HIGHLIGHTS | Budućnost - Dečić 2:2 | 20. kolo | 18.02.2024.

• Опубликовано: 18 фев 2024
  • Na otvaranju drugog dijela sezone, u lijepoj atmosferi i na lijepo popunjenom stadionu, naša Budućnost je remizirala sa Dečićem (2:2) u okviru 20. kola domaćeg šampionata.
    „Plavo - bijeli“ su imali 2:0 nakon sjajnih 45 minuta, golove su postigli Milan Vukotić u 27. na asistenciju Ognjena Gaševića i napadač Đorđe Despotović u smiraj poluvremena podigavši publiku na noge projektilom sa dvadesetak metara.
    Međutim, naš tim je u drugom dijelu dozvolio Dečiću da preuzme inicijativu koji je izjednačio sa dva gola Matića, a onda je ponovo ubacio u brzinu i zamalo došao do pobjede, jer su dobre šanse imali Petar Sekulović i Balša Sekulić.
    Na kraju 2:2 - pogledajte golove i sve najinteresantnije detalje sa utakmice Budućnost - Dečić.