Дякую за актуальний україномовний контент. Перевірка батарей мультиметром - вони ж паралельно з'єднані, навіть якщо не всі якісні, таким вимірюванням завжди ж буде однакова напруга.
@@yuriylifehacks якщо свіжоприєднані і перетікання заряду ще йде, то може де і покаже якусь різницю рівну падінню на з'єднаннях. А тут вони із заводу зварені в паралель і вже давним давно самовирівнялись по найгіршій банці.
@@alexshmit5204 він же блогер а не радоітехнік, радійте що відрізняє конденсатор від резистору, навіть трансформатор розпізнав, щоправда не факт що розуміє чому він там знаходиться і як воно то все працює.. П.С. Після перегляду цього відео яке мені відкрило очі, я наважився і розібрав свій повербанк сяомі на 30Аг, не знайшовши жодного, навіть самого малесенького трансформатору поряд з електролітичним конденсатором, я прийняв єдине правильне рішення - негайно викинуть у сміття те нікчемне лайно. Наступним на викид пішов мій мультиметр, при повному заряді він показав 4.17В, а не 4.07 як у вас на відео.. 🫣😁🤣😂😆
це сране кончене гівніще бесполезне. купувати це гівно - себе не поважати. Зробив собі в три рази дешевше - в 5 раз краще. Заряд всього за 2,5години зробив а не так як тут. Так щей потужність в 2 рази підняв. Та ємність в 1,5. І вийшло дешевше в 3 рази.
Ще в 22 році зробив собі сам дбж, працює прекрасно без проблем , так же у моїх родичів. Робив з готової плати UPS з Китаю, все ок. Через пару років тримає 12 годин без світла
@@1lLOGANl1 ну так його постійно потрібно включати і відключати) а це навантаження на роз'єми) мені вже приносили на заміну роз'ємів бо розшатали. А ups підключив і забув
@@1lLOGANl1 нормальний) але не для мене) кожні пару годин включати, потім знімати заряджати і тд, не зручно) як резервний варіант піде) Да і повербанк до телефону треба)
@@WolfMurderer І ось я це усе собі полегшив. Купив на Аліку два Кабеля від Роутер і Термінала два подовжувачі до них і два Перехідники у вигляді Рогатки і Кабель на 2 метра для зарядки Павера всьо мені тільки залишається нажимати на Павері кнопку і усе Є Інтернет без світла ну і також знімати з зарядки коли зарядився до 100 всьо. Не знаю пояснювач я не дуже але як є
Там паралельно послідовне з'єднання. Білий провід йде від балансувальника. В мене щось відбулось з контролером заряда, коротить через провід балансування та землею. Й, звісно, конденсатори вздулись.
Та якщо добавлять воно то буде працювати але не довго. Там схема 4s1p 16.8 V, додамо одну банку і буде перекос. На 3 банках 2600 маг, на 4-й 5200. То так нє. Хіба шукати версії де паралельно послідовне з'єднання акумів і воно працює на 8.4 В тобто на схемі 2s2p.
@RomanDerevianko-b8k І чому на акумуляторах вона у мАг !? А виробникам подобаються великі цифри... Але що б не було намальовано , буде не більше ніж є в акумуляторі. Потрібно уточнювати про що мова, чи то Ah чи Wh ...
@@RomanDerevianko-b8k Не понял, как по вольтажу емкость меряется? Во всех аккумуляторных сборках есть параллельное и последовательное соединение банок. Если параллельно соединить все банки, то емкость будет суммироваться, а напряжение нет. Если последовательно, то суммируется напряжение, а ток остается. У меня такой упс который под сменные батареи, снизу крышка на винте, там ставятся две банки в одну сторону, две в обратную, то бишь 2s2p, отсюда следует что емкость у меня 6800мАч и номинальное напряжение 7.4В (банки панасоник 3400мАч)
купив собі подібний десь із півроку тому, поки що тримає десь годин 7, дякую за підказку з платою POE. акумулятори фіолетові, 2600 мАг, маркування TNL-ITR18650-2600P / CAH25T025280, конденсатори чорні, але розташовані по діагоналі від трансформатора, а не перед ним
це сране кончене гівніще бесполезне. купувати це гівно - себе не поважати. Зробив собі в три рази дешевше - в 5 раз краще. Заряд всього за 2,5години зробив а не так як тут. Так щей потужність в 2 рази підняв. Та ємність в 1,5. І вийшло дешевше в 3 рази.
Дякую за контент. Також маю такий упс 1018. Самостійно замінив конденсатори, викинув плату з POE та поставив 4 банки samsung по 5000 mah. Подивимось на скільки вистачить.
це сране кончене гівніще бесполезне. купувати це гівно - себе не поважати. Зробив собі в три рази дешевше - в 5 раз краще. Заряд всього за 2,5години зробив а не так як тут. Так щей потужність в 2 рази підняв. Та ємність в 1,5. І вийшло дешевше в 3 рази.
Підкажи пліз щодо використання: я типу підключаю цей упс до розетки на постійній основі (з усіми дротами 9/12 V для роутера та оптомодема) і в момент вимкненння світла він бере на себе роль акума, потім світло вмикають і він заряджається. І мені не треба бігати та паритися підключати кожен раз павербанк. Я вірно розумію?
Кілька важливих моментів, про які не згадано: - якщо стрілили конденсатори то акуми теж під заміну тому що вони вмирають від постійного перезаряду - вказана потужність 18/36 Вт - це загальна потужність, тобто якщо підключене обладнання споживає разом 17 Вт а ваш ДБЖ на 18 Вт, то на заряд акумів лишається тільки 1 Вт, і до наступного блекаути вони не встигатимуть заряджатись - збірка акумуляторів 2S2P і додати ще один акумулятор не вдасться. Як варіант видалити плату PoE, що було згадано вище, позбутись перемички між PoE і акумами і використати акуми типорозміру 21700 або 26650, по висоті мають встати гарно - PoE корисне щоб заживити пристрої що підтримують стандарт Passive PoE такі як Ubiqity, Mikrotik, Hikvision. Якщо пристрій підтримує одночасне живлення по PoE і від БЖ то пріоритет надається БЖ, в такому випадку під час зарядки ДБЖ струм не тратитиметься на живлення пристою а тільки на зарядку акумів, і вони зарядиться швидше - З моїх знайомих плата PoE багато кому знадобилась, деякі провайдери ставлять у спільній зоні обладнання що живиться по PoE від одного з абонентів, але звісно це не 15В а 24В. Сумний момент: PoE порт є 100Мбіт. Можна через PoE splitter з нього витягнути ті 24В і використати в активному гігабітному інжекторі без зовнішнього ДБЖ, коштують на Алі такі чорненькі по $3 за штуку. - ККД цього ДБЖ через криві руки інженерів в районі 90% або навіть нижче через використання двох підвищуючих перетворювачів, це треба враховувати, ККД PoE плати ще нижчий.
Дуже дякую вам за цей розгорнутий і докладний коментар! З більшістю погоджуюсь без питань, дещо навіть ви набагато краще знаєте за мене, професійніше пояснюєте. Дякую ще раз! Але є речі, в яких мій досвід не збігається з вашим: були акуми і здулись і вони вже були прямо дуже здуті і електроліт потік але ДБЖ ще працював і акуми не встигли вийти з ладу. Тобто мені здається що частіше акуми ще живі, а якщо конденсатори вмруть то згорить сам ДБЖ і заміна конденсаторів і акмуів вже не допоможе. Я мав кілька таких, в мене це було так, може у вас є інша інформація. Також я не бачив щоб було таке потужне обладнання, яке споживає аж 17 Вт... ну, в мене не було ніколи щоб цей ДБЖ не встиг зарядитись. Ви розповіли що можна живити від POE -це круто,але ви перший від кого я це чую, серед моїх знайомих нема хто б щось живив. Я гадаю, що хто живить щось від POE - доволі прошарені люди і виберуть ДБЖ такий, а для всіх інших вартує продавати базову комплектацію без тої плати взагалі. Але я ніде на аліекспресі і ніде не Україні не знаходив без POE хоча я би взяв бо мене воно не треба. Щодо ідей що встане на місці тої плати - окрема подяка, бо я нічого з того не пробував, просто сказав що можна експериментувати, але це питання я ще не дослідив. Мабуть 21700 або 26650 акуми - це цікава ідея. Я що для себе думав - просто випиляти в корпусі отвір і доставити ще 4 акуми такі самі від такого ж ДБЖ, тобто не обмежуватись корпусом а виходити за його межі. Але наразі ще придумав іншу штуку, тому в тому плані нічого не робив. Дякую вам за цікавий коментар, я почерпнув для себе з нього цікаву інформацію для роздумів :)
*Доброго здоров'я Вам. З Ваших слів і попередніх відео, я так розумію, що всі ці павербанки і ДБЖ це щось таке одноразове і ненадійне. В павербанках треба постійно перемикати провода і розбивати гнізда а в цих ДБЖ треба щось міняти, паяти, мудрувати. Так все таки, що порадите, більш менш надійне і якісне з Вашого досвіду на сьогоднішній день, щоб можна було підключити тільки роутер і оптоволокно і сидіти в інеті коли немає світла ? Ато я щось запутався, і не знаю з чого начати і що буде краще придбати "павербанк" чи "ДБЖ" ? Якщо павербанк, то який і на скільки по характеристиках, так само і ДБЖ який і наскільки ? Треба щоб був інтернет не менше 6 годин без світла!*
Добрий день! Я чисто від себе би радив подивитись параметри старих і ставити такі самі. Бо в мене в одному упсі я бачу стоять 1000 мкФ 16 В, але в іншому були були чи 850 мкФ чи щось таке, не пригадую вже. Я тут не пораджу. Рекомендують ставити Low esr конденсатори.
Конденсатори в импусных БП компов, мониторов, да и на материнских платах, обычно вздуваются от плохих фильтров (БП же импульсный) т.е. ВЧ состоавляющей выпрямленного напряжения - которая и нагревает электролитический конденсатор - в этих ДБЖ видимо таже проблема, надо менять все емкости на качественные и шунтировать их ВЧ конденсаторами или ставить сразу более широкополосные и долгоиграющие: полимерные, танталовые (в материнских платах ставили тантал - они стали неубиваемые т.к. эти кондеры не теряют свойств 25лет, потом начали ставить обычные кондеры и мать начала бегаеть до 3 лет, а для люкс версий полимерные) которые тоже желательно зашунтировать, обычно после подавления ВЧ состовляющей фильтрами переделанные таким образом БП, и мамки бегают десятилетиями без вздувания кондеров, а не 5 лет - как хочет производитель по этому и не озаботился нормальной фильтрацией в импульсном БП.
додам, маю ups з сірими акумами - якщо кондери світло-фіолетові, всі під заміну. спочатку замінив 3 що найчастіше показують надутими, потім виявив що не працюють лінія 5 та 12 вольт, подивився - теж конденс. що на вихід підняті. Якісні конденс. потрібно ще знайти, краще при покупці перевіряти (наприклад LCR TC1) або брати у китайців по відгукам та ті що дорожче.
Додаткові дроти там є, виглядає наче балансування. І то не на всіх моделях навіть, є без них також. Але наразі вперше чую що то бутафорія, може хтось це перевіряв і може довести чи спростувати
Гарне відео. Підписався. Але є питання апгрейду - чи є сенс викинути плату POE та втулити туди 4 шт елементи 21700 на 5000mAh? Влізуть по довжині? Зараз поставив 4 штуки на 3500 mAh, та перепаяв кондери...
Чесно кажучи не знаю чи влізуть і як то краще зробити, я поки тільки взнав що апгрейд можливий, але ще не пробував. Знаю дехто збільшує до 8 штук батарей 18650, але для того певно роблять віконце в корпусі :)
@@Екфмуд-Юра та чого? Якщо наприклад стандартну ємність він заряджає 3 години, а збільшену ємність вдвічі тим же струмом заряджатиме 6 годин, то коли світло буде тільки 3 години то він зарядиться до рівня стандартного без апгрейду, але якщо світло буде 6 годин хоч раз, то він зарядиться повністю і якщо далі світла не буде довго, то віддаватиме довше, а якщо розрядиться до половини, то і зарядиться з половини до повного. Я думаю сенс є
@@Екфмуд-Юра думаєте тому? Вони ж горять в стандартних версіях, точніше навіть не горять, а течуть. А в тих дороблених своїми руками не знаю як, але тут в коментарях були різні люди, які казали що собі доробили і в них все ок
ну я думаю треба зняти кришку і єксплуатувати без кришки так не буде гріться це раз і в друге можна купити лотки для зміни акумуляторів. Аку ми заряджати отдельно бистрою зарядкою а потім вставляти в лоток який приеднати десь рядом с безперебійником .Тоді безперебійник довше прослуже як що акуми отдельно будут заряжаться .А кандори сразу перепаять шоб не було геморою
Я купував такий на сайті Київстара як раз за 1499) Прийшов, наче і все ок, працював добре, а тут одного разу хоп світло вирубили і дивлюся, що інтернета чомусь немає. Йду дивитися, що там таке, а з цього ДБЖ дим йде при тому, що він ще працює (індикатори були зелені). Вимкнув його і відправив Київстару по гарантії, вона там 3 місяці була, а зламався рівно на 2ому. Два місяці вони щось там "ремонтували", а потім просто повернули кошти.
В мене така ситуація. В мене цей пристрій ввімкнутий в розетку 24/7. Одразу від нього живляться роутер і оптоволокно 9і12v. Ввечорі він повністю заряджений. Наприклад зранку вимикають світло. Індикація банки з 100% заряду падає до 25 % менш ніж за хвилину. І остання поділка працює ~півтори години. А якщо після повної зарядки (і не повної) одразу вимкнути його з розетки, то тримає всі 5+. В чому може бути проблема?
Не знаю, що ви робите з цими ДБЖ, що вони виходять з ладу. У мене він працює вже третій рік: як ввімкнув в розетку - так він досі і виконує свої функції.
@@АндрійВус-о3ш та власне у відео про це і розповідаю, що кому як пощастить. Відкрийте корпус і скиньте фото плати з конденсаторами, цікаво що у вас там так працює довго
От і прийшла моя черга "потрошити" цей безперебійник. Чуда не сталось. 🙂 Конденсатори здулись, два акуми показують 3,8в, два інші - 1в. Днями відвезу до майстра. А не можна модифікувати цей безперебійник, щоб можна було під'єднати зовнішній акумулятор?
Ну я всі що вздуті бачив були фіолетові. В мене чогось підсвідома довіра до зелених. В мене за кілька тижнів не вздулись, тому я не спішу міняти. Через кілька місяців ще раз відкрию подивлюсь що з ними.
В мене таких 2 шт - DC1036. Купував в різних місцях. Тоді при перевірці працювали однаково (раз чи два за весь час вмикав). Не користувався рік, бо було Ecoflow. Тут знадобилися - один працює все ок. Інший - при підключенні до 220 в - мигають всі зелені лампочки одночасно. А якщо відімкнути від мережі, то пару раз мигнули і перестає світитись. Шукав інформацію щодо цього - ніде немає
а так, якщо бюджет дозволяє, раджу звернути увагу на блок безперебійного живлення DC UPS 60W від proline на базі EF6012 він підтримує 12 вольтові свинцев-кислотні(GEL) та літій-залізо-фосфатні(LiFePO4) акумулятори до 20Аг такого сетапу має вистачити з головою, щоб швидко зарядитись та заживити роутер на 24 години
Акумулятори більшої ємності не робоча ідея - особисто проекспериментував з 4*3500. Ємність то збільшується, але отужність заряджання ви не міняєте і час заряддання складає десь 6-7г. Вони просто не встигнуть зарядитись під час блекаутів з відключеннями в режимі 6-8/2-3.
@@MaksimDyachenko если вы подключите к ней нагрузку ватт 12 или больше. В таких устройствах если написано 18 Вт то это отдача и на зарядку и на нагрузку. Чем больше нагрузка, тем дольше зарядка.
@@max0relax А как дополнительные добавили? Просто к сборке подпаяли и наружу вывели? Я думаю может, выкинуть плату ПоЕ, и попробовать туда вкорячить 4 шт 21700 на 5000 махов...
Те, що горить плата - то інколи також ремонтується - в смислі випаюються зачпастини, вичищається плата на чисто (до дірок) потім напаюється і заливається лаком
Так само вже міняв кондюк, і щось вже не хочу юзати це лайно, в мене версія на 10400 mAh , Замовив Marsriva KP3 Pro, спдіваюсь він буде краще по якості.
О, цікаво. Я глянув х-ки - Marsriva KP3 (10 000 мАг, 18 Вт, 12V вихід має 1.5A) і взяти можна десь на олх навіть за 1500 грн, а версія Marsriva KP3 Pro (10 000 мАг, 36 Вт, 12V вихід має 3A) і коштує на хотлайні 4300 грн. Ну, х-ки цікаві. То як приїде вам, то може поділитесь з нами як він? Може якісь фото всередині корпусу будуть?
@@yuriylifehacks на олх прошку взяв за 1700 + доставка, дуже здивувася, що ціна як за Marsriva KP3 і замовив :). Якщо розібрати буде не дуже важко, зроблю фото.
@@andriim36 та щось було таке один раз, я щось його дістав для чогось, і ото в мене доріжка на платі підгоріла в той час. Я вже не пригадую, наче нічого такого небезпечного з ним не робив
@@RomanRUclips_DIY ну якби я то продавав, то я б не зняв відео про недоілки з рокриттям корпусу. Аргументи чому готове рішення краще я навів тут: ruclips.net/video/w90RkfRC_fs/видео.html але яку саме модель готових рішень обрати кожен хай вирішує сам
@yuriylifehacks чим гірше повербанк с наскрізною зарядкою від цього? Це небезпечно лишати увімкненим без нагляду. Ви ж його розбирали, безпека відсутня.
у кого фиолетовые кондеры в 1036P - сразу под замену, ибо они живут 6 месяцев и напухают. в 1036P 4s1p сборка акб, можно смело перепаять на Samsung 35e поросят
Дивився в одного дятька огляд і ремонт такого девайся і там вирок один невдала конструкція яка поживе до року часу і дальше вмре кому як пощастить. Як грошей немає краще взяти повербанк і тикати шнурочки а як що копійка водиться то щось типу блюєті.
@@TVmustDIEEE такий варіант підійде тим у кого модем стоїть на або біля письмового столу де і пк. Не у всіх же роутер як сторож висить біля вхідних дверей
@@yuriylifehacks ну як вироблять мільйони таких то це економія, приклад зовнішні розетки верхня кришка одним болтик маленьким прикручується економлять на 2 грамах металу
так, треба одразу навіть на тому шо останній замінити на низькоімпедансні capxon (вони в червоно білого кольору). і буде вам щастя. тільки capxon брати потрібно не на алі.
Так, просто для економії треба не боятись браку, повернень, поганих відгуків. Але певно за виробника це все розгрібає продавець, ну і нам можна відправляти і неякісне, що ми через пів світу зробимо...
Привіт! Щось не дуже зрозуміло, що при замірі було перфектно, якщо елементи паралельні? Якби в послідовно з'єднаних 4 шт було однаково, то висновок, що балансир працює, а тут заміри однакові, бо й немає чому розбалансовуватися. За інформацію по різним версіям і поражам дякуємо, корисно і актуально для багатьох!
@@in_the_sky ну просто цікаво було перевірити що покаже, бо є люди які кажуть що акумулятори якісь мертві чи вживані і ледь 3,5 мають... Якщо є більше 4 то все з ними ок наче
@@yuriylifehacks Тільки сьогодні поміняв аккуми у такому DC1036 2022 року на 3500. Симптоми: різко за декілька днів зменшився час роботи з 6 годин до 4. Аккуми підключені за схемою 4s. Балансування видно не працює. На 2х аккумах було по 4,2 вольта, на двох 3,8. Замір ємності перших показав рівно 2500, двох інших 2400. Конденсатори вздуті поміняв на LowESR і параллельно поставив керамічні по високій частоті. Так вони більш витривалі будуть. Тепер замість 6 годин тримає 8,5 годин. Купив подібні UPS і у 2024. Хотів зразу поміняти конденсатори, але коли розібрав, то теж побачів, що вони зелені і вирішив подивитись, що з ними буде далі не замінюючи.
@@Voo3848 дякую що поділились досвідом! Дуже цікаво. Значить акуми також попадаються не дуже якісні, але дивно що тривалість роботи зменшилась за кілька днів на очах. Але збільшення до 8 годин - це ви круто зробили. Я вчора відкривав свої упси, які відпрацювали 1,5 місяці, оті з зеленими конденсаторами - виглядають добре, і не перегріваються. Але я підключив і роутер і оптичний термінал на окремі два.
@@yuriylifehacks Так все залежит від споживання. У мене на одному упсі у підвалі заведено оптичний термінал та Mikrotik HEX S на MIPS архітектурі, то навіть після останньго обстрілу, коли по 2 години включали світло він все витримав. 72 дні без перезавантаження все працює. А от інші роутери для побудови MESH мережі на 2 будинки вже на ARM процессорах, то по 5 годин тягнуть тільки іх упси. Тобто потрібно з розумом підходити до вибору роутерів при такому варіанті живлення. Але і 5 годин достатньо поки що.
які конденсатори впаяли? хочу купити такий як у Вас, перепаяти конденсатори та замінити акуми кожен на 3500махів, зробіть таке відео, воно було би дуже корисне. Може ще є поради стосовно модернізації? Лайк та підписка, дякую Взяв би такий на LiFePO4, але ціна космос: в Україні TriniX TRX-MUPS-1812 2500грн на алибаба SKE UPS POE-830P-LFP(з іншою назвою) коштує 15дол
Хтось знає де знайти схему на цей пристрій. Цікавить які резистори відповідають за відображення ємності батареї. Зібрав збірку 4S3P з Samsung 35e так за перші 5 годин показує розряд до 25%, а потім ще 5,5 годин на мигаючому діоді
@@droplet_m є велика ймовірність, що схем цих пристроїв є дуже багато, корпус один, а різні виробники реалізують начинку з певними відмінностями. Але я не знаю за схему, якби що, вибачайте
5 аккум там будет как свисток попугаю ). Там схема или 4s или 2s2p - в зависимости от версии устройства. Поэтому добавлять нужно или 4 или по 2. Можно туда юсб вставить плату с быстрой зарядкой, но емкость не большая . Кпд у версии 4s плохое. Можно туда повышайку вкрутить, для пое 48 вольт или же для чего-то 20 вольтового например. Для коллекции вам нужно еще белый купить на 22вт он самый производительный. В нем лучшее кпд. А самый качественный из такого плана это европейский Техновеир. Но он стоит уже не одну монету а две.но кондеры там пока ок и аккумы хорошие.по итогу окупится )
Там 4 акумулятори включені по схемі 2S2P і п'ятий дійсно буде там як глухому радіо. Конденсатори біля трансформатора я зразу замінив на більшу напругу і не запаював аж до плати, а лишив на довших ногах подалі від трансформатора.
Все это хорошо, а если не успел и сгорел ? Что делать. Ни схемы ничего нет. Что это за деталь sot23-6 c маркировкой 6GCK. Кто будет заморачиваться пока работает?
Цікаво куди здавати, на утилізацію, відпрацьовані Li-ion, Li-Pol і LiFePo4 акумулятори, зарядні станції і павербанки ? - це одне із перших запитань яке виникає перед покупкою
Два роки експлуатаціЇ і акуми здохли в нуль, замінив спаяними деками 2s3p зовні для можливості ідивідуального балансування с часом, а також перепаяв вздуті кондюки на більші по вольтажу і краще купляти з Low esr конденсатори
Дивує, як всі блогери розказують що ремонт коштує копійкИ. Два нормальні конденсатори будуть коштувати 30-40грн. Не у кожного під боком є радіоринок. Купувати по інтернет + доставка. Вже набігає 100грн. Да і пан Зеник з ринку захоче 100-150грн за роботу. Віддати в ремонт для звичайної людини завжди буде ДОРОГО.
Минулого року купив на алі 36Вт версію. Пропрацював упс майже 1.5 роки, при тому що я до нього взагалі не дивився, він весь час простояв на шафі увімкнений. Потім закономірно згорів, розтин показав оці світло-фіолетового кольору вздуті конденсатори і білу копоть. Замовив з алі ще 2, на 18Вт і на 36Вт. В них конденсатори вже інші стоять. Дякую за пораду відключити PoE, зроблю. Також планую з відкритою кришкою експлуатувати, щоб менше грілось, і поставити кулер 5В від usb виходу
@@yuriylifehacks Проблема в тому що струм заряду буде дуже малий. Бо трансформатор в обох моделях стоїть дуже малої потужності - якраз по номіналу моделі. Плюс ккд перетворення. Тобто маючи модель на 36 вт і навантаження в 12-16 вт на акб підуть просто крихти і зарядка за пару годин коли є світло майже неможлива.
@@dmons24 є в цьому логіка, просто багато людей писали, що вони замінили акуми на більшої ємності і в них все добре, навіть отут в коментарях є багато таких відгуків. Я сам таке не планував робити, я поставив тих ДБЖ просто 2 штуки, але я знаю що люди люблять експерименти і це цікаво :)
Подібна ситуація, перепаяв кондери, а він працює нестабільно, коли є світло розряжається в нуль, викл вклі працює знову але акуми заряжає тільки до 50%.два діода блимає, хто знає як поремонтувати чи єму вже каюк, акуми нормальні заряжав через тестер 4 ампера пара і друга таксамо .їм майже два роки
Ще хочу додати, що цей упс немає балансира. Я у свій додав окрему електричну плату, яка балансує акумулятори на 1 ампер. Без цього акумулятори розбалансовуються і цей упс тримає менше
може мені хтось пояснить навіщо відмикати роз'єм PoE, по ідеї якщо нічого в цей роз'єм не під'єднано то і не буде витрачатися зайва енергія, навіщо вимикати його на платі?????
Я не розумію людей які купують за такі гроші ці дбж. Ще при першому блекауту купив на аліку плату дбж саму просту за 120грн 5штук.холдери на 4акуми 18650, та монтажний блок живлення на 12в 4а. При паявності світла плата пропускає живлення напряму від блока живлення.спаяв все за 15 хв. На олх акуми по 100грн.Дві стоять у мене на роутер та термінал, дві у батьків. Все працює вже 2роки майже. Собівартість 900грн-1000грн 1 комплекту. Так іноді не встигає зарядити якщо в 0 висаджена але таке було за весь час рази 4. І в мене завжди є запасні акуми заряджені. Не купуйте цей мотлох.
@@Pro3Druk не розумію людей, які не розуміють, що не кожен вміє паяти і не кожен знає що паяти і як. Навіть готові ДБЖ ще люди питають як правильно підключити. Новий ДБЖ коштує 900 грн, я вміючи паяти хєр би тратив свій час на це, бо це тре подумати, пошукати якісь плати, пошукати акуми, замовити, дочекатись, паяти і збирати все докупи. Мій час дорожче коштує. Коли в 21 сторіччі можна купити майже все готове, то подавати що "я спаяв з окремих деталей і заплатив 900-1000 грн" коли інші люди за 900 грн купують готове рішення звучить не як перевага, а як "подивіться як я вмію паяти, а ви ні"
@@yuriylifehacks ці ваші дбж з відео виходять з ладу через неякісні конденсатори..так шо паяти все одно прийдеться.неочікував від ваз такої реакції. Цілью мого коментара було лише розказати про можливісті. І тоді дбж такі коштували 4-5 тис.
@@Pro3Druk та виходять, вони не ідеальні, це факт. Просто ви кажете що дуже просто можна самому зробити з нуля свій дбж, а я кажу що це взагалі не просто і 90% людей це зробити не зможуть. Я не хотів вас образити, звісно. Я просто хочу донести, що це не може бути порадою для всіх, бо в людей в більшості нема навіть уявлення, які компоненти збирати, які їх поєднати між собою, як це працює. Просто ви кажете, що дбж - це мотлох, але це те що купують люди масово, це те що купив собі я, це те що дало змогу бути з інтернетом в скрутну хвилину. Погодьтесь, ваш вердикт доволі різкий
Добрый день. Кто подскажет в чем причина - в один из дней такой девайс (dc1036P) сел примерно за 4 часа работы роутера и гпона. Утром поставил на зарядку, зарядился, все лампочки горят. Вечером включил, горит только красная. Получается когда вставляю прибор в розетку и к нему подключаю роутер, то роутер работает, на приборе показывет зарядка 100%. Как только вырубаю этот упс из розетки ( имитирую пропажу света) то на нем загорается красная , типа разряжено и роутер сразу вырубается. Вскрыл - ничего не потекло, ничего не вздуто.
Дякую за актуальний україномовний контент.
Перевірка батарей мультиметром - вони ж паралельно з'єднані, навіть якщо не всі якісні, таким вимірюванням завжди ж буде однакова напруга.
@@BLR4IK якщо дуже неякісні, то навіть 3,7 не покаже, як дехто стверджує, тому цікаво було глянути яка картина
@@yuriylifehacks якщо свіжоприєднані і перетікання заряду ще йде, то може де і покаже якусь різницю рівну падінню на з'єднаннях. А тут вони із заводу зварені в паралель і вже давним давно самовирівнялись по найгіршій банці.
@@yuriylifehacks Ви навіть не зрозуміли, що вам написали ,,,,
@@alexshmit5204 він же блогер а не радоітехнік, радійте що відрізняє конденсатор від резистору, навіть трансформатор розпізнав, щоправда не факт що розуміє чому він там знаходиться і як воно то все працює..
П.С.
Після перегляду цього відео яке мені відкрило очі, я наважився і розібрав свій повербанк сяомі на 30Аг, не знайшовши жодного, навіть самого малесенького трансформатору поряд з електролітичним конденсатором, я прийняв єдине правильне рішення - негайно викинуть у сміття те нікчемне лайно.
Наступним на викид пішов мій мультиметр, при повному заряді він показав 4.17В, а не 4.07 як у вас на відео..
🫣😁🤣😂😆
це сране кончене гівніще бесполезне. купувати це гівно - себе не поважати. Зробив собі в три рази дешевше - в 5 раз краще. Заряд всього за 2,5години зробив а не так як тут. Так щей потужність в 2 рази підняв. Та ємність в 1,5. І вийшло дешевше в 3 рази.
Нещодавно купив собі на 36вт, з сірими АКБ ці 2 конденсатори вже відведені в сторону... Китайцям + і вам величезне дякую за цікаву інфу
@@alekseyzavorotniy1847 дякую за відгук! Слухайте, а може китайці також дивились це відео і рознесли компоненти на платі?)
можно ссылку на обновленную модель плз?
Годний огляд! Приємно дивитися та пізнавати цю царину.
@@MereNonsense дякую! Та я ото сам колупався щоб щось зрозуміти, і ото одразу дивлюсь :)
Ще в 22 році зробив собі сам дбж, працює прекрасно без проблем , так же у моїх родичів.
Робив з готової плати UPS з Китаю, все ок. Через пару років тримає 12 годин без світла
*Павер Басеус 20 000 mAh 15W тримає до 15 годин*
@@1lLOGANl1 ну так його постійно потрібно включати і відключати) а це навантаження на роз'єми) мені вже приносили на заміну роз'ємів бо розшатали.
А ups підключив і забув
@@WolfMurderer тобто шо Павер Банк поганий метод?🤨
@@1lLOGANl1 нормальний) але не для мене) кожні пару годин включати, потім знімати заряджати і тд, не зручно) як резервний варіант піде)
Да і повербанк до телефону треба)
@@WolfMurderer І ось я це усе собі полегшив. Купив на Аліку два Кабеля від Роутер і Термінала два подовжувачі до них і два Перехідники у вигляді Рогатки і Кабель на 2 метра для зарядки Павера всьо мені тільки залишається нажимати на Павері кнопку і усе Є Інтернет без світла ну і також знімати з зарядки коли зарядився до 100 всьо. Не знаю пояснювач я не дуже але як є
задоволений харизматичним та тямущим автором відео
Дякую за підтримку)))
Після покупки одразу поставив конденсатори Hitano 1000 мкФ 25В, вже більше року працює без нарікань)
7:16. А що ти шукав, міряючи напругу на акумах, які зварено в параллель?
там 2s2p
@@VShuricK то вистачить 2 заміри зробити а не тикати в кожну банку...Ідіотів наплодив Ютуб!
Татко з казочкою на ніч :)
ви що міряєте напругу на паралельно зєднаних акб?
і якщо вони зєднанні не паралельно, тоді нащо добавляти ще 1 акб?
а ви майстер...😀
Там паралельно послідовне з'єднання. Білий провід йде від балансувальника. В мене щось відбулось з контролером заряда, коротить через провід балансування та землею. Й, звісно, конденсатори вздулись.
@@borys44700 дехто додає два, дехто 4, я не пробував, але народ ділиться що в них все працює
Та якщо добавлять воно то буде працювати але не довго. Там схема 4s1p 16.8 V, додамо одну банку і буде перекос. На 3 банках 2600 маг, на 4-й 5200. То так нє. Хіба шукати версії де паралельно послідовне з'єднання акумів і воно працює на 8.4 В тобто на схемі 2s2p.
У меня спустя год работы ёмкости каждой банки 1.6 Ач, замерял литокалой
@@vovakvas2013 в цій схемі і є 2х2 (2s2p)
Вподобайка та допис в підтримку каналу! Хай живе український ютьюб!!
@@kissfmdnepr дякую за підтримку!
Які 10000 ? Якщо 4S 2600мАг послідовне з'єднання батарей додає напруги , а ємність 2600 лишається.
Ємність рахується по вольтажу акумуляторів. Завжди. У всіх виробників і всіх пристроїв з акумуляторами.
@RomanDerevianko-b8k І чому на акумуляторах вона у мАг !? А виробникам подобаються великі цифри... Але що б не було намальовано , буде не більше ніж є в акумуляторі.
Потрібно уточнювати про що мова, чи то Ah чи Wh ...
@@RomanDerevianko-b8k Не понял, как по вольтажу емкость меряется?
Во всех аккумуляторных сборках есть параллельное и последовательное соединение банок. Если параллельно соединить все банки, то емкость будет суммироваться, а напряжение нет. Если последовательно, то суммируется напряжение, а ток остается.
У меня такой упс который под сменные батареи, снизу крышка на винте, там ставятся две банки в одну сторону, две в обратную, то бишь 2s2p, отсюда следует что емкость у меня 6800мАч и номинальное напряжение 7.4В (банки панасоник 3400мАч)
Дякую тобі за розжований матеріал!
@@4izmen дякую, та просто показав що сам побачив :)
купив собі подібний десь із півроку тому, поки що тримає десь годин 7, дякую за підказку з платою POE. акумулятори фіолетові, 2600 мАг, маркування TNL-ITR18650-2600P / CAH25T025280, конденсатори чорні, але розташовані по діагоналі від трансформатора, а не перед ним
додивився, підписався, дякую!
Дякую. Якщо зробити покращити вентиляцію, то це може покращити час розрядки і час зарядки?
Дякую ❤
Дякую. А як пришвидшити зарядку бесперебійника?
це сране кончене гівніще бесполезне. купувати це гівно - себе не поважати. Зробив собі в три рази дешевше - в 5 раз краще. Заряд всього за 2,5години зробив а не так як тут. Так щей потужність в 2 рази підняв. Та ємність в 1,5. І вийшло дешевше в 3 рази.
Дякую за контент. Також маю такий упс 1018. Самостійно замінив конденсатори, викинув плату з POE та поставив 4 банки samsung по 5000 mah. Подивимось на скільки вистачить.
@@Mrtodasful супер, тримайте в курсі)))
это что за Самсунги такие? кроме поросят 35e туда ничего не влезает больше
Дядько бородатий))) Вмовив також бородатого. Підписався і навіть поставив лайк).
Дякую! Свої повербанки 30 000 поки що викидати не буду😁
@@michaelfragrances павербанка жодні викидати не треба, мені навіть старенький на 5000 справно служить під свої цілі
Доброго дня. Що ви хочете за цей пристрій? 9:45
Зв'язок зі мною в опису.
Дякую. 36 ватна версія буде повільніше розряджатись ніж 18 ватна версія чи не впливає?
Навряд чи буде якась різниця, залежить від того які аккумулятори.
А от зарядка різна. 36Вт під час зарядки гарячий.
це сране кончене гівніще бесполезне. купувати це гівно - себе не поважати. Зробив собі в три рази дешевше - в 5 раз краще. Заряд всього за 2,5години зробив а не так як тут. Так щей потужність в 2 рази підняв. Та ємність в 1,5. І вийшло дешевше в 3 рази.
у сусіда від такого упса і штора загорілась, хорошо що вони саме в той час були вдома, а могло статись велике лихо
Підкажи пліз щодо використання: я типу підключаю цей упс до розетки на постійній основі (з усіми дротами 9/12 V для роутера та оптомодема) і в момент вимкненння світла він бере на себе роль акума, потім світло вмикають і він заряджається. І мені не треба бігати та паритися підключати кожен раз павербанк. Я вірно розумію?
Все саме так
@@yuriylifehacks дякс за відповідь!
Чи є нормою що такий безперебійник при підключені до сіті гуде?
Дякую. Також маб 1018Р,аккуми перестали заряжатись, в середині конденсатори на вигляд без особл.Ще не тестив.
Кілька важливих моментів, про які не згадано:
- якщо стрілили конденсатори то акуми теж під заміну тому що вони вмирають від постійного перезаряду
- вказана потужність 18/36 Вт - це загальна потужність, тобто якщо підключене обладнання споживає разом 17 Вт а ваш ДБЖ на 18 Вт, то на заряд акумів лишається тільки 1 Вт, і до наступного блекаути вони не встигатимуть заряджатись
- збірка акумуляторів 2S2P і додати ще один акумулятор не вдасться. Як варіант видалити плату PoE, що було згадано вище, позбутись перемички між PoE і акумами і використати акуми типорозміру 21700 або 26650, по висоті мають встати гарно
- PoE корисне щоб заживити пристрої що підтримують стандарт Passive PoE такі як Ubiqity, Mikrotik, Hikvision. Якщо пристрій підтримує одночасне живлення по PoE і від БЖ то пріоритет надається БЖ, в такому випадку під час зарядки ДБЖ струм не тратитиметься на живлення пристою а тільки на зарядку акумів, і вони зарядиться швидше
- З моїх знайомих плата PoE багато кому знадобилась, деякі провайдери ставлять у спільній зоні обладнання що живиться по PoE від одного з абонентів, але звісно це не 15В а 24В. Сумний момент: PoE порт є 100Мбіт. Можна через PoE splitter з нього витягнути ті 24В і використати в активному гігабітному інжекторі без зовнішнього ДБЖ, коштують на Алі такі чорненькі по $3 за штуку.
- ККД цього ДБЖ через криві руки інженерів в районі 90% або навіть нижче через використання двох підвищуючих перетворювачів, це треба враховувати, ККД PoE плати ще нижчий.
Дуже дякую вам за цей розгорнутий і докладний коментар! З більшістю погоджуюсь без питань, дещо навіть ви набагато краще знаєте за мене, професійніше пояснюєте. Дякую ще раз!
Але є речі, в яких мій досвід не збігається з вашим: були акуми і здулись і вони вже були прямо дуже здуті і електроліт потік але ДБЖ ще працював і акуми не встигли вийти з ладу. Тобто мені здається що частіше акуми ще живі, а якщо конденсатори вмруть то згорить сам ДБЖ і заміна конденсаторів і акмуів вже не допоможе. Я мав кілька таких, в мене це було так, може у вас є інша інформація.
Також я не бачив щоб було таке потужне обладнання, яке споживає аж 17 Вт... ну, в мене не було ніколи щоб цей ДБЖ не встиг зарядитись.
Ви розповіли що можна живити від POE -це круто,але ви перший від кого я це чую, серед моїх знайомих нема хто б щось живив. Я гадаю, що хто живить щось від POE - доволі прошарені люди і виберуть ДБЖ такий, а для всіх інших вартує продавати базову комплектацію без тої плати взагалі. Але я ніде на аліекспресі і ніде не Україні не знаходив без POE хоча я би взяв бо мене воно не треба.
Щодо ідей що встане на місці тої плати - окрема подяка, бо я нічого з того не пробував, просто сказав що можна експериментувати, але це питання я ще не дослідив. Мабуть 21700 або 26650 акуми - це цікава ідея. Я що для себе думав - просто випиляти в корпусі отвір і доставити ще 4 акуми такі самі від такого ж ДБЖ, тобто не обмежуватись корпусом а виходити за його межі. Але наразі ще придумав іншу штуку, тому в тому плані нічого не робив. Дякую вам за цікавий коментар, я почерпнув для себе з нього цікаву інформацію для роздумів :)
а якщо 36вт версія та роутер наприклад потребляє 4ватт, то ця дбж буде заряджатися 32вт чи як?
*Доброго здоров'я Вам. З Ваших слів і попередніх відео, я так розумію, що всі ці павербанки і ДБЖ це щось таке одноразове і ненадійне. В павербанках треба постійно перемикати провода і розбивати гнізда а в цих ДБЖ треба щось міняти, паяти, мудрувати.
Так все таки, що порадите, більш менш надійне і якісне з Вашого досвіду на сьогоднішній день, щоб можна було підключити тільки роутер і оптоволокно і сидіти в інеті коли немає світла ?
Ато я щось запутався, і не знаю з чого начати і що буде краще придбати "павербанк" чи "ДБЖ" ? Якщо павербанк, то який і на скільки по характеристиках, так само і ДБЖ який і наскільки ? Треба щоб був інтернет не менше 6 годин без світла!*
Слава Україні ! Яка саме модель (може є лінк) зі сірими акб ??? Дякую
Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, параметри конденсаторів, які було встановлено на заміну старим?
Дякую
Добрий день! Я чисто від себе би радив подивитись параметри старих і ставити такі самі. Бо в мене в одному упсі я бачу стоять 1000 мкФ 16 В, але в іншому були були чи 850 мкФ чи щось таке, не пригадую вже. Я тут не пораджу. Рекомендують ставити Low esr конденсатори.
Підкажіть для чого на ньому перемикач 15V 24V? При підключенні роутера (12V) і оптоволокно (12V) в якому положенні має бути перемикач?
не влияет))) это разные выходы совсем.
цей переимкач стосується виходів POE, але не має стосунку до виходів DC 5, 9, 12 V
Конденсатори в импусных БП компов, мониторов, да и на материнских платах, обычно вздуваются от плохих фильтров (БП же импульсный) т.е. ВЧ состоавляющей выпрямленного напряжения - которая и нагревает электролитический конденсатор - в этих ДБЖ видимо таже проблема, надо менять все емкости на качественные и шунтировать их ВЧ конденсаторами или ставить сразу более широкополосные и долгоиграющие: полимерные, танталовые (в материнских платах ставили тантал - они стали неубиваемые т.к. эти кондеры не теряют свойств 25лет, потом начали ставить обычные кондеры и мать начала бегаеть до 3 лет, а для люкс версий полимерные) которые тоже желательно зашунтировать, обычно после подавления ВЧ состовляющей фильтрами переделанные таким образом БП, и мамки бегают десятилетиями без вздувания кондеров, а не 5 лет - как хочет производитель по этому и не озаботился нормальной фильтрацией в импульсном БП.
додам, маю ups з сірими акумами - якщо кондери світло-фіолетові, всі під заміну. спочатку замінив 3 що найчастіше показують надутими, потім виявив що не працюють лінія 5 та 12 вольт, подивився - теж конденс. що на вихід підняті. Якісні конденс. потрібно ще знайти, краще при покупці перевіряти (наприклад LCR TC1) або брати у китайців по відгукам та ті що дорожче.
А полімерні не можна поставити?
Підкажіть будь ласка, а цей упс має балансир для аккумуляторної збірки? Колись бачив інфу що додаткові дроти до батареї тотбутафорія
Додаткові дроти там є, виглядає наче балансування. І то не на всіх моделях навіть, є без них також. Але наразі вперше чую що то бутафорія, може хтось це перевіряв і може довести чи спростувати
в мене такий як на відео, з сірими акумуляторами, балансування працює, на платі є система балансування
А невже там акумулятори включені не паралельно?
@@alex_k6456 послідовно 4s1p - 16.8v
@@droplet_mна DC1018 точно 2s2P, виходить що 4s1p тільки на старшій версії DC1036?
Гарне відео. Підписався. Але є питання апгрейду - чи є сенс викинути плату POE та втулити туди 4 шт елементи 21700 на 5000mAh? Влізуть по довжині? Зараз поставив 4 штуки на 3500 mAh, та перепаяв кондери...
Чесно кажучи не знаю чи влізуть і як то краще зробити, я поки тільки взнав що апгрейд можливий, але ще не пробував. Знаю дехто збільшує до 8 штук батарей 18650, але для того певно роблять віконце в корпусі :)
Нема сенсу збільшувати ємність акумуляторів, вони не встигатимуть зарядитися. Не забувайте що струм зарядки там обмежений
@@Екфмуд-Юра та чого? Якщо наприклад стандартну ємність він заряджає 3 години, а збільшену ємність вдвічі тим же струмом заряджатиме 6 годин, то коли світло буде тільки 3 години то він зарядиться до рівня стандартного без апгрейду, але якщо світло буде 6 годин хоч раз, то він зарядиться повністю і якщо далі світла не буде довго, то віддаватиме довше, а якщо розрядиться до половини, то і зарядиться з половини до повного. Я думаю сенс є
@@yuriylifehacks тому і горять кондюки, блок живлення буде 6 годин під максимальним навантаженням
@@Екфмуд-Юра думаєте тому? Вони ж горять в стандартних версіях, точніше навіть не горять, а течуть. А в тих дороблених своїми руками не знаю як, але тут в коментарях були різні люди, які казали що собі доробили і в них все ок
ну я думаю треба зняти кришку і єксплуатувати без кришки так не буде гріться це раз і в друге можна купити лотки для зміни акумуляторів. Аку ми заряджати отдельно бистрою зарядкою а потім вставляти в лоток який приеднати десь рядом с безперебійником .Тоді безперебійник довше прослуже як що акуми отдельно будут заряжаться .А кандори сразу перепаять шоб не було геморою
Вітаю. Ви займаєтесь ремонтом таких дбж?
Чи може знаєте контакт майстра (бажано Київ) бо виявляється не так просто знайти.
Я купував такий на сайті Київстара як раз за 1499)
Прийшов, наче і все ок, працював добре, а тут одного разу хоп світло вирубили і дивлюся, що інтернета чомусь немає. Йду дивитися, що там таке, а з цього ДБЖ дим йде при тому, що він ще працює (індикатори були зелені). Вимкнув його і відправив Київстару по гарантії, вона там 3 місяці була, а зламався рівно на 2ому. Два місяці вони щось там "ремонтували", а потім просто повернули кошти.
А що пересунути конденсатори від транса на сантиметр тяжко?Там місця навалом.
В мене така ситуація. В мене цей пристрій ввімкнутий в розетку 24/7. Одразу від нього живляться роутер і оптоволокно 9і12v. Ввечорі він повністю заряджений. Наприклад зранку вимикають світло. Індикація банки з 100% заряду падає до 25 % менш ніж за хвилину. І остання поділка працює ~півтори години. А якщо після повної зарядки (і не повної) одразу вимкнути його з розетки, то тримає всі 5+. В чому може бути проблема?
Одна чи дві з банок пішли у глибокий розряд я так думаю
Здравствуйте. Кто-то может подсказать, что за микросхема используется(главная-процессор), маркировка спилена?
Не знаю, що ви робите з цими ДБЖ, що вони виходять з ладу. У мене він працює вже третій рік: як ввімкнув в розетку - так він досі і виконує свої функції.
@@АндрійВус-о3ш та власне у відео про це і розповідаю, що кому як пощастить. Відкрийте корпус і скиньте фото плати з конденсаторами, цікаво що у вас там так працює довго
@@yuriylifehacks я завжди дотримуюся золотого правила: не чіпай того, що і так добре працює. Коли вийде з ладу - тоді розколупаю.
От і прийшла моя черга "потрошити" цей безперебійник. Чуда не сталось. 🙂 Конденсатори здулись, два акуми показують 3,8в, два інші - 1в. Днями відвезу до майстра.
А не можна модифікувати цей безперебійник, щоб можна було під'єднати зовнішній акумулятор?
брав такі 1018р на розетці по 499 грн в квітні. Бариги гонять ціни ппц
Тогда и курс бьіл меньше. И трава зеленее, и солнце ярче, войньі не бьіло, и бабьі чаще давали
@@vvv9142 виродок клавіатури не має, а з українського алфавіту псячою пише.
Гадаєте зелені кандьори не вздуються? В мене теж зелені, думаю міняти зараз чи ні? упс працює пару тижнів тільки!
Ну я всі що вздуті бачив були фіолетові. В мене чогось підсвідома довіра до зелених. В мене за кілька тижнів не вздулись, тому я не спішу міняти. Через кілька місяців ще раз відкрию подивлюсь що з ними.
В мене таких 2 шт - DC1036. Купував в різних місцях. Тоді при перевірці працювали однаково (раз чи два за весь час вмикав). Не користувався рік, бо було Ecoflow. Тут знадобилися - один працює все ок. Інший - при підключенні до 220 в - мигають всі зелені лампочки одночасно. А якщо відімкнути від мережі, то пару раз мигнули і перестає світитись. Шукав інформацію щодо цього - ніде немає
@@tunyk відкрийте і гляньте що там всередині... Може то саме конденсатори вже доходять. Поки він не згорів, то їх заміна ще допоможе
якщо цікавить ДБЖ саме на LiFePO4, то в Kraft існує модель KRF-MUPS-1812
з мінусів, це те що ціна на неї зараз в Україні 1800-1900грн
@@VolodymyrDruziuk о, круто, дійсно хороша порада. Та й не настільки висока ціна. Цікаво звідки вони то везуть і знайти виробника :)
@@yuriylifehacks найімовірніше, як і всі замовляют з OEM заводу в Китаї та пізніше клеють наклейку українського бренду Kraft Energy)))
найімовірніше замовляють з OEM за воду в Китаї і потім клеють наклейку українського бренду Kraft Energy)))
а так, якщо бюджет дозволяє, раджу звернути увагу на блок безперебійного живлення DC UPS 60W від proline на базі EF6012
він підтримує 12 вольтові свинцев-кислотні(GEL) та літій-залізо-фосфатні(LiFePO4) акумулятори до 20Аг
такого сетапу має вистачити з головою, щоб швидко зарядитись та заживити роутер на 24 години
@@VolodymyrDruziuk з'явились ще непогані варіанти Marsriva. Там з Lifepo тільки просунуті моделі DC ДБЖ, але є моделі з гарною ємністю 16000mA
думав що з акумом проблеми, виявилось конденсатори взірвались, забризгали верхню кришку корпуса.
@@ArtemArtem-r5s жесть
Акумулятори більшої ємності не робоча ідея - особисто проекспериментував з 4*3500. Ємність то збільшується, але отужність заряджання ви не міняєте і час заряддання складає десь 6-7г. Вони просто не встигнуть зарядитись під час блекаутів з відключеннями в режимі 6-8/2-3.
Рабочая идея, только на 36вт версию. Стоят уже полтора года 8шт по 3500
базова версія на 10400 заряджається 2 години рівно, звідки там 6-7 годин?
@@MaksimDyachenko если вы подключите к ней нагрузку ватт 12 или больше. В таких устройствах если написано 18 Вт то это отдача и на зарядку и на нагрузку. Чем больше нагрузка, тем дольше зарядка.
@@max0relax саме ці - ні, воно при зарядці бере 60 ват, тому і перегрівається. Але можу спробувати розрядити і зарядити під навантаженням
@@max0relax А как дополнительные добавили? Просто к сборке подпаяли и наружу вывели? Я думаю может, выкинуть плату ПоЕ, и попробовать туда вкорячить 4 шт 21700 на 5000 махов...
Йобом токне. 😂😂😂 беру на вооружение😂😂😂
З'явились ще новіші, без вбудованих акумуляторів, які сам додатково вставляєш в штатну нішу.
@@VolodymyrKrupa та вони були вже роками на аліекспресі по 300 грн. Не знаю який ви бачили, але я такий показував фахівцю, казав що якість погана...
Блін, а я лише замовив теє диво😂😂😂. Задовбало щоразу на шафу лазити щоб роутер+термінал перевтикнути в Блюеті😮😮😮😮😮😢
Те, що горить плата - то інколи також ремонтується - в смислі випаюються зачпастини, вичищається плата на чисто (до дірок) потім напаюється і заливається лаком
@@veoramid гадаєте то має сенс з приладом такої вартості?
@@yuriylifehacks (с) Шо людині горе - то блогеру контент.
@@yuriylifehacks Якщо "викидаєте" - готовий прийняти під контент.
Я тільки заради PoE такий UPS брав)
Тоді питань нема)))
Так само вже міняв кондюк, і щось вже не хочу юзати це лайно, в мене версія на 10400 mAh , Замовив Marsriva KP3 Pro, спдіваюсь він буде краще по якості.
О, цікаво. Я глянув х-ки - Marsriva KP3 (10 000 мАг, 18 Вт, 12V вихід має 1.5A) і взяти можна десь на олх навіть за 1500 грн, а версія Marsriva KP3 Pro (10 000 мАг, 36 Вт, 12V вихід має 3A) і коштує на хотлайні 4300 грн. Ну, х-ки цікаві. То як приїде вам, то може поділитесь з нами як він? Може якісь фото всередині корпусу будуть?
@@yuriylifehacks на олх прошку взяв за 1700 + доставка, дуже здивувася, що ціна як за Marsriva KP3 і замовив :). Якщо розібрати буде не дуже важко, зроблю фото.
@@IjorjI ну за такі гроші експеримент можна і провести, я би взяв, але вже повна хата упсів :)
А то шо отой упс димить то дуже стрьомно. Що ви з ним робили до цього? Як помітили?
@@andriim36 та щось було таке один раз, я щось його дістав для чогось, і ото в мене доріжка на платі підгоріла в той час. Я вже не пригадую, наче нічого такого небезпечного з ним не робив
Краще взяти повербанк і через підвищувач або трігер під'єднювати. Довше, надійніше та безпечніше і без зайвих проблем.
Павербанк ніколи не краще за готове рішення
@yuriylifehacks які ваші аргументи? Бо свої я навів вище. Звісно, якщо ви не продавець цього лайна)
@@RomanRUclips_DIY ну якби я то продавав, то я б не зняв відео про недоілки з рокриттям корпусу. Аргументи чому готове рішення краще я навів тут: ruclips.net/video/w90RkfRC_fs/видео.html але яку саме модель готових рішень обрати кожен хай вирішує сам
@yuriylifehacks чим гірше повербанк с наскрізною зарядкою від цього?
Це небезпечно лишати увімкненим без нагляду.
Ви ж його розбирали, безпека відсутня.
Купив платку ups 24 watt 2 місяць як замвнив свої старі теслабанки на нові ,самсунг поки що задовольняє потреби
у кого фиолетовые кондеры в 1036P - сразу под замену, ибо они живут 6 месяцев и напухают. в 1036P 4s1p сборка акб, можно смело перепаять на Samsung 35e поросят
Мені трапився ups з залізофосватними акумами . Тобто це не міф. І конденсатори розташовані далі від трансформатора.
Дивився в одного дятька огляд і ремонт такого девайся і там вирок один невдала конструкція яка поживе до року часу і дальше вмре кому як пощастить.
Як грошей немає краще взяти повербанк і тикати шнурочки а як що копійка водиться то щось типу блюєті.
Дурниці.
блюєті для роутера? ото козирно канєш
@@TVmustDIEEE такий варіант підійде тим у кого модем стоїть на або біля письмового столу де і пк. Не у всіх же роутер як сторож висить біля вхідних дверей
Там потрібні якісніші конденсатори з малим esr
Так, цікаво чого так важко виробнику було одразу їх ставити, невже аж така економія...
@@yuriylifehacks ну як вироблять мільйони таких то це економія, приклад зовнішні розетки верхня кришка одним болтик маленьким прикручується економлять на 2 грамах металу
@@yuriylifehacks того шо на тисячах таких девайсів це непогана єкономія навіть на копійчаних електролітах.
так, треба одразу навіть на тому шо останній замінити на низькоімпедансні capxon (вони в червоно білого кольору). і буде вам щастя. тільки capxon брати потрібно не на алі.
Так, просто для економії треба не боятись браку, повернень, поганих відгуків. Але певно за виробника це все розгрібає продавець, ну і нам можна відправляти і неякісне, що ми через пів світу зробимо...
Привіт!
Щось не дуже зрозуміло, що при замірі було перфектно, якщо елементи паралельні? Якби в послідовно з'єднаних 4 шт було однаково, то висновок, що балансир працює, а тут заміри однакові, бо й немає чому розбалансовуватися.
За інформацію по різним версіям і поражам дякуємо, корисно і актуально для багатьох!
@@in_the_sky ну просто цікаво було перевірити що покаже, бо є люди які кажуть що акумулятори якісь мертві чи вживані і ледь 3,5 мають... Якщо є більше 4 то все з ними ок наче
@@yuriylifehacks Тільки сьогодні поміняв аккуми у такому DC1036 2022 року на 3500. Симптоми: різко за декілька днів зменшився час роботи з 6 годин до 4. Аккуми підключені за схемою 4s. Балансування видно не працює. На 2х аккумах було по 4,2 вольта, на двох 3,8. Замір ємності перших показав рівно 2500, двох інших 2400. Конденсатори вздуті поміняв на LowESR і параллельно поставив керамічні по високій частоті. Так вони більш витривалі будуть. Тепер замість 6 годин тримає 8,5 годин. Купив подібні UPS і у 2024. Хотів зразу поміняти конденсатори, але коли розібрав, то теж побачів, що вони зелені і вирішив подивитись, що з ними буде далі не замінюючи.
@@Voo3848 дякую що поділились досвідом! Дуже цікаво. Значить акуми також попадаються не дуже якісні, але дивно що тривалість роботи зменшилась за кілька днів на очах.
Але збільшення до 8 годин - це ви круто зробили.
Я вчора відкривав свої упси, які відпрацювали 1,5 місяці, оті з зеленими конденсаторами - виглядають добре, і не перегріваються. Але я підключив і роутер і оптичний термінал на окремі два.
@@yuriylifehacks Так все залежит від споживання. У мене на одному упсі у підвалі заведено оптичний термінал та Mikrotik HEX S на MIPS архітектурі, то навіть після останньго обстрілу, коли по 2 години включали світло він все витримав. 72 дні без перезавантаження все працює. А от інші роутери для побудови MESH мережі на 2 будинки вже на ARM процессорах, то по 5 годин тягнуть тільки іх упси. Тобто потрібно з розумом підходити до вибору роутерів при такому варіанті живлення. Але і 5 годин достатньо поки що.
@@Voo3848 гадаю під таку серйозну техніку вже краще брати не міні-упс, а щось більше, можливо навіть якусь найпростішу зарядну станцію
Той спасти можно пропаять дорожку хорошо
на плате там походу контакт плохой вот и греется
Займаєтесь ремонтом?
які конденсатори впаяли?
хочу купити такий як у Вас, перепаяти конденсатори та замінити акуми кожен на 3500махів, зробіть таке відео, воно було би дуже корисне.
Може ще є поради стосовно модернізації?
Лайк та підписка, дякую
Взяв би такий на LiFePO4, але ціна космос:
в Україні TriniX TRX-MUPS-1812 2500грн
на алибаба SKE UPS POE-830P-LFP(з іншою назвою) коштує 15дол
Дякую. Якщо в мене роутер 9 вольт 1 ампер, то чи безпечно буде його живити 2 амперами і яке ДБЖ буде довше розряджатись, на 36 ватне чи 18 ватне?
З кондексаторами за часів совка всі боялися армянських конленсаторів
Їх і зараз бояться. А ще їхне радіо, та їх саміх 😂😂😂
В мене сьогодні такий згорів при включенні в 220, просто задимівся
Хтось знає де знайти схему на цей пристрій. Цікавить які резистори відповідають за відображення ємності батареї. Зібрав збірку 4S3P з Samsung 35e так за перші 5 годин показує розряд до 25%, а потім ще 5,5 годин на мигаючому діоді
@@droplet_m є велика ймовірність, що схем цих пристроїв є дуже багато, корпус один, а різні виробники реалізують начинку з певними відмінностями. Але я не знаю за схему, якби що, вибачайте
5 аккум там будет как свисток попугаю ). Там схема или 4s или 2s2p - в зависимости от версии устройства. Поэтому добавлять нужно или 4 или по 2. Можно туда юсб вставить плату с быстрой зарядкой, но емкость не большая . Кпд у версии 4s плохое. Можно туда повышайку вкрутить, для пое 48 вольт или же для чего-то 20 вольтового например. Для коллекции вам нужно еще белый купить на 22вт он самый производительный. В нем лучшее кпд. А самый качественный из такого плана это европейский Техновеир. Но он стоит уже не одну монету а две.но кондеры там пока ок и аккумы хорошие.по итогу окупится )
Там 4 акумулятори включені по схемі 2S2P і п'ятий дійсно буде там як глухому радіо. Конденсатори біля трансформатора я зразу замінив на більшу напругу і не запаював аж до плати, а лишив на довших ногах подалі від трансформатора.
@@Golden_Motorola есть смысл кондеры на большее напряжение ставить или просто поставили что было?
Не можна нажаль купити УПС на Аліку, тіпа додає до корзини товар, но коли відкриваєш корзину, там нічого немає нажаль 😢
@@shevron_best вам трапився товар, який не доставляють в Україну, спробуйте інший від іншого продавця. Спробуйте оцей:
a.aliexpress.com/_EIUwCKl
По цьому посиланню на Аліекспрес в Запитаннях люди пишуть, що продавець не відправляє товар в Україну
@@vovadan5151 за 2 місяці все могло змінитись. Але загалом ідея полягає в тому, що не обов'язково цю модель брати, бо вона має недоліки
Все это хорошо, а если не успел и сгорел ? Что делать. Ни схемы ничего нет. Что это за деталь sot23-6 c маркировкой 6GCK.
Кто будет заморачиваться пока работает?
Не розумію, чому мій павербанк на 10 тис маг витримує лише 4 години, роутер 12v (1.5 a), модем 12v (1.0 a).
А чому ви не враховуєте витрати на конвертацію напруги? Ємність буде ще меньшою.
Дякую за відео! Дуже цікаво, але лінка не знаходжу... 🙂
@@arkadiybezruchko800 голова моя порожня... І ніхто не помітив :) Вже додаю!
Цікаво куди здавати, на утилізацію, відпрацьовані Li-ion, Li-Pol і LiFePo4 акумулятори, зарядні станції і павербанки ? - це одне із перших запитань яке виникає перед покупкою
А де можна поміняти конденсатори?
@@andreyua2 сервісні центри, радіоринки
@@yuriylifehacks я це розумію, але не факт, що коли пройдеся по них, то найдеш відповідного майстра. Та й проходитись, не так вже і хочеться.
"У пана Зеника". 😂😂😂
@@michkalnyshevski295 я гумору не поняв.
@@andreyua2 може тоді вартує онлайн пошукати хто таке робить
Два роки експлуатаціЇ і акуми здохли в нуль, замінив спаяними деками 2s3p зовні для можливості ідивідуального балансування с часом, а також перепаяв вздуті кондюки на більші по вольтажу і краще купляти з Low esr конденсатори
Сам собі спаяв упс і непарюсь з конденсаторами
Дивує, як всі блогери розказують що ремонт коштує копійкИ. Два нормальні конденсатори будуть коштувати 30-40грн. Не у кожного під боком є радіоринок. Купувати по інтернет + доставка. Вже набігає 100грн. Да і пан Зеник з ринку захоче 100-150грн за роботу. Віддати в ремонт для звичайної людини завжди буде ДОРОГО.
@@kryosua так вибір ваш. Не підходить ремонт - доведеться купувати новий ДБЖ.
Минулого року купив на алі 36Вт версію. Пропрацював упс майже 1.5 роки, при тому що я до нього взагалі не дивився, він весь час простояв на шафі увімкнений.
Потім закономірно згорів, розтин показав оці світло-фіолетового кольору вздуті конденсатори і білу копоть.
Замовив з алі ще 2, на 18Вт і на 36Вт.
В них конденсатори вже інші стоять.
Дякую за пораду відключити PoE, зроблю.
Також планую з відкритою кришкою експлуатувати, щоб менше грілось, і поставити кулер 5В від usb виходу
Якщо тільки конденсатори - то то ремонтується
Там схема 2s2p на батарейках, тому для добавки 2х АКБ місця не буде.
@@dmons24 це якщо думати в рамках і в межах корпусу ;) Якщо вирізати в корпусі певні отвори, то можна ще багато акумів доставити :)
@@yuriylifehacks Проблема в тому що струм заряду буде дуже малий. Бо трансформатор в обох моделях стоїть дуже малої потужності - якраз по номіналу моделі. Плюс ккд перетворення. Тобто маючи модель на 36 вт і навантаження в 12-16 вт на акб підуть просто крихти і зарядка за пару годин коли є світло майже неможлива.
@@dmons24 є в цьому логіка, просто багато людей писали, що вони замінили акуми на більшої ємності і в них все добре, навіть отут в коментарях є багато таких відгуків. Я сам таке не планував робити, я поставив тих ДБЖ просто 2 штуки, але я знаю що люди люблять експерименти і це цікаво :)
Подібна ситуація, перепаяв кондери, а він працює нестабільно, коли є світло розряжається в нуль, викл вклі працює знову але акуми заряжає тільки до 50%.два діода блимає, хто знає як поремонтувати чи єму вже каюк, акуми нормальні заряжав через тестер 4 ампера пара і друга таксамо .їм майже два роки
Там не тільки трансформатор гріється а і діоди що зліва від конденсаторів
Причому нагрів відбувається при заряджанні. 😉
Всі шукаю з ліфепо, но ніхто їх не бачив)
може то і міф, я не знаю :) Але цікаво було б побачити!
На старті буму попиту, як почались відключення, в 22р., на Алі були в наявності з LiFePo4. Але досить швидко зникли.
@@andriyvm то це не міф?)
На розетку зайшов заявлений Kraft KRF-MUPS-1812 із lifepo4, цікаво яка компоновка вмередині
Я так понял что с этой хернёй надо ещё автоматический огнетушитель покупать 😂
ті кондесатори краще міняти одразу після покупки, бо потім завжди буде ніколи, а потім воно бахне в самий непідходящий момент
@@MaksimDyachenko то найкращий варіант, всім раджу. Особливо ті фіолетові. За зеленими я ще послідкую :)
Ще хочу додати, що цей упс немає балансира. Я у свій додав окрему електричну плату, яка балансує акумулятори на 1 ампер. Без цього акумулятори розбалансовуються і цей упс тримає менше
@@andriymr.x8175 о, дуже цікаво, дякую що поділились. Круто було б побачити фото вашого апгрейду
Також було б не погано аби Ви вказали модель цієї електронної плати та де її можна знайти/придбати! Якщо Вам не важко звісно!?!
@@ОлександрКендюх Я купував на радіомаг
Активний балансир 4S Li-ion/LiFePO4 Код товару: 187676
Увас 2s2p а ви говорите про ємкість 10ампер якби 1s. Трохи неправильно рахуєте
може мені хтось пояснить навіщо відмикати роз'єм PoE, по ідеї якщо нічого в цей роз'єм не під'єднано то і не буде витрачатися зайва енергія, навіщо вимикати його на платі?????
Скоріш за все трохи споживає та плата, але треба міряти скільки
Там два по два послідовно 8 вольт і білий провід бмс
не, у мене варіант 4 послідовно. Там видно куча ревізій в тих блоках
купив MARSRIVA KP2 Ultra за 2к грн на 16к мА і 30Вт в рази краще за цю підробку.
@@nite_owl_II непоганий вибір
Яка марка нових конденсаторів шо б замінить ?????
Я не розумію людей які купують за такі гроші ці дбж. Ще при першому блекауту купив на аліку плату дбж саму просту за 120грн 5штук.холдери на 4акуми 18650, та монтажний блок живлення на 12в 4а. При паявності світла плата пропускає живлення напряму від блока живлення.спаяв все за 15 хв. На олх акуми по 100грн.Дві стоять у мене на роутер та термінал, дві у батьків. Все працює вже 2роки майже. Собівартість 900грн-1000грн 1 комплекту. Так іноді не встигає зарядити якщо в 0 висаджена але таке було за весь час рази 4. І в мене завжди є запасні акуми заряджені. Не купуйте цей мотлох.
@@Pro3Druk не розумію людей, які не розуміють, що не кожен вміє паяти і не кожен знає що паяти і як. Навіть готові ДБЖ ще люди питають як правильно підключити. Новий ДБЖ коштує 900 грн, я вміючи паяти хєр би тратив свій час на це, бо це тре подумати, пошукати якісь плати, пошукати акуми, замовити, дочекатись, паяти і збирати все докупи. Мій час дорожче коштує. Коли в 21 сторіччі можна купити майже все готове, то подавати що "я спаяв з окремих деталей і заплатив 900-1000 грн" коли інші люди за 900 грн купують готове рішення звучить не як перевага, а як "подивіться як я вмію паяти, а ви ні"
@@yuriylifehacks ці ваші дбж з відео виходять з ладу через неякісні конденсатори..так шо паяти все одно прийдеться.неочікував від ваз такої реакції. Цілью мого коментара було лише розказати про можливісті. І тоді дбж такі коштували 4-5 тис.
@@Pro3Druk та виходять, вони не ідеальні, це факт. Просто ви кажете що дуже просто можна самому зробити з нуля свій дбж, а я кажу що це взагалі не просто і 90% людей це зробити не зможуть. Я не хотів вас образити, звісно. Я просто хочу донести, що це не може бути порадою для всіх, бо в людей в більшості нема навіть уявлення, які компоненти збирати, які їх поєднати між собою, як це працює. Просто ви кажете, що дбж - це мотлох, але це те що купують люди масово, це те що купив собі я, це те що дало змогу бути з інтернетом в скрутну хвилину. Погодьтесь, ваш вердикт доволі різкий
Можна добавити паралельно модуль зарядки. Є модулі які на вхід 12вольт для зарядки liion 1s-2s просто запаяти перемичку. А є ще потужніші ups модулі.
@@Екфмуд-Юра дякую, гляну!
Добрый день. Кто подскажет в чем причина - в один из дней такой девайс (dc1036P) сел примерно за 4 часа работы роутера и гпона. Утром поставил на зарядку, зарядился, все лампочки горят. Вечером включил, горит только красная. Получается когда вставляю прибор в розетку и к нему подключаю роутер, то роутер работает, на приборе показывет зарядка 100%. Как только вырубаю этот упс из розетки ( имитирую пропажу света) то на нем загорается красная , типа разряжено и роутер сразу вырубается. Вскрыл - ничего не потекло, ничего не вздуто.
спробуй від'єднати акуми від плати і знову підключити, можливо немає контакту на якомусь з проводів для балансування
БАБКИ ДАВАЙ, РОЗУМНИК.
брав на розетке за 777 грн .в березні 2024 .версія мабуть вже новіша-конденсатори вже нормальні.та стоять не так поруч с трансом
@@жеканеизвестный-и2к може бути. А є фото як воно всередині?
Сьогодні в співробітника такий загорівся вночі, поплавився, і розплавив ONUшку. Добре що пожежа не почалась.
@@volkorny якість залишає бажати кращого. Добре мити протипожежну сигналізацію!
смешной чувак. вытащил клему и думает, что сэкономил. померь на плате контакты и поймешь, что напруга никуда не делась. ты прочто отключил проводник.
Повне лайно, вже згорів
А про додатковий акум повна фігня,там 2s2p ,треба два.
@@myroslavkoval2203 та можна і більше, люди різні комбінації робили