Z Letné a Strahova: rumunské zdržování a pomalá obrana v Ďolíčku

• Опубликовано: 12 сен 2024
  • V záznamu našeho přímého přenosu ze sociální sítě Twitter, kde můžete pokládat otázky v reálném čase, se zabýváme zápasy proti FCSB (doma) a Bohemians (venku). Nechybí ani preview do odvety s FCSB. Probrali jsme také možný odchod Preciada a zápas B-týmu proti Varnsdorfu.
    !Hlavní témata!
    FCSB:
    - Výkon velmi nudný, mdlý. Na stadionu spousta negativních emocí.
    - Byl to prokaučovaný zápas?
    - Zdržování hráčů FCSB, nervozita, v závěru neuznaný gól
    - Mělo FCSB dohrávat v deseti?
    - Měl by odvetu odehrát Preciado nebo Wiesner?
    - Bude letos Olatunji faktor X Sparty?
    Bohemians:
    - Wiesner, opravdu se zlepšuje nebo vyniká, protože ostatní nemají takovou formu?
    - Kalibrovaná čára a VAR, proč vše tak trvá?
    - Ross a Vitík hrají konzervativně, nechybí nám Panák?
    - Potřebujeme rychlejší obránce?
    - Byl to zápas bez nervů?
    B-tým:
    - Jak vypadala předvedená hra proti Varnsdorfu?
    - Jak se to stalo, že hosté vyrovnali v 96. minutě?
    - Vidíme tam nějaké jméno, které by se v blízké době mohlo zapojit s áčkem?
    - Jak je na tom Radek Šiler?
    To a mnohem dalšího probrali Michael Durčák a Jakub Hůrka, náš expert na sparťanský B-tým. Moderuje Zdeněk Koutský.

@jonasvohrna Месяц назад +2

ad závěr: vždyť Imanol, Sorenson, Panák, Zelený ani Mokrovič na EURU nebyli a absolvovali celou přípravu, co vím. Takže to moc nedává smysl, proč zrovna tito hráči mají problémy, když jim to mohli dobře rozložit a měli i dostatek dat.

• @marec5443
    @marec5443 Месяц назад +1

Na rozdíl od Michaela tvrdím, že Lars zápas s FCSB prokaučoval. Útok vůbec nefungoval, neexistoval a on do něj sáhl až okolo 70 minuty za stavu 0-1. Proč tam nešel Olatunji už o poločase? Překvapilo mě, že se na to na tiskovce nikdo po zápase nezeptal. Zdeněk říká, že je Olatunji dobrej, když tam nastoupí až právě okolo té 60-70 minuty. Problém ale je to, že Kuchta je totálně z formy. Olatunji je teď za mě útočník č.1 a doufám, že nastoupí zítra v základní sestavě. Proti Shamroku doma v základu nastoupil, dal branku. Správně tam zmiňujete i jeho bránění, což u Kuchty taky teď není. Taky tam říkáte, že nejdůležitější bude dát první branku a co nejdříve, což se ale s Kuchtou v základní sestavě vylučuje, nebo se alespoň ta šance hodně zmenšuje. Nemůžeme dát do takového zápasu Kuchtu s tím, že budeme doufat, že se konečně chytí. Musí hrát v základní sestavě náš nejlepší současný útočník a to je Olatunji. Olatunji do základu, během prvního poločasu tam něco procpat (třeba i po standartní situaci), okolo 60-70 tam poslat Kuchtu, FCSB to třeba na konci otevře a Kuchta tam procpe něco podobného, jako procpal v nastavení doma s Galatasarayem. A tím se chytí.
    K Wiesnerovi a Preciadovi.
    Wiesner je výbornej, ale v kolika zápasech dosavadní sezony musel bránit? Preciado "bez zájmu" je podle mě stále lepší obránce, než Wiesner "se zájmem". Vzpomínám si na nastavení v Irsku, kde se Wiesner úplně vykašlal na souboj a hlavičku protihráče výbroně chytil Vindahl. Takže za mě klidně Preciada prodat, ale okamžitě (ještě ten den) oznámit náhradu. Ne, že Sparta Preciada prodá a pak teprve začne hledat nebo vyjednávat.
    Obdržená branka na Bohemce začala u Ryneše, který nesmyslně chtěl z kroku, ze 30 metrů prostřelit protihráče, který stál natěsno u něj. Tam to celé začalo. Od něj se balon odrazil k Vitíkovi a zbytek už známe. Pokud by Ryneš neblbnul, Sparta by takovou branku nedostala.
    Příchod nového hráče očekávám ve dvou případech.
    1) Odchod Preciada
    2) Dlouhodobé zranění Imanola. Držel se za koleno a to není nikdy dobrý. To můžou být i vazy a sezona v pr**li. Štve mě, že Sparta nedává ven info o zraněných. V tomto případě by mě hodně zajímalo, jak na tom Imanol je.

• @ZdenekKoutsky
      @ZdenekKoutsky Месяц назад

Souhlasím téměr se vším, dobré argumenty. Nesouhlasím ale s Rynešem.

• @jardabednar9232
    @jardabednar9232 Месяц назад +1

To je pekna picovina, vzdy jdu s dresem a seru na ostatní

• @aldalopaur2642
    @aldalopaur2642 Месяц назад +1

Jako sorry hoši, tak chceme hrát poháry a pak budeme brečet o odložení zápasu protože hrajeme sobota/ úterý? To je fakt úchylný doslova
    Neřeknu, kdyby se jednalo o nějaký důležitý finále nebo by byla zraněná půlka týmu ale tohle..