Дякую вам Максиме за подачу такого неймовірного матеріалу,відносно молочної галузі.Я пенсіонерка,але цікавлюся інтернет продажами,в колишньому навчалася на лаборанта хімбаканалізу,молочне виробництво дуже мені знайоме.Ви з колегою просто кльові дегустатори,та ще й з жартами,дивитися вашу трансляцію просто насолода.Успіхів вам завжди і в усьому.
Ооооооо! То Ви з розвідки! Я завжди воєнною термінологією називав заводські лабораторії "розвідками" - в тому сенсі, що без їх аналізів та данних технологи "сліпі котята". Ну і я разом з ними;) Дякую за добрі слова і будьте здорові)))
@@ЕленаКоваленко-к2я Постараюсь у майбутньому, дуже. Хоча це настільки просто-примітивно, що б тільки Вас не розчарувати. Для йогурту головне санітарія та чистота - плюс йогуртова закваска. А для ідеальної консистенції практично весь світ таки додає крохмалі...
І я могла б вічно дивитися на те, як сир робиться. Жаль, що не пішла свого часу вчитися і працювати поближче до сиру🤤 Показуйте нам частіше такі релакс-відео👍
Таки кубики))) Я ж для сайту на кухні роблю чіпси з Парми, то там і жиру немає. А тут - тільки води. Я спочатку комплексував - таки з жиром і водою смачніше;) Але потім "втягнувся, розпробував", і прийшов до висновку, що Чіпси і Повітряний СИР - Абсолютно інший продукт, снек, і в деяких життєвих ситуаціях ПРОСТО НЕЗАМІННИЙ для сирного МАНІЯКА))))))))))
Дякую👍 Чекаємо на нові відео. Хтось писав в коментарях, що ваше масло як пластилін. Брехняяя)) Масло - супер, замовляю постійно через сайт. Шкода, що немає 73%, чоловікові воно смакувало найбільше .
Ні, то про сирки плавлені писала, та ще й не наші;) Я так розумію із Золотим Резервом сплутала. З іншого боку, можливо дійсно у неї такий ніжний кремовий пластилін))) Дякую за підтримку)
Вот и я тоже!!! Я Вам еще покажу, как на старых ваннах (открытых) сыродел берет это уже готовое зерно в руку, отжимает, проверяет упругость и готовность к сливу в формы... Я всегда потом его в рот - не обратно же))) Сладенькое, вкусненькое, чем то напоминает обычный зернистый сыр - ОБЪЕДЕНИЕ!!! На закрытых огромных сыроизготовителях - ВСЕ! Опция закрылась - компьютер человека не пускает. Прогресс!
@@MAXforewer Спасибо за внимание к подписчику. С нетерпением буду ждать такие ролики. Может, уже надоела с вопросами, но спросить не у кого - маркеты не знают: почему у нас нет твороги Молокия жирн.9%, не говоря о 15%. Даже плавленые сырки пропали, а они самые качественнве. Заранее благодарю за возиожность ответа
@@ВитаПавлова-с2п Главный смысл существования канала - ОТВЕТЫ на Ваши вопросы. Ваш вопрос - моя награда, не надоедает))) По сути вопроса. Молокия не производит и никогда не производила плавленные сыры. Уточните, с кем Вы их перепутали - тогда и отвечу. Кстати, в следующий вторник - РЕЙТИНГ плавленых сыров. По поводу творога МОЛОКИЯ. Позиции могут появляться и пропадать в зависимости от того, какой производитель дал ниже цену на отчетный период. Молокия - качественный продукт, и недешевый. Уточните в каком регионе и каких сетях Вы его хотите купить - постараюсь помочь. Спасибо за Ваши вопросы)
@@MAXforewer как вы правы - я просто на волне Молокии... плавленые сырки Золотая линия (лучшие на сегодняшний день).указанного творога нет в Харькоае. Спасибо, что заметили мою невнимательность
@@ВитаПавлова-с2п Тогда ответ однозначный (по плавсырам): Вы их можете найти (Золотой Резерв) только в АТБ. Они (АТБ) заставили производителя пойти на этот "эксклюзив". А по творогу Молокия - им от Тернополя далековато. Они Киев "плотно" покрывают, а дальше на восток - выборочно. На самом деле среди "крупных" производителей они не самые большие. Спасибо за Ваши вопросы. Жду следующих;)
Добрый день!Очень люблю молочные продукты.Недавно у нас в Киеве взяла в киоске,, Фермерские продукты"творог и сметану.Не вкусные и больше брать не буду.Нет кислинки в сметане,как должно быть.Как это может быть,как ее делали?Доверия нет.Спасибо за выпуск,очень интересно и важно!
Как абсолютно правильно заметил мой коллега "Своего Фермера нужно еще найти". Это благородный, но при этом очень тяжелый труд. А теперь представьте: вырастить корма, ухаживать за коровой, а потом еще произвести продукт и продавать его. Это минимум 4 разных профессии. Ошибка на любом этапе - и проблема с продуктом. Так что вкусные фермерские продукты ЕСТЬ - но большая редкость.
всегда интересны процессы по производству сыра. Я с удовольствием смотрю ваши видео .Хотела бы узнать как производят термостатную сметану и чем она отличается от пакетированной
Очень, очень просто: выдерживают-сквашивают в конечной, обязательно плотной (чтоб не раздавить сгусток) упаковке. Может быть 5-10 часов. Обычно при температуре сквашивания закваски, которую рекомендует ее производитель. Например градусов 40. И все - в продажу! Второй способ называется РЕЗЕРВУАРНЫЙ - продукт готовят в молочном танке и уже ПОСЛЕ полной готовности разливают по упаковкам. Спасибо за интерес к каналу - новые видео с производства имеем)))
Для мене найбільш цікавим в Ваших випусках є практична інформація про молочку, що зараз є на ринку - особливості виробництва, які є виробники і які у них проблеми з якістю, як ми, споживачі, можемо оцінити якість, на що треба звертати увагу, тощо. 👍 І є до Вас питання. В Варусі зараз акція на італійське масло Granarolo з "підсирних вершків". Що це за вершки? Чи таке масло краще/гірше за звичайне? Що ви взагалі думаєте про масло цього виробника, адже воно зараз часто стало з’являтись на акціях? Дякую!
"Що це за вершки? Чи таке масло краще/гірше за звичайне?" - ПІДСИРНІ ВЕРШКИ - це вершки, що утворилися після сепарації "підсирної" сироватки. Тобто, зварили сир, а сироватку, що утворилась просепарували. Звичайно, таке масло не можна розглядати, як елітне чи свіже. Та й солодковершковим його в прямому сенсі вже не назвеш. Вторинний продукт переробки. З іншого боку це не відміняє його "натуральності" - адже жир молочний. Та й наші ДСТУ (ГОСТИ) дозволяють такі вершки "підмішувати" до свіжих солодких. Раніше підсирне масло коштувало до 20% дешевше, а зараз ціна практично однаково. Раз можна їх "підмішувати". Якось так... Дякую за питання) PS Як на мене близька аналогія із масло оливковим ПОМАС - тобто віджате із ЖМИХІВ першого віджиму(((
Здравствуйте,спасибо за труд и интересные видео. Но, пожалуйста,я уже писала Вам однажды, делайте сравнения "вслепую"! Когда человек видит чьё это производство в нём бессознательно включается настройка: это хороший производитель или наоборот: это не может быть хорошим. Что Вам стоит переложить эту же сметану в одинаковые ёмкости и дать технолога пробовать их так,это намного честнее будет. Попробуйте,я уверена сразу добавится подписчиков. Ещё раз спасибо.
Оксана, спасибо за совет. Вы абсолютно правы в том, что касается РЕЙТИНГОВЫХ сравнений. Мы так и делаем - и никак иначе. Вот через неделю будет такой профессиональный рейтинг по плавсырам. Касательно же дегустаций никому неизвестных или мелких производителей - я в этом необходимости не вижу. " Когда человек видит чьё это производство в нём бессознательно включается настройка: это хороший производитель или наоборот: это не может быть хорошим" - сами подумайте, если я ничего не знаю об этом производителе, то какой-такой механизм во мне может включиться??? Спасибо за комментарий PS А касательно подписчиков, если Вы заметили, я часто даже забываю предложить подписаться на канал. И это объяснимо - для меня важно КАЧЕСТВО подписчиков, а не их количество. Бисер метать никакого удовольствия;)
Видите ли, слишком разные сыры я люблю, в разных видах свой. Среди сверхтвердых - ПАРМЕДЖАНО (Пармезан), среди полутвёрдых для меня был образцовым классический Сыр Украинский - его настоящим уже лет 20 никто не выпускает. Ближе всех к нему «Добронравова» ЗВЕНИГОРА и НОИР Клуб Сыры. Хоть и разная выдержка. Из свежих - наш творог и моцарелла. Под настроение - Буррата или Буффало. Из полумягких - Таледжио, а под настроение что-то из совсем вонючих папистских, типа головы монаха. Ну а среди мягких плесневых - Камбоцола с белой и голубой плесенью, Горгонзола, иногда ее с трюфелем смешиваю в намазка. Ну и перезревший Рокфор овечий, чтоб аж подтекал и голубая плесень зелёным отсвечивала. Он тогда самый острый-ядреный. Как то так… Спасибо за вопрос)
@@МаксимЗализняк-м5т У мене також є минулорічне відео на кілька секунд. Як коливаються стовпчики сирного згустку. І мій радісний сміх. Мені це подобається. Хоча я доволі пізно прийшла до приготування сичужного сиру. Не було в нашій країні культури домашнього сироваріння. Простий сир на японському мікробіальному ферменті до уваги не беру. Хоча його було мною виготовлено доволі багато. Погана ідея писати вночі. Та й читати також. Пишу знову звіт про експеримент з маслом в окропі. Піни на маслі не було, як не дивно, адже це домашнє масло. Це масло зберігалося в морозильній камері кілька місяців. Можливо це моє ,,майське'' масло. А з другого масла, яке я виробляла під час перегляду відео, я відділила шматочок, помила його і ще тепле залила окропом. Піна з'явилася. Пізніше я його ще раз заллю, перевірю. З піною я не стала знімати, а вчора сфотографувала. Як переслати фото я не знаю. Пересилала лише по вайберу. Сьогоднішнє відео мені дуже сподобалось. Смачне. Але швидко закінчилося, ніби на швидкості 2. Коли б я була молодою дівчиною, з радістю б пішла до вас з Лесею в учні чи помічники. Я це люблю. Здоров'я вам, Максиме. Я з ним теж експериментувала.
@@ОленаМіхєєва-е4х Дякую за допис) З піною від масла все ДУЖЕ ПРОСТО - коли збиваєте, то на ганяєте повітря, і все… А коли «розтираєте» на маслоутворювачі між холодними пластинами - піни буде менше або взагалі не дуде. Бісить коли невігласи на цьому усіляки дурниці проголошують;) Я Леся постійно прошу, щоб у прямому ефірі майстер клас провела. Та зараз дійсно дуже багато роботи і ми з відряджень практично не вилазимо😉 Та це круто - вже без них і не цікаво. Колись повіримо сир разом - ОБОВ’ЯЗКОВО!!!
Легче работать с незашоренным и восприимчивым мозгом. Ну а девушки, несмотря на склонность к продолжению рода, более трудолюбивы в нашей стране. И уж точно в молочной отрасли. Видео с аудитом в большинстве случаев заказчики просят не выкладывать. Так что снова будет рассказ нудного автора😉 И немного из архива…
@@teylerkruf7638 Насколько? Настолько, что на четвёртый день опять брожение… пока рано радоваться… Но в свежем виде, до третьего дня - ДА, улучшилась. Консистенция более однородная, кремовая и без посторонних… А вот микробиология…
@@МаксимЗализняк-м5т Ага, ну так все по-старому, стабильно))). Просто из предыдущих видео было категорично "фу", а тут прям показалась нотка оптимизма. Видимо показалось))
Асистент нашого головного технолога Лесі Юр'ївни. З усіма наслідками. Варимо різні види сиру на різних видах обладнаня. Переробка від 100 кг до 1млн кг на день. Масло вершкове, плавлений сир, крем-сир, тощо... Технології, Матеріали, Обладнання, Документація... Багато відряджень. Багато роботи. Унікальна практика, яку ні в якій іншій організації технологи не отримують - власне виробництво плюс консалтинг-аудит десятків підприємств. З свого боку навчу основам менеджменту та бізнес-діяльності. На "живих прикладах". ТРИ ВИМОГИ: ПОРЯДНІСТЬ, ЗДАТНІСТЬ-БАЖАННЯ до НАВЧАННЯ, ЗДАТНІСТЬ-БАЖАННЯ до ПРАЦІ. Посадова інструкція після співбесіди. Випробовувальний термін - 1-3 місяці. Телефон для запису на співбесіду на сайті (063 8150878 - Альона)
Добрый день, видеть наглядно процесс производства очень интересно, обязательно показывайте. А у меня есть вопрос: недавно появился новый продукт ТМ Галичина "кефір ложковий" , по составу не отличается от обычного кефира, но при меньшей жирности (2,2%) более густой. Как в рекламе - взболтать и налить, у меня не получилось, все равно выпадал из бутылки сгустками. Объясните пожалуйста, как получают такой густой кефир. Какой то секретный загуститель? Иначе чем объяснить такую густоту? Перечитала всю этикетку, сравнила с обычным кефиром - никакой разницы, а продукт совершенно другой. Непонятно.
Ответ очень прост - кефир ТЕРМОСТАТНЫЙ. Некоторые производители называют его «густой». Состав термостатного продукта и «питьевого» абсолютно ОДИНАКОВЫЙ. Отличие состоит в технологии: РЕЗЕРВУАРНОЙ или ТЕРМОСТАТНОЙ. При первой кефир разливают уже готовым из молочного танка ( резервуара) и он имеет достаточно однородную «питьевую» консистенцию. При втором продукт ( молочную смесь с закваской) сразу разливают по бутылкам и выдерживают-сквашивают при определенной температуре. Этот процесс называют ТЕРМОСТАТИРОВАНИЕ, а продукт называют термостатным. Это может быть кефир, ряженка, сметана, йогурт и т.д. Спасибо за вопрос
Заказывайте на сайте через Новую Почту - круглый год доставляем. Летом - с аккумуляторами холода.zolota-liniya.com.ua/ . Да, и в АТБ - это не Золотая Линия, а ТМ "Золотой Резерв". Мы ее создали еще в 2010, но сейчас отношения к ней не имеем. С другой стороны, их (наши) плавсыры сейчас №1 в Украине (по объемам продаж).
Про згущене молоко на каналі вже є - дивіться на здоровья;) Виробників серйозних небагато, все про них відомо. Хіба що провести свіжу дегустацію - зробимо)))
Добрий вечір? Чому коли готуєш домашній йогурт - яку б закваску не вносив - кефір, сметану, яготинську закваску, навіть ряжанку, на виході отримуєш однаковий продукт? Дякую!
Тут два варіанти. Або виробники схожі культури використовують, або таки різниця невелика (наприклад, вже "бактерії внесення" не активні). Та з кефіром - дуже дивно(((
@@valyad7228 👍👍👍👍👍👍 - саме так має бути!!! Бо набір культур плюс-мінус однаковий скрізь, а в кефірі плюсом кефірний грибок. Нагадую, що ЗАКВАСКА в загальному сенсі - це просто КОНЦЕНТРАТ бактерій які були в молоці до пастеризації. І все... А от уже гра з їх комбінаціями дозволяє забезпечити певні органолептичні відмінності між різними "сметанами" і не тільки. Дякую за допомогу)))
Не поверите - МОЖЕТЕ! Тот же Яготин до пандемии регулярно водил. Я на всех комбинатах розыгрыши проводил среди потребителей, а победителям - экскурсии с дегустацией на производстве. На автобусах возили. Но я понемножку буду собственные фото-видео и дальше вставлять - Спасибо
Доброго дня! Купуючи сметану різних торгових марок, спостерігаю, що вони по-різному розчиняються у гарячому, а саме коли додаю сметану до борщу:))). Одна сметану, через пару хвилин повністю "тане", а інша можно 10 хвилин колотати, а вона все рівно хлопями. Скажіть будь ласка, чому так? І чи каже це щось про якість сметани? Дякую
Доброго вечора! Ще раз щиро дякую за відповідь! Скажіть будь ласка, Ви отримали моє повідомлення з даними для відправки? Бо я не бачу свого останнього коментаря.
Скажіть , будь ласка, а про сметану "Галичина" і "Молокія" є інформація? У нас у Форі немає ні Лукавиці, ні Волошкового поля, ні Загори, ні Злагоди. Є Президент, Галичина і Молокія в стаканчиках. А в пакетах Яготинська, Славяночка.
Президент є практично скрізь - не дарма номер 1 у світі. А от Галичина і Молокія представлені, наприклад, в великих гіпермаркетах Фоззі, а в їхніх же Форах - ні. Мережі - це дороге задоволення, на всіх грошей не вистачить. Тож навіть спрогнозувати яка ТМ в якому асортименті буде через місяць в якому регіоні в якій мережі.... Добре, зніму про це випуск)
Дякую, є на каналі - знаходьте й дивіться. І про різницю між термостатною і резервуарною, між "вітчизняною" ї "європейською". Будуть питання - пишіть;)
Дякую вам Максиме за подачу такого неймовірного матеріалу,відносно молочної галузі.Я пенсіонерка,але цікавлюся інтернет продажами,в колишньому навчалася на лаборанта хімбаканалізу,молочне виробництво дуже мені знайоме.Ви з колегою просто кльові дегустатори,та ще й з жартами,дивитися вашу трансляцію просто насолода.Успіхів вам завжди і в усьому.
Ооооооо! То Ви з розвідки! Я завжди воєнною термінологією називав заводські лабораторії "розвідками" - в тому сенсі, що без їх аналізів та данних технологи "сліпі котята". Ну і я разом з ними;) Дякую за добрі слова і будьте здорові)))
Дякую, що знаходите час робити відео, хотів би з вами побалакати в житті або хоча б в фейсбуці
У мене в ФБ відкритий аккаунт - не ховаюсь
Ставлю лайк за цей випуск😍
Добре, дуже дякую)
Дякую, дуже цікаво.
Доброго дня, відео з виробництва , обладнання та самі процеси дуже цікаві , показуйте ще, дякую.
Буде виконано - до Ваших послуг)))
Покажіть виробництво йогурту,процес перемішування,внесення наповнювача
@@ЕленаКоваленко-к2я Постараюсь у майбутньому, дуже. Хоча це настільки просто-примітивно, що б тільки Вас не розчарувати. Для йогурту головне санітарія та чистота - плюс йогуртова закваска. А для ідеальної консистенції практично весь світ таки додає крохмалі...
І я могла б вічно дивитися на те, як сир робиться. Жаль, що не пішла свого часу вчитися і працювати поближче до сиру🤤
Показуйте нам частіше такі релакс-відео👍
Дякую, буде виконано!)))
Дякую, пане Максиме . Як завжди цікаво та корисно. Успіхів вам!
Дякую за підтримку - мені дуже важливо)
Дякую за змістовні відео
І я Вам дякую - за високу оцінку)
Дякую за джерело інформації.
Дякую щиро за вашу працю. Як добре що Ви в нас есть. За все вболиваете. Божьих благословений вам
Дякую, дякую - з такими глядачами не пропаду! Все Вам на взаєм)
Прикольні повітряні кульки сиру!
Таки кубики))) Я ж для сайту на кухні роблю чіпси з Парми, то там і жиру немає. А тут - тільки води. Я спочатку комплексував - таки з жиром і водою смачніше;) Але потім "втягнувся, розпробував", і прийшов до висновку, що Чіпси і Повітряний СИР - Абсолютно інший продукт, снек, і в деяких життєвих ситуаціях ПРОСТО НЕЗАМІННИЙ для сирного МАНІЯКА))))))))))
Дякую за Вашу цікаву і важливу роботу !
Дякую за підтримку)
Дякую👍 Чекаємо на нові відео. Хтось писав в коментарях, що ваше масло як пластилін. Брехняяя)) Масло - супер, замовляю постійно через сайт. Шкода, що немає 73%, чоловікові воно смакувало найбільше .
Ні, то про сирки плавлені писала, та ще й не наші;) Я так розумію із Золотим Резервом сплутала. З іншого боку, можливо дійсно у неї такий ніжний кремовий пластилін))) Дякую за підтримку)
Бачив в "Новусі" продукти ТМ "Зарог". Дякую, що надали інформацію про виробника.
Самому цікаво на скільки їх продукція "для мереж" відрізняється від "для еколавок";)
Дякую !Як завжди цiкаво i iнформативно.
А Леся Юрii'вна-гарна жiнка.
Якби ж тільки гарна - ще й розумна! Знали б Ви як вона в шахи грає!!! 😉
@@MAXforewer Ви з Лесею Юріївною - команда мрії!
А я з нею погоджуюся з приводу смаку - теж не терплю, щоб чути коровою було.
@@valyad7228 Так, я розумію, що "мені з цим жити". Та ми всі з нашого дитинства...
Спасибо! Это какое-то волшебство, не могла оторвааться от процесса превращения молока в сыр... это завораживающее зрелище, магия...
Вот и я тоже!!! Я Вам еще покажу, как на старых ваннах (открытых) сыродел берет это уже готовое зерно в руку, отжимает, проверяет упругость и готовность к сливу в формы... Я всегда потом его в рот - не обратно же))) Сладенькое, вкусненькое, чем то напоминает обычный зернистый сыр - ОБЪЕДЕНИЕ!!! На закрытых огромных сыроизготовителях - ВСЕ! Опция закрылась - компьютер человека не пускает. Прогресс!
@@MAXforewer Спасибо за внимание к подписчику. С нетерпением буду ждать такие ролики. Может, уже надоела с вопросами, но спросить не у кого - маркеты не знают: почему у нас нет твороги Молокия жирн.9%, не говоря о 15%. Даже плавленые сырки пропали, а они самые качественнве. Заранее благодарю за возиожность ответа
@@ВитаПавлова-с2п Главный смысл существования канала - ОТВЕТЫ на Ваши вопросы. Ваш вопрос - моя награда, не надоедает))) По сути вопроса. Молокия не производит и никогда не производила плавленные сыры. Уточните, с кем Вы их перепутали - тогда и отвечу. Кстати, в следующий вторник - РЕЙТИНГ плавленых сыров. По поводу творога МОЛОКИЯ. Позиции могут появляться и пропадать в зависимости от того, какой производитель дал ниже цену на отчетный период. Молокия - качественный продукт, и недешевый. Уточните в каком регионе и каких сетях Вы его хотите купить - постараюсь помочь. Спасибо за Ваши вопросы)
@@MAXforewer как вы правы - я просто на волне Молокии... плавленые сырки Золотая линия (лучшие на сегодняшний день).указанного творога нет в Харькоае. Спасибо, что заметили мою невнимательность
@@ВитаПавлова-с2п Тогда ответ однозначный (по плавсырам): Вы их можете найти (Золотой Резерв) только в АТБ. Они (АТБ) заставили производителя пойти на этот "эксклюзив". А по творогу Молокия - им от Тернополя далековато. Они Киев "плотно" покрывают, а дальше на восток - выборочно. На самом деле среди "крупных" производителей они не самые большие. Спасибо за Ваши вопросы. Жду следующих;)
Дякую, яку завжди супер!
Дякую за відгук і підтримку)
Добрый день!Очень люблю молочные продукты.Недавно у нас в Киеве взяла в киоске,, Фермерские продукты"творог и сметану.Не вкусные и больше брать не буду.Нет кислинки в сметане,как должно быть.Как это может быть,как ее делали?Доверия нет.Спасибо за выпуск,очень интересно и важно!
Как абсолютно правильно заметил мой коллега "Своего Фермера нужно еще найти". Это благородный, но при этом очень тяжелый труд. А теперь представьте: вырастить корма, ухаживать за коровой, а потом еще произвести продукт и продавать его. Это минимум 4 разных профессии. Ошибка на любом этапе - и проблема с продуктом. Так что вкусные фермерские продукты ЕСТЬ - но большая редкость.
всегда интересны процессы по производству сыра. Я с удовольствием смотрю ваши видео .Хотела бы узнать как производят термостатную сметану и чем она отличается от пакетированной
Очень, очень просто: выдерживают-сквашивают в конечной, обязательно плотной (чтоб не раздавить сгусток) упаковке. Может быть 5-10 часов. Обычно при температуре сквашивания закваски, которую рекомендует ее производитель. Например градусов 40. И все - в продажу! Второй способ называется РЕЗЕРВУАРНЫЙ - продукт готовят в молочном танке и уже ПОСЛЕ полной готовности разливают по упаковкам. Спасибо за интерес к каналу - новые видео с производства имеем)))
Для мене найбільш цікавим в Ваших випусках є практична інформація про молочку, що зараз є на ринку - особливості виробництва, які є виробники і які у них проблеми з якістю, як ми, споживачі, можемо оцінити якість, на що треба звертати увагу, тощо. 👍 І є до Вас питання. В Варусі зараз акція на італійське масло Granarolo з "підсирних вершків". Що це за вершки? Чи таке масло краще/гірше за звичайне? Що ви взагалі думаєте про масло цього виробника, адже воно зараз часто стало з’являтись на акціях? Дякую!
"Що це за вершки? Чи таке масло краще/гірше за звичайне?" - ПІДСИРНІ ВЕРШКИ - це вершки, що утворилися після сепарації "підсирної" сироватки. Тобто, зварили сир, а сироватку, що утворилась просепарували. Звичайно, таке масло не можна розглядати, як елітне чи свіже. Та й солодковершковим його в прямому сенсі вже не назвеш. Вторинний продукт переробки. З іншого боку це не відміняє його "натуральності" - адже жир молочний. Та й наші ДСТУ (ГОСТИ) дозволяють такі вершки "підмішувати" до свіжих солодких. Раніше підсирне масло коштувало до 20% дешевше, а зараз ціна практично однаково. Раз можна їх "підмішувати". Якось так... Дякую за питання)
PS Як на мене близька аналогія із масло оливковим ПОМАС - тобто віджате із ЖМИХІВ першого віджиму(((
Здравствуйте,спасибо за труд и интересные видео. Но, пожалуйста,я уже писала Вам однажды, делайте сравнения "вслепую"! Когда человек видит чьё это производство в нём бессознательно включается настройка: это хороший производитель или наоборот: это не может быть хорошим. Что Вам стоит переложить эту же сметану в одинаковые ёмкости и дать технолога пробовать их так,это намного честнее будет. Попробуйте,я уверена сразу добавится подписчиков. Ещё раз спасибо.
Оксана, спасибо за совет. Вы абсолютно правы в том, что касается РЕЙТИНГОВЫХ сравнений. Мы так и делаем - и никак иначе. Вот через неделю будет такой профессиональный рейтинг по плавсырам. Касательно же дегустаций никому неизвестных или мелких производителей - я в этом необходимости не вижу. " Когда человек видит чьё это производство в нём бессознательно включается настройка: это хороший производитель или наоборот: это не может быть хорошим" - сами подумайте, если я ничего не знаю об этом производителе, то какой-такой механизм во мне может включиться??? Спасибо за комментарий
PS А касательно подписчиков, если Вы заметили, я часто даже забываю предложить подписаться на канал. И это объяснимо - для меня важно КАЧЕСТВО подписчиков, а не их количество. Бисер метать никакого удовольствия;)
Спасибо за видео, любовь к делу
Скажите. А Ваш самый любимый сыр? Я чего то в последнее время больше полюбила полутвердый сыр
Видите ли, слишком разные сыры я люблю, в разных видах свой. Среди сверхтвердых - ПАРМЕДЖАНО (Пармезан), среди полутвёрдых для меня был образцовым классический Сыр Украинский - его настоящим уже лет 20 никто не выпускает. Ближе всех к нему «Добронравова» ЗВЕНИГОРА и НОИР Клуб Сыры. Хоть и разная выдержка. Из свежих - наш творог и моцарелла. Под настроение - Буррата или Буффало. Из полумягких - Таледжио, а под настроение что-то из совсем вонючих папистских, типа головы монаха. Ну а среди мягких плесневых - Камбоцола с белой и голубой плесенью, Горгонзола, иногда ее с трюфелем смешиваю в намазка. Ну и перезревший Рокфор овечий, чтоб аж подтекал и голубая плесень зелёным отсвечивала. Он тогда самый острый-ядреный. Как то так… Спасибо за вопрос)
Я це люблю.
А я млію - та на сучасних котлах вже не видно…😉
@@МаксимЗализняк-м5т У мене також є минулорічне відео на кілька секунд. Як коливаються стовпчики сирного згустку. І мій радісний сміх. Мені це подобається. Хоча я доволі пізно прийшла до приготування сичужного сиру. Не було в нашій країні культури домашнього сироваріння. Простий сир на японському мікробіальному ферменті до уваги не беру. Хоча його було мною виготовлено доволі багато.
Погана ідея писати вночі. Та й читати також. Пишу знову звіт про експеримент з маслом в окропі. Піни на маслі не було, як не дивно, адже це домашнє масло. Це масло зберігалося в морозильній камері кілька місяців. Можливо це моє ,,майське'' масло. А з другого масла, яке я виробляла під час перегляду відео, я відділила шматочок, помила його і ще тепле залила окропом. Піна з'явилася. Пізніше я його ще раз заллю, перевірю.
З піною я не стала знімати, а вчора сфотографувала. Як переслати фото я не знаю. Пересилала лише по вайберу.
Сьогоднішнє відео мені дуже сподобалось. Смачне. Але швидко закінчилося, ніби на швидкості 2.
Коли б я була молодою дівчиною, з радістю б пішла до вас з Лесею в учні чи помічники.
Я це люблю.
Здоров'я вам, Максиме.
Я з ним теж експериментувала.
@@ОленаМіхєєва-е4х Дякую за допис) З піною від масла все ДУЖЕ ПРОСТО - коли збиваєте, то на ганяєте повітря, і все… А коли «розтираєте» на маслоутворювачі між холодними пластинами - піни буде менше або взагалі не дуде. Бісить коли невігласи на цьому усіляки дурниці проголошують;) Я Леся постійно прошу, щоб у прямому ефірі майстер клас провела. Та зараз дійсно дуже багато роботи і ми з відряджень практично не вилазимо😉 Та це круто - вже без них і не цікаво. Колись повіримо сир разом - ОБОВ’ЯЗКОВО!!!
Вітаю Вас. Відео з виробництв дуже цікаві і корисні. Очікуємо на нові.
Куди звертатися стосовно вакансій анансованих Вами?
Дякую. 063 8150878 Альона, або на сайт Золотої zolota-liniya.com.ua/
@@MAXforewer Дякую!
Интересно, почему именно такой возрастной критерий?) Жду с нетерпением видео с антикризисными решениями на молочных заводах)
Легче работать с незашоренным и восприимчивым мозгом. Ну а девушки, несмотря на склонность к продолжению рода, более трудолюбивы в нашей стране. И уж точно в молочной отрасли. Видео с аудитом в большинстве случаев заказчики просят не выкладывать. Так что снова будет рассказ нудного автора😉 И немного из архива…
@@МаксимЗализняк-м5т у Вас всегда интересные и информативные видео. Смотрел Ваши предыдущие видео, неужели "Луковица" настолько улучшилась?
@@teylerkruf7638 Насколько? Настолько, что на четвёртый день опять брожение… пока рано радоваться… Но в свежем виде, до третьего дня - ДА, улучшилась. Консистенция более однородная, кремовая и без посторонних… А вот микробиология…
@@МаксимЗализняк-м5т Ага, ну так все по-старому, стабильно))). Просто из предыдущих видео было категорично "фу", а тут прям показалась нотка оптимизма. Видимо показалось))
@@teylerkruf7638 Нотка была - не показалось! Но надежды не были оправданы😀
Добрий день,де можна детальніше дізнатися про вакансію стажера-технолога?
Асистент нашого головного технолога Лесі Юр'ївни. З усіма наслідками. Варимо різні види сиру на різних видах обладнаня. Переробка від 100 кг до 1млн кг на день. Масло вершкове, плавлений сир, крем-сир, тощо... Технології, Матеріали, Обладнання, Документація... Багато відряджень. Багато роботи. Унікальна практика, яку ні в якій іншій організації технологи не отримують - власне виробництво плюс консалтинг-аудит десятків підприємств. З свого боку навчу основам менеджменту та бізнес-діяльності. На "живих прикладах". ТРИ ВИМОГИ: ПОРЯДНІСТЬ, ЗДАТНІСТЬ-БАЖАННЯ до НАВЧАННЯ, ЗДАТНІСТЬ-БАЖАННЯ до ПРАЦІ. Посадова інструкція після співбесіди. Випробовувальний термін - 1-3 місяці. Телефон для запису на співбесіду на сайті (063 8150878 - Альона)
Добрый день, видеть наглядно процесс производства очень интересно, обязательно показывайте. А у меня есть вопрос: недавно появился новый продукт ТМ Галичина "кефір ложковий" , по составу не отличается от обычного кефира, но при меньшей жирности (2,2%) более густой. Как в рекламе - взболтать и налить, у меня не получилось, все равно выпадал из бутылки сгустками. Объясните пожалуйста, как получают такой густой кефир. Какой то секретный загуститель? Иначе чем объяснить такую густоту? Перечитала всю этикетку, сравнила с обычным кефиром - никакой разницы, а продукт совершенно другой. Непонятно.
Ответ очень прост - кефир ТЕРМОСТАТНЫЙ. Некоторые производители называют его «густой». Состав термостатного продукта и «питьевого» абсолютно ОДИНАКОВЫЙ. Отличие состоит в технологии: РЕЗЕРВУАРНОЙ или ТЕРМОСТАТНОЙ. При первой кефир разливают уже готовым из молочного танка ( резервуара) и он имеет достаточно однородную «питьевую» консистенцию. При втором продукт ( молочную смесь с закваской) сразу разливают по бутылкам и выдерживают-сквашивают при определенной температуре. Этот процесс называют ТЕРМОСТАТИРОВАНИЕ, а продукт называют термостатным. Это может быть кефир, ряженка, сметана, йогурт и т.д. Спасибо за вопрос
@@МаксимЗализняк-м5т Спасибо
Золотая Линия, я бы купила, где его взять, в Днепре нет, в АТБ только плавленные.
Заказывайте на сайте через Новую Почту - круглый год доставляем. Летом - с аккумуляторами холода.zolota-liniya.com.ua/ . Да, и в АТБ - это не Золотая Линия, а ТМ "Золотой Резерв". Мы ее создали еще в 2010, но сейчас отношения к ней не имеем. С другой стороны, их (наши) плавсыры сейчас №1 в Украине (по объемам продаж).
Доброго дня.
Чи буде про сгущене молоко?
Багато є виробників, етекеток, псевдо ДСТУ.
Особо зверніть увагу на "Іриску" там легко сховати неМолоко.
Про згущене молоко на каналі вже є - дивіться на здоровья;) Виробників серйозних небагато, все про них відомо. Хіба що провести свіжу дегустацію - зробимо)))
Так, і про і риску Ви праві. Та і без і риски всі все додають🥲
Добрий вечір? Чому коли готуєш домашній йогурт - яку б закваску не вносив - кефір, сметану, яготинську закваску, навіть ряжанку, на виході отримуєш однаковий продукт? Дякую!
Тут два варіанти. Або виробники схожі культури використовують, або таки різниця невелика (наприклад, вже "бактерії внесення" не активні). Та з кефіром - дуже дивно(((
@@MAXforewer Так, дуже дивно. Якщо схожі культури - чому в них все різне виходить? Все, що вносив, було свіженьке.
@@MAXforewer В мене з кефіром кефір і виходить (брала кефір Молокія або Галичина). А зі сметаною - йогурт
@@valyad7228 👍👍👍👍👍👍 - саме так має бути!!! Бо набір культур плюс-мінус однаковий скрізь, а в кефірі плюсом кефірний грибок. Нагадую, що ЗАКВАСКА в загальному сенсі - це просто КОНЦЕНТРАТ бактерій які були в молоці до пастеризації. І все... А от уже гра з їх комбінаціями дозволяє забезпечити певні органолептичні відмінності між різними "сметанами" і не тільки. Дякую за допомогу)))
Сметана це завжди добре, а гарна сметана це краще.
Інший би сперечався)))
ТакАппетитноСмотритсяЧтоХочетсяЗачерпнутьИСкушать
Раньше я так и делал - в прошлом век на заре карьеры. Сейчас - не дотянуться в новых котлах, обратили внимание?;)
Здравствуйте! Куда написать по поводу работы?
Телефон для запису на співбесіду на сайті (063 8150878 - Альона)
Очень нравиться процесс производства. Мы же не можем пойти и посмотреть.
Не поверите - МОЖЕТЕ! Тот же Яготин до пандемии регулярно водил. Я на всех комбинатах розыгрыши проводил среди потребителей, а победителям - экскурсии с дегустацией на производстве. На автобусах возили. Но я понемножку буду собственные фото-видео и дальше вставлять - Спасибо
@@MAXforewer спасибо Вам за Ваш труд и за ответы. Подписан на несколько каналов, Ваш один из лучших. Есть обратная связь , честно не ожидал. Удачи.
@@НиколайКоркач Спасибо. Обратную связь с ТЕХНОЛОГАМИ декларируем как основное ПРЕИМУЩЕСТВО и отличительную черту канала.
Скажіть, будь ласка, работа із замовленнями в офісі, чи можна віддалено? Чи це саме пакування посилок?
Так, це саме фізичне пакування наборів сиру - тільки в офісі.
@@MAXforewer Дякую.
@@MAXforewer Жаль, я б до вас на роботу не пішла, а побігла😁
Доброго дня!
Купуючи сметану різних торгових марок, спостерігаю, що вони по-різному розчиняються у гарячому, а саме коли додаю сметану до борщу:))). Одна сметану, через пару хвилин повністю "тане", а інша можно 10 хвилин колотати, а вона все рівно хлопями. Скажіть будь ласка, чому так? І чи каже це щось про якість сметани?
Дякую
Панi Марiя, це питання так часто задають, що дам вiдповiдь у випуску. Дякую)
В ближайший вторник смотрите ответ на Ваш вопрос - и Вам приз-сюрприз за него)))
@@MAXforewer Спасибо)))
А я подумала, что забыли)
Буду с нетерпением ждать!)
@@Maria-e8d1t Обижаете!!! Пока виршами тренирую😅
Доброго вечора!
Ще раз щиро дякую за відповідь!
Скажіть будь ласка, Ви отримали моє повідомлення з даними для відправки?
Бо я не бачу свого останнього коментаря.
Скажіть , будь ласка, а про сметану "Галичина" і "Молокія" є інформація? У нас у Форі немає ні Лукавиці, ні Волошкового поля, ні Загори, ні Злагоди. Є Президент, Галичина і Молокія в стаканчиках. А в пакетах Яготинська, Славяночка.
Президент є практично скрізь - не дарма номер 1 у світі. А от Галичина і Молокія представлені, наприклад, в великих гіпермаркетах Фоззі, а в їхніх же Форах - ні. Мережі - це дороге задоволення, на всіх грошей не вистачить. Тож навіть спрогнозувати яка ТМ в якому асортименті буде через місяць в якому регіоні в якій мережі.... Добре, зніму про це випуск)
@@MAXforewer Дякую! Вашої Золотої Лінії також не має. Є тільки в АТБ плавлений.
Ще цiкаво як роблять сметану.
Дякую, є на каналі - знаходьте й дивіться. І про різницю між термостатною і резервуарною, між "вітчизняною" ї "європейською". Будуть питання - пишіть;)