Карпатка есть карпатка и Папп есть Папп! Приятно что упомянули Игоря Довгуника который сделал бесконечно много для перехода на новый уровень в селекции.
От людина яка дійсно займається бджільми 40 років, а наші любі хейтери які займаються по 30-40 років і навіть сосіди не знають що вони займаються бджілками😂 от вони дійсно шарять в бджільництві 😂😂
Цікаво ддя чого вводити людей в оману стосовно Канади? А нічого що той Назар спочатку взям першу партію невелику маток і вони гарно себе показали, після чого він як він зазначав вирішив взяти велику партію, і тоді як завжди наші роблять, напхали людині лайна, і тепер всі прохфесори а той Назар нічого не вміє 😂 що це за наука така? Позиція супер ! Бджіл з двору віддав не важливо якої якості, а потім ти сам дурак )))
Років шість я замовляв матки синевир своєму товаришу але вони йому не сподобались ні якістю ні продуктивністю ,зараз може якість селекції синевиру стала кращою ,хотілось би почути купців даного типу карпатки .
бджола має працювати в любих умовах при взятку, а там він показав приклад, що вона взагалі не розвивалась нормально,,,,,повір була б хороша карпатянка ніхтоби не завозив інших порід які щей коштують немало...
@Олександр-е8н видно що ви не розумієте принципів роботи з бджолами. Давайте я вас в Африку відправлю де буде +35 і скажу людина має однаково робити роботу що в Європі що в Африці. Чогось гречка в піску не росте їй треба чорнозем
танцору недуже хорошому завжди щось мішає,,, з тобою марно спорити,,,але на превеликий жаль карпатянка не для промпасік! над нею ще потрібно працювати....
Ну іншими словами те що він сказав що карпатка це для любителів які просто будуть тримати бджіл любити і не зраджувати їх, а для промислового використання ця порода не підходить! Дуже цікавий момент коли він руки зимою об клуби зверху гріє))
Років двадцять назад пропонував створити на Волині племінну пасіку. В управлінні аграрного комплексу заявили, що такої галузі як бджіільництво вже не існує і їх це не цікавить.
Доречі, а ти дивився які родини зараз Назар з Канади показав? саме той з якого ви там вдвох насміхались і за вашими словами не розбирається в бджільництві, ще й з карніклю.
Це не міняє суті. Наростити бджіл може і дитина. Ми говорили не про розмір сімей. А про породні особливості і кліматичну приналежність. Ми ні з кого не насміхалися. Насміхаєтеся ви в своїх коментарях питання для чого? І толку з того?
@_beekeeperofukraine9253 )) тобто? ти провчився стільки років а навіть до дитини не доріс? І знову відмовки щодо клімату))) там є один блогер з України він виїхав ось з початку вторгнення, і як в Україні в нього всю дорогу скорочуємо в зиму нарощуємо на весні, і о диво, так само в Канаді у нього, то можливо все ж не у кліматі та бджолах справа?
Де ж ви були раніше коли вся Украіна перейшла на карніку і бакфаст з мого досвіду ті хто раніше держав карпатку перейшли на карніку вже іх не заставиш перейти знову на карпатку
Та проблема не в тому бакфаст чи карніка, потрібна добротна селекції а можливо інше направлення селекції, якщо в Закарпатті карпатка себе гарно показує а коли в інших регіонах то зразу хвороби розплоду і часта тиха зміна, якщо є такі прогалини то потрібно підперезатись і кропотливо працювати
Ну типу синевир вже не існує, вже все споріднилось із вучківським типом споглядаючи на чому облітуються типи, чому не на своїх батьківських облітуються???
Купив я в прикарпаті в селекціонера карпатської бджоли 10 маточок F1 працювали непогано, ришив я вивсти з одної сімї моточок... Чому F2 дві маткі рижи як італьянки Скажить будьласка це може бути в F2 ???
Я пасічникую 4 рокі в мене 50 бджолосімей, не одна сімя нехворіла оскосферозом, а зцих десяти сімей з цими матками, п'ять вже нема така була за кліщованість, просто жах оскосфероз, що ще мене удівило,відкриваю вулик а там оса сидить краде мед абджоли її нечіпають, я зрозумів що ці бджоли не для мене, незнаю що ці маткарі селекціонують)) говорю не провсіх і не про Папп Віктора я внього маток ще не брав. Не буду казати в кого я брав цих маток Я зрозумів що моя бджола місцева супер бджола, Я живу на поліссі вся бджола темна, по всіх признаках що є гени полісянки, ставив ловушкі по лісі ловив рої, одну сім'ю з дупла осики пересилив у вулик, дуже гарні бджоли не злі, не роїлись, буду цього року зних виводити собі маток. Ще роскажу, що бачив біля своїх бджіл біля прильотки одного вулика лижало три шершні за жалених, оце то бджоли, головне сім'я дуже гарна по меду, по миролюбність, середні, буду теж знеї маток виводити. І саме головне стійки до захворувань
Доскоч значну роботу провів щодо заведення карпатчиків до бібріду, але більшість з них, нажаль не оцінили цього. Серед таких і Папп, судячи з його репліки щодо бібріду. Хоча б мало бути наоборот, на мою особисту думку.
Это работа для имиджа и не более. Всё для ввоза карники, хотя закон Украины обозначил разведение и сохранение своих пород. И к науке допускать нарушителей законов нельзя.
Дякую за поділ, чудове відео! У мене є просте питання: у моєму гаманці OKX є деякі гроші, і я маю 12 слів (iron observe slam major mad decorate feed photo awesome vast kitchen faint). Як я можу надіслати це на Binance?
Чистопородні- це вам вернутися до часу Прокоповича, коли ще руху маток і бджолопакетів не було. З кінця шістдесятих років з Карпат по Україні та інші республіки Союзу було відправлено міліони пакетів і маток карпатської бджоли аж по сьогоднішні часи. Це не могло не вплинути негативно на українську бджолу і середньоруську. В Львівській, Тернопільській областях українка перестала існувати як аборигенна.
Що разу при кожному ролику розумію що бджільництво в Україні занепадає. Єдиний адекватний то Ігор Йовбак який хоча б трохи щось по суті говорить. А тут тільки чути такі слова за цілу годину: географія, лінії, карпатка і все тяжко і всі гамнюки. Реально говорив годину не про що, показав рівно те що мав і це дорівнює нулю. Двадцять років так званої наукової роботи ні про що. Осінню наукові два працівники показують як вони об'єднуються сімї, ну ви реально працюєте в інституті і доводите бджоли до того що потрібно об'єднувати. В мене склалося враження з цього відео і тих інших, що одного пана, що другого що саме наші науковці і найбільше шкодять. Таке тільки в мене відчуття????? Реально убогі.
Ні пане це не відео ні про що. Це ви не можете зрозуміти про що відео. Вам потрібно все розповідати "НА ХЛОПСЬКИЙ РОЗУМ" Один факт того що це відео відбулося і ви бачите його в живому форматі - вказує на те що розвиток є. І науку ми зараз воскрешаємо. Бо саме попереднє покоління її вбило. Впринципі як і всі напрямки с/г господарства. Хочете мені заперечити? Окей! Назвіть хоча б один фундаментальний винахід галузі бджільництва за останні 20 років. А ми, молоді люди, такі як я. Прийнялися затято до роботи. І робимо її. І ще раз наголошую один факт того що ви бачите це відео. Це результат праці 5 людей. Тому думайте що пишите. А якщо вам не дано зрозуміти, то вчіться розуміти
@_beekeeperofukraine9253 що шановний Пап що ти для яких потреб об'єднували родини восени? Тобто ти розповідав, що маєш там якийсь науковий ступінь так само Пап розповідає що він просто космічний працівник інституту, а сім'ї не те що до весни не доживають вони ще осінню в грамотних руках і пустих головах гинуть. Все що ти зміг то поковирятися в екскрементах під мікроскоп і тільки тоді зрозумів що то гімно так само і ті науковці яких ти знімав, мені там по серед відео навіть здалося що тобі стало скучно коли Пап двадцять раз одне і те саме плів. Взагалі все відео це чотири за вчених слова: Карпатка, лінія, робили і всралися. Все в цьому світі вдосконалюється окрім карпатки і мозгів таких бджолярів як ти я вас навіть бджолярами не можу назвати не те щоб вченими. Саме такі як ти все що можуть вивести то нові підвиди кліща та гнильця. То що ти десь здалеку щось бачив тебе ніяк не робить спеціалістом і мені дуже шкода що немає кримінальної відповідальності за знущання над комахи бо тебе і шановного папа потрібно за ошуканство садити. Як він каже взяв дуже хорошу бджолу і через пару сезонів мусив ту лінію знищити бо з хорошого вже нічого не залишилося, пройшло п'ять років і вже інші бджоли купив в людей і знов називаю синевир, це не те що обурливо а не припустимо бо він продав оте зіпсоване гамно по цілій Україні і не тільки, а потім дійшло що щось не те і знову поїхав купувати в людей українську степову і мішати її з Карпаткою яку перед тим завезли з Румунії. І це все ти називаєш роботою п'яти людей, а я даю тобі оцінку що це стаття 190 Кримінального кодексу України причому здійснена групою осіб. Там такий був мудрий Гайдар який зі своєю дочкою по всій Україні матки з гнильцем порозвозили, всі про це знають і Пап особисто про це знає але чогось мовчить, про це спитай нехай правду скаже чому більше з гайдарами не працює бо років п'ять тому зрозумів що то за люди. Тож не потрібно розповідати що ти щось бо є люди які на цьому дійсно знаються і може статися так що терпець урветься і вискажуть так як воно є. Тож ти шановний добре думай що пишеш, може краще про блохи знімай але боюсь що тоді тварини постраждають більше ніж блохи. Тоже мені матковод і трудяга в сільському господарстві. Є один хто знає як вести пасіку і як навчити людей заробити на ній це Ігор Йовбак я маю на увазі Закарпаття і він коли спробував Карніку то кинув ту "відселекціоновану" карпатку.
@@pobratum яка Карпатка, яка місцева, який регіон. Послухайте відео про що взагалі мова, говорять що була Карпатка втрачена, а потім почали її виводити. Якщо втрачена то що вже могли виводити. Була закупка карніки і змішана з місцевою яка певний час дає ефект, а далі на зиму три рамки і ройливість плюс агресія бо та місцева має гени кавказянки. А в папа жовта бджола це та сама так звана Рахівська, а по суті це українська степова або італійка змішана з місцевою і через років 6-8 стає фактично мухою. Хлопці немає карпатки вона в сімдесятих повністю втрачена і те що розповідає Гайдар де вони в горах на старому хуторі в старого 100 літнього діда в старій довбанці яка була зроблена з булави котигорошка змогли віднайти карпатку то це казка для бізнесу. Нехай говорять прямо маємо помісь як це говорять Ігор Йовбак і Ярослав Муха і інші , а не брехня людям.
@Mykola-q9q ще раз щоб ви не завозили у вас буде переобладнати місцева бджола це доведено в Англії ruclips.net/video/EGZNHEMBcGQ/видео.htmlsi=j2xrqP6uZ1PjKshN
От тому в нас і не має здебільшого великих пасік, бо звідки їм взятись? якщо все заточене під тримачів бджіл 20-50 вуликів, де можна казати я професор а ви всі дурні )))
Спробуйте переносити личинки китайським шпателем .я раніше переносив всякими .саморобними заводськими шпателями .але вони не зрівнюються з китайськими .із ними відпадає окремо заготовляти маточне молочко .а потім класти у мисочки .китайським це робиться за один раз .береться личинка разом із молочком.відповідним до возрасту личинки.
Дякую за відео! Дивився на одном подиху.. Віктору Паппу респект!
Доброго ранку Назар це відео для розумних людей а не для хейтерів
Дякую за відео, було пізнавально. Чекаєм продовження
Привіт друже. Гарне відео молодець. Лайк.
Карпатка есть карпатка и Папп есть Папп! Приятно что упомянули Игоря Довгуника который сделал бесконечно много для перехода на новый уровень в селекции.
Дякую. Цікаво, корисно, приємно. Цікаво почути більш детальніше про дренажну вентиляцію у вулика. Бажаю вам успіхів. ❤
От людина яка дійсно займається бджільми 40 років, а наші любі хейтери які займаються по 30-40 років і навіть сосіди не знають що вони займаються бджілками😂 от вони дійсно шарять в бджільництві 😂😂
Для їхнього регіону можливо і кращі а для іншого регіонів України я думаю укр- степова!
Вчись студент
Я вам не студент думайте що говорите
@@_beekeeperofukraine9253всі ми студенти поки не станемо пенсіонерами
Обіжають?@@_beekeeperofukraine9253
@@_beekeeperofukraine9253Главное было "учись"😊 Кто бы меня назвал студентов, то бы встрепенулся и поставил лайк. За видео благодарен.
@@_beekeeperofukraine9253 Трошки опустися і буде тобі щастя!
Дякую за вашу працю і зокрема за тип "Синевір" з яким знайомий практично з 2001 року.
Будь ласка опишіть характеристику бджіл синевір.Наперед дякую
Ото пиз.дун, Пап почав ту селекцію в 2004 році але сраколизодолбойоби з 2001 року вже мали ті бджоли
Ще раз впевнився що у нас є найкращі селекціонери бджіл. До яких дослухається весь світ. А також найкращі бджоли для нашого регіону.
Пап як бджоляр сильний,,,но не селекціонер!
💯 %.@@Олександр-е8н
Ну мудрий чоловік, сказати нічого! 👍
Можливо розумний бо то велика різниця 😮
@ , я правильно все сказав!
Яка ціна вашої матки
Всім добра! Дивлюсь з ностальгією....
Професіонар своєї справи. Але вживає замість так каже ДА
І до чого це? Ви великий знавець мов?
Цікаво ддя чого вводити людей в оману стосовно Канади?
А нічого що той Назар спочатку взям першу партію невелику маток і вони гарно себе показали, після чого він як він зазначав вирішив взяти велику партію, і тоді як завжди наші роблять, напхали людині лайна, і тепер всі прохфесори а той Назар нічого не вміє 😂 що це за наука така?
Позиція супер ! Бджіл з двору віддав не важливо якої якості, а потім ти сам дурак )))
Знаючи папа через Ярослава Івановича, це людина без честі та гідності.
@БорисФедик це хто такий цей Ярослав?
Років шість я замовляв матки синевир своєму товаришу але вони йому не сподобались ні якістю ні продуктивністю ,зараз може якість селекції синевиру стала кращою ,хотілось би почути купців даного типу карпатки .
Доброго дня. Я маю матки від Віктора Папа ,як на мене достойні уваги.
Назар Цікавить чи купуєте віск, і як можна із вами зв'язатися? якщо купуєте
Карпатка бджола непогана один мінус чучуть агресивна👍
Не може такого бути .Були випадки коли качав мед до 12 тої ночі і це при тому що була пізня пора кінець літа,так як мед качали вже з конюшини.
❤😊
Просто карпатські бджоли ще не відшліфовані до того рівня, і Дяків показав правду ,,, виходить слабоааті в нас карпатські матководи...(
Не погоджуюся, Дяків все ж таки не врахував кліматичні і медоносні умови регіону
бджола має працювати в любих умовах при взятку, а там він показав приклад, що вона взагалі не розвивалась нормально,,,,,повір була б хороша карпатянка ніхтоби не завозив інших порід які щей коштують немало...
@Олександр-е8н видно що ви не розумієте принципів роботи з бджолами. Давайте я вас в Африку відправлю де буде +35 і скажу людина має однаково робити роботу що в Європі що в Африці.
Чогось гречка в піску не росте їй треба чорнозем
@@_beekeeperofukraine9253Тому і існує природнє районування.Бджоли адаптувалися до природніх умов.
танцору недуже хорошому завжди щось мішає,,, з тобою марно спорити,,,але на превеликий жаль карпатянка не для промпасік! над нею ще потрібно працювати....
Ну іншими словами те що він сказав що карпатка це для любителів які просто будуть тримати бджіл любити і не зраджувати їх, а для промислового використання ця порода не підходить!
Дуже цікавий момент коли він руки зимою об клуби зверху гріє))
Років двадцять назад пропонував створити на Волині племінну пасіку. В управлінні аграрного комплексу заявили, що такої галузі як бджіільництво вже не існує і їх це не цікавить.
Доречі, а ти дивився які родини зараз Назар з Канади показав? саме той з якого ви там вдвох насміхались і за вашими словами не розбирається в бджільництві, ще й з карніклю.
Це не міняє суті. Наростити бджіл може і дитина. Ми говорили не про розмір сімей. А про породні особливості і кліматичну приналежність. Ми ні з кого не насміхалися.
Насміхаєтеся ви в своїх коментарях питання для чого? І толку з того?
@_beekeeperofukraine9253 )) тобто? ти провчився стільки років а навіть до дитини не доріс? І знову відмовки щодо клімату))) там є один блогер з України він виїхав ось з початку вторгнення, і як в Україні в нього всю дорогу скорочуємо в зиму нарощуємо на весні, і о диво, так само в Канаді у нього, то можливо все ж не у кліматі та бджолах справа?
@@_beekeeperofukraine9253 а це не ти часом університетський канал також ведеш? бо щось риторика однакова.
Де ж ви були раніше коли вся Украіна перейшла на карніку і бакфаст з мого досвіду ті хто раніше держав карпатку перейшли на карніку вже іх не заставиш перейти знову на карпатку
Та проблема не в тому бакфаст чи карніка, потрібна добротна селекції а можливо інше направлення селекції, якщо в Закарпатті карпатка себе гарно показує а коли в інших регіонах то зразу хвороби розплоду і часта тиха зміна, якщо є такі прогалини то потрібно підперезатись і кропотливо працювати
"Бакфаст то фейк"
Ну типу синевир вже не існує, вже все споріднилось із вучківським типом споглядаючи на чому облітуються типи, чому не на своїх батьківських облітуються???
Купив я в прикарпаті в селекціонера карпатської бджоли 10 маточок F1 працювали непогано, ришив я вивсти з одної сімї моточок...
Чому F2 дві маткі рижи як італьянки
Скажить будьласка це може бути в F2 ???
Звісно може, це генетичні скажемо простою мовою перевороти
Я пасічникую 4 рокі в мене 50 бджолосімей, не одна сімя нехворіла оскосферозом, а зцих десяти сімей з цими матками, п'ять вже нема така була за кліщованість, просто жах оскосфероз,
що ще мене удівило,відкриваю вулик а там оса сидить краде мед абджоли її нечіпають, я зрозумів що ці бджоли не для мене, незнаю що ці маткарі селекціонують)) говорю не провсіх і не про Папп Віктора я внього маток ще не брав.
Не буду казати в кого я брав цих маток
Я зрозумів що моя бджола місцева супер бджола,
Я живу на поліссі вся бджола темна, по всіх признаках що є гени полісянки, ставив ловушкі по лісі ловив рої, одну сім'ю з дупла осики пересилив у вулик, дуже гарні бджоли не злі, не роїлись, буду цього року зних виводити собі маток.
Ще роскажу, що бачив біля своїх бджіл біля прильотки одного вулика лижало три шершні за жалених, оце то бджоли, головне сім'я дуже гарна по меду, по миролюбність, середні, буду теж знеї маток виводити.
І саме головне стійки до захворувань
Думаю що місцева бджола краща вони адаптовані до місцевості
@@Vitaliu-q8x доброго дня а скажіть будь ласка можете сказати які лінії в нього брали? Дякую
Доскоч значну роботу провів щодо заведення карпатчиків до бібріду, але більшість з них, нажаль не оцінили цього. Серед таких і Папп, судячи з його репліки щодо бібріду. Хоча б мало бути наоборот, на мою особисту думку.
Это работа для имиджа и не более. Всё для ввоза карники, хотя закон Украины обозначил разведение и сохранение своих пород. И к науке допускать нарушителей законов нельзя.
Гарна програма но колись з 10 сімей викачав мед купив жигулі а на дай час 110сімей викачав мед купив фігури перекупи заробляют
Що за дурню несешь ))) ти зараз викачаєшь з 10 сімей і можешь два Жигулі купити )))) а не ставай перекуром )))
Дякую за поділ, чудове відео! У мене є просте питання: у моєму гаманці OKX є деякі гроші, і я маю 12 слів (iron observe slam major mad decorate feed photo awesome vast kitchen faint). Як я можу надіслати це на Binance?
Видаліть цей коментар та забаньте автора. Це шахрайство.
Спочатку заводимо бакфасти карніки.а потім ламаєм голову як вивести чистопородних бджіл.
Чистопородні- це вам вернутися до часу Прокоповича, коли ще руху маток і бджолопакетів не було.
З кінця шістдесятих років з Карпат по Україні та інші республіки Союзу було відправлено міліони пакетів і маток карпатської бджоли аж по сьогоднішні часи.
Це не могло не вплинути негативно на українську бджолу і середньоруську.
В Львівській, Тернопільській областях українка перестала існувати як аборигенна.
За що судися
Що разу при кожному ролику розумію що бджільництво в Україні занепадає. Єдиний адекватний то Ігор Йовбак який хоча б трохи щось по суті говорить. А тут тільки чути такі слова за цілу годину: географія, лінії, карпатка і все тяжко і всі гамнюки. Реально говорив годину не про що, показав рівно те що мав і це дорівнює нулю. Двадцять років так званої наукової роботи ні про що. Осінню наукові два працівники показують як вони об'єднуються сімї, ну ви реально працюєте в інституті і доводите бджоли до того що потрібно об'єднувати. В мене склалося враження з цього відео і тих інших, що одного пана, що другого що саме наші науковці і найбільше шкодять. Таке тільки в мене відчуття????? Реально убогі.
Ні пане це не відео ні про що.
Це ви не можете зрозуміти про що відео. Вам потрібно все розповідати "НА ХЛОПСЬКИЙ РОЗУМ"
Один факт того що це відео відбулося і ви бачите його в живому форматі - вказує на те що розвиток є.
І науку ми зараз воскрешаємо.
Бо саме попереднє покоління її вбило. Впринципі як і всі напрямки с/г господарства.
Хочете мені заперечити?
Окей!
Назвіть хоча б один фундаментальний винахід галузі бджільництва за останні 20 років.
А ми, молоді люди, такі як я. Прийнялися затято до роботи. І робимо її.
І ще раз наголошую один факт того що ви бачите це відео. Це результат праці 5 людей.
Тому думайте що пишите.
А якщо вам не дано зрозуміти, то вчіться розуміти
@_beekeeperofukraine9253 що шановний Пап що ти для яких потреб об'єднували родини восени? Тобто ти розповідав, що маєш там якийсь науковий ступінь так само Пап розповідає що він просто космічний працівник інституту, а сім'ї не те що до весни не доживають вони ще осінню в грамотних руках і пустих головах гинуть. Все що ти зміг то поковирятися в екскрементах під мікроскоп і тільки тоді зрозумів що то гімно так само і ті науковці яких ти знімав, мені там по серед відео навіть здалося що тобі стало скучно коли Пап двадцять раз одне і те саме плів. Взагалі все відео це чотири за вчених слова: Карпатка, лінія, робили і всралися. Все в цьому світі вдосконалюється окрім карпатки і мозгів таких бджолярів як ти я вас навіть бджолярами не можу назвати не те щоб вченими. Саме такі як ти все що можуть вивести то нові підвиди кліща та гнильця. То що ти десь здалеку щось бачив тебе ніяк не робить спеціалістом і мені дуже шкода що немає кримінальної відповідальності за знущання над комахи бо тебе і шановного папа потрібно за ошуканство садити. Як він каже взяв дуже хорошу бджолу і через пару сезонів мусив ту лінію знищити бо з хорошого вже нічого не залишилося, пройшло п'ять років і вже інші бджоли купив в людей і знов називаю синевир, це не те що обурливо а не припустимо бо він продав оте зіпсоване гамно по цілій Україні і не тільки, а потім дійшло що щось не те і знову поїхав купувати в людей українську степову і мішати її з Карпаткою яку перед тим завезли з Румунії. І це все ти називаєш роботою п'яти людей, а я даю тобі оцінку що це стаття 190 Кримінального кодексу України причому здійснена групою осіб. Там такий був мудрий Гайдар який зі своєю дочкою по всій Україні матки з гнильцем порозвозили, всі про це знають і Пап особисто про це знає але чогось мовчить, про це спитай нехай правду скаже чому більше з гайдарами не працює бо років п'ять тому зрозумів що то за люди. Тож не потрібно розповідати що ти щось бо є люди які на цьому дійсно знаються і може статися так що терпець урветься і вискажуть так як воно є. Тож ти шановний добре думай що пишеш, може краще про блохи знімай але боюсь що тоді тварини постраждають більше ніж блохи. Тоже мені матковод і трудяга в сільському господарстві. Є один хто знає як вести пасіку і як навчити людей заробити на ній це Ігор Йовбак я маю на увазі Закарпаття і він коли спробував Карніку то кинув ту "відселекціоновану" карпатку.
Карпатка класна це місцева порода для певного регіону. Місцевий породи будуть завжди краще чим породні фейки.
@@pobratum яка Карпатка, яка місцева, який регіон. Послухайте відео про що взагалі мова, говорять що була Карпатка втрачена, а потім почали її виводити. Якщо втрачена то що вже могли виводити. Була закупка карніки і змішана з місцевою яка певний час дає ефект, а далі на зиму три рамки і ройливість плюс агресія бо та місцева має гени кавказянки. А в папа жовта бджола це та сама так звана Рахівська, а по суті це українська степова або італійка змішана з місцевою і через років 6-8 стає фактично мухою. Хлопці немає карпатки вона в сімдесятих повністю втрачена і те що розповідає Гайдар де вони в горах на старому хуторі в старого 100 літнього діда в старій довбанці яка була зроблена з булави котигорошка змогли віднайти карпатку то це казка для бізнесу. Нехай говорять прямо маємо помісь як це говорять Ігор Йовбак і Ярослав Муха і інші , а не брехня людям.
@Mykola-q9q ще раз щоб ви не завозили у вас буде переобладнати місцева бджола це доведено в Англії ruclips.net/video/EGZNHEMBcGQ/видео.htmlsi=j2xrqP6uZ1PjKshN
Я б з Вами випив по 100 і зверху медовухи.
От тому в нас і не має здебільшого великих пасік, бо звідки їм взятись? якщо все заточене під тримачів бджіл 20-50 вуликів, де можна казати я професор а ви всі дурні )))
В киев нет учителей 100%
В Києві є вчителі і сильні
Спробуйте переносити личинки китайським шпателем .я раніше переносив всякими .саморобними заводськими шпателями .але вони не зрівнюються з китайськими .із ними відпадає окремо заготовляти маточне молочко .а потім класти у мисочки .китайським це робиться за один раз .береться личинка разом із молочком.відповідним до возрасту личинки.
Оце правильно.а то видумали класти плівку .
Це не можливо.