Дякую Вам за відгук! Розписи у помешканні також можна побачити у моєму відео "Квартира у Львові: ціна, реставрація", а якщо у під'їзді, то у відео "Сецесійна кам'яниця з розписами на Новому Світі" або у відео "Вул. Нечуя-Левицького, 17" і ще є ряд відео
Пані Тетяно, вкотре Дякую за неповторну атмосферну екскурсію, шанобливе ставлення до історії і плідну працю при описі архітектури! Чекаю подальших відео, Успіхів!
Дякую за такий обзор! Дійсно, з загальним плануванням на початку краще, точніше зрозуміліше. Сподобалось. Господарям окрема подяка, що впускають нас до себе❤
Дякую, пані Тетяно, за таке пізнавальне відео, зроблене в процесі дослідження конструктивних елементів та оздоблення! Вражена різноманіттям розписів! Господарям помешкання РЕСПЕКТ!
Дуже дякую за чудовий огляд помешкання, дійсно сподобалось, що огляд починається с планування кімнат в ньому. І так радісно уявляти собі- як все буде після закінчення!!!
цей будинок виходить у подвір'я, де з другого боку мій рідний дім Грушевського 13, у якому я прожив все дитинство, юність та деяку частину дорослого життя. Фактично будинок, про який ідеться у відео, також мій рідний. Що було цікаве в будинку, це скла у вікнах, на яких були витравлені узори. А квітки на стелі у брамі, дуже подібне, що намальовані вже зараз. Квартира на 3 поверсі була комуналкою, поділеною на двох(або на трьох) мешканців, одною з мешканок була жінка, яку звали Оксана. Другою мешканкою була пані Ліда, яку іесь час можна було бачити на балконі проста напроти помешкання де мешкала моя сім'я.. На ньому ж був туалет. В кінці чорного ходу не було, а був санвузол для других мешканців. Розписи у квартирі 50 років тому мали темний колір і виглядали досить вразливо, мені запам'яталися. Я знаю що квартира в останні роки здавалася під офіс. Тепер її після офісу ремонтують. На горі на сходах є кругле вікно. Я побачив раму, що стоїть біля нього, але бачу, що вона інакша, не автентична, яка мала форму, де у середині концентрично до зовнішнього кола був ще один менший, який тримався на радіальних елементах. У є мене зберіглося фото, як це виглядало. Дякую за відео, дуже цікаво бачити те, де в останнє був багато років тому, особливо дивитися на рідне помешкання з балкону, на який дивився майже третину життя. P.S. У будинку Саксаганського 10 були дуже цікаві вітражі, які нажаль не збереглися. І взагалі, кожен будинок на цій вулиці цікавий.
@@tetiana_kazantseva , вітражі були на сходах, де зараз звичайні вікна. Вони були повністю від верху до низу. Мені тоді було 10-12 років. Цінності цього, ясна річ, ми не розуміли і помаленьку їх розбирали. Кожне скло мало свою форму, окремий колір багатьох відтінків та товщину десь 3-4 мм. і тоді виникало питання, як взагалі можна вирізати скло так точно по неперервному кривому контуру і допасувати одне до одного. У мене навіть до недавнього часу зберігалося кілька зразків, не знаю. може й дотепер щось є. Всі вони були скріплені щільними прокладками з олова або свинцю так щільно, що важко було роз'єднати. Власне через свинець ми й розбирали вітражі помаленьку. Але не тільки ми пацани це робили і поступово з плином часу вітраж зменшувався, поки хтось не приїхав і не вкрав разом із рамами все, що залишилося. А залишалося майже повністю саме верхнє вікно і половина середнього. Значить хтось все ж таки розумівся на мистецтві. На подвір'ї будинку, до якого був окремий вхід збоку будинку в проходом на чорний хід, була майстерня скульптора М.Столбова, до якого ходили різні люди. Ясно, що серед тої публіки, окрім звичайних алкашів, були й алкаші, що розуміються на вітражах... ))) Сталося це десь у 1970-71 році. У мене було багато знайомих, що у тому будинку мешкали, але хто там мешкає тепер, навіть не уявляю. Одному можна радіти, а саме тому, що якщо вітражі хтось вкрав, о вони збереглися і десь мають місце бути, подібно до ланцюгів, що вкрали з Палацу Мистецтв і які раніше знаходилися біля Щорса. Не знаю, хто був автором вітражів, як і хто проектував весь будинок, який ще у дитинстві облазив весь від підвалу до горища і навіть даху.
Дякую за Вашу працю! Я думаю, що сусіди знизу пережили пекло оцього демонтажу, бо деревянні перекриття це нуль звукоізоляції. Я живу в сталіінському будинку, з частково деревянними перектиррями і чую усе, що робиться і зверху і знизу. Квартира, як в нутрішній двір навіяли сум і відчуття тліну чи щось таке...Шикарний фасад і убогий, обдертий внутрішній двір, лахами балкони застравленіі...Сумно. Не увляю, аби отак квартири в центрі Парижу винищували демонтажем усього...
Добрий день! Працювала на Грушевського, а в такому дворику у спеку було досить прохолодно. Часом так і приходила на роботу - заходила в під'їзд на Саксаганського, через дворик 😂
@@tetiana_kazantseva не пам'ятаю, на Грушевського перукарня є - "Сакура", там є спільний дворик із будинком на Саксаганського. Класні часи були. Любила в центрі працювати
Дуже дякую, за таку чудову екскурсію. Просто подих захоплює яка краса !!! Вперше побачив як виглядають розписи.. бомбезно !!! ДЯКУЮ за вашу працю !
Дякую Вам за відгук!
Розписи у помешканні також можна побачити у моєму відео "Квартира у Львові: ціна, реставрація", а якщо у під'їзді, то у відео "Сецесійна кам'яниця з розписами на Новому Світі" або у відео "Вул. Нечуя-Левицького, 17" і ще є ряд відео
Пані Тетяно, вкотре Дякую за неповторну атмосферну екскурсію, шанобливе ставлення до історії і плідну працю при описі архітектури!
Чекаю подальших відео, Успіхів!
Дякую за гарні слова ❤️
вау ! дякую !!!! чудово ! чудова розповідь і помешкання для господині ! поздоровляю її !
Дякую Вам ❤️
Дякую за такий обзор! Дійсно, з загальним плануванням на початку краще, точніше зрозуміліше. Сподобалось.
Господарям окрема подяка, що впускають нас до себе❤
Дякую Вам за відгук і відповідь на питання ❤️
Дякуємо за огляд такого чудового помешкання
Надіємось власникам вдастця зберегти максимальну автентичність та дух Левинського
Дякую за відгук ❤️
Так, ведеться реставрація із залученням фахівців, також і в під'їзді
ох скільки дверей, їх відчистити то розвага на місяці) чудове та просторе помешкання, дякую вам та власникам за можливість подивитись це відео
Дякую Вам за відгук ❤️
Так, дверей багато і ще треба розгадати їхню колористику та де засклено, а де ні
Дякую, пані Тетяно, за таке пізнавальне відео, зроблене в процесі дослідження конструктивних елементів та оздоблення! Вражена різноманіттям розписів! Господарям помешкання РЕСПЕКТ!
Дякую за відгук ❤️ Так, розписи ще потребують досліджень, особливо під'їзду, де щось має бути дуже гарне, і спальні
Дуже дякую за чудовий огляд помешкання, дійсно сподобалось, що огляд починається с планування кімнат в ньому. І так радісно уявляти собі- як все буде після закінчення!!!
Дякую Вам, що відповіли на важливе питання! Так, думаю там буде пречудово і дозволять прийти зняти ще відео
Дякую, було дуже цікаво
Дякую за відгук❤️
Дуже сподобалась інсталяція з кахлів.
Так, так може зробити кожен. Але я би краще вішала, а не клеїла на розчин
Duhe dyakuyu! Te sho pokaue agalnyj plan spochatku prosto superovo. Dyakuyu she raz!
Щиро дякую за відповідь на поставлене питання! ❤️
Добрий ранок, пані Тетяно! Чудова розповідь,а квітка дуже схожа на гібіскус, в мене такий зараз квітує.😊
Дякую ❤️ цікава думка... А листочки?
А листочки схожі теж, а от у мальви вони округлі.
@@tania.k618 дякую 😍 треба ще раз порозглядати на великому моніторі
цей будинок виходить у подвір'я, де з другого боку мій рідний дім Грушевського 13, у якому я прожив все дитинство, юність та деяку частину дорослого життя. Фактично будинок, про який ідеться у відео, також мій рідний. Що було цікаве в будинку, це скла у вікнах, на яких були витравлені узори. А квітки на стелі у брамі, дуже подібне, що намальовані вже зараз. Квартира на 3 поверсі була комуналкою, поділеною на двох(або на трьох) мешканців, одною з мешканок була жінка, яку звали Оксана. Другою мешканкою була пані Ліда, яку іесь час можна було бачити на балконі проста напроти помешкання де мешкала моя сім'я.. На ньому ж був туалет. В кінці чорного ходу не було, а був санвузол для других мешканців. Розписи у квартирі 50 років тому мали темний колір і виглядали досить вразливо, мені запам'яталися. Я знаю що квартира в останні роки здавалася під офіс. Тепер її після офісу ремонтують. На горі на сходах є кругле вікно. Я побачив раму, що стоїть біля нього, але бачу, що вона інакша, не автентична, яка мала форму, де у середині концентрично до зовнішнього кола був ще один менший, який тримався на радіальних елементах. У є мене зберіглося фото, як це виглядало.
Дякую за відео, дуже цікаво бачити те, де в останнє був багато років тому, особливо дивитися на рідне помешкання з балкону, на який дивився майже третину життя.
P.S. У будинку Саксаганського 10 були дуже цікаві вітражі, які нажаль не збереглися. І взагалі, кожен будинок на цій вулиці цікавий.
Дякую за детальний опис! Це також мій район, але не знала, що на Грушевського є розписи. Треба зайти!
@@tetiana_kazantseva , ви не так зрозуміли
@@СергейГера-е9ю перечитала, бачу, Ви відредагували, цікава інформація, зрозуміла, дякую!
Чи можна детальніше про вітражі на Саксаганського, 10?
@@tetiana_kazantseva , вітражі були на сходах, де зараз звичайні вікна. Вони були повністю від верху до низу. Мені тоді було 10-12 років. Цінності цього, ясна річ, ми не розуміли і помаленьку їх розбирали. Кожне скло мало свою форму, окремий колір багатьох відтінків та товщину десь 3-4 мм. і тоді виникало питання, як взагалі можна вирізати скло так точно по неперервному кривому контуру і допасувати одне до одного. У мене навіть до недавнього часу зберігалося кілька зразків, не знаю. може й дотепер щось є. Всі вони були скріплені щільними прокладками з олова або свинцю так щільно, що важко було роз'єднати. Власне через свинець ми й розбирали вітражі помаленьку. Але не тільки ми пацани це робили і поступово з плином часу вітраж зменшувався, поки хтось не приїхав і не вкрав разом із рамами все, що залишилося. А залишалося майже повністю саме верхнє вікно і половина середнього. Значить хтось все ж таки розумівся на мистецтві. На подвір'ї будинку, до якого був окремий вхід збоку будинку в проходом на чорний хід, була майстерня скульптора М.Столбова, до якого ходили різні люди. Ясно, що серед тої публіки, окрім звичайних алкашів, були й алкаші, що розуміються на вітражах... ))) Сталося це десь у 1970-71 році. У мене було багато знайомих, що у тому будинку мешкали, але хто там мешкає тепер, навіть не уявляю. Одному можна радіти, а саме тому, що якщо вітражі хтось вкрав, о вони збереглися і десь мають місце бути, подібно до ланцюгів, що вкрали з Палацу Мистецтв і які раніше знаходилися біля Щорса.
Не знаю, хто був автором вітражів, як і хто проектував весь будинок, який ще у дитинстві облазив весь від підвалу до горища і навіть даху.
плиточка з мальтійськими хрестами просто супер на 7-ій хвилині, навіть хочеться у себе таке покласти)
Так, і мені подобається. Але у великій кількості такої нема автентичної, хіба виготовляти нову
файний орнамент) ну нічого, навіть якщо робити репліку на автентику воно все одно має бути круто..час ніщо не щадить...@@tetiana_kazantseva
@@jarosawbaliun5897 напевно Лев Тріска таку має, знаєте таку фірму?
Дякую🙏
❤️
Дякую за Вашу працю! Я думаю, що сусіди знизу пережили пекло оцього демонтажу, бо деревянні перекриття це нуль звукоізоляції. Я живу в сталіінському будинку, з частково деревянними перектиррями і чую усе, що робиться і зверху і знизу. Квартира, як в нутрішній двір навіяли сум і відчуття тліну чи щось таке...Шикарний фасад і убогий, обдертий внутрішній двір, лахами балкони застравленіі...Сумно. Не увляю, аби отак квартири в центрі Парижу винищували демонтажем усього...
Там внизу школа і зараз, мабуть, канікули, тому все гаразд. А щодо дворика...захаращеність лешко виправити, то не найстрашніше
Цікавий огляд. Дякую!
❤️
🙋👍
❤️
Цікаво було б подивитись на цю квартиру після реставрації. Якщо буде така можливість
Так, сподіваюся, буде ❤️
до 1971 дах будинку був покритий черепицею, яку потім замінили на звичайний радянський шифер
Дякую, цікаво. Знаю, що деколи черепицею покривають фасадну половину даху, а ту, що на подвір'я, - бляхою.
@@tetiana_kazantseva , було з обох боків
@@СергейГера-е9ю дякую
Добрий день! Працювала на Грушевського, а в такому дворику у спеку було досить прохолодно. Часом так і приходила на роботу - заходила в під'їзд на Саксаганського, через дворик 😂
Саме через цей дворик?😍
@@tetiana_kazantseva не пам'ятаю, на Грушевського перукарня є - "Сакура", там є спільний дворик із будинком на Саксаганського. Класні часи були. Любила в центрі працювати
@@ОляМазурак-и7ч так, звісно, атмосфера давнього міста
❤❤❤❤❤
❤️
Нарешті Львів♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
По Львову вже був "Пентхаус Кароля Боубліка...", чи Ви бачили?
@@tetiana_kazantseva поки що ні) обов'язково сьогодні подивлюся!:)
@@jarosawbaliun5897 це якраз перше післявіденське відео 🙂
Ці квіти мені нагадують кручені паничі. Вони в'ються
Можливо! Тобто іпомея?
@@tetiana_kazantseva Так
Чи ви там були?
ruclips.net/video/MJjIuwkItoA/видео.html
Ні, навіть не знаю, де це 🙂
Впечатление, будто бы анутри заброшенного дома побывал, в котором всё разгесено. Жаль, много аутентики не сохранится.
Тут не так сумно, якраз триває реставрація!
маргаритки)
Не знаю, чи не замало пелюсток?
Це кульбаби
А колір?
На маки подібно
Маки сецесія любила, але тут не знаю 🤔