Про пакет допоміжних репродуктивних технологій в ПМГ-2024 - Голова НСЗУ Наталія Гусак

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 15 янв 2024
  • “Програма медичних гарантій попри війну збільшується як в обсягах фінансування, так і в обсягах надання медичної допомоги. В 2024 році ми будемо мати найбільший бюджет Програми медичних гарантій - це майже 159 млрд, які спрямовуються для того щоб українці мали доступ до якісної безоплатної медичної допомоги”, - голова НСЗУ Наталія Гусак.
    На які безоплатні послуги в межах рекордного бюджету ПМГ-2024 можуть розраховувати пацієнти, як їх гарантовано отримати та які нові пакети меддопомоги буде впроваджено - на ці та інші запитання відповідала очільниця Національної служби здоров’я України Наталія Гусак в ефірі Національного телемарафону “Єдині новини”.
    “В обсягах надання медичної допомоги для українців збережений доступ до безоплатної первинної медичної допомоги, до екстреної, спеціалізованої, реабілітаційної та паліативної медичної допомоги. Окрім того, додано три нових напрямки за якими НСЗУ закуповуватиме для українців відповідні медичні послуги. До прикладу, вперше ми будемо закуповувати послугу з лікування безпліддя, а саме послуги штучного запліднення. Попри війну є багато родин, які не можуть мати дітей, але дуже хочуть, щоб країна відроджувалася, щоб зміцнювався людський потенціал України. І держава вирішила в цей процес інвестувати 1,5 млрд коштів. Ми очікуємо, що завдяки послугам з допоміжних репродуктивних технологій народяться близько 10 тисяч малюків. Тариф є ринковим і це дасть можливість родинам отримувати послуги ДРТ і в приватних клініках та зекономити значний фінансовий ресурс, адже така послуга до цього часу була не безоплатною, а її вартість за одним циклом становила більше 60 тисяч гривень”, - зазначила Наталія Гусак.
    Також керівниця Національної служби здоров'я України наголосила, що українці мають пам'ятати, що Програма медичних гарантій пропонує широкий спектр безоплатних медичних послуг, а вхідними воротами до неї є сімейний лікар.
    Наталія Гусак нагадала, що при порушенні їх прав в медичних закладах необхідно скаржитися до НСЗУ. Залишити скаргу можна через контакт-центр НСЗУ за номером 16-77 або на сайті в спеціальній формі: service.e-health.gov.ua/groma...
    Підпишіться на канал ► bit.ly/NHSURUclips
    Національна служба здоров'я України у соціальних мережах:
    Facebook НСЗУ ► / nszu.ukr
    Facebook НСЗУ для пацієнта ► / nszu.care
    Telegram канал НСЗУ ► t.me/NSZU_gov
    Instagram канал НСЗУ ► / nszu_gov
    Сайт НСЗУ ► nszu.gov.ua/
    #НСЗУ #НаціональнаСлужбаЗдоров'я #ПМГ #ПрограмаМедгарантій #безоплатнамедицина #нсзуДляПацієнта #ДоступніЛіки #безкоштовнаМедицинаУкраїна #репродуктивніТехнології #репродукціяУкраїна #репродуктологія

Комментарии •