*Дякую! Супер! Побільше таких чудових спеціалістів) Після того як смачно поїли, гарно чистимо зубки. Після гарно викладеної інформації це реально зробити* ❣
Як же поставити щітку під кутом 90 градусів до різців з язичної сторони зубів? 🤔 Чи не могли б порадити якісь конкретні ультразвукові щітки якісні? Хочу спробувати, але нічого в них не розумію
Доброго ранку Вам! Сонячного ранку! Не могу нарадоваться тому, что нашла Ваш канал. Вернее, он сам меня нашёл, когда я выбирала между щётками. Оказывается, я три месяца просто вазюкала щёткой по зубам. Возлагая большие надежды на электрическую щётку. Теперь чищу иначе. Спасибо Вам большое за Вашу профессию. Она уникальная. И очень творческая. И очень важно найти своего врача. Я нашла своих. После того, как мне буквально реставрировали челюсть, ломали, пересаживали, я будто родилась заново. Выбор между платьем и стоматологом всегда будет в сторону стоматолога. И совсем не потому, что потом это так трудно догнать, а потому что это совсем другое качество жизни. Это внутренняя составляющая, это настоящая твоя опора. Я целый год посвятила своему восстановлению. Никогда не думала, что такие маленькие зубики имеют просто громадное влияние на общее состояние организма. Впереди вторая часть большой операции. Спасибо Вам большое за Ваш труд. Добра Вам!
Доброго вечора Пані Тетяна. Щиро дякуємо за такі слова. Нам надзвичайно приємно робити якісний і корисний контент) і що наші знання і вміння можуть приносити користь. Бажаємо Вам добра та здоров‘я❤️
В мене питаня, зубну пасту з рота слід випльовувати чи можна сполоснути водою? Мене торбує це питаня бо в мене завжди залишаєця зубна паста на язику після спловування.А саме відео чудове, дякую за пораду.
От чи могли б ви записати на відео свою реальну рутину з чищення зубів, або можливо такі вже є? бо от рекомендації на макеті мені щось важко впроваджувати у життя і я не розумію як це може стати звичкою
Доброго дня. Дякую за коментар) жувальні поверхні необхідно чистити наступним чином : ставите щетинки щітки перпендикулярно до жувальної поверхні бічної групи зубів і рухаємо вперед назад.
Доброго дня) дякую за коментар. Бажано секунд 5 на кожен зуб, якщо у Вас ротаційна зубна щітка І якщо звукова, там інша будова насадки, вона охоплює 3 зуба, тож там 3-10 сек на кожних 3 зубчика
якось про жувальну частину мало інформації, а на неї не менше карієсу знаходять. наприклад, мануальною щіткою наче вже не вимітаючі рухи. а звукова мені здається взагалі для жувальної частини не підходить, в неї навіть таймер на 2хв вмикається(бувають і на 2:30), щоб кожну сторону(зовнішню і внутрішню) по 30 сек чистити
Доброго дня. Дякую за запитання та коментар. Різні виробники вказують різні техніки в інструкції. Розташування робочої поверхні до зубів може залежати від напрямку щетинок, від форми голівки, від розмірів голівки та щетинок. Тому одні виробники вказують тримати під кутом 90 градусів до поверхні зубів, інші під 45 градусів а деякі взагалі не вказують. Якщо у Вас в інструкції вказано тримати під кутом 45 градусів, можете притримуватися інструкції.:)
Дякую за корисну інформацію! Скажіть, яка ваша думка щодо зубних іригаторів і їх ефективності використання в домашніх умовах, разом із чищенням щіткою і використанням флосу?
Доброго дня. Дякую за коментар. Іригатор дуже корисний девайс в повсякденній гігієні ротової порожнини, адже він робить профілактику карієсу, шляхом вимивання залишків їжі, знижує ймовірність утворення зубних відкладень, підвищує ефективність гігієни та робить масаж ясен і таким чином проводить профілактику захворювань пародонту. Також дуже корисний тим, хто має брекет систему, вініри, коронки та імпланти.Але іригатор є додатковим методом гігієни, тому ніяк не замінить нам зубну щітку та флос. Адже зубна нитка може зайти в під‘ясенну зону та порушити цілісність біоплівки та зняти м’які зубні відкладення в цій зоні. Але в цілому дуже дуже корисна річ! Я особисто маю ротаційну електричну щітку, флос, йоршики та іригатор для гігієни ротової порожнини.
Будь ласка) Приходьте на консультацію) підберемо Вам йоршики по розміру. Самостійно їх підібрати дуже складно, так як потрібен спеціальний інструмент з маркуванням для вимірювання ширини та глибини проміжку. Тому часто пацієнти думають, що можна підібрати самостійно, купують, вони не підходять і виходить, що витрачають дарма гроші і девайс не працює((
7:55 У дорослих людей зазвичай від 28 до 32 постійних зубів. Якщо витрачати час по мінімальному таймінгу, який ви рекомендуєте, а саме по 5 секунд на кожну з 3 площин по 2 зуба, то виходить 28 / 2 х 15 = 210 секунд, або 3.5 хвилини. А по максимальному таймінгу виходить 420 секунд, або 7 хвилин. І це ще не враховуючи зуби мудрості! А таймер переважної кількості щіток відраховує лише 2 хвилини. Але ви про це нічого не сказали. З вашого відео теж, нажаль повністю не зрозуміло, як правильно треба чистити зуби.
Буквально на днях був у стоматолога і там сказали, что вже "вимітаюче" чищення звичайною щіткою не вважається правильним, а чистити збоку треба коловими рухами. Хоча ще 2 роки тому стоматологи казали чистити саме "вимітаючими".
Доброго дня) для кожної щітки є своя техніка. Якщо щітка з щільними тоненькими щетинками де всі щетинки в один рівень (по типу щітки curaprox) тоді треба по техніці Басса, для звичайних щіток вимітаючі рухи, для електричних інші техніки:)
7:51 а хіба задню поверхню самих дальніх зубів не треба чистити??? Там що, не може бути бактерій, які спричиняють карієс? Про це у цьому відео нічого не сказано.
Доброго дня) насправді таймінг не обов’язково витримувати секунда в секунду. Це може бути і 2хв і 2.5 хв головне, щоб цей час був використаний максимально якісно для гігієни і техніка чищення була обрана правильна)
Дякую за науку!
І окремо - за гарну українську )
Дякую Вам за відгук! Приємно бути корисною:)
Дякую за український, якісний контент!
Дякуємо за коментар) раді бути корисними
Неможливо відвести очі від Вашої краси та посмішки❤️
Дякую🤗
дуже гарні очі
Детально, показово, конкретно! Вік живи-вік учись, дякую!
Дякую Вам за відгук! Рада бути корисною)
*Дякую! Супер! Побільше таких чудових спеціалістів) Після того як смачно поїли, гарно чистимо зубки. Після гарно викладеної інформації це реально зробити* ❣
Дякуємо за відгук☺️☺️
Корисна інформація,яка на жаль не завжди відома. Дякую за відео.
Дякую за відгук)
Дякую за те що доаомогли
Дякую за відгук) раді бути корисними 🤗
Гарно пояснила!
Дякую ❤
Ви молодець!
Щиро дякую Вам 🤗
Дякую за контент! Хочется ще відео як догладати за адгезивним мостовидним протезом.
Дякую за коментар та ідею до нових випусків)🤗
Чи потрібно змивати зубну пасту водою? Одні лікарі кажуть, що не потрібні, інші - що обов'язково потрібно полоскати водою
Так, після чистки зубів, потрібно полоскати ротову порожнину водою)
Дуже радий, що знайшов ваш канал 👍
Дякую Вам за відгук! Мені дуже приємно, що Ви знайшли тут щось корисне:)
Боже мій, ріднесенька мова, як приємо чути😍
Дякуємо Вам❤️
Як же поставити щітку під кутом 90 градусів до різців з язичної сторони зубів? 🤔
Чи не могли б порадити якісь конкретні ультразвукові щітки якісні? Хочу спробувати, але нічого в них не розумію
Питання про ультразвукову щітку відпадає, мабуть, в мене хоч і просто пломби, але це ж чужорідний матеріал, тому це вже протипоказання, я так розумію
Доброго ранку Вам! Сонячного ранку!
Не могу нарадоваться тому, что нашла Ваш канал. Вернее, он сам меня нашёл, когда я выбирала между щётками. Оказывается, я три месяца просто вазюкала щёткой по зубам. Возлагая большие надежды на электрическую щётку. Теперь чищу иначе. Спасибо Вам большое за Вашу профессию. Она уникальная. И очень творческая. И очень важно найти своего врача. Я нашла своих. После того, как мне буквально реставрировали челюсть, ломали, пересаживали, я будто родилась заново. Выбор между платьем и стоматологом всегда будет в сторону стоматолога. И совсем не потому, что потом это так трудно догнать, а потому что это совсем другое качество жизни. Это внутренняя составляющая, это настоящая твоя опора. Я целый год посвятила своему восстановлению. Никогда не думала, что такие маленькие зубики имеют просто громадное влияние на общее состояние организма. Впереди вторая часть большой операции. Спасибо Вам большое за Ваш труд. Добра Вам!
Доброго вечора Пані Тетяна. Щиро дякуємо за такі слова. Нам надзвичайно приємно робити якісний і корисний контент) і що наші знання і вміння можуть приносити користь.
Бажаємо Вам добра та здоров‘я❤️
Супер, дякую! Давно шукала доступне пояснення !
Дякую за коментар! Рада бути корисною:)
В мене питаня, зубну пасту з рота слід випльовувати чи можна сполоснути водою? Мене торбує це питаня бо в мене завжди залишаєця зубна паста на язику після спловування.А саме відео чудове, дякую за пораду.
Я завжди полосуаю поки жодних залишків не лишиться
От чи могли б ви записати на відео свою реальну рутину з чищення зубів, або можливо такі вже є? бо от рекомендації на макеті мені щось важко впроваджувати у життя і я не розумію як це може стати звичкою
Дякуємо за рекомендацію) спробуємо зробити 🤗
все класно тільки я не почув як чистити жувальні поверхні ручною щіткою
Доброго дня. Дякую за коментар) жувальні поверхні необхідно чистити наступним чином : ставите щетинки щітки перпендикулярно до жувальної поверхні бічної групи зубів і рухаємо вперед назад.
@@DENTALINA_SLAVNA Дякую. Мав сумніви чи там також вимітаючі рухи як бокові поверхні:)
Приємно та цікаво слухати + повчально. Дякую.
Дякую Вам за відгук!) Раді бути корисними.
Добрий день. В мене пульсуюча щітка Xiaomi Soocas x5. Можете будь ласка зробити огляд і на такий тип і щіток і технологію чищення такою щіткою.
Доброго дня) дякуємо за ідею, постараємось втілити)
Питання по звуковим щіткам - 5-10 секунд загалом на ділянці зубів ,чи по 5- 10 секунд з кожної сторони тої ділянки зубів ?
Доброго дня) дякую за коментар.
Бажано секунд 5 на кожен зуб, якщо у Вас ротаційна зубна щітка
І якщо звукова, там інша будова насадки, вона охоплює 3 зуба, тож там 3-10 сек на кожних 3 зубчика
@@DENTALINA_SLAVNA дякую
Вже за назву каналу та українську поставив лайк👍🏻
А за корисну інформацію лишаю вам в коментарях ось це сердечко❤️
Щиро дякую за підтримку та відгук! Нам дуже приємно. Раді бути корисними:)
якось про жувальну частину мало інформації, а на неї не менше карієсу знаходять. наприклад, мануальною щіткою наче вже не вимітаючі рухи. а звукова мені здається взагалі для жувальної частини не підходить, в неї навіть таймер на 2хв вмикається(бувають і на 2:30), щоб кожну сторону(зовнішню і внутрішню) по 30 сек чистити
Як завжди на висоті)))😉😉👍
Дякую:)
Дякую .дуже корисно)
Дякую за відгук🤗
Читав в інструкції до ультразвукової щітки, що ставити її треба під кутом 45° до зуба, чуму ця інформація різниться від вашої?)
Доброго дня. Дякую за запитання та коментар. Різні виробники вказують різні техніки в інструкції. Розташування робочої поверхні до зубів може залежати від напрямку щетинок, від форми голівки, від розмірів голівки та щетинок. Тому одні виробники вказують тримати під кутом 90 градусів до поверхні зубів, інші під 45 градусів а деякі взагалі не вказують.
Якщо у Вас в інструкції вказано тримати під кутом 45 градусів, можете притримуватися інструкції.:)
@@DENTALINA_SLAVNA Щиро дякую за відповідь)
Ваш канал це просто знахідка, буду надалі досліджувати його:))
Дякую!) Рада бути корисною.
Дякую за гарну інфу,від гарної жінки)
Дякуємо за відгук)
Дякую за корисну інформацію! Скажіть, яка ваша думка щодо зубних іригаторів і їх ефективності використання в домашніх умовах, разом із чищенням щіткою і використанням флосу?
Доброго дня. Дякую за коментар.
Іригатор дуже корисний девайс в повсякденній гігієні ротової порожнини, адже він робить профілактику карієсу, шляхом вимивання залишків їжі, знижує ймовірність утворення зубних відкладень, підвищує ефективність гігієни та робить масаж ясен і таким чином проводить профілактику захворювань пародонту. Також дуже корисний тим, хто має брекет систему, вініри, коронки та імпланти.Але іригатор є додатковим методом гігієни, тому ніяк не замінить нам зубну щітку та флос. Адже зубна нитка може зайти в під‘ясенну зону та порушити цілісність біоплівки та зняти м’які зубні відкладення в цій зоні.
Але в цілому дуже дуже корисна річ! Я особисто маю ротаційну електричну щітку, флос, йоршики та іригатор для гігієни ротової порожнини.
@@DENTALINA_SLAVNA дякую за розгорнуту відповідь, залишилось підібрати йоршики і матиму повний комплект для повноцінної гігієни))
Будь ласка) Приходьте на консультацію) підберемо Вам йоршики по розміру.
Самостійно їх підібрати дуже складно, так як потрібен спеціальний інструмент з маркуванням для вимірювання ширини та глибини проміжку. Тому часто пацієнти думають, що можна підібрати самостійно, купують, вони не підходять і виходить, що витрачають дарма гроші і девайс не працює((
@@DENTALINA_SLAVNA , дякую, звісно підберу не сама, мала на увазі, що підберу за наступного візиту до свого стоматолога)
👍👌
7:55 У дорослих людей зазвичай від 28 до 32 постійних зубів. Якщо витрачати час по мінімальному таймінгу, який ви рекомендуєте, а саме по 5 секунд на кожну з 3 площин по 2 зуба, то виходить 28 / 2 х 15 = 210 секунд, або 3.5 хвилини. А по максимальному таймінгу виходить 420 секунд, або 7 хвилин. І це ще не враховуючи зуби мудрості! А таймер переважної кількості щіток відраховує лише 2 хвилини. Але ви про це нічого не сказали. З вашого відео теж, нажаль повністю не зрозуміло, як правильно треба чистити зуби.
Дякую
Будь ласка🤗
3:25 а чого не показали якими рухами треба чистити жувальну поверхню?
Дякую за контент. Підписка!
Дякую за відгук!)
Буквально на днях був у стоматолога і там сказали, что вже "вимітаюче" чищення звичайною щіткою не вважається правильним, а чистити збоку треба коловими рухами. Хоча ще 2 роки тому стоматологи казали чистити саме "вимітаючими".
Доброго дня) для кожної щітки є своя техніка. Якщо щітка з щільними тоненькими щетинками де всі щетинки в один рівень (по типу щітки curaprox) тоді треба по техніці Басса, для звичайних щіток вимітаючі рухи, для електричних інші техніки:)
@@DENTALINA_SLAVNA Зрозумів, саме Curaprox і використовую, планую перейти на їх звукову версію. Завтра буду радитись із лікарем.
Чудовий канал, підписався)
Чому після складної гігієни зубів за два тижні з'являється наліт при правильному чищені
Доброго вечора. Дякую за коментар! Уточніть будь ласка «складна гігієна» що маєте на увазі? Які етапи гігієни проходили?
круто
Дякуємо🥰
Дякую.
Будь ласка)
Ви деонтолог?
Я лікар ортодонт )
@@DENTALINA_SLAVNA а яка різниця? Орто то певне з грецької по латині ,,дент,,
Вподобайка
Дякую Вам)
Теж чищу вимітальними рухами, але багато бачу що радять чистити по колу🤔
Залежить від щіточки) якщо щітка звичайна типу oral-b , Colgate тоді вимітаючими. Якщо типу curaprox тоді коловими)
Так потрібно чистити зуби щіткою правильно.
я с 6 Б кто с 6 ставте лайк
Дякуємо за коментар:)
7:51 а хіба задню поверхню самих дальніх зубів не треба чистити??? Там що, не може бути бактерій, які спричиняють карієс? Про це у цьому відео нічого не сказано.
Доброго дня, є питання, чи є необхідність чистити зуби рівно три хвилини?
Доброго дня) насправді таймінг не обов’язково витримувати секунда в секунду.
Це може бути і 2хв і 2.5 хв головне, щоб цей час був використаний максимально якісно для гігієни і техніка чищення була обрана правильна)
@@DENTALINA_SLAVNA Дякую)
Чудовий канал, підписався)
Щиро дякую!))
Дякую.
🤗