7.roč. - Priama úmera - riešené príklady

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 2 фев 2025

Комментарии • 9

  • @DavidiakGaming
    @DavidiakGaming Год назад +2

    Super video. 👌

  • @kristenify6885
    @kristenify6885 2 года назад +2

    Veľmi pekne ďakujem za video ❤️

  • @miriambednarova9506
    @miriambednarova9506 5 месяцев назад +1

    Ja váham, či ich to učiť takto - jednoducho a rýchlo, ale vlastne nechápu, prečo sa tá rovnica takto zostavuje, len sa to mechanicky naučia a časom zabudnú ..., alebo ich to učiť prechodom cez jednotku, kedy je to dlhšie, ale pre nich zrozumiteľnejšie. Teda vypočítať, koľko stojí 1 omaľovanka a potom vypočítať, koľko stojí 5 ks. Asi im ukážem oba spôsoby a každý nech si vyberie... čím trochu domotám tých najslabších samozrejme.

  • @vladimirtimko551
    @vladimirtimko551 2 года назад +2

    Velmi dobre video

  • @nevemok6800
    @nevemok6800 2 года назад +3

    Záchranca!!!

  • @piliosorio8202
    @piliosorio8202 2 года назад +1

    Tg