Інженерні боєприпаси: Випуск 35 ТМ-62П

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 21 ноя 2024
  • Некомерційне відео про протитанкову міну ТМ-62П. Викладено на основі навчального посібника "Инженерные боеприпасы. Руководство по материальной части и применению" в шести томах; видавництво "Воениздат" 1976 р.
    Якщо ви бажаєте підтримати канал:
    Приват: 4149 6090 0403 8206
    Монобанк: 4441 1144 6062 4412
    PayPal: morok875@gmail.com
    Монобанка на саперний коптер - тут - send.monobank....
    УВАГА! Цей некомерційний відеофільм містить натуралістичні сцени, які можуть бути неприйнятними для деяких глядачів.Всі продемонстровані зразки мінно-вибухової зброї, є масогабаритними макетами, які є негорючі та повністю вибухобезпечні.
    УВАГА! Автор не несе відповідальності за будь-які наслідки, які будуть вчинені будь-кимпри спробі повторити вказане у цьому відеофільми.Автор нагадує, що виготовлення, зберігання,перевезення та придбання вибухових речовин карається позбавленням волі згідно чинного законодавства України.
    WARNING! This non-commercial video contains naturalistic scenes that may be inappropriate for some audiences. All demonstrated samples of mine-explosive weapons are mass-grossing layouts that are non-combustible and fully non-explosive.
    WARNING! The author is not responsible for any consequences that will be committed by anyone when trying to repeat the videos specified in this. The author reminds that the manufacture, storage, transportation and acquisition of explosives shall be punishable by imprisonment in accordance with the current legislation of Ukraine.
    P.S. Copyright Disclaimer: Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use.

Комментарии • 6

  • @kurt-oberst
    @kurt-oberst  8 месяцев назад

    Якщо ви бажаєте підтримати канал:
    Приват: 4149 6090 0403 8206
    Монобанк: 4441 1144 6062 4412
    Монобанка на саперний коптер - тут - send.monobank.ua/jar/mJPN2D75C

  • @patriot890
    @patriot890 8 месяцев назад +2

    Курт спасібі за нове відіо!

  • @denyslvov4703
    @denyslvov4703 8 месяцев назад +1

    А в бойовому положені на підривнику заглушка має бути встановлена?

  • @Jurgen_m
    @Jurgen_m 8 месяцев назад +1

    Є у мене обгрунтована думка: мало їх було тому, що для зберігання і перевезення ця конструкція пристосована так собі: бакеліт крихкий навіть новий, а з часом "всьо прєвращаєтся в говно". Так само гума (особливо радянська...) дубіє і той сильфон перестає працювати або належно, або взагалі. Так само ніхто толком не бачив міну з композиціями на основі селітри, бо вони мало того, що ніякі навіть у порівнянні з тротилом (не кажучи про МС..), ще й достобіса гігроскопічні та схильні до злежування і термін їх зберігання обмежено. Тож перед нами міна воєнного часу, яку зможе робити неспеціалізована промисловість,і мінімальна кількість металу тут не лише для ускладнення її пошуку індуктивними металошукачами, а й для спрощення та здешевлення. Робили іграшки - нате мобзавдання на ТМ-62П! Робили тару? Ловіть замовлення на ТМ-62Д! Тож міна мала вироблятися тоді і там, де виробництво мін з металу буде ускладнене або неможливе. Купа ручної праці, але вона доволі проста. Ну і на полі таке добро "житиме" досить довго, бо корозія тут багато біди не наробить, у той час як ТМ-ки з металу гниють дуже активно. Зараз би таких під білорусами наставити - ціни б їм не було!
    А от підривачів наробили, тим більше, що саперу байдуже, як воно працює, аби працювало і алгоритм постановки не дуже різнився від одного до іншого підривача. Міна, яка не злетіла, бо потім поприходили всякі там "П3", де все було простіше та технологічніше.

    • @dmi9384
      @dmi9384 8 месяцев назад

      Крім того усього Вашого, процес виготовлення корпусу з бакеліту більш складний.