Я думаю, раніше за 19 століття не було так багато доступних журналів та книг, і більшість людей було неписемними... подякуймо промисловій революції за те, що вона все змінила )))
Дякую за відео! мені дуже цікаво завжди дізнаватись такі штуки про авторів) вони перестають бути портретом у підручнику чи на обкладинці книги і стають живими людьми)
Думаю ці дивні звички будуть корисні не тільки письменникам, хах, спробую занюхнути яблучок або посидіти голенькою при наступному вигоранні. Мені дуже сподобався цей формат, буду рада бачити подібного більше :з
Деякі письменники, схоже, трохи єбобо, і воно отак вилазить) Щоб писати геніально, треба думати інакше, чи що? Ексцентрична поведінка на людях, а самі з собою то взагалі диваки... хоча, якби в мене в свій час забрали одяг, то диплом би написала краще і швидше) це має сенс 😄 А якщо серйозно, то дякую. Дуже цікавий формат, цікаво впізнавати живих людей за іменами письменників, а не лише "величні постаті літератури". Звернула увагу на цю тему, коли читала в Кінґа "Темну половину". Щоб написати книги під псевдонімом, головний герой повністю змінив звички, типу не друкував, а писав вручну, особливою маркою олівців і т.д. Мені ще тоді майнула думка, чи з власного досвіду Кінґ це брав, чи це така собі художня деталь, щоб підкреслити деякі події в сюжеті і риси персонажів
Спасибі за відео. Я, справді, дізналась багато нового. Було дуже цікаво. P. S. Як тепер читати "Собор Паризької Богоматері" і не уявляти Гюго голим))))))
Дякую, дуже цікаво! Мій чоловік, випусковий редактор сайту новин, теж періодично робить розминки, бо вже має проблеми зі спиною і венами ніг від довгого сидіння. А ще балує себе кавою в гарних горнятках і різними смаколиками.
Дуже цікава тема! В такі моменти я розумію, що мої якісь дивні (на мій погляд) звички не такі божевільні, як я гадаю. Це робіть той метафоричний образ "автор великого твору" людським. І взагалі дуже цікава тема, щоб порефлексувати, над "портретом" автора. Дякую за відео!!! Чи можна розраховувати на другу частину?
Дуже цікаве відео вийшло розказуючи по кілька чудернадських фактів про авторів під час їхнього письма )) Аха, мене так розсмішило те що Гоголь кидав хлібні кульки у квас друзів
Тема - бомбаракета! Дуже цікаво) Ну, можу сказати, що в художніх вузах вчать кожні 40-60 хв давати спокій малюнку. Бо так приходять нові ідеї і починаєш бачити свої помилки 🤪 Страхи Господні 🤣
АаааааААааАаа! Нове відео 💖 У вас чудовий образ. Обожнюю історії які з письменників робить живих людей і диваків. До речі, останні років 5 столи з регульованою висотою для роботи дуже популярні. Чудовий вибір теми 😻😻😻 Дякую за відео!
В мене практично до кожного твору є одна або кілька пісень, які надихають саме на той сюжет. І якщо мені треба "увійти в правильний настрій", я можу кілька раз прослухати ці пісні, навіть потанцювати під них, щоб активувати натхнення. Але схоже на те, що метод Гюго більш дієвий. Він написав "Собор паризької Богоматері" і "Знедолених", а я, блін, 1 роман вже вічність не можу завершити))))
@@rimerwel9477 мабуть однієї банки чорнила на "Знедолених" (розмір має значення) не вистачило і прийшлося час від часу одягатися і виходити з дому, а там пішло, поїхало))) Але я на розміри "Знедолених" не претендую.
Не знала, що саме це мені потрібно було сьогодні я поки не ввімкнула відео. Дякую! Відео вийшло доволі легким і дуже цікавим. У кожного з нас є свої методи зробити свою роботу і це круто 💖 А образ просто неймовірно чарівний 😭 Ви виглядаєте як фейрі з фентезі 🥺🤲. Жду з нетерпінням наступного відео, вони прямо рятують від рутини 🥰
Дякую за видево, було неймовірно цікаво, навіть пригадала, що допомагає мені в написанні віршів та прози... Щодо віршів, зазвичай придумую їх випадковим чином, поки йду додому, що цікаво - не можу придумати риму без вигадування мелодії, яку все рівно потім забуваю, а от сам вірш залишається. Прозу обожнюю писати в транспорті та на свіжому повітрі, де завгодно, але не вдома, чим складніші умови, тим легше щось вигадати... В шкільні роки, наприклад, писала на уроках і паралельно малювала малюнки до цих сюжетів, от таке от. Ще раз дякую за вашу роботу і за таку якість контенту!
Дякую за чудове відео та вашу працю, ви завжди затягуєте в дуже теплу атмосферу, настільки гармонійним стає настрій так тепло на душі, ви чарівниця, я не знаю як ви це робите, але більш цікавої людини, що розповідає про літературу та викликала б такі ж почуття я не зустрічала, дякую!🥰🥰❤️❤️❤️
В певний момент, в середньому після 3,5 тисяч знаків, мене накриває криза. Тоді я ходжу колами, а потім - обговорюю тему з редактором або з тим, хто попався під гарячу руку, поки не переконаюсь, що ідея не тупа, при цьому теж ходжу колами) пишу виключно на планшеті, хоча маю ноутбук (всі кажуть, що це безглуздо, ай донт кер), майже завжди на тумбочці біля дивану, хоча маю в хаті два столи, або просто лежачи на дивані. Найпродуктивніший час - від 4 до 7 ранку та від 18 до 22 (алергія на робочий день, мабуть 😂). А, ще завжди пишу якісь фрази чи цифри, які потрібно буде включити в текст, на папірцях. Отак сиджу, скрючившись над тумбочкою, з планшетом, вся в папірцях))
Дякую за неймовірно цікавий контент! Коли сідаю за написання твору я, я спочатку 15 хвилин тупо дивлюся на порожню сторінку без єдиної думки в голові, повністю "вимикаючись" з реальності . Поки пишу до мене не достукатися, взагалі нічого не бачу і не чую😅 Роблю перерву через півгодини, щоб розім'ятися, походити, попити води. Пишу сидячи за столом або напівлежачи на ліжку. Переважно використовую ноутбук, але може бути планшет або телефон. Процес взагалі вимагає повної концентрації і після завершення потрібен якийсь час, щоб почати нормально функціонувати і знову говорити з людьмм
Дуже цікаво. Дуже рада, що надибала на ваш канал. Тільки що закінчила курс письменництва, там нас переконувало, що макес нобелівських лауреатів писали рано вранці.
Дуже цікаво. Раптом подумала, що такі дивацькі методи практикують люди із іншіх галузей.. наприклад IT або науковці. Такий собі допінг з перезапуску мозку. У кожного свій.
Спасибі за відео! Дійсно відпочила з вами))))) Те, як ви подавали інформацію, одночасно тримало в фокусі й розвантажувало) Це ще так треба вміти! Красно дякую! :))))
Коли немає натхнення, але є сили і час, я запалюю ароматичні свічки. Але це рідко, зараз я більше озадачена пошуком інфи і розкрученням сюжету, щоб все було логічно
ваші відео не можу дивитися повністю, бо йду гуглити книги які ви називаєте або рекомендуєте, щоб потім прочитати або щось цікавеньке про автора, а це лише 4 хвилина 😂
Дякую! Цікава інформація, дещо може знадобитись) є питання стосовно того кому після смерті належить творчисть великих митців таких як Леся Українка, чи Шевченко… можливо з цого буде контент для нового відео)
Не знаю чи це буде комусь цікаво,але в підлітковому віці я любила писати на сходинках горища з вулиці і фанатіла від чорних чорнил. Мені здавалось, що навіть коли ти пишеш в зошиті, це схоже на книжку. Правда коли хотілось писати, а чорної ручки не було, в хід шли навіть олівці. Бувало я лежала на підлозі,чи сиділа впираючись у спинку постілі. В мене і зараз є ця дурна звичка, хоча прошло більше 15 років. Зараз я правда вже стара для якогось трешу, тому пишу на ноуті чи телефоні сидя на ліжку, і спираясь на подушку приставлену до стіни. Ще класно рядом мати цукерку чи чай. Для натхнення можу писати під тематичну музику, більше всього хорошо йде щось з елекроної музики в стилі кібер панк, чи готичне щось з синтезатором,чи наприклад інстументалки з гри Відьмак 3. Звісно надихають і книги, і фільми, і люди( люди рідко) за столом пишу тільки якщо торкне на роботі, і прям ломка, але частіше мариную,до того часу поки я не буду в своїй конфортній постілі. Ще не люблю, але організм буває не дасть поспати, якщо ідея пришла в три ночі. Треба записати, навіть якщо це банально про фетіш героя,чи його зовнішність. Я пишу не кожен день,але якщо сідаю, то це зазвичай від одної до 10 сторінок, с масою помилок, головне записати потік думок,а потім коригувати на свіжу голову. Але саме головне, це мати ту людину з якою можна поділитись думками,та чернетками. Це дає змогу поставити все на свої місця, та виправити косяки,які видно тільки зі сторони. Надіюсь колись я допишу ці чорновики, може навіть опублікую десь.
Що ж, гріх не написати про свої письменницькі звички під таким чудовим відео) Перед тим як піти писати практично завжди ставлю таймер на 15 хвилин. Цю звичку я взяла ще тоді, коли тільки почала серйозно писати. Мені зачасту важко заставити себе робити щось, тому даю собі доволі мало часу на роботу. Та й задача здається не настільки важкою, коли можу робити її лишень 15 хвилин. Хоча частоко це через те, що у мене проблеми з концентрацією уваги й постійним намаганням робити декілька справ одночасно. Коли я тільки починала всерйоз займатися письменством, то завжди писала під атмосферну мелодію (в Ютюбі чимало таких грайлистів для навчання, спорту, читання тощо). Але зараз стараюсь писати в тиші (хоча можливо знову візьму за звичку писати під мелодію. Під музику/пісню точно ні, бо вона відволікає). Также я практично завжди пишу на папері. Частково це через те, що у мене немає комп'ютера/ноутбука для цього, а на телефоні не дуже зручно писати. Але також це через те, що на папері якось більше відчувається книга (в матеріальному плані). Це як із малюванням: малюючи на папері, ти більше відчуваєш цінність своєї роботи, в більшості через те, що можеш також фізично відчувати її. В діджиталі, на жаль, таке не дуже відчувається (особисто в мене так було). А ще є деякі речі, які тісно асоціюються із моєю історією. Наприклад, слухаючи деякі пісні або дивлячись на певні фотографії, я одразу думаю про свою книгу. Навіть деякі кольори (наприклад, червоний та темно-зелений) також асоціюються із моєю історією. Насправді, ці конкретні речі дуже допомагають при написанні. Оточуючи себе ними, набагато легше з головою поринути в історію або знову почати над нею працювати, коли давно її закинув. Я так буквально сьогодні, послухавши одну пісню, вирішила вернутися до написання книги. Так, це не зовсім є звичкою, але є чудовим інструментом для підтримки своєї творчости
Я думаю, раніше за 19 століття не було так багато доступних журналів та книг, і більшість людей було неписемними... подякуймо промисловій революції за те, що вона все змінила )))
Дякую за відео! мені дуже цікаво завжди дізнаватись такі штуки про авторів) вони перестають бути портретом у підручнику чи на обкладинці книги і стають живими людьми)
ТАК
теж дуже таке люблю
Думаю ці дивні звички будуть корисні не тільки письменникам, хах, спробую занюхнути яблучок або посидіти голенькою при наступному вигоранні. Мені дуже сподобався цей формат, буду рада бачити подібного більше :з
Деякі письменники, схоже, трохи єбобо, і воно отак вилазить) Щоб писати геніально, треба думати інакше, чи що? Ексцентрична поведінка на людях, а самі з собою то взагалі диваки... хоча, якби в мене в свій час забрали одяг, то диплом би написала краще і швидше) це має сенс 😄
А якщо серйозно, то дякую. Дуже цікавий формат, цікаво впізнавати живих людей за іменами письменників, а не лише "величні постаті літератури".
Звернула увагу на цю тему, коли читала в Кінґа "Темну половину". Щоб написати книги під псевдонімом, головний герой повністю змінив звички, типу не друкував, а писав вручну, особливою маркою олівців і т.д. Мені ще тоді майнула думка, чи з власного досвіду Кінґ це брав, чи це така собі художня деталь, щоб підкреслити деякі події в сюжеті і риси персонажів
Спасибі за відео. Я, справді, дізналась багато нового. Було дуже цікаво.
P. S. Як тепер читати "Собор Паризької Богоматері" і не уявляти Гюго голим))))))
Дякую, дуже цікаво! Мій чоловік, випусковий редактор сайту новин, теж періодично робить розминки, бо вже має проблеми зі спиною і венами ніг від довгого сидіння. А ще балує себе кавою в гарних горнятках і різними смаколиками.
Дуже круте відео! Жаль, що такі відео набирають менше переглядів - мені вони навпаки більше подобаються)
Дуже цікава тема! В такі моменти я розумію, що мої якісь дивні (на мій погляд) звички не такі божевільні, як я гадаю. Це робіть той метафоричний образ "автор великого твору" людським. І взагалі дуже цікава тема, щоб порефлексувати, над "портретом" автора.
Дякую за відео!!! Чи можна розраховувати на другу частину?
Дуже цікаве відео вийшло розказуючи по кілька чудернадських фактів про авторів під час їхнього письма )) Аха, мене так розсмішило те що Гоголь кидав хлібні кульки у квас друзів
Тема - бомбаракета! Дуже цікаво)
Ну, можу сказати, що в художніх вузах вчать кожні 40-60 хв давати спокій малюнку. Бо так приходять нові ідеї і починаєш бачити свої помилки 🤪
Страхи Господні 🤣
Я зазвичай пишу стоячи і на телефоні. Паралельно з цим ще літрами п'ю чай, каву або какао. Потім різко встаю, роблю супер-енергійну зарядку і засинаю
АаааааААааАаа! Нове відео 💖 У вас чудовий образ. Обожнюю історії які з письменників робить живих людей і диваків. До речі, останні років 5 столи з регульованою висотою для роботи дуже популярні. Чудовий вибір теми 😻😻😻 Дякую за відео!
Найкраще видиво, найкраща Ви!
В мене практично до кожного твору є одна або кілька пісень, які надихають саме на той сюжет. І якщо мені треба "увійти в правильний настрій", я можу кілька раз прослухати ці пісні, навіть потанцювати під них, щоб активувати натхнення.
Але схоже на те, що метод Гюго більш дієвий. Він написав "Собор паризької Богоматері" і "Знедолених", а я, блін, 1 роман вже вічність не можу завершити))))
Але Знедолені він писав 30 років ніби
@@rimerwel9477 мабуть однієї банки чорнила на "Знедолених" (розмір має значення) не вистачило і прийшлося час від часу одягатися і виходити з дому, а там пішло, поїхало))) Але я на розміри "Знедолених" не претендую.
Дуже гарний образ! Вам личить❤️)
Це було дуже цікаво. Про Гете взагалі пушка :) тепер асоціацію з твором - голий автор хехе. А так багато цікавих фактів
Боже мій, ця зачіска 😍
Ви така мила! Дякую за відео!
Дякую за таке цікаве відео:3
Дуже вразило те, що хтось пише не без одягу😅
То є дуже цікаво😂
Не знала, що саме це мені потрібно було сьогодні я поки не ввімкнула відео. Дякую! Відео вийшло доволі легким і дуже цікавим. У кожного з нас є свої методи зробити свою роботу і це круто 💖 А образ просто неймовірно чарівний 😭 Ви виглядаєте як фейрі з фентезі 🥺🤲. Жду з нетерпінням наступного відео, вони прямо рятують від рутини 🥰
Дуже приємне і цікаве відео! Дякую за роботу!
дуже сподобалось) Гюго тусовщик це дуже гарний факт)) ви записували це відео перед стрімом, ті самі косички))
Овва, яке пречудове відео!!!😍🥹🥹
Дуже круте відео, відразу лайк
Прекрасне відео. Дізналась багато цікавого
Дякую за видево, було неймовірно цікаво, навіть пригадала, що допомагає мені в написанні віршів та прози...
Щодо віршів, зазвичай придумую їх випадковим чином, поки йду додому, що цікаво - не можу придумати риму без вигадування мелодії, яку все рівно потім забуваю, а от сам вірш залишається. Прозу обожнюю писати в транспорті та на свіжому повітрі, де завгодно, але не вдома, чим складніші умови, тим легше щось вигадати... В шкільні роки, наприклад, писала на уроках і паралельно малювала малюнки до цих сюжетів, от таке от. Ще раз дякую за вашу роботу і за таку якість контенту!
Мені подобається Ваша фонова музика ☀️🎶
Спасибі за контент
Дякую за чудове відео та вашу працю, ви завжди затягуєте в дуже теплу атмосферу, настільки гармонійним стає настрій так тепло на душі, ви чарівниця, я не знаю як ви це робите, але більш цікавої людини, що розповідає про літературу та викликала б такі ж почуття я не зустрічала, дякую!🥰🥰❤️❤️❤️
Дякую за чудове та цікаве відео! І незвичайне.
У вас дуже гарна зачіска, дякую за відео дуже цікаво інформація
Дякую за вашу працю! Дуже цікаво слухати від вас різні цікавинки про письменників - наших та зарубіжних. Чекатиму ще на відео такого формату с:
У вас дуже гарна зачіска! Дякую за змістовне відео!!!
Дуже цікава інформація))) дякую за відео)))
Дуже цікаве відео, дякую за пізнавальну інформацію 😉
Ваш образ у цьому відео просто вау! 💘
Супер! Дякую за відео! Щаслива, що натрапила на Ваш блог❤ стільки цікавого. А Локвуд і Ко Ви читали? Хотілося б огляд і книг, і серіалу потім❤
В певний момент, в середньому після 3,5 тисяч знаків, мене накриває криза. Тоді я ходжу колами, а потім - обговорюю тему з редактором або з тим, хто попався під гарячу руку, поки не переконаюсь, що ідея не тупа, при цьому теж ходжу колами) пишу виключно на планшеті, хоча маю ноутбук (всі кажуть, що це безглуздо, ай донт кер), майже завжди на тумбочці біля дивану, хоча маю в хаті два столи, або просто лежачи на дивані. Найпродуктивніший час - від 4 до 7 ранку та від 18 до 22 (алергія на робочий день, мабуть 😂). А, ще завжди пишу якісь фрази чи цифри, які потрібно буде включити в текст, на папірцях. Отак сиджу, скрючившись над тумбочкою, з планшетом, вся в папірцях))
Дякую за відео! 📚
Дякую за відео❤ Цікаво було слухати, а ваша зачіска топ!
Дякую за неймовірно цікавий контент! Коли сідаю за написання твору я, я спочатку 15 хвилин тупо дивлюся на порожню сторінку без єдиної думки в голові, повністю "вимикаючись" з реальності . Поки пишу до мене не достукатися, взагалі нічого не бачу і не чую😅 Роблю перерву через півгодини, щоб розім'ятися, походити, попити води. Пишу сидячи за столом або напівлежачи на ліжку. Переважно використовую ноутбук, але може бути планшет або телефон. Процес взагалі вимагає повної концентрації і після завершення потрібен якийсь час, щоб почати нормально функціонувати і знову говорити з людьмм
Яка цікава тема для відео 😍
Пізнавальне, цікавезне відео. Дуже сподобалось 🙂
Дякую за відео! Було дуже цікаво слухати, сподобався такий формат, сподіваюсь будуть ще такі відео))
Дуже цікаве відео) Про гнилі яблука буду окремо гуглити) Дякую!
щиро дякую за цікавезне відео ❤️❤️❤️
Дуже цікаво. Дуже рада, що надибала на ваш канал. Тільки що закінчила курс письменництва, там нас переконувало, що макес нобелівських лауреатів писали рано вранці.
Як завжди круте відео!)) Було дуже цікаво. Дякую 💙
Було цікаво та весело)) буду передивлятися ☺️ дякую 💖
Дуже цікаво. Раптом подумала, що такі дивацькі методи практикують люди із іншіх галузей.. наприклад IT або науковці. Такий собі допінг з перезапуску мозку. У кожного свій.
Я про таке і незнав 😄. Дякую вам за такий цікавий контент 😊☕
Спасибі за відео! Дійсно відпочила з вами))))) Те, як ви подавали інформацію, одночасно тримало в фокусі й розвантажувало) Це ще так треба вміти! Красно дякую! :))))
Треба буде спробувати яблука - може так вийде завершити свій фанфік 😅
А в якому сайті викладувати фанфік? В мене є якісь заготовки для майбутньої історії, але я не знаю в якому сайті викласти?
Я вже сама думаю нанюхатись, аби сценарії легше писалися
@@ОльгаКиричок-и4щ є фум, де чисто українське для українців
Ао3 - для всіх для кожного, якою б мовою не володіли
дякую за відео ❣️
Коли немає натхнення, але є сили і час, я запалюю ароматичні свічки. Але це рідко, зараз я більше озадачена пошуком інфи і розкрученням сюжету, щоб все було логічно
Одразу вподобайку, а потім перегляд!
Які милі косички у вас😊❤
ваші відео не можу дивитися повністю, бо йду гуглити книги які ви називаєте або рекомендуєте, щоб потім прочитати або щось цікавеньке про автора, а це лише 4 хвилина 😂
цікаве відео
Метод Дюма доволі ефективний, набагато простіше щось шукати, якщо воно розділено по кольорам
Факти які нам не розказували на зарубіжній літературі в школі😢 на жаль😂 було б цікавіше
Дякую за вашу роботу, обожнюю ваші відео ❤
дуже гарна прив'юшка 😍
Дякую! Цікава інформація, дещо може знадобитись) є питання стосовно того кому після смерті належить творчисть великих митців таких як Леся Українка, чи Шевченко… можливо з цого буде контент для нового відео)
Гарна зачіска, вам личить😊
Моя улюблена категорія відео
Обкладинка відео😍😍😍😍😍😍😍😍
Не знаю чи це буде комусь цікаво,але в підлітковому віці я любила писати на сходинках горища з вулиці і фанатіла від чорних чорнил. Мені здавалось, що навіть коли ти пишеш в зошиті, це схоже на книжку. Правда коли хотілось писати, а чорної ручки не було, в хід шли навіть олівці. Бувало я лежала на підлозі,чи сиділа впираючись у спинку постілі. В мене і зараз є ця дурна звичка, хоча прошло більше 15 років. Зараз я правда вже стара для якогось трешу, тому пишу на ноуті чи телефоні сидя на ліжку, і спираясь на подушку приставлену до стіни. Ще класно рядом мати цукерку чи чай.
Для натхнення можу писати під тематичну музику, більше всього хорошо йде щось з елекроної музики в стилі кібер панк, чи готичне щось з синтезатором,чи наприклад інстументалки з гри Відьмак 3.
Звісно надихають і книги, і фільми, і люди( люди рідко) за столом пишу тільки якщо торкне на роботі, і прям ломка, але частіше мариную,до того часу поки я не буду в своїй конфортній постілі. Ще не люблю, але організм буває не дасть поспати, якщо ідея пришла в три ночі. Треба записати, навіть якщо це банально про фетіш героя,чи його зовнішність. Я пишу не кожен день,але якщо сідаю, то це зазвичай від одної до 10 сторінок, с масою помилок, головне записати потік думок,а потім коригувати на свіжу голову. Але саме головне, це мати ту людину з якою можна поділитись думками,та чернетками. Це дає змогу поставити все на свої місця, та виправити косяки,які видно тільки зі сторони. Надіюсь колись я допишу ці чорновики, може навіть опублікую десь.
Я дуже багато пишу і скажу так чорнило, колір, текстура, форма ручки має велике значення
Стояння чи лежання може бути пов'язано із проблемами зі спиною чи ногами
Що ж, гріх не написати про свої письменницькі звички під таким чудовим відео)
Перед тим як піти писати практично завжди ставлю таймер на 15 хвилин. Цю звичку я взяла ще тоді, коли тільки почала серйозно писати.
Мені зачасту важко заставити себе робити щось, тому даю собі доволі мало часу на роботу. Та й задача здається не настільки важкою, коли можу робити її лишень 15 хвилин. Хоча частоко це через те, що у мене проблеми з концентрацією уваги й постійним намаганням робити декілька справ одночасно.
Коли я тільки починала всерйоз займатися письменством, то завжди писала під атмосферну мелодію (в Ютюбі чимало таких грайлистів для навчання, спорту, читання тощо). Але зараз стараюсь писати в тиші (хоча можливо знову візьму за звичку писати під мелодію. Під музику/пісню точно ні, бо вона відволікає).
Также я практично завжди пишу на папері. Частково це через те, що у мене немає комп'ютера/ноутбука для цього, а на телефоні не дуже зручно писати. Але також це через те, що на папері якось більше відчувається книга (в матеріальному плані). Це як із малюванням: малюючи на папері, ти більше відчуваєш цінність своєї роботи, в більшості через те, що можеш також фізично відчувати її. В діджиталі, на жаль, таке не дуже відчувається (особисто в мене так було).
А ще є деякі речі, які тісно асоціюються із моєю історією. Наприклад, слухаючи деякі пісні або дивлячись на певні фотографії, я одразу думаю про свою книгу. Навіть деякі кольори (наприклад, червоний та темно-зелений) також асоціюються із моєю історією.
Насправді, ці конкретні речі дуже допомагають при написанні. Оточуючи себе ними, набагато легше з головою поринути в історію або знову почати над нею працювати, коли давно її закинув. Я так буквально сьогодні, послухавши одну пісню, вирішила вернутися до написання книги.
Так, це не зовсім є звичкою, але є чудовим інструментом для підтримки своєї творчости
Мільйони смайликів для пані Юлії!!!! 🥰(так, я з телеграм каналу)
Агата Крісті з яблуками нагадала мені Рюка із "Зошита Смерті" :D
P.S дякую за цікаве відео 🖤
6:43 це я😂😂😂😅
макіяж!!!!!🤩
Дивись книжки не спали свічкою на такій відстані наступного разу)
12:48 може мені так спробувати написати свою дипломну роботу
Крутий контент і ваш образ просто бомба, але є одне «але» - це замало ваших відео і зарідко 🤷♀️🫶🥰🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Тому рецепт такий: будьте собою
Страшно уявити, як пише Андрій Кокотюха.
боже…. гнилі яблучка 🥰🥰🥰