Токарні інструменти та приладдя. Wood turning tools and accessories.

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 9 янв 2025

Комментарии •

  • @ИванСавчук-ш6ъ
    @ИванСавчук-ш6ъ 7 дней назад +1

    Дякую вам велике за відео , доступно !

  • @WorkshopGV777
    @WorkshopGV777 6 дней назад +1

    Дякую, Сергій за толкове, інформативне відео. Від мене зворотній зв'язок. Варто взяти якийсь петличний мікрофон, бо слухав відео на максимумі. Ну і як я Вам вже говорив, Ви це відео могли порізати на штук двадцять. Хоча для таких як я звичайно більш зручний такий формат, щоб все і одразу, але для збільшення переглядів і кілості підписників більше толку від рілсів. А так респект! Корисна інформація, відразу видно, що людина розуміє про що говорить, ну а ми теж потихеньку будемо вчитися.

  • @sergeymoiseenko8963
    @sergeymoiseenko8963 7 дней назад +3

    А для чого розміри в дюймах та англійські назви??? Може нам, українцям варто бути українцями і гордитися цим? У нас патрони завжди були патронами, а не "чаками', розміри завжди в мм згідно системи СІ. Не створюйте собі кумирів...

    • @Sokolovwood
      @Sokolovwood  7 дней назад +1

      Тому що токарне ремесло це англо-американська та німецька традиція.Я користуюсь англійськими різцями звідти і назви з розмірами вдюймах.Ми назавжди залишимося українцями. Але,виробників ні різців,не патронів,ні токарних верстатів в Україні та на пострадянському просторі немає і не було ніколи.те що продаютьв Україні - сміття,радянські станки - вкрадені(злизані) в німців і британців. Вимірюйте чім вам зручно,робіть різці з напилків і клепайте верстати,міряйте мм і працюйте на своїх незграбних патронах. Ви назавжди залишитесь там де ви зараза є - в срср.