філії, але ж комусь хотілося підкреслити її регіональну суть.

  • @vladimirdemyanchenko9591
    @vladimirdemyanchenko9591 Год назад +1

    Выделение пригородных перевозок в отдельную вертикаль? Прекращение перекрёстного финансирования? Заказ и оплата перевозок регионами?
    РЖД это проходили лет 10 назад - редкостная херь получилась. Надеюсь, у УЗ получится лучше.

  • @khudoliyroma
    @khudoliyroma Год назад

    Хотів би ще почути, про сполучення, Сарни-Ковель там взагалі ще щось їздить, чи конку вже пустили? Пам'ятаю десь о 2012 не рідко зустрічав, на маршруті Сарни-Ковель, звичайну Чмуху з плацкартними вагонами)

  • @dimongamaliy
    @dimongamaliy Год назад

    капець, як все запущено!

  • @ytreview4390
    @ytreview4390 Год назад

    за весь час незалежності України приміські перевезення таки деградували по всіх показниках. І найважливіше, що кількість рейсів і їх частота з кожним роком ставала все меньшою і гіршою в плані планування поїздки, особливо це впадає у вічі після кількарічної паузи користування приміським транспортом. Спочатку бели електрички на 6 вагонів десь до 1996 чи 1997 року, а потім пустили довші на 8 або 10 вагонів, оскільки пасажирів було більше, ніж їх можна було перевезти за один рейс.

  • @andriy21buriakivskiy34
    @andriy21buriakivskiy34 Год назад +3

    Цікаво, які зараз справи по всій Південній залізниці

  • @MykolaKML
    @MykolaKML Год назад

    Що достану Львівської Залізниці та приміських перевезень. Це цілеспрямована політика КИЄВА, по знищенню залізничних перевезень. Це добре видно і з коштів та ремонтів електропотягів наданих в даному відео. Дана політика почалась не в 2018 році а набагато раніше. Як мінімум з 2008 року. А все почалось після смерті Кирпи. Після того владу в Ур залізниці захопили виходоці з дАнецка. До 2014 року особливо в 2010-2013 роки більшість коштів направлялись на рідну дАнецку залізницю. Звісно щось діставалось Києву і Придніпровській залізниці. А от на Львівську залізницю поклали "хрестк". ЇЇ просто рішили знищити як покарання за непокірність. Ситуація сильно не змінилась і після 2014 року. Причина та сама. Правда в фаворі стала вже Придніпровська залізниця. Навіть керівництво Володимира Омельяна, вихідець з Львова сильно ситуацію не поміняло. Прихід Вовочки Зе з Коломойским ще білше погіршило ситуацію. Згадаймо хоча б історію з просуванням ще неіснуючих трамваїв з ПівденМаш замість трамваїв Електрон. Це було зроблено відкрито в прямому етері з Дніпра, Вовочкою Зе. Те відбувається і далі. Приклад з змінами на на період невигідний для пасажирів графік руху приміських потягів. Є теж з цієї серії. Спеціально робиться так щоб людям не було вигідно уїздити потягами. А далі розповідають про збитковість і ще зменшують кількість рухомого складу. Зато розвивають приміські перевезення в Дніпрі, а з недавно в Києві. В 2018 році я басив як їздили забити потяги Мукачево-Львів з чотирьох вагонів. Притому ті самі відсутні електрички їздили напів пустими по 8-10 вагонів у Дніпрі. Причому це були ті самі нові луганські електрички які їздили раніш на Маршруті Львів-Мукачево.

  • @lanuchanell
    @lanuchanell Год назад

    Ну маршрут Львів-Сянки(6поїздів-5модернізовані)Почали міняти колію від Старого Самбора до Сянок.

  • @mmiro
    @mmiro Год назад +3

    Рівненська область це взагалі біль.
    Мало того, що мало транспорту, так ще й розклад зроблений максимально тупо, аби приміським транспортом не користувався ніхто крім дачників.
    Ну як пояснити маразм, коли єдиний на день приміський протяг прибуває у Рівне через 15 хв після відправлення єдиного регіонального потягу на Львів? Яким недолугими треба бути, щоб такий графік створювати?

  • @gardysmile8326
    @gardysmile8326 Год назад +7

    Я вважаю, що якби був розклад реально зорієнтований на потреби пасажирів, то приміські перевезення б не були збитковими. Або там сидять люди, які не розуміються на тому, чим "займаються", або це робиться навмисно. Зробили б реальний графік - люди б користувалися би. І справа не в низькій вартості.

    • @flali1979
      @flali1979 Год назад

      неможливо зробити реальний графік, бо рухомого складу дуже мало і все робиться, щоб якось зменшити оборот того чи іншого потяга. Ось і виходить - нібито є сполучення, але незручне, бо якийсь потяг включений в оборот з іншим. Можна обійтись без обороту, але тоді відміняти якийсь з потягів доведеться.

  • @nikolaigribinischenko1464
    @nikolaigribinischenko1464 Год назад

    З момбайським керивництвом

  • @konik3138
    @konik3138 Год назад +1

    *Львів - Сянки, Львів - Здолбунів* також проблемне питання, ще й скорочують рейси(

    • @ZalizniMahistrali
      @ZalizniMahistrali  Год назад +2

      на Сянки три пари потягів ходить

    • @konik3138
      @konik3138 Год назад

      @@ZalizniMahistrali так але о котрій годині ходить.
      Із Сянок в 05 щоб попасти до Львова о 10, коли робота у людей чи той же ринок з 8-9 ранку.
      Чи наоборот с 9.25 а потім аж у вечері в 17.45 - або чекай вечора або їдь на Західну і добирайся маршрудкою.
      Був ще зручний електропоїзд в 12.47 відправка зі Львова, так зняли...

    • @konik3138
      @konik3138 Год назад

      @@ZalizniMahistrali а Здолбунів-Львів -- сама ходова електричка особливо у вихідні дні була з відправкою о 9 зняли " відсутність пасажиропотоку".......

  • @ЮрійПоходжай-д3о
    @ЮрійПоходжай-д3о 2 дня назад

    Поїзди Тернопіль-Заліщики і Тернопіль-Іване Пусте давно відмінили а це більше 100 кілометрів від Тернополя. Нема людям чим добиратися хоча би на вихідні давали щоб доїхати дітям до батьків.

  • @stas157stecunic8
    @stas157stecunic8 Год назад +3

    реформують для реформування

  • @Tetiana-on6jn
    @Tetiana-on6jn Год назад

    Та реально, люди! Я, приїжджаючи о 12 у Львів, не можу нічим виїхати до Яремче! Порадьте, що робити, маршрутки не пропонувати, плиз.

  • @ЮрійМикитюк-с2т
    @ЮрійМикитюк-с2т Год назад +2

    Коли відновлять дизель Івано-Франківськ -ходорів 17.15.Придурки короновірус вже закінчився дизеля нема.

  • @s.posternak
    @s.posternak Год назад +1

    Нащо поїзди прикрашають гілками?😮 12:39

    • @ZalizniMahistrali
      @ZalizniMahistrali  Год назад +1

      До свята

    • @u2bear377
      @u2bear377 Год назад +2

      Це хвостові сигнали. ;)

    • @danger-hz9qn
      @danger-hz9qn Год назад +3

      То така традиція на зелені свята, прикрашають гілкою від Липи

    • @u2bear377
      @u2bear377 Год назад +2

      ​@@danger-hz9qn КМК, это тот случай, когда традиции --- это уже немножко лишнее
      Эти ветки могут нарушать видимость буферных фонарей и читаемость номеров, что может иметь значение в некоторых ситуациях.

  • @samshur30
    @samshur30 Год назад

    👍🇺🇦

  • @sergiy2117
    @sergiy2117 Год назад +1

    Неужто так сложно подобное сделать, обычные, 3-2 класс, современные, простые вместо первого класа сплошного, и те в минимальных еденицах

  • @kraft2013sa
    @kraft2013sa Год назад

    Та в ЕС теж проблема така.
    Водять Квитки на Рік на всі маршрути.
    За ціною 49 €.
    .

    • @ZalizniMahistrali
      @ZalizniMahistrali  Год назад

      В ЄС немає проблем із приміським сполученням, бо залізниця пройшла реформування

    • @kraft2013sa
      @kraft2013sa Год назад

      @@ZalizniMahistrali
      Таких Як Аи описали То нема.
      Але Кількість Пасажирів Мала.
      Склад.
      3 Вагони.
      А Є і Лише Два..

  • @aleksandrazajceva1454
    @aleksandrazajceva1454 Год назад +4

    А чего всё такое старое?

    • @flali1979
      @flali1979 Год назад

      вообще, у нас тарифы низкие, не забываем. Ну, допустим, в пассажирские поезда билеты, как ни странно, на УЗ достаточно неплохо покрывают всё, даже при нынешних ценах, а вот с грузовыми перевозками, до недавнего времени, была просто беда. Беда до того была, что ряд олигархов пробивали себе перевозку грузов по тарифами ниже себестоимости.

    • @yarem4uk.r
      @yarem4uk.r Год назад

      никто не закупал новое.

  • @anastasiiaprolife608
    @anastasiiaprolife608 Год назад +1

    Було би прикольно, якби був потяг Ужгород-Луцьк з зупинками в Мукачеві та Львові

    • @bodya.8959
      @bodya.8959 Год назад +2

      він є, Ужгород - Ковель

    • @flali1979
      @flali1979 Год назад +2

      @@bodya.8959 ось, до речі, вельми зручний поїзд до Львова, та ще й 8 годин у дорозі. Нібито був до Львова з Ужгорода зручний поїзд Солотвино-Львів, але 6 годин у дорозі малувато було, щоб лягти спати а зранку встати.

  • @van_ok_ua
    @van_ok_ua Год назад

    Моя електричка Львів Сянки їздить по графіку бувають нові електровози бувають старі на лінії але дуже рідко коли електропоїзд запізнюється зрозуміло комфорту такого немає в старих але люди треба брати в свої руки робити те щоб почули наші бажання щоб вони все ж таки почули від людей що нам потрібно новий або відремонтуваний склад поїздів у них гроші є але мотивації нема так сказати треба нажати на ту кнопку щоб запрацювало попробуйте якось більше тиснути за те що рухомий склад треба оновлювати

  • @ВасяМорозюк-г4н
    @ВасяМорозюк-г4н Год назад

    Можу сказатипро рахівський напрямок, багато місцевих ти з сіл їдуть до рахова, ясіня, квасів, щоб продавати різну продукцію, молоко, гриби, ягоди, тому між прибуттям і відправленням до рахова не вистачає 1-2 години щоб встигнути продати товар, більшості людей було б зручніше десь о 9 прибуватидо рахова, та десь о 3 відправлятись

  • @ВасильЖорник
    @ВасильЖорник Год назад

    Про пригородный железнодорожный кризис на Львовской ж.д. Существуют простые способы его преодоления, которые УЗ продолжает игнорировать оставаясь глубоко советским предприятием: 1. Вагоны ЦМВ пригородной компоновки к пассажирским поездам. Этот вид пригородных перевозок позволяет экономить дефицитный МВПС за счёт вычленения пригородного пассажиропотока, который следует исключительно между крупными станциями, где есть остановки ПДС. 2. Организация удобных пересадочных хабов. Запуск 8-ми вагонного поезда Львов-Красное с согласованием по Красному с 4-х вагонными поездами к Тернополю и к Луцку. Можно пробовать СМЕ из два по четыре вагона, но немецкая практика для УЗ - это космос. 3. Перегонка с Востока Украины и закупка в Латвии и Эстонии всех остатков ЭР2. 4. Абонементная продажа мест для сидения в стабильных маятниковых маршрутах. То есть, пассажир получает возможность гарантированно пользоваться участком А-Я, но на маршруте №6ХХХ он имеет право на занятие сидячего места. Таким образом, большинство сидячих мест оказываются заранее проданы и проводник работает исключительно со случайными пассажирами. 5. Отказ от порочной карательной "услуги за покупку билета" в пользу скидок на предварительную покупку билетов. 6. Ввод фиксации безбилетного проезда. Когда проводятся рейды с полицией по выявлению систематического безбилетного проезда и злостные нарушители привлекаются к серьёзной ответственности. Проводник в таком случае не препирается с пассажиром уговаривая купить билет, а подаёт оперативную информацию и по злостной линии начинается фиксация безбилетного проезда. Самые злостные платят за всех случайных "зайцев". 7. Минимизация простоев на конечных станциях. 8. Ввод в МВПС накопительных площадок. 9. Разделение маршрутов на радиальные и хордовые. 10. Согласованность расписания на замкнутых контурах. Если пассажиру нужно в Ужгород, то он должен иметь вариант туда доехать из Львова через Мукачево.

  • @van_ok_ua
    @van_ok_ua Год назад

    Сама гірша ситуація з електропоїздами сполучення Самбір Стрий там два рази чи раз на день електропоїзд їде і рухомий склад не дуже приємний

  • @Alexis-jt5zc
    @Alexis-jt5zc Год назад +2

    Мільони виділяються на Укрзалізницю ,а кажуть грошей нема,на що вони йдуть на утримання апарату?Більше 90% зношений рухоммий склад,також зношені рейки,причому замість рейок довжиною 100 метрів закупляють 25 м,швидкісного сполучення нема те що в нас називають швидкісним ,в Европі це звичайний аба повільний.Всі стандарти застаріли рядянскі ,їх треба змінювати,але треба самим змінювати,а не Европі бо вони просто закриють збиткові лінії та й усе.Варіанти по рухомому складу 3 :1.Капітальний ремонт старих поїздів,але варто розглядати не тільки капітальний,а й модернізацію.2.Гуманітарна допомога від Европи,але повинні бути поїзди не надто старі і підходящі для нашої широкої колії,можливо від країн Балтії чи ще когось3.Закупівля нового рухомого складу.Ці всі шляхи повинні відбуватись параллельно.Старі поїзди тепловозної та єлектро тяги повинні змінюватись,на швидкісні денні єлектропотяги,які не будуть втрачати час на зміні локомотивів,та проводитись електрифікація.Зміна сервісу на більшу кліентооріентованість,це стосуєтся як шляху до платформ ,та стану самих платформ,так і обслуговування касс,касирів,провідників,та терміналів самообслуговання.Чомусь в нас вже звикли не закупляти запчастин для ремонту вагонів тому й не вистачає електричок ,бо їх розбирають на запчастини,це теж потрібно змінювати.А проводити реформу заради реформи непотрібно,що досягла міжнародна наглядова рада в складі УЗ,нічого парк вагнів став старшим,нового майже нічого не куплено,якихось покращень в швидкості поїздів теж нема,варто ще зазначити що Україна велика розташування міст не таке як наприклад в Польщі де біля великих міст,розташовані міста поменше,в на відстані набагато більші,в них електричка реально міська,а в нас якось Сіті Експресс щось заглох,наприклад його можна проводити старим рухомим складом електричками та автомотрисами,але наприклад в Харкові чомусь навіть проекту нема,в Дніпрі теж поки що не чув,а що там в Києві чи є продовження цієї історії?А вже змінився керівник УЗ,нічого не змінивший,але обіцявший що будуть купляти 20 дизельпоїзді,80 електричок і т.д.Завтра нову ідею якусь придумають,один вже обіцяв гіперлуп і де він тепер?Потрібно що керівники відповідали за свої слова ,та ще він зробив на посаді керівника,якщо він щось не виконав то зарплату йому не виплатчувати в повному обсязі.

    • @flali1979
      @flali1979 Год назад

      вибачайте, але нинішній керівник УЗ (на жаль, зараз подав у відставку) дійсно почав багато чого міняти. Але ж війна зараз! І якщо б не війна - в цьому році вже було б декілька десятків складів електричок.

    • @flali1979
      @flali1979 Год назад +1

      а на рахунок "того, хто обіцяв гіперлуп". Дійсно, анекдотична історія. ))) Замість вирішення проблеми, краще відволікти пасажирів від неї чимось тим, що зовсім і не потрібно, причому, ніхто в світі навіть і не збирається будувати хоча б дослідну ділянку гіперлупу в найближчі роки.

    • @yarem4uk.r
      @yarem4uk.r Год назад

      треба перш за все розформувати УЗ без цього нічого не буде

  • @НиколайЧеркасов-в7ф

    Не транди люблтински 1963 года

  • @vovixs.567
    @vovixs.567 Год назад +1

    Доки приміське сполучення розглядатиметься як такий собі конкурент "пасажирського", вона залишатиметься незручним, збитковим і вимиратиме навіть у разі оновлення рухомого складу.
    У Польщі можна без проблем доїхати з Перемишля в Краків чи далі електричками з пересадками, дещо дешевше, ніж на ІС, і відповідно повільніше. Під час руху також оголошуються/відображаються на екрані можливості пересадки на інші потяги. Тобто такі подорожі для поляків - норм, і ніхто з ними не бореться, а навпаки заохочують. Також є система проїзних для тих, хто регулярно їздить на роботу, навчання тощо. Усі ці приміські (регіональні) поїзди є в загальному розкладі, їх узгоджують між собою та з іншими для максимальної зручності.

  • @vitaliypazdriy1182
    @vitaliypazdriy1182 Год назад

    З/до Тернополя багато відмінили. А Тернопіль-Шепетівка мертвий напрям

    • @Droid3571
      @Droid3571 Год назад +1

      є Тернопіль-Ланівці дизель а потім Ланівці-Шепетівка пока ще не мертвий

    • @ОлексійМировський
      @ОлексійМировський Год назад

      ​Денний дизель Тернопіль-Ланівці не їздить, а вечірній ... виходить у Ланівцях треба ночувати, щоб рано продовжити поїздку на Шепетівку

  • @vasqkur4618
    @vasqkur4618 Год назад

    Може приміські потяги і найстаріші, а от дальнього сполучення вагони набагато, ті що старі, набагато кращі від вагонів інших областей

  • @МирославСиньковський

    Стосовно Івано-франківськиз приміських поїздах,то ранішні з Ходорова і Коломиї то вони загружені повністю,правда що квитки не видають касири в поїздах і це проблем. Не раз бачив. Там зранку немає вільних місць і люди стоять.