Євген Глібовицький про майбутнє України (eng subs)

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 29 ноя 2024

Комментарии • 16

  • @adolis2
    @adolis2 9 лет назад

    Дякую за інформацію несторівську групу!

  • @kiberkomar
    @kiberkomar 9 лет назад +2

    Прочитавши "Договір гідності заради сталого розвитку" висновки насправді сумні, оскільки так звані "експерти" далі орієнтуються на еліту. А еліта - це крок в могилу, я орієнтуюсь на аналітиків. Друге сам документ нагадує реферат і написаний надто науковою мовою, вони хочуть змін але не хочуть щоб їх зрозумів простий народ. Третє там описано теорію, тобто те про що пересічний мудрий українець знає.
    Щодо мінусів цього документу, то я знайшов наступні:.
    1. В жодному разі жодного договору, влада - це найманий працівник, я б для кожного типу "найманого народом працівника" ввів би форму, так як у школі, щоб
    по-перше народ одразу бачив кому бити по морді, по-друге щоб "найманий працівник" не витрачав гроші для того щоб виглядати на мільйон: годинники за мільйони, костюми за десятки тисяч доларів і тд.
    -"Під гаслом «перезавантаження країни» вона розчистила місце під новий суспільний договір" - теза з "Договору гідності заради сталого розвитку"
    2. В жодному разі не заморожувати питання мови, євреїв і тд. Зараз є мега можливість вирішити все одним махом, оскільки ці питання якраз дуже критичні.
    - " В конкретних українських умовах це означає замороження усіх тих питань, які, хоч і провокують гострі суспільні поділи," - теза з "Договір гідності заради сталого розвитку"
    3. Ще один брєд (дивись пункт 2). Оскільки ми вже бачили до чого приводить визнання нац. менших і тд. в Україні це Крим і Схід, в Європі це араби і іслам, то Я б ввів низку законів щодо захисту прав українців в Україні (чітко і зрозуміло прописав в конституції), решта нац. менших могли б робити все що не суперечить правам українців. Це на мою думку правильно, оскільки більшість країн пише закони для нац. меншин цим самим утискаючи корінне населення, а ми зробимо навпаки.
    - "визнання суспільної/регіональної розмаїтості як нашого потенційного багатства." - теза з "Договір гідності заради сталого розвитку"
    4.Ментальність в нас не така, це не вийде. Свою ідею не буду озвучувати оскільки для її успішного втілення потрібно спочатку таємно розробити, ввести, отримати результат а далі всі самі зрозуміють, бо інакше світ зреагує і захоче себе захистити (тим самим в нас нічого не вийде).
    - "відкритість і прозорість правил гри. І держава, і суспільство перебирають на себе відповідальність за максимальне скорочення «сірих зон», зокрема «сірої економіки», - і погоджуються з тим, що збереження цих «сірих зон» шкодить інтересам України; - теза з "Договору гідності заради сталого розвитку"
    5. Право голосувати має бути як опція, тобто той хто провинився чи не хоче автоматично анулює це право, бо так як написано - це стимулювання розпіз..йтсву, останнє в нас на дуже високому рівні.
    - "повага гідності іншого має передбачати і повагу до його права на пасивність як спосіб життя" - теза з "Договору гідності заради сталого розвитку"
    6. Партії взагалі заборонити, бо це не індивідуальне мислення, а кланове. В партіях один нічого не вирішує і часто просто виконує накази. Відповідно це та сама вертикаль влади, яка за наказом з гори на місцях втілить те що вигідно партії.
    - "Пропонований суспільний договір визначає достатньо широкі рамки, щоби його могли прийняти різні люди, партії чи ідеології." - теза з "Договору гідності заради сталого розвитку"
    7. Фраза на мільйон, в якій зашифровано право на крадіжки, хабарі і тд.
    - "Взаємна вигода та підзвітність учасників цього договору гарантують його дотримання." - теза з "Договору гідності заради сталого розвитку"
    8. До дупи "сталий розвиток", якщо будуть введені перші зміни, то треба буде вводити і інші доки світ не встигне зреагувати. Я впевнений що за 10 років після революції 3,0 ми зможемо повністю змінити країну, зробити мега стрибок у розвитку.
    В трьох словах що потрібно зробити:
    Нам потрібна пряма активна демократія, відповідно для початку на років 10-15 надати можливість голосувати тільки народу віком від 21 до 45 щоб можна було ввести швидко електронну систему (без майбутніх важких навчань всіх кому 45+, оскільки зазвичай ця вікова категорія з комп’ютером взагалі не дружить і навіть не думає дружити). Для решти ввести можливість бути позбавленим права голосу, щоб людина дорожила цим правом. Також після тимчасового уряду заборонити парламенту обирати уряд, уряд має , найматись, тобто топ менеджери мали би бути в уряді (пофіг з яких країну головне не злодії і не агенти розвідки, але потрібно пам’ятати як топ менеджер захопившись своїм "Я" довів до краху компанію Крайслер). Таку посаду як міністр МВС взагалі заборонити, бо це спонукає до вертикалі влади. Відповідно ввести можливість відкликати депутатів , типу певного рівня довіри, якщо рівень довіри менший то чиновник іде з посади, а на його місце вибирають іншого і тд. Багато чого позичити в Швейцарії, але нормально адаптувати до нашої ментальності і реалій (а не як завжди через дупу).
    Щодо законодавства.
    Оскільки мусорська держава ні до чого не приведе (в нас вже мусорська держава) то треба шукати інший варіант. Українці це вільний народ, і воля має бути майже абсолютна. Творчість треба підтримувати а не викорінювати. Щодо сміття, то треба просто адміністративне покарання типу насмітив, вдягаєш камізельку з написом "бидло" і тиждень прибираєш вулицю, будинок .... В моєму рідному місті людей фільмували на камери (крадіжки записані на приховані камери) але їх відпускали, бо в дорослої людини достатньо мозгів, щоб зрозуміти що якщо вже є одні докази то коли попадеться другий раз то сяде ще і за перший, плюс наша ментальність (сором перед сусідами робить свою справу). Тому я за лояльний підхід в якому людина може назбирувати бали відповідно до яких відповідальність підвищується, спочатку тиждень прибирання (громадських робіт), потім якщо протягом 5 років знову провинився місяць прибирання, потім місяць тюрми а потім вже давати мега нормальний термін (бо там вже ясно що тільки могила виправить). З’являться перші громадські роботи народ одразу почне мозгами думати бо в українців "що скажуть люди" це чи не єдиний стримуючий фактор.

  • @nobunaga4849
    @nobunaga4849 9 лет назад

    Прошу вашої оцінки роботи фсбу, та жорсткішої пліз, і здоров'я вам пане Майкол.

  • @markiiankostruba3364
    @markiiankostruba3364 2 года назад

    актуальність не пропала

  • @RammmFan
    @RammmFan 3 года назад

    верните рубрику андоны тижня, будьте вы человечными, очень хочеца

  • @iuliiazinova6261
    @iuliiazinova6261 8 месяцев назад

    дивлюся у 2024... 😢

  • @zeber127
    @zeber127 9 лет назад +1

    Женя, пора брати мікрофон, Ляшка важко перекричати, але із схованки треба виходити і пробувати.

  • @КсанаСана
    @КсанаСана Год назад

    Людина, яка говорить про закони, поступила в Києво-Могилянську академію за підробними документами про середню освіту.

  • @zarin54321
    @zarin54321 9 лет назад

    Все правильно, але здійснення данної ідеї лежить інколи за межами правового поля.

  • @ИраИра-т9л
    @ИраИра-т9л 9 лет назад

    сказано здорово, утопично даже. как я люблю) что касается усилий самих людей(в особенности молодых и действующих) - это сто процентов.
    но на счет прекрасной по максимуму власти..увы и ах! личики медийные,быть может, и поменялись, да вот западло ведь в том, что на манеже одни и те же, только раньше они были более закадровыми. ну не о всех, естественно.
    ну на счет нашего премьер-министра вопросов все больше.
    а вообще, НГ тема очень интересная, акутальная

  • @КсанаСана
    @КсанаСана Год назад

    Я буду президентом. Ви всі плебеї, я є - еліта (глібовицький)

  • @TheJackGoode
    @TheJackGoode 9 лет назад +1

    На Рогозина похож

  • @КсанаСана
    @КсанаСана Год назад

    На фронт