яблуня Пірос

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 18 сен 2024
  • Прайс на саджанці - bit.ly/2uz1qdx
    Прайс на живці- bit.ly/2uz24Yv

Комментарии • 9

  • @трудовенавчання-г2з

    Класне яблучко, обовязково в вас замовлю!

    • @werados1990
      @werados1990  Год назад +1

      Но трошки хворобливе.

  • @user-qf4xi5qb7f
    @user-qf4xi5qb7f Год назад +2

    Дивлюся люди викорчовують сади яблонь, переходять на малину,успехов Вам

    • @ИванИваныч-ж1л
      @ИванИваныч-ж1л Год назад

      Ага, на яблоко обвалили цену, на очереди малина...

  • @user-fx4jx7dm4u
    @user-fx4jx7dm4u 6 месяцев назад

    Добрый вечер
    Какой весь яблочка солнце отсвечивало и не видно несколько раз пересмотрел

  • @user-ts9kg9dc1q
    @user-ts9kg9dc1q Год назад +1

    Назовите по 5 самых сочных сортов из зимних,осенних и летних.Ваши знания и опыт бесценны!Полностью доверяю вашему вкусу.

  • @ЮрійБулах-з7о
    @ЮрійБулах-з7о Год назад

    Я теж хотів обговорити причіну провалу препаратів сенгенти.
    Просто це дуже популярні препарати якими вже давно всі працюють і резистентність патогенів закономірне явище.
    Я не маю ніякого відношення до компанії сингента.
    Просто цікава ваша думка з цього приводу

    • @werados1990
      @werados1990  Год назад

      В центрі і на півдні, де погода більш суха - сингента ще працює. Но якщо підуть дощі і висока вологість - вона буксує конкретно. Також вона непогано працює якщо ізольована ділянка і немає повторного зараження. Тобто сингента працює при майже ідеальних умовах.
      Тому зараз я перейшов тільки на самміт агро і Байєр. Препарати працюють відмінно за будь яких умов.

    • @Dimitr_Max
      @Dimitr_Max Год назад

      На рахунок резистентності. Вона виникає внаслідок випадкової, але "вдалої" (для грибка, зрозуміло) мутації спочатку на рівні буквально однієї клітини. Якщо кількість цих клітин внаслідок поділу з початкової однієї збільшиться, то після обробки вони мають вищий шанс вижити і утворити мутоване тіло грибка, що матиме вже стійкість. Подальші обробки цим самим препаратом лише "розчистять" життєве середовище для нового стійкого штамму від немутованих конкурентів. З часом вже вся популяція грибка складатиметься з нащадків мутанта.
      Як цьому запобігти? Треба або змінювати препарати від обробки до обробки - тоді мутант не отримає переваги і буде знищений іншим препаратом нарівні з немутантами. Або використовувати бакову суміш з двох чи більше препаратів з РІЗНИМ МЕХАНІЗМОМ ДІЇ. Тоді ймовірність того що в одній клітині виникне одразу й одночасно ДВІ "вдалі" мутації, та ще й щодо отрут з різним механізмом дії - надзвичайно мала, практично рівна нулю.
      Тому я ЗАВЖДИ використовую бакову суміш з двох-трьох компонент (деякі препарати вже з упаковки складаються з двох-трьох компонент).
      Краще використовувати ДВІЧІ підряд одну і ту ж ДВОХКОМПОНЕНТНУ суміш ніж ПОЧЕРГОВО ці ж ДВА препарати ПООДИНЦІ - бо ймовірність появи послідовно двох мутацій все ж набагато вища ніж їх одночасна поява.
      Ще одне. Торгові назви препаратів у різних виробників різна, це зрозуміло. Але резистентність виникає не щодо торгової назви, а щодо конкретного компонента з певною хімічною формулою. Тому якщо дві фірми продають один і той самий препарат, але під різними назвами - то резистентність до одного автоматично поширюватиметься і на другий, незалежно від назви.
      Дієвість конкретного препарату конкретної фірми, на мою думку, залежить від якості продукту. Від того скільки в препараті насправді діючої речовини, від наявності засмічуючих домішок що можуть впливати на розкладання чи зв'язувати діючу речовину, від наявності стабілізаторів що знижують саморозкладання діючої речовини, від наявності, кількості та ефективності емульгаторів та прилипачів в кінцевому продукті, зрештою - від часу та умов зберігання продукту до моменту фасування та до моменту потрапляння безпосередньо на рослину. Цілком можливо що Байєр в цьому плані кращий за Сингенту. Але про резистентність як про причину можливого "провалу Сингенти" можна говорити стосовно лише тих препаратів, які є унікальними і для Байєра, і для Сингенти. А це виключно найновіші препарати, на складові яких ще діє патент. На більшість же найбільш використовуваних препаратів термін патентного захисту давно минув, і їх випускають всі кому не лінь. Причому дехто незаконно їх продає під виглядом продукції тієї ж Сингенти. Зрозуміло, що при цьому якість як правило страждає. Тому це - цілком можлива причина "провалу", але не Сингенти, а якоїсь Чінагенти. В інтернеті вистачає фальшивих "офіційних дилерів" що торгують контрафактною продукцією.