Klasa PROFESORA PROTASIEWICZA 🏁 | NAJLEPSZE MOMENTY

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 4 сен 2022
  • W 11. biegu rewanżowego spotkania Stelmet Falubazu Zielona Góra z H.Skrzydlewska Orłem Łódź wykład na temat doskonałej postawy na torze przeprowadził Piotr Protasiewicz, który wspólnie z Janem Kvechem dojechali do mety osiągając podwójne zwycięstwo dla zielonogórzan!
    #PierwszaNajlepsza #ZIELOD
  • СпортСпорт

Комментарии • 5

• @dawidstryjewski-vb7tu
    @dawidstryjewski-vb7tu 9 месяцев назад +2

Takiego człowieka jak PePe w żużlu już nie będzie. Tęsknię za kapitanem na Moto 😊😊😊😢

• @piotr1092
    @piotr1092 Год назад +1

Sama klasa z wielkim doświadczeniem zawodnik dla mnie mentor żużlowy .

• @Lutovak
    @Lutovak Год назад +3

moim zdaniem tu Protasiewicz faulował w ataku i stworzył sytuację niebezpieczną. Strasznie daleko wyniósł się od krawężnika i wszedł pod koło zawodnika w kasku białym i spowodował że tamten musiał zahamować żeby nie wpaść w rywala albo w bandę

• @arekgyg2635
      @arekgyg2635 Год назад

Moim zdaniem Nowak się wysunął zbyt na zewnętrzną i zostawił Protasiewiczowi dużo miejsca a ten pociągnął wynik na 5:1

• @jakubrajca8968
      @jakubrajca8968 Год назад

@@arekgyg2635 być może i mógł Nowak tak się nie wynosić, ale gdyby to zrobił, najprawdopodobniej jego przednie koło spotkałoby się z tylnym kołem Protasa i byłby upadek na 99%, który mógłby się źle skończyć, bo Kvech był dość blisko i mógł Nowaka nie ominąć. A sam atak nie był bezpieczny, wydaje mi się, że Protasiewicz nie musiał aż tak go wywozić, bo pewnie i tak by go wyprzedził. Tak tak...pojechał drużynowo, żeby Kvech jeszcze z tego skorzystał, ale to go nie usprawiedliwia. To wywiezienie nie było bezpieczne, a Nowak na motorze utrzymał się dzięki umiejętnościom. Sędzia równie dobrze mógł ten bieg przerwać i wlepić Protasowi wykluczenie za stworzenie niebezpiecznej sytuacji. Nie zawsze przecież zawodnik musi się przewrócić po ostrym ataku, żeby bieg przerwać...