Форум: Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин.

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 25 янв 2025

Комментарии • 14

  • @СергейТюркин-ж2щ
    @СергейТюркин-ж2щ Год назад +25

    Говорили балакали а в кінці Тарас Висоцький підсумував -- що якщо фермер за три дні повідомив то він зняв з себе відповідальність і нехай пасічник ховае своїх бджіл ... Це просто ЖАХ -- фермер попередив і потім знищує все живе в окрузі . наші бджоли це тільки лакмус того що робиться з нашим навколишнім середовищем... де наші закони про охорону навколишного середовища ? про живий світ .. де закони про бджільництво. санітарні норми і правила .. да якщо дотримуватися тих законів і вимог то нічого і ховати не потрібно і обробіток буде зроблений з мінімальною шкодою для довкілля .. Про який шлях до ЄС нам влада декларуе .. навіщо в ЄС такі дикуни . раби які самі труятся і труять своїх дітей .. В ЄС з таким підходом вже б обанкротилися би штрафи платити . а тоб і посадили ..

  • @СергейТюркин-ж2щ
    @СергейТюркин-ж2щ Год назад +17

    1.1. Державна політика України в сфері діяльності, пов'язаної з пестицидами, базується на:
    - пріоритетності збереження здоров'я людини і охорони навколишнього середовища по відношенню до економічного ефекту від застосування пестицидів;

  • @СергейТюркин-ж2щ
    @СергейТюркин-ж2щ Год назад +15

    1.10. Пестициди підвищеної небезпеки застосовуються тільки за спеціальним дозволом Міністерства охорони здоров'я і Мінекобезпеки, їх перелік визначається Кабінетом Міністрів України.

    • @СергейТюркин-ж2щ
      @СергейТюркин-ж2щ Год назад +7

      Прохання до мінестерства надати список пестицидів підвищеної дії . бо маю думку що ці препарати вносяться на ряду з іншими без дозволів ..

  • @СергейТюркин-ж2щ
    @СергейТюркин-ж2щ Год назад +18

    На рахунок авіаобробітку .. законодавством прописано що авіаобробіток заборонено в радіусі 5 км від зареестрованих пасік . 1 км від населених пунктів . ще е санітарні норми до водних ресурсів. твариницьких ферм. місць відпочинку і.т.д.. також враховувати потрібно напрям вітру.. то з відси виходить що в законний спосіб авіаобробіток просто неможливий .

    • @АндрійБабій-п1у
      @АндрійБабій-п1у Год назад

      Ну і що що написано ? Зате неможливо зупинити згідно Наказу 338 таку авіаобробку в процесі роботи , так як і транспортну обробку . Це звучало на форумі. Тож збереження бджоли немає. Є тільки те що пасічник повинен закрити , перевезти і т.д.

  • @СергейТюркин-ж2щ
    @СергейТюркин-ж2щ Год назад +16

    Тарас Висоцький лукавить коли говоре що нема грошей в бюджеті на аналізи при потраві бджіл. По перше про яку сумму йде мова ?? По друге списати з бюджету майже 900 мільйонів на обстеження епізоодичного благополучья в твариництві держава може собі дозволити без проблем .. Але при цьому навіть не ведеться статистика на яку галузь і скільки мільйонів списалося + до тих 900 мільйонів ще протизаконно зібрані гроші з власників тварин і маємо тільки на протиепізоодичному обстеженні корито з більше чим мільярдом грошей і за яке ДПСС даже не мае статистики на яку галузь скільки СПИСАЛОСЯ ... а далі ми маемо закон про ветеринарну медицину в якому прописано що ЗАГИБЕЛЬ тварин досліджується за ДЕРЖАВНИЙ рахунок.. тоб то коли ми отримали екологічну катостофу в районі то держава ( Тарас Висоцький.) в протирічья закону каже хай бджоляр сам оплатить аналізи. суд. адвоката.. і т д .. тобто все зроблено щоб пасічник сидів собі тихенько і не розлідувати ту екологічну катастрофу .. на лабораторні обстеження тільки бджільництва закладено більше 20.5 мільйонів гр.. хоча якщо все зробити як вимагае всесвітня ОЗТ то на ці дослідження буде достатно 0.5 мільйона гр.. от я Вам вже показав де можна зекономити ( не витрачати марно як це зараз робиться.) 20 мільйонів гр.. і перенаправити йїх трішки на інші аналізи ... для захисту нашого довкілля при масових потруеннях яке не змогло попередити держава в вигляді фітосанітара. ДПСС.

  • @СергейТюркин-ж2щ
    @СергейТюркин-ж2щ Год назад +22

    На початку ролика якісь правила перекручені які протирічять законам України .. Що значить закрийте бджіл або вивезіть у небезпечне місце .. По перше як можливо закрити тисячі видів ДИКИХ БДЖІЛ . ОС. ШМЕЛІВ і.т.д яких також вбивае отрута ?? .. по друге е пасіки які стаціонарні і їх взагалі не можливо перевезти ( тим паче що коли під час війни тисячі посічників і їх помічників на войні то їх і нема кому перевезти.).. коли починаються обробітки полів то безпечне місце для бджіл це хіба що під верховною радою . а поля майже одночасно фермери обробляють (що заборонено санітарними нормами.) від однакових болячок і паразитів і зачусту і з однаковою діючою речовиною.. навіть законодавство не дозволяе закривати бджіл більше ніж на 12 годин ( хоча в більшостї випадків їх просто нільзя закрити..)

    • @АндрійБабій-п1у
      @АндрійБабій-п1у Год назад

      От тут ви праві. Відповідальність лежить тільки на пасічнику

  • @АндрійБабій-п1у
    @АндрійБабій-п1у Год назад

    Висновок один що міністерству по барабану на пасічників і його бджіл. Аграрії головніші і аграрії поділяться з ними. На жаль міністерству ще помогають ті так звані представники пасічників які сидять на грантах що видають їм . Тому і за Наказ 338 проголосовали такі падли наперед знаючи що він буде діяти проти пасічників.

  • @МартаКовальська-е8т

    навіщо ховати бджіл, ящо обробіток рослин повинен здійснюватися у вечірній час