Португалія - Франція. Футбол. UEFA EURO 2024. Плей-оф. 1/4 фіналу. 5.07.2024. Пряма трансляція аудіо

• Опубликовано: 4 июл 2024
  • 🏆 Чемпіонат Європи УЄФА ЄВРО 2024 на Перший спортивний!
    ⚽ Другий чвертьфінальний поєдинок EURO 2024. В Гамбурзі на Фолькспаркштадіон збірна Португалії зустрічається зі збірною Франції.
    Перед початком чемпіонату Європи збірна Португалії обережно називалась одним із фаворитів даного турніру. Підопічні Роберто Мартінеса виграли всі свої 10 поєдинків у відборі. Продовжили свою переможну серію португальці і на Євро. В першому турі впевнено по грі, але не по результату (2-1), були обіграні чехи. В другому - розгромлена Туреччина. А ось в третьому сталася несподівана поразка від надмотивованих грузинів. Здалося, що спочатку європейські селесао банально недооцінили дебютантів чемпіонатів Європи. А коли схаменулись було вже пізно. Проте цей матч в турнірному плані вже нічого для португальців не вирішував. Вони з першого місця вийшли в 1/8 на Словенію де 120 хвилин билися об стіну під назвою Ян Облак. Не допоміг навіть пенальті, який не зумів реалізувати Кріштіано Роналду. Але вже в серії післяматчевих 11-ти метрових португальці дотисли своїх суперників завдяки власному голкіперу Діого Кошті який став першим голкіпером на чемпіонатах Європи який не пропустив жодного м'яча в лотереї.
    Збірна Франції продовжує разом з Англією бути головними розчаруваннями цього чемпіонату. Після в'ялої то мало результативної гри на груповому етапі лише лінивий не критикував Ле Бльо. Але тут підопічним Дідьє Дешама пощастило з суперником по 1/8. Від збірної Бельгії, таке враження, що лишилась лише одна назва. Червоні дияволи вийшли на матч проти французів з ціллю якось дотягти до одиннадцятиметрових, але автогол ветерана Яна Вертонгена допоміг збірній Франції вже вдруге на цьому чемпіонаті здобути перемогу лише завдяки м'ячу який суперник забив сам собі. Так із 3-х голів французів на цьому турнірі 2 це автоголи і 1 реалізований Мбапе пенальті. Чи не замало для претендента на перемогу в турнірі?
    Фаворитом цього чвертьфіналу у букмекерів є французи. Але португальці з цим явно не погодяться. І на нас чекає за своєю напругою точно не менш цікава гра, ніж перший матч сьогоднішнього дня. А хто виявиться сильнішим?
    🇵🇹 Portugal vs France 🇫🇷
    👂 Слухайте пряму трансляцію #euro2024 на каналі Перший Спортивний! Справжній футбол live живе тут:) Початок о 22-00!
    💰 Ставайте спонсорами каналу для подальшого його розвитку!
    #уефа #евро2024 #франция #португалия #чемпионатевропы2024 #трансляция #ukraine #україна #украина #mbappe #cristianoronaldo