Досить прикро, що за наявності чималих енерго потужностей на заході держави (до перших ракет в жовтні 2022 по нашій енергосистемі), Україна так мало електрифікувала залізниць. Зокрема, на напрямку між Львовом, Івано-Франківськом та Чернівцями.
Дяка за цікаву інформацію та архівні кадри будівництва! А от кадри з будівництва термоядерного реактора ITER у Франції були зовсім недоречні, оскільки ядерний та термоядерний реактори працюють на абсолютно різних засадах та технологіях. З таким успіхом можна було взяти кадри з будівництва якоїсь ТЕЦ.
6:34 - всі блоки-мільйонникі крім 1 та 2 південноукоаїнської АЕС збудовані за проектом серійної реакторної установки В-320. 9:26 - під час експлуатації захисна оболонка реактора не руйнується, такі заяви лише підіймають паніку серед осіб, що не пов'язані з атомною енергетикою та грає на руку противникам розвитку мирного атому.
Сам з Хмельницького, живу вже довгий час в Польщі, працюю доставщиком в піцерії тутешній. До нас прийшов новенький доставщик, такий вже старший пан, і як він мені розповів, його батько будував нашу ХАЕС, а оскільки від неї йде лінія на Жешув, Польща, то це я думаю правда
3:20 - Коли вже всі научатися що немає ЛЕП змінної напруги 750 КілоВат чи як недавно чув 400 кіловат. Є лінії НАПРУГОЮ 750 КілоВольт чи Тисяч вольт. Це постійно чую всіх новинах. Для загально розвитку в Україні є НИЗЬКОЇ напруги ЛЕП- 0.4 кіловольт чи більш звинні 380- 220 вольт ( оп новому стандарту 400 - 230 Вольт. А також Середньої напруги 6 Кіло вольт, 10 кВ та 35 кВ. Недавно точилось просування стандарту 20 тисяч воль але наразі ці провальні прожети зупинені. наступні є ЛЕП ВИСОКОЇ напруги 110 кВ на розповсюдженіший з цього ряду напруг , 150 Кіло Вольт вітання від США і Дніпро ГЕС та 220кВ - Ситемно утворючі в Європі ала дуже мало в Україні . Далі лінії НАД ВИМОКОЇ НАПРУГИ чи між системні : 330 кВ - теж "привіт" з США та Швеції мало розповсюджені ЛЕП в Європі ; 400 Кіло Вольт інколи їх позначають як 380 кВ - В Україні маже немає , тільки на заході , за то в Європі це основна і єдині міжсистемні які об'єднують її в єдину європейську мережу; 500 кВ - Теж "привіт" з США на цей клас напруги в московії стали переводити в кінці 1950 ЛЕП-400кВ . Тому в Україні є тільки на Донбасі. І найвищий клас це 750 КІЛО ВОЛЬТ про яку розповідають в даному відео. Є ще так звані генераторні напруги. Окрім згаданих 0.4 кВ , 6 кВ , 10кВ є більш екзотичні 13 кВ дуже рідко зустрічаєтеся ; 15.75 кВ -дуже розповсюдження напруга для потужних генераторів . для гідро генераторів максимальну яку досі використовували ; далі 18 кВ (дуже рідко) , 20 кВ теж часто поширена ; 24 кВ і наразі най вища 27 кВ. Наразі на напругу 27 кіловольт роблять тільки Німці для блоків АЕС.
4:00 - Розведення риби в ставках охолоджувачах. Особливо яка живе та харчуєтеся основному донними рослинами, от як товстолобик, має практичну мету. Іце не сама риба. Такі ставки швидко заростали водорослями та іншою водною рослинністю. Так як температури води в середньому протягом року +15...+25 градусів. А це негативно впливає на насоси та пропускання води через охолоджувачі турбін - конденсатори пару. Так що виловлювання та продаж риби це вторинне завдання , для того щоб окулювалось їх вирощування та обслуговування ставка , дамб зокрема.
Жахливо, за більше як 30 років не можемо добудувати якихось 15% енергоблока АЕС, про нові електростанції з нуля думаю не варто і мріяти, шкода запорізьку АЕС, втратили мабуть на довго найбільшу АЕС в Європі, некомпетентність влади, корупція, ведуть нас у прірву, хоча потенціал України як сильної держави дуже високий навіть з втраченими на невизначений термін територіями.
Тут не сказано в якому стані ті "готові" 85%, які простояли 30 років в очікуванні добудови. В реальності там досить сумнівний стан і будівельних конструкції і будівельного обладнання, реальний стан, якого наврядчи хтось може досконально оцінити.
Розвинуті країни будують з нуля атомні блоки за 8-10 років, ціна енергоблоку виходить в районі 5 млрд дол. В теперішніх умовах взагалі потрібно забути і за добудову і за будівництво нових АЕС. Головне це зберегти Україну та незалежність від російської чуми.
10:16 Турбоатом - не єдине підприємство, що виробляло турбіни для АЕС. Якраз на ХАЕС стоять турбіни ЛМЗ (Ленінградський Металічний Завод) і генератори Електросила (знову ж Ленінград).
В США постройка двух энергоблоков АЭС с реакторами АР-1000 обошлась в 32 миллиарда долларов, на сегодня для ХАЭС даже нет проекта строительства, тогда сколько все это будет стоить для Украины?
Все ж таки, так соромно буває за нашу любу Україну, та огидно від тих, хто приймав дечкі рішеня, які заважали добудувати цю станцію, ти паче, коли була недобудована Кримська АЕС з тим же типом реактру. Соромно.
"ви ж там не купайтеся - то ставок охолоджувач для АЕС" трапляються коментарі під відео про інші АЕС. тим часом в ставку охолоджувачі ХАЕС розводять рибу. а в ХАЕС є свій маскот і чи схожий він на маскота АЕС із м/с Сімпсони???
Абсолютно некоректні цифри по вартості енергоблоків від росіянців, на основі діючих контрактів на будівництво реакторів в Туреччині, Єгипті і інших країнах реальна вартість не менше 6 млрд за кожен. Білоруська АЕС коштувала більше 10 млрд, ще й прикол в тому що зараз більше стоїть а не працює бо постійні трабли з обладнанням
Автор відео, що ти "вживаєш". В тебе то річка Дністро, то леп 750 кіловат. Зав'язуй вже з солями. Ти яскравий приклад особи яка "ходила до школи", та краще ти б там навчався, а не тільки відвідував. Дуже прикро що особи з таким рівнем освіченості доносять до людей інформацію, бо люди її послухають і теж будуть розповідати нісенітниці іншим😞😞😞
А можна було не знімати це? Типу війна ? Чи кадри використані з уже доступних всім відеоматеріалів? Якщо самі знімали то це пахне до зливом фото особливо важливих державних об'єктів.
Нащо ця гігантоманія. Не треба класти всі яйця в один кошик. Блок 3 і 4 думаю требе добудувать. Все там буде норм. А от нові реактори АР1000 краше розмістить на іншому майданчику, наприклан біля Чигирина.
@@soulflysmart381 Чекайте хлопці, а як же декомунізація, чи то тільки вулиць стосується, давайте все тоді😁 Розберем кляту совєцьку станцію, побудуєм нову, віддамо окупованим радянским союзом Львів Польщі ітд😁
Дякую за цікаву історію, нехай квітне український ютуб, та слава Україні
Оооо...продовження !!! Клас чекатиму на наступні відео!!! Дуже цікаво!!! Дякую Вам за вашу працю!!!
Дякую за вашу працю, бажаю вашому каналу масштабності та процвітання!
Ура очікуване продовження такой цікавий теми)
дякую за вашу цікаву і необхідну працю !!!
Досить прикро, що за наявності чималих енерго потужностей на заході держави (до перших ракет в жовтні 2022 по нашій енергосистемі), Україна так мало електрифікувала залізниць. Зокрема, на напрямку між Львовом, Івано-Франківськом та Чернівцями.
Дяка за цікаву інформацію та архівні кадри будівництва!
А от кадри з будівництва термоядерного реактора ITER у Франції були зовсім недоречні,
оскільки ядерний та термоядерний реактори працюють на абсолютно різних засадах та технологіях. З таким успіхом можна було взяти кадри з будівництва якоїсь ТЕЦ.
Нарешті,я вже сам почав шукати інформацію бо так сподобався цикл про не добудовані АЕС,що захотілось подивитись успішний кейс
Дякую за цікаве відео
Випустіть відео про корупцію на Енергоатомі за часів Галущенка
6:34 - всі блоки-мільйонникі крім 1 та 2 південноукоаїнської АЕС збудовані за проектом серійної реакторної установки В-320.
9:26 - під час експлуатації захисна оболонка реактора не руйнується, такі заяви лише підіймають паніку серед осіб, що не пов'язані з атомною енергетикою та грає на руку противникам розвитку мирного атому.
про турбіни там теж недоговорили..
0:52 - правильно зазначили географічну назву регіону!
Залишу вподобайку та коментар авансом. Дуже дякую усій вашій команді за вашу працю
Місцевим не дають бронь і роботу,а пересенцям,роботу,житло,посади,бронь,ходять ригають на ліво і направо та крутять носом незадоволені бики і бички!
Сам з Хмельницького, живу вже довгий час в Польщі, працюю доставщиком в піцерії тутешній. До нас прийшов новенький доставщик, такий вже старший пан, і як він мені розповів, його батько будував нашу ХАЕС, а оскільки від неї йде лінія на Жешув, Польща, то це я думаю правда
поляки в Нетішині багато шо будували в свій час. Он тільки недавно знесли їх бараки, там садочок потім був.
3:20 - Коли вже всі научатися що немає ЛЕП змінної напруги 750 КілоВат чи як недавно чув 400 кіловат. Є лінії НАПРУГОЮ 750 КілоВольт чи Тисяч вольт. Це постійно чую всіх новинах.
Для загально розвитку в Україні є НИЗЬКОЇ напруги ЛЕП- 0.4 кіловольт чи більш звинні 380- 220 вольт ( оп новому стандарту 400 - 230 Вольт. А також Середньої напруги 6 Кіло вольт, 10 кВ та 35 кВ. Недавно точилось просування стандарту 20 тисяч воль але наразі ці провальні прожети зупинені. наступні є ЛЕП ВИСОКОЇ напруги 110 кВ на розповсюдженіший з цього ряду напруг , 150 Кіло Вольт вітання від США і Дніпро ГЕС та 220кВ - Ситемно утворючі в Європі ала дуже мало в Україні . Далі лінії НАД ВИМОКОЇ НАПРУГИ чи між системні : 330 кВ - теж "привіт" з США та Швеції мало розповсюджені ЛЕП в Європі ; 400 Кіло Вольт інколи їх позначають як 380 кВ - В Україні маже немає , тільки на заході , за то в Європі це основна і єдині міжсистемні які об'єднують її в єдину європейську мережу; 500 кВ - Теж "привіт" з США на цей клас напруги в московії стали переводити в кінці 1950 ЛЕП-400кВ . Тому в Україні є тільки на Донбасі. І найвищий клас це 750 КІЛО ВОЛЬТ про яку розповідають в даному відео.
Є ще так звані генераторні напруги. Окрім згаданих 0.4 кВ , 6 кВ , 10кВ є більш екзотичні 13 кВ дуже рідко зустрічаєтеся ; 15.75 кВ -дуже розповсюдження напруга для потужних генераторів . для гідро генераторів максимальну яку досі використовували ; далі 18 кВ (дуже рідко) , 20 кВ теж часто поширена ; 24 кВ і наразі най вища 27 кВ. Наразі на напругу 27 кіловольт роблять тільки Німці для блоків АЕС.
4:00 - Розведення риби в ставках охолоджувачах. Особливо яка живе та харчуєтеся основному донними рослинами, от як товстолобик, має практичну мету. Іце не сама риба. Такі ставки швидко заростали водорослями та іншою водною рослинністю. Так як температури води в середньому протягом року +15...+25 градусів. А це негативно впливає на насоси та пропускання води через охолоджувачі турбін - конденсатори пару. Так що виловлювання та продаж риби це вторинне завдання , для того щоб окулювалось їх вирощування та обслуговування ставка , дамб зокрема.
Зробіть відео про Рівненську АЕС
Жахливо, за більше як 30 років не можемо добудувати якихось 15% енергоблока АЕС, про нові електростанції з нуля думаю не варто і мріяти, шкода запорізьку АЕС, втратили мабуть на довго найбільшу АЕС в Європі, некомпетентність влади, корупція, ведуть нас у прірву, хоча потенціал України як сильної держави дуже високий навіть з втраченими на невизначений термін територіями.
Недобудовували бо енергії в країні було набагато більше від потреб. А території армія втратила
Тут не сказано в якому стані ті "готові" 85%, які простояли 30 років в очікуванні добудови.
В реальності там досить сумнівний стан і будівельних конструкції і будівельного обладнання, реальний стан, якого наврядчи хтось може досконально оцінити.
Так довго не добудовували бо хтось лобіював інтереси Ахметова. А він заробляв гроші на нас. Тариф для тес був більший ніж для аес.
Розвинуті країни будують з нуля атомні блоки за 8-10 років, ціна енергоблоку виходить в районі 5 млрд дол. В теперішніх умовах взагалі потрібно забути і за добудову і за будівництво нових АЕС. Головне це зберегти Україну та незалежність від російської чуми.
@@aslalapppа чого 30 років тому не почали будувати ... 30 років тільки крадуть .
10:16 Турбоатом - не єдине підприємство, що виробляло турбіни для АЕС. Якраз на ХАЕС стоять турбіни ЛМЗ (Ленінградський Металічний Завод) і генератори Електросила (знову ж Ленінград).
Обережніше будь ласка з вимірами) А то мега вати замість Гіга, кіловати замість кіловольт і тд(
Даже файно.
Дякую! Цікаво!
Треба декомунізувати та відновити затоплене село Дорогоша
Все ж 750кв це кіловольт, а не кіловат
В США постройка двух энергоблоков АЭС с реакторами АР-1000 обошлась в 32 миллиарда долларов, на сегодня для ХАЭС даже нет проекта строительства, тогда сколько все это будет стоить для Украины?
Все ж таки, так соромно буває за нашу любу Україну, та огидно від тих, хто приймав дечкі рішеня, які заважали добудувати цю станцію, ти паче, коли була недобудована Кримська АЕС з тим же типом реактру. Соромно.
"ви ж там не купайтеся - то ставок охолоджувач для АЕС" трапляються коментарі під відео про інші АЕС.
тим часом в ставку охолоджувачі ХАЕС розводять рибу. а в ХАЕС є свій маскот і чи схожий він на маскота АЕС із м/с Сімпсони???
Абсолютно некоректні цифри по вартості енергоблоків від росіянців, на основі діючих контрактів на будівництво реакторів в Туреччині, Єгипті і інших країнах реальна вартість не менше 6 млрд за кожен. Білоруська АЕС коштувала більше 10 млрд, ще й прикол в тому що зараз більше стоїть а не працює бо постійні трабли з обладнанням
750кВольт, а не кВатт
А ви всі негативні коментарі видаляєте?
Усьо можете розходитися кіна не буде вкрали пльонку
Автор відео, що ти "вживаєш". В тебе то річка Дністро, то леп 750 кіловат. Зав'язуй вже з солями.
Ти яскравий приклад особи яка "ходила до школи", та краще ти б там навчався, а не тільки відвідував.
Дуже прикро що особи з таким рівнем освіченості доносять до людей інформацію, бо люди її послухають і теж будуть розповідати нісенітниці іншим😞😞😞
А можна було не знімати це? Типу війна ? Чи кадри використані з уже доступних всім відеоматеріалів? Якщо самі знімали то це пахне до зливом фото особливо важливих державних об'єктів.
Нащо ця гігантоманія. Не треба класти всі яйця в один кошик. Блок 3 і 4 думаю требе добудувать. Все там буде норм. А от нові реактори АР1000 краше розмістить на іншому майданчику, наприклан біля Чигирина.
Тогда нужно будет инфраструктуру новую строить, а это дорого. Дешевле будет достроить хаес
Плодородные земли засрали всякими аэсами.
В незалежній все тільки руйнувалися...
Радянский союз побудував, до чого тут Україна😁
А люди звідки були ? І що це міняє взагалі?
@@soulflysmart381 Чекайте хлопці, а як же декомунізація, чи то тільки вулиць стосується, давайте все тоді😁 Розберем кляту совєцьку станцію, побудуєм нову, віддамо окупованим радянским союзом Львів Польщі ітд😁
@@soulflysmart381А проектные институты где находились?
Все вірно прям вчасно під час війни розповідати де і як працюють станції !!!! 💪💪💪
За такие деньги!!! Можно заделать 10 станций !!!! У нас в Украине нужно просто меньше воровать деньги!! И у нас будет всё хорошо!!!!
Чому эвропа не дала денег на строительство,на войну они нашли.