Як же добре, що в Києві живуть такі чудові люди, як Кирило Степанець! Люди - небайдужі до свого місті, його історії, його значимих мешканців. Дякую вам, дорогий досліднику.
Знов я дуже вдячна Вам,пан Степанець!дитинство пройшло на ЯрВалуі тільки зараз,а мені 56-відкриваю для себе свє рідне місто!!!Ви вносите дуже вагомий вклад в нашу культуру і Перемогу!!!
Дякую Вам. Дуже цікаво. хочеться повернутися в Київ хоч 70-х.Затишні дворики, немає жахливих висоток. Жалкую, що не фоткала, гуляючи . Архитектура, корінні кияни - зовсім інша була атмосфера міста. сумно. що не зберегли.
Дякую за відео та цікаву екскурсію . Який же величний та великий наш Київ , 50 років живу та їжджу по ньому ,а саме у цих місцях не бував ) Обов'язково пройдуся Кудрявською при нагоді .
Вдячна за неймовірну розповідь! Ваша глибока та професійна підготовка історичних фактів - вражає! Окремий респект за ідеї щодо збереження історичної архітектури та відкриття цікавих просторів! ❤
Дуже хотів випуск про цю місцевість, особлива вона якась, відкрив її для себе тільки в минулому році... особливо чимось атмосферний той куток де встановлений бювет і два дуже цікавих будинки. Дякую.
Так 😳 дивно! Прожив на Січових Стрільців 7 декілька років, мешкав на Соляній, жив на Боречевому Току 5/9, працював на Андріївському, часто бував в Академії… ще працював на перетині Глибочицької та Кудрявського узвозу …. але цих місць ніколи не досліджував, та й бував поруч епізодично! Дякую за оповідь…
Нормас Кудрявець насправді дуже недоцінений район, на мою думку значно цікавіше Подолу з Печерськом 9:14 - 10:04 типова історія джентрифікації, коли в дешевий, але естетично привабливий довколоцентральний район заселяються митці, роблячи локацію богемною 38:19 - 39:58 1997 рік взагалі був врожайним на зсуви, в Дніпрі на ж/м Тополя будинок зі школою під землю пішли, а кілька будинків вже на проспекті Поля відселили, а все через, те що геній майбутнього президента Кучми допетрав дати дозвіл шоб збудували важкі багатоповерхівки на глиняному схилі балки
Дякую, Кирило, за цікавенний відос! Теж дуже люблю цю місцину. К ізолятору зверху спускаються довжилезні стрьомні сходи. Дуже атмосферне місце, як і весь Кудрявець.
Дякую вам за цікаву прогулянку, після ваших розповідей вже не просто проходжу повз будинки, по іншому сприймається навіть та місцевість де бувала сотні разів
Велике Вас дякую!Цілий час, я рекомендую ваші відео батькові і його друзям, які зараз воюють. Для них це ,як ковток мирного повітря та життя. Було б дуже цікаво, побачити відео, про завод Арсенал. Про гуртожитки 60-70Х років,та про так названі "гостінки" від заводу. дідусь і бабця дуже багато розповідали . Цікаво,яке там було насичене життя, наче свій маленький "світ". Успіху вам!!!
Дякую дуже! Батькові й друзям привіт та вдячність! Про «Арсенал» обов’язково! Вже трішки було у відео про Хрести Навіть є підвал однієї з гостинок, де наша зала) ruclips.net/video/l7wtNMpLFkI/видео.htmlsi=Imsug45Hjn4fS19X
Лікеро-горілчаний завод успішно працював під орудою німецького власника-інвестора. Але прийшов Янукович і його друзі рейдернули завод. Новий власник почав бодяжити напої і завод втратив авторитет підприємства європейського класу. І ось маємо результат. Це інфо. від головного технолога заводу, який звільнився як тільки його намагались заставити бодяжити.
Хто "Княжий Келих" не вживав - той київські 90-ті не пам'ятав..🎉 ВКК "Алко" Смачна була оковита... Знайомий до самого закриття працював там у відділі продаж. Розповідав, що закривали фактично повністю працююче підприємство. Комусь ласувала та земелька. Але вціліло, є надія, що збережуть простір, хоч і в іншому форматі.
Хочу подякувати за Ваші ролики. Дуже цікава робота. Дуже якісно. Я народилася і вирісла, жила до 20 років на Петровській вулиці будинку моїх дідуся та бабусі. Ці руїни біля знесеного будинку №44 - не льохи, не погреби. Це були звичайні туалети, з бетонною підлогою, дерев'яними дверима з гачками, з діркою в підлозі, посипаною хлоркою. У верхніх будинках не було каналізації, тому туалети були на вулиці (як ряд кабінок). Так раніше будували до революції 1917 р., погребів там не було. Ще цей будинок № 44 мав власний маленький місток приблизно на 2-й або 3-й поверх з Кудрявської вулиці. А з Петровської був вихід з 1 поверху до туалетів. Якось прочитала, що ці туалети можуть бути замурованими проходами в підземні тунелі. Ну, думаю, що це теж вигадки. Такі самі туалети були побудовані у дворі №14 по Петровській вулиці. Там було відразу кілька 2-3 поверхових будинків, вони теж були без каналізації, господарі здавали квартири до революції, потім вже радянська влада закріпила квартири за мешканцями. Вода по всій вулиці була в чавунних колонках, без запаху хлорки, дуже холодна і чиста. Не знаю куди зливалися з туалетів відходи, але під час злив каналізаційні люки такі важкі підлітали над газами, що виривалися з підземних труб. Як ви ризикували, коли залазили до цих труб на Косогірному...
Ще в 60ті роки 20ст в дореволюційній частині Хрещатика від б. Шевченка до вул. Б. Хмельницького прохожі кияни користувались такими туалетами, бо тодішня влада ще не спромоглась хоча б в центрі побудувати публічні туалети.
Хлопче,дякую тобі,за твою працю ти Сонечко наше ясне,натрапила на тебе завдяки Кажану,але дивл Юся ,тепер тільки тебе,є старі фото Києва,як їх відправити
Надзвичайно цікава мандрівка в строкату історію цієї місцини . Все одразу не второпав , тому прийдеться передивитись ще не один раз . При тому я не новачок у дослідженні цього клаптика землі Києва, але такої детальної інформації ще не отримував . Буду всім радити Ваш канал . Київ після Ваших серій стає ще більш величнішим та історичнішим місцем на планеті . Звичайно , що усі місця на планеті Земля також найвеличніші і історичніші , але є серед них Едем , де є значуще місто Київ , який , як відомо , „НЕ можна НЕ ЛЮБИТИ" 🙂
Завжди дивуюся - як предкам вдавалося створювати такі гарні фасади, використовуючи звичайну цеглу і більше нічого. Кудрявець - це особливе місце, там можна відчути деякі містичні переживання. Ці сходи від ізолятора до Косогірного провулку я не забуду ніколи. Вони поєднують гору з річкою Глибочицею. Можна собі уявити, як все це виглядало в минулому, коли річка була вільна; які люди ходили тими стежками; скільки історичних подій тут відбувалося. А я ж можу згадати лише Ельдорадо біля ізолятора.
Це зараз, якщо ти на будівництві кладеш цеглу - ти голімий лузер, що марнує своє життя. А тоді ти був поважний фахівець, з високим окладом. В рамках класової боротьби часів лєніна-сраліна (терору) прошарок високооплачуваних і талановитих майстрів був спаскуджений. Спадковість поколінь була втрачена. А ще ці фасади починалися на аркуші паперу у архітектора. Проект, детальний при чому - це половина роботи. Як виявилося, зроблено все: проект, цегла, розчин і майстерно складено так, що стоїть місцями більше сотень років.
Сталіна і Леніна давно немає. Та й Царя теж. Подивися на що перетворили Незалежну за останні тридцять років. На Руїну, де скоро не залишиться населення.@@youdeservequalityfurniture5970
Що до вул.Петрівського, є така невеличка сторінка протягом 5 років, з 89 рока до 94 року. На вулиці планували побудувати мистецьки майстерні, та реконструювати по тіпу Андріївського узвіза. Вулицю повністю було передано під реконструкцію Гільдіі Художників Украіни, під керівництвом Гречухи Андрія Веніаміновича, були замовленні проекти, але Андрій помер та не втілив мрію в життя. Доречі це та гільдія яка зняла фільми"Серця трьох" по Джеку Лондону та т.д.
Добра робота, пане Степанець. Але гарне відео сумом бє по серцю, бо виглядає Київ жалюгідно і страшно. Я звісно порівнюю з Європою, де історична забудова не стоїть марно в центрі міст в руїнах і ніяк не використовується.
Київ - перлина, тільки вона ніколи не була потрібна міській владі. З міста тільки викачували кошти і наживалися. А який потенціал під ногами... Дуже хочеться, щоб Київ розквітнув!!!
Дуже цікава подорож і інформація! Диву даюся, як наша міська влада занедбала столицю України. Кудрявцев ще так сяк повезло, певні будинки відреставровані. Але стан винного складу, мостів, пагорбів - це просто жах! А місцевість дійсно цікава, історична і красива! Невже нічого не можна зробити з того винного складу щось корисне для міста? Приїду в Київ додому і обов'язково схожу на екскурсію! А князь Володимир за легендою казав так: "Веселіє Руси єсть пити!"
Дякую за розповідь про будинок, де мешкав архітектор Моргілевський: весь час, коли ходиш в тому районі, заглядаєшся на нього. Але там ніякої дошки, нічого, нічого, щоб було зрозуміло що це за будинок. Бо коли бачиш от такий от старовинний будинок і радієш, що його збережено, то хочеться знати більше про нього. Тепер, завдячуючи вам, буду знати трохи більше. А така кількість фігурок кицьок на ньому то вже сучасне прикрашання? І зовсім не зрозуміло що в цьому будинку зараз. Але мені не вистачило розповіді про будівлю трохи далі по Вознесенському узвозу - поліклініки ЦІМТ, по архітектурі схоже, що це старовинна будівля. Як і перша частина стаціонару. Цікаво все ж яка історія саме цих будівель. Це вже пізніше совєти прибудували багатоповерховий стаціонар теж на крутому схилі. В самому приміщенні в коридорах і палатах багато світлин старовинних будівель Києва і не сучасних, а саме старих фото. І вид на Поділ звідти шикарний.
Привіт з Обсерваторної! Дякую за чергове класне відео. У будинку, де стався зсув, на початку нульових був комп'ютерний клуб Геймер, скільки ж там кишенькових грошей було витрачено після та інколи замість уроків))) Завод теж пам'ятаю ще працюючим, ех..
Степанець, заздрю Вам! Заздрю шо в свій час ця тема вже була цікава Вам. І наразі, я бачу свого ровесника який дуже круто шарить в тому всьому. Дуже хочу щоб багато багато років Ви ще цим займались. Набагато спокійніше за наступні покоління, бо вони будуть мати змогу подивитись прямо хроніку старого Києва. P.S. Цікаво, чи є сучасні художники, Які ПИШУТЬ СУЧАСНИЙ Київ. Не фото, а саме картини. Через 90 років - подивитись би проспект Бажана 2024 року написаного маслом
Дякую, Кирило, за цікаві розповіді і історії про Київ. Буду радий якось приєднатися до твоїх екскурсій як буду в столиці, поспілкуватися, бо якось не дуже гарно -дивився ще дуже давнішні відео Петра Сємілєтова з твоєю участю і досі не познайомитися, тож за нагоди приєднаюсь:)
Як же добре, що в Києві живуть такі чудові люди, як Кирило Степанець! Люди - небайдужі до свого місті, його історії, його значимих мешканців. Дякую вам, дорогий досліднику.
Який багатий історією Київ - дякую вам, пане Степанець за дослідження і просвітлення історії Києва !!!
Знов я дуже вдячна Вам,пан Степанець!дитинство пройшло на ЯрВалуі тільки зараз,а мені 56-відкриваю для себе свє рідне місто!!!Ви вносите дуже вагомий вклад в нашу культуру і Перемогу!!!
Дякую за чудове відео. В селі Степанці Канівського р-ну на базі спиртзаводу побудували училище.
Щиро дякую за те, що відкриваєте для нас забуті сторінки історії Києва.
Дякую Вам. Дуже цікаво. хочеться повернутися в Київ хоч 70-х.Затишні дворики, немає жахливих висоток. Жалкую, що не фоткала, гуляючи . Архитектура, корінні кияни - зовсім інша була атмосфера міста. сумно. що не зберегли.
Дякую за відео та цікаву екскурсію . Який же величний та великий наш Київ , 50 років живу та їжджу по ньому ,а саме у цих місцях не бував ) Обов'язково пройдуся Кудрявською при нагоді .
Вдячна за неймовірну розповідь! Ваша глибока та професійна підготовка історичних фактів - вражає! Окремий респект за ідеї щодо збереження історичної архітектури та відкриття цікавих просторів! ❤
Я, київлянка,но цього,багато чего!, про свій Київ не знала!!! Дякую Вам за все,що Ви робите! Здоров'я та натхнення!!!
Ви киянка, а не “київлянка” 😉
Працюю віднедавна на Кудрявській, з захватом прослухала розповідь. Направду, яка невеличка вулиця, а яка цікава своїми історіями. Дякую
Дуже часто буваю там, а тепер ще знаю історію цього прекрасного місця. Дякую за відео
Тільки нещодавно там шарився, але ще все не дослідив. Дякую за відео, тепер повернусь більш підготовленим)) Там дійсно багато цікавого
Дуже хотів випуск про цю місцевість, особлива вона якась, відкрив її для себе тільки в минулому році... особливо чимось атмосферний той куток де встановлений бювет і два дуже цікавих будинки. Дякую.
Лайк'Кирило' як'завжди' цікаве'відео' дякую'за' профісійно'цікаву' працю😊🎉❤❤❤❤❤
Дякую пане Степанець за Кудрявець!
Так 😳 дивно! Прожив на Січових Стрільців 7 декілька років, мешкав на Соляній, жив на Боречевому Току 5/9, працював на Андріївському, часто бував в Академії… ще працював на перетині Глибочицької та Кудрявського узвозу …. але цих місць ніколи не досліджував, та й бував поруч епізодично! Дякую за оповідь…
Дякую за дуууже цікавий випуск!
Приємно плбачити свій будинок :)
Дякуємо за відкриття столиці для нас, провінціалів!
Классне істричне і надзвичайно душевне місце! Ще і достроково відео вийшло)
Я памʼятаю Кудрявку. Живий лелека у скверику!!!!дякую.жила на Обсерваторній
І я, у 86-88❤
Нормас
Кудрявець насправді дуже недоцінений район, на мою думку значно цікавіше Подолу з Печерськом
9:14 - 10:04 типова історія джентрифікації, коли в дешевий, але естетично привабливий довколоцентральний район заселяються митці, роблячи локацію богемною
38:19 - 39:58 1997 рік взагалі був врожайним на зсуви, в Дніпрі на ж/м Тополя будинок зі школою під землю пішли, а кілька будинків вже на проспекті Поля відселили, а все через, те що геній майбутнього президента Кучми допетрав дати дозвіл шоб збудували важкі багатоповерхівки на глиняному схилі балки
Ура ще одна історія про Київ, дякую.
Щиро дякую!!!! Дуууууже цікаво і пізнавально!!! Величезна робота!! Прекрасне відео!!! Дякую!!!
Ооо, а "Журавлика" я пам'ятаю ще з юності! Як приємно, що він ще зберігся😊
Дякую, Кирило, за цікавенний відос! Теж дуже люблю цю місцину. К ізолятору зверху спускаються довжилезні стрьомні сходи. Дуже атмосферне місце, як і весь Кудрявець.
Але відос афігєнний! Дуже люблю цей район і нічого про нього не знала
Дякую!
Я дуже люблю гуляти Кудрявцем. Сьогодні прогулявся ним з паном Кирилом і, як завжди, побачив ще один вимір здавалося б знайомих місць. Спасибі!
Дякую за відео! Дуже пізнавально! І хоча тут пройшла чимала частина мого дитинства, дізнався багато нового та цікавого.
Дякую за цікаве відео)
дізнався немало цікавого)
привіт, зі Львова)
Дякую вам за цікаву прогулянку, після ваших розповідей вже не просто проходжу повз будинки, по іншому сприймається навіть та місцевість де бувала сотні разів
Дуже цікаво дивитися Ваш канал. Величезне ДЯКУЮ.
Дуже пізнавальні відео про Київ) дякую, що знімаєте) чекаю нових з нетерпінням!
Штрикнув вподолайку, чекаю на наступну екскурсiю ))
Чудова мандрівка, ми ДУЖЕ любимо наш Київ, але в деталях, його тисячолітню історію, яка з відомих причин була прихована, мало хто знає. ДЯКУЮ ВАМ.
Ой,Кириле,розворушили спогади про рангє дитинство,яке проходило у бабуні на вул.Петрівській.Дякую.
Цікаві відомості,як завжди.Степанець,ти неймовірний!Подяка тобі за твої знання,за документи,за твою підготовленність.👍❤🇺🇦
Велике Вас дякую!Цілий час, я рекомендую ваші відео батькові і його друзям, які зараз воюють. Для них це ,як ковток мирного повітря та життя. Було б дуже цікаво, побачити відео, про завод Арсенал. Про гуртожитки 60-70Х років,та про так названі "гостінки" від заводу. дідусь і бабця дуже багато розповідали . Цікаво,яке там було насичене життя, наче свій маленький "світ". Успіху вам!!!
Дякую дуже! Батькові й друзям привіт та вдячність!
Про «Арсенал» обов’язково!
Вже трішки було у відео про Хрести
Навіть є підвал однієї з гостинок, де наша зала)
ruclips.net/video/l7wtNMpLFkI/видео.htmlsi=Imsug45Hjn4fS19X
Дякую за відео! Дуже цікава розповідь про багату історією місцевість
Кирило топ☝ дууууууже цікавий. Про підготовку до зйомок мовчу, мені здається з бібліотек не вилазе😎
Кудрявская это улица моего детства. Нет прекраснее места на Земле.
Одна з найцікавіших місцин в центрі. І, навіть не сумнівався, що з вашого відео дізнаюсь щось нове)
Як завжди, подяка за роботу!
Лікеро-горілчаний завод успішно працював під орудою німецького власника-інвестора. Але прийшов Янукович і його друзі рейдернули завод. Новий власник почав бодяжити напої і завод втратив авторитет підприємства європейського класу. І ось маємо результат. Це інфо. від головного технолога заводу, який звільнився як тільки його намагались заставити бодяжити.
Хто "Княжий Келих" не вживав - той київські 90-ті не пам'ятав..🎉
ВКК "Алко" Смачна була оковита...
Знайомий до самого закриття працював там у відділі продаж. Розповідав, що закривали фактично повністю працююче підприємство. Комусь ласувала та земелька. Але вціліло, є надія, що збережуть простір, хоч і в іншому форматі.
Зіпуля на арт сходці хіп хоп культури читає реп на вулиці, де народилася моя мама. Мені більше нічим не здивуєш , дякую 💪🏻🔥
Щира подяка за дуже цікаві відео. Вдачі.
Горілка була -РИКОВКА від призвища Риков! Вподобайка україномовному!
Отак,то Риковка, то Андроповка..., а зараз,як?- Зеленка?, щі що?😊
@@valsan4808 тепер немає державної монополії
@valsan4808 втім, він має рацію, саме риковка була тодішня назва
Дуже вам дякую за цікаві розповіді.
Дивлюсь вас недавно,дуже цікаво.
Наснаги вам
Щиро дякую Вам за інформацію
Дякую, було дуже цікаво, пізнавально😊
СТЕПАНЕЦЬ-МОЛОДЕЦЬ. ДЯКУЄМО ЗА ЦІКАВУ ІНФОРМАЦІЮ. СПРАВЖНІЙ КИЯНЕН. РЕСПЕКТ ІІ ПОВАГА.
Хочу подякувати за Ваші ролики. Дуже цікава робота. Дуже якісно. Я народилася і вирісла, жила до 20 років на Петровській вулиці будинку моїх дідуся та бабусі. Ці руїни біля знесеного будинку №44 - не льохи, не погреби. Це були звичайні туалети, з бетонною підлогою, дерев'яними дверима з гачками, з діркою в підлозі, посипаною хлоркою. У верхніх будинках не було каналізації, тому туалети були на вулиці (як ряд кабінок). Так раніше будували до революції 1917 р., погребів там не було. Ще цей будинок № 44 мав власний маленький місток приблизно на 2-й або 3-й поверх з Кудрявської вулиці. А з Петровської був вихід з 1 поверху до туалетів. Якось прочитала, що ці туалети можуть бути замурованими проходами в підземні тунелі. Ну, думаю, що це теж вигадки. Такі самі туалети були побудовані у дворі №14 по Петровській вулиці. Там було відразу кілька 2-3 поверхових будинків, вони теж були без каналізації, господарі здавали квартири до революції, потім вже радянська влада закріпила квартири за мешканцями. Вода по всій вулиці була в чавунних колонках, без запаху хлорки, дуже холодна і чиста. Не знаю куди зливалися з туалетів відходи, але під час злив каналізаційні люки такі важкі підлітали над газами, що виривалися з підземних труб. Як ви ризикували, коли залазили до цих труб на Косогірному...
Ще в 60ті роки 20ст в дореволюційній частині Хрещатика від б. Шевченка до вул. Б. Хмельницького прохожі кияни користувались такими туалетами, бо тодішня влада ще не спромоглась хоча б в центрі побудувати публічні туалети.
Дуже цікава мандрівка. Це моя улюблена частина Києва і я нарешті почув історію цих будівель. Дякую!
Даешь историю про Б. Житомирскую и ее "доходные дома". Вот это очень интересно послушать было бы)
Так, покі всі не завалилися.. 😢
Хлопче,дякую тобі,за твою працю ти Сонечко наше ясне,натрапила на тебе завдяки Кажану,але дивл
Юся ,тепер тільки тебе,є старі фото Києва,як їх відправити
А можете і мені кинути старі фотографії?
Чудовий випуск! Кайфанув ) Дуже чекаю здоровенний випуск про архітектора Ніколаєва ❤
Львівська пл. ЦЕ моя юність,технікум радіоелек троніки,на цих гоорах день народження Дж.Ленона св,яткували в 80ти десятих
Я теж навчався у КТРЕ 87-91р. На Кудрявській, через місток, був другий корпус...
Львівська площа була для мене завжди якоюсь загадковою.
Степанець великий молодець! Дякуємо
Супер!) Рідна місцевість!
Вподолайка з ЗСУ!!! Дякую.
Надзвичайно цікава мандрівка в строкату історію цієї місцини . Все одразу не второпав , тому прийдеться передивитись ще не один раз . При тому я не новачок у дослідженні цього клаптика землі Києва, але такої детальної інформації ще не отримував . Буду всім радити Ваш канал . Київ після Ваших серій стає ще більш величнішим та історичнішим місцем на планеті . Звичайно , що усі місця на планеті Земля також найвеличніші і історичніші , але є серед них Едем , де є значуще місто Київ , який , як відомо , „НЕ можна НЕ ЛЮБИТИ" 🙂
О! Чудово! Лайкос одразу!
Клас! Дякую! Дуже цікаво, як завжди!
Дякую, Кирило! Надзвичайно цікаво, пізнавально. Дивилися з сином (йому 6 років) із великим задоволенням!
Завжди дивуюся - як предкам вдавалося створювати такі гарні фасади, використовуючи звичайну цеглу і більше нічого. Кудрявець - це особливе місце, там можна відчути деякі містичні переживання. Ці сходи від ізолятора до Косогірного провулку я не забуду ніколи. Вони поєднують гору з річкою Глибочицею. Можна собі уявити, як все це виглядало в минулому, коли річка була вільна; які люди ходили тими стежками; скільки історичних подій тут відбувалося. А я ж можу згадати лише Ельдорадо біля ізолятора.
Це зараз, якщо ти на будівництві кладеш цеглу - ти голімий лузер, що марнує своє життя. А тоді ти був поважний фахівець, з високим окладом. В рамках класової боротьби часів лєніна-сраліна (терору) прошарок високооплачуваних і талановитих майстрів був спаскуджений. Спадковість поколінь була втрачена.
А ще ці фасади починалися на аркуші паперу у архітектора. Проект, детальний при чому - це половина роботи.
Як виявилося, зроблено все: проект, цегла, розчин і майстерно складено так, що стоїть місцями більше сотень років.
Сталіна і Леніна давно немає. Та й Царя теж. Подивися на що перетворили Незалежну за останні тридцять років. На Руїну, де скоро не залишиться населення.@@youdeservequalityfurniture5970
Дуже цікава прогулянка .
Вау,дуже яскрпвий випуск! Просто шик
🇺🇦 ЗАПОРІЖЖЯ 🇺🇦❤ Мені подобається... Прикольно 👍💪😀
Що до вул.Петрівського, є така невеличка сторінка протягом 5 років, з 89 рока до 94 року. На вулиці планували побудувати мистецьки майстерні, та реконструювати по тіпу Андріївського узвіза. Вулицю повністю було передано під реконструкцію Гільдіі Художників Украіни, під керівництвом Гречухи Андрія Веніаміновича, були замовленні проекти, але Андрій помер та не втілив мрію в життя. Доречі це та гільдія яка зняла фільми"Серця трьох" по Джеку Лондону та т.д.
Я в захваті
.Божі сили нам чер тебе відкривають очі
.
Дякую за випуск! Зараз завантажу і буду дивиться "без світла", бо тільки так "наразі" можу подивиться улюблених блогерів💙✊️
Пане, маєте прекрасний канал! Дуже чекаю відео про свій улюблений район - Русанівку 😌
😂😂😂😂 про будинок з кишками то круто!!!!❤
Дякую. Дуже цікаво. З нетерпінням завжди чекаю на Ваші відео
Яка цікава моя місцина, де мешкаю з 16 років!!!
дякую, прожила своє дитинство в цих районах🥹 зніміть про Вознесенський узвіз детальніше 🙏🏻
А цю лелеку помятаю з 70-х років, до неї я ходів на побачення з своєю майбутьнею дружіною😊зараз мені 75+.Дякую.
Дуже дякую за відео! Контент з історичним нахилом дуже «заходить»))
Дякую
Моя рідна Академія !
Доброго вечора,Кириле. Дякую за невтомну працю. Зичу здоров'я і творчої наснаги ❤❤❤
Добра робота, пане Степанець. Але гарне відео сумом бє по серцю, бо виглядає Київ жалюгідно і страшно. Я звісно порівнюю з Європою, де історична забудова не стоїть марно в центрі міст в руїнах і ніяк не використовується.
Так, важко ходити зараз містом... Все історичне доводять до руїн... І забудовують, забудовують усе
Вогонь!!!! Нарешті
Київ - перлина, тільки вона ніколи не була потрібна міській владі. З міста тільки викачували кошти і наживалися. А який потенціал під ногами... Дуже хочеться, щоб Київ розквітнув!!!
Кияни за народженням ніколи не керували містом,та й країною(республікою).Звідси всі негаразди.
Як і Україна
Так влада майже завжди була промосковська,,
Дякую,дуже змістовно!!!
Франко був одружений один раз) попри те, скільки разів до нього любов приходила)
Дуже цікаво я с задоволеннями дивлюсь пізнаю про улюблене місто.Ще я хочу історію про р-он ДВРЗ стара Дарниця дуже дякую.
Дуже цікава подорож і інформація! Диву даюся, як наша міська влада занедбала столицю України. Кудрявцев ще так сяк повезло, певні будинки відреставровані. Але стан винного складу, мостів, пагорбів - це просто жах! А місцевість дійсно цікава, історична і красива! Невже нічого не можна зробити з того винного складу щось корисне для міста? Приїду в Київ додому і обов'язково схожу на екскурсію! А князь Володимир за легендою казав так: "Веселіє Руси єсть пити!"
Дякую за розповідь про будинок, де мешкав архітектор Моргілевський: весь час, коли ходиш в тому районі, заглядаєшся на нього. Але там ніякої дошки, нічого, нічого, щоб було зрозуміло що це за будинок. Бо коли бачиш от такий от старовинний будинок і радієш, що його збережено, то хочеться знати більше про нього. Тепер, завдячуючи вам, буду знати трохи більше. А така кількість фігурок кицьок на ньому то вже сучасне прикрашання? І зовсім не зрозуміло що в цьому будинку зараз. Але мені не вистачило розповіді про будівлю трохи далі по Вознесенському узвозу - поліклініки ЦІМТ, по архітектурі схоже, що це старовинна будівля. Як і перша частина стаціонару. Цікаво все ж яка історія саме цих будівель. Це вже пізніше совєти прибудували багатоповерховий стаціонар теж на крутому схилі. В самому приміщенні в коридорах і палатах багато світлин старовинних будівель Києва і не сучасних, а саме старих фото. І вид на Поділ звідти шикарний.
Кирил дякую, як завжди цікаво. Молодець.
Виа Региа, тобто королівська вудиця(дорога)
Дякую. Дуже цікаво.
Сумно, як виглядає історичний Київ... Поруч Велика Житомирська доводиться до ручки...
Привіт з Обсерваторної!
Дякую за чергове класне відео. У будинку, де стався зсув, на початку нульових був комп'ютерний клуб Геймер, скільки ж там кишенькових грошей було витрачено після та інколи замість уроків)))
Завод теж пам'ятаю ще працюючим, ех..
Обсерваторна теж цікава вулиця, але понищили там історії також багато...
Познавательный материал. 🎉🎉❤❤. Спасибо
Степанець, заздрю Вам! Заздрю шо в свій час ця тема вже була цікава Вам. І наразі, я бачу свого ровесника який дуже круто шарить в тому всьому. Дуже хочу щоб багато багато років Ви ще цим займались. Набагато спокійніше за наступні покоління, бо вони будуть мати змогу подивитись прямо хроніку старого Києва.
P.S. Цікаво, чи є сучасні художники, Які ПИШУТЬ СУЧАСНИЙ Київ. Не фото, а саме картини. Через 90 років - подивитись би проспект Бажана 2024 року написаного маслом
❤️❤️❤️
Час від часу трапляються людоньки з мольбертами 😍
Малюють! Й в інтернеті навіть трапляється
Дякую! 🔥
18:40 Горілка називалась "РИківка". На честь О.І. Рикова
Мій улюблений район 😍
Дякую, Кирило, за цікаві розповіді і історії про Київ. Буду радий якось приєднатися до твоїх екскурсій як буду в столиці, поспілкуватися, бо якось не дуже гарно -дивився ще дуже давнішні відео Петра Сємілєтова з твоєю участю і досі не познайомитися, тож за нагоди приєднаюсь:)
А Пьотр як там? Вже не блукає Києвом?