▶Κάνε Subscribe στο RUclips Channel του bwinΣΠΟΡ FM 94,6 με έναν κλικ: / @sporfm946
    ▶Google news: news.google.com/publications/...
  • СпортСпорт

Комментарии • 24

• @nikxan56
    @nikxan56 23 дня назад +1

Μηπως και ο θεμιτος ανταγωνισμος για σας ειναι να υπαρχουν στο πρωταθλημα ,ομαδες παραρτηματα;Ως ποια ηθικην καταπτωσιν περιπεσατε;

• @TheOtherGuy021
    @TheOtherGuy021 23 дня назад +6

Μην ξεχνάμε το ματς με καλαμαρια που ζήτησαν οι Παοκτζιδες να χάσει ο ΠΑΟΚ για να πέσει ο Άρης
    Μην ξεχνάμε ότι ΠΑΟΚ και Άρης έχουν από 3 πρωταθλήματα και αν κερδίσει ο ΠΑΟΚ τα κανει 4 με αποτέλεσμα για πρώτη φορά στην ιστορία της πόλης να γίνεται το αφεντικό σε τίτλους
    Όλα αυτά μέσα στο γήπεδο του ΑΡΗ
    Μεγάλο ματς για τον κόσμο του Άρη δεν ξέρω πως θα το αντιμετωπίσει η ομάδα και οι παίχτες του Άρη με τελικό 6 μέρες μετά

• @panagiotispagkakis2339
      @panagiotispagkakis2339 23 дня назад +4

Μη ξεχνάμε ότι το δεύτερο ημίχρονο ανάμεσα σε Άρη -ΑΕΚ έκανε να ξεκινήσει 28 λεπτά..και όλως τυχαίως από 1-0 ημίχρονο με φοβερή εμφάνιση του Άρη, έχασε το ματς,στο δεύτερο κατέβηκε ο Άρης Φτελιάς

• @thestart709
      @thestart709 23 дня назад

2 από τα 3 πρωταθλήματα του Αρη με 3 ομάδες, τι να πεις!!

@TheOtherGuy021 23 дня назад +1

@@panagiotispagkakis2339 αφού αρχίζουμε τις θεωρίες συνομωσίας μην ξεχνάμε ότι ο Ολυμπιακός με ΠΑΟΚ έπαιξε με την δεύτερη ομάδα από την μέση και μπροστά (6 αναπληρωματικοί) και ενώ κρινόταν ο τίτλος
      Και με ΑΕΚ που είχε χάσει πλέον τον τίτλο έβαλε την πρώτη ομάδα

• @lazarostagmatsidis6562
      @lazarostagmatsidis6562 23 дня назад +2

Ο Άρης αφεντικό της πόλης;🤣🤣

• @k4s608
      @k4s608 23 дня назад

Σ εκεινο το ματς ειχε ηδη διακοπει το ματς του Αρη με τον Ηρακλη, η ανατροπη εγινε στο β ημιχρονο, ητανε ολοι στο κολπο να σωσουν τον Αρη αλλα δεν το θελανε οι ιδιοι οι Αριανοι, μπαρουφα των Αριανων του Σουπερ 3 ητανε τα περι Καλαμαριας,για να μην τους την πεσουνε οι υπολοιποι. Το ματς διεκοπηκε να σου θυμισω με εισοδο του Σουπερ 3 μολις εβαλε γκολ ο Αρης με σκοπο να παρουν την ομαδα απο την τοτε διοικηση ριχνοντας την στην β, λεγε λεγε εμεινε η προπαγανδα τους.
      Σ εκεινο το ματς θυμαμαι ολοι οσοι δεν ειχανε μπει βριζανε σουπερ 3 που μπηκε μεσα.