System książki nie sprawdza się w organizerach i skrzynkach do których można ładować po 10 kg . Bo otwieranie jedną ręką a druga trzymasz żeby nie przeważyło całego słupka skrzynek . Czepianie się dla zasady . System sprawdza się w małych organizerach z drobnymi rzeczami . I to w każdym systemie nie tylko qbrick .
Nie zgodzę się z tobą używałem 4 lata Qbrick One i wielokrotnie używałem systemu książki, nie mówię o pełnym otwarciu pokrywy ale bardzo często wystarczy tylko uchylić skrzynie by coś wyjąć.
Nie ma systemów idealnych, a najlepszym sposobem na skrzynie jest zrewidowanie oczekiwań i dopasowanie skrzyń pod siebie. Qbrick ma tyle opcji że każdy znajdzie coś dla siebie. Co do systemu książki to i tak przy na maksa załadowanym systemie i no 8 skrzynkach otwieranie książki równało by się z w... wszystkiego na plecy. I tu żadna firma nie ma na to lekarstwa.
Dlatego inne firmy mają szuflady i nie pierdola w kółko o systemie książki 😂qbrick stanął w miejscu i każdy ich nowy filmik to już lanie wody o kolorach konektorach i ile to one nie wytrzymują i zucaja pustymi skrzynkami.
Dobre , dobre , ktoś powiedział jak jest. Jak chciałem na fejsie powiedzieć co mnie wnerwia to mnie blokli. To kółko wzajemnej adoracji tam się nic nie dowiesz.
@@SkrzynieNarzedziowe OK wbiłem na fejsa, zobaczę , poczytam i się po pytam co i jak. Zapięcia boczne w dużych skrzynkach mnie męczą. lepsze są w segregatorach. Ale to już po oglądam na fejsie.
Czemu nie zrobią drugiej platformy one z dwoma kołami po prawej stronie, a obrotowe po lewej. Bardziej wtedy by to można było bokiem pchać i przez każde drzwi w każdej chwili idzie wyjechać do pomieszczenia obok, a tak wiecznie trza to przekładać ręcznie. Dlatego nie kupiłem jeszcze platformy. Nawet w garażu było by to obok siebie zagęścić pod ścianą obok siebie, wezej bokiem jak frontem.
Moje dodatkowe uwagi, chronologicznie do filmu: 1- z tego co zauważyłem w nowych skrzyniach na XL nie da się położyć 200 bo nie pasują. 2- system książki jest ok, ale do sensownego poziomu 3 organizerów, więcej to prosty sposób na wyrwanie pokrywy. 3- grubość pokrywy, dzięki temu można na niej stawać, a pokrywa basic jest nie warta kupowania, chyba ze ktoś od środka ją wykorzystuje, dla mnie profi to podstawa. 4- rączka ma problem z tym ze przy pchaniu się wsuwa do środka bo blokada słabo trzyma. 5- longer ma za krótką rączkę i wysokie osoby prowadzą go zgarbione.
Tak grubość pokrywy jest potrzebna by móc na niej stawać ale czy na secie potrzebujemy 10 skrzyń z 8 centymetrową pokrywą? Można zrobić pokrywę "pancerną" i pokrywy lite.
@@wykonczeni Bo QB idzie w gigantomanię. Widzą to co z przodu, obecnie RED, stare wady zostają. I tak jest jak się idzie w miliony detali a podstawy nie są godnie ogarnięte. Zupełnym przeciwieństwem jest keter. W dobie drukarek 3D każdą pierdołę "co potrzebuje to sobie dodrukuje" ale podstawa musi być ok.
Poszukuję nowego systemu skrzyń narzędziowych , dzialam w branży hydraulicznej , ditychczas korzystalem z skrzyni Stanley Fatmax , co moglbyd polecić ?
Nie jest tak łatwo jednoznacznie podać odpowiedź. Wszystko zależy od preferencji czy budżetu. Polecam wpaść na naszą grupę i popytać tam jest sporo osób w twojej branży i na sto procent coś doradza i będzie można podyskutować facebook.com/groups/skrzynienarzedziowe/?ref=share_group_link
Trochę dużo tego. Na niektóre rzeczy nie zwracałem uwagi ale jest dokładnie jak przedstawiłeś. Mnie najbardziej wkurza wiecznie wieszający się na schodach kart i klikologia organizerów. Te plastikowe odstające zatrzaski (L i M) zieją tandetą z naprawdę niskich lotów skrzynek. Moim subiektywnym zdaniem powinni bardziej skupić się na eliminacji tego co przedstawiłeś.
To nie wszystkie minusy tylko te które mnie osobiście najbardziej irytują po 4 latach użytkowania mógłbym zrobić pełnometrażowy dokument o wadach tego systemu a jak bym czepiał się szczegółów to i trylogię
Wydaję mi się że jak by był system książki to jak byś otworzył dolna pokrywę i przechylił 5 pełnych skrzynek to jak by to poleciało - żegnamy zawiasy, 2 sprawa skrzynie służą do transportu, tak więc na miejscu pracy raczej wszystko rozpinamy i mamy dostęp do wszystkiego
Nie zgodzę się z tobą są to skrzynie systemowe a nie tylko skrzynie transportowe. Używam systemów skrzyniowych od 4 lat i mało kiedy na miejscu rozkładam skrzynie. Dla mnie osobiście system książki jest niezbędny do komfortowego użytkowania. Oczywiście to co dla mnie jest niezbędne dla kogoś może być zbędne.
Smerf maruda biadoli na ilość udostępnionych przez producenta kombinacji i że nie wszystkie są debiloodporne 😂 Paradne 🤣 Oglądam ten kanał właśnie dla tych frustracji autora. 😁Czyżby Qbrick nie chciał go na swojego przedstawiciela przez wygląd i dykcję? Stąd to antyqbrickowe skrzywienie? Czy faktycznie to złość na konieczność używania szarych komórek przy kompletowaniu zestawu skrzynek? 🤔
dla mechaników maszyn budowlanych itp to porażka takie skrzynki zwłaszcza ze nie zmieszczą tam się klucze a często trzeba z buta zajść do maszyny z narzędziami
Wszystko zależy jakich skrzyń potrzebujesz i czym się zajmujesz. Pamiętaj że w 99% nie będziesz potrzeby wybierania tak zwanego pncerniaka bo produkty z lepszej jakości tworzywa nawet gdy nie należą do pancerniakow są bardzo wytrzymałe. Na chwilę obecną moim zdaniem masz trzech "producentów na których warto patrzeć" Keter, Milwaukee i DeWalt a reszta to dobor systemu pod względem na potrzebne nam elementy
@@SkrzynieNarzedziowe Ja robię dorywcze prace więc nie zajeżdżałbym tego jak firma budowlana 365 dni w roku. Elektronarzędzia na aku chcę pomieścić, śrubokręty, młotki, jakieś piły japońskie, wiertła i inne bzdety. Zamówiłem Qbrick Two 3-4 skrzynie ale widziałem opinie na Allegro ze zdjęciami, że to połamane przychodzi więc jaki to musi być plastik gówniany skoro pęka w transporcie?
@@heisenebrg_pl ile pęka w transporcie to ci nie powiem bo nie znam statystyk. Na twoim miejscu zastanowił bym się między Keter Gear a Keter Stack n roll lub ewentualnie Keter connect
Qbrick zauważył, że ma dużą ilość sprzedanych skrzynek itd., więc spoczął na laurach. Zauważyłem, że jakość ich skrzynek upadła i np. ostatnio będąc w Castoramie miałem chęć kupienia Toolcase'a, ale go nie kupiłem ponieważ każdy z oglądanych egzemplarzy miał krzywe oraz odstające pokrywy, jakieś źle powycinane miejsca po wtryskarce itd.. Inne oglądane skrzynki tego producenta również miały jakieś wady. To już nie ta sama jakość jaka była wcześniej. Do Ketera im dużo brakuje, a co dopiero do takiego Milwaukee. Teraz producent zamiast rozwijać i poprawiać istniejący system woli podniecać się drogim QBRICK RED.
Fajne wypunktowanie, jestem bardzo amatorskim użytkownikiem QS i zawiodłem się jak powiedziales o wadach platformy. Ale Panowie mają szanse teraz odbić pileczke i chociaż niektóre wady naprawić
@@SkrzynieNarzedzioweMało wiesz. Wiele rzeczy zmienili i poprawili lub nawet wyprodukowali według sugestii użytkowników. Właśnie maja wprowadzić nowego carta z modyfikacjami zgodnymi z sugestiami użytkowników. Nie wiem, czy po prostu jesteś złośliwy, czy tylko do tego producenta. Qbrick ma wiele wad, jak każdy tego typu produkt, i jak u każdego często jest to coś za coś. Jednak to jedyny producent, nie tylko jeśli chodzi o skrzynki ale ogólnie, który aż tak idzie w stronę klienta, jakiego znam.
@@SkrzynieNarzedziowe no tak... Bo powinien pierdyknąć w tydzień byle szajs byle ci coś na siłę udowodnić 😝😝😝. Rany....dewalt i stanley od lat produkuje gó....o i dobrze. A zdaje się tydzień temu pokazali zajawkę prototypu nowego carta z szeroką rączką .... 😝😝😝, więc naiwni to tobie powinni wierzyć
@@SkrzynieNarzedziowe no i.... Byla sugestia dłuższych kubełków... już są, jeszcze dłuższych kubełków...już są, adaptera do łączenia systemów... już jest, jeszcze głębszych kubełków...już są.... Nie mówiąc o konfiguracji zestawów i innych pierdułkach jak np. sposobie mocowania tacek. Podaj teraz przyklad jakiegoś dużego (🤣) producenta jakichkolwiek (!) skrzynek narzędziowych, który zrealizowal sugestie nowych produktów lub istotnych zmian i modyfikacji w około pół roku 😉
@@SkrzynieNarzedziowe tu masz rację nie na tym ale chodziło mi o ten przykład książki dajesz duze (w rozumieniu często ciężkie) na spód a te cienizny z drobnicą na górę, przynajmniej w moim zawodzie (montaż nawigacji, multimedia, rejestratory) ja bym tak zrobił i to (dla mnie) byłoby wygodniejsze.
@@mikolajmikun5337 wszystko zależy od fachu. Bardzo często w organizerach przechowywane są np. Wkręty które są dość ciężkie i wtedy już niezbyt logiczne jest dawanie ich na sam szczyt stosu.
Z mojego doświadczenia największym mankamentem są zamknięcia skrzyń. Zostawiając otwarte skrzynki już tyle razy obilem nogi o sterczące prostopadle poza obrys zamknięcia, że już nie liczę. Keter wzorem.
Jak mssz ciężkie organizery to i tak bys nie otwiżył w systemie książki do dolnej.jusz widze jsk otwierasz pełen zestaw przechylając.recenzja naciagana
Plastikowe koła carcie po chodniku jedziesz na qbricku, widzi cię i słyszy całe osiedle że jedziesz na robotę, od razu każdy patrzy gdzie, do kogo, na które mieszkanie w bloku.
Słaba krytyka na dole skrzyń ustawia się na dole naj mniej używane skrzynki a organizery na logikę na górę spiecie do kupy używa się do transportu na budowie a na miejscu wszystko się rozpina
Odcinek można by było zupełnie inaczej sformułować... np "co qbrick mógłby poprawić" bo teraz przypomina wylewanie żali i naciąganie na reklamację... Bardzo dużo negatywnej energii płynie z tego filmu... tym bardziej, że te mankamenty w większości zostały już poprawione.
@@SkrzynieNarzedziowe Witam materiał daje do myślenia i trudno dyskutować z twoją argumentacją. Ja narazie od 4 miesięcy mam carta on,skrzynię pro 600 i 4 organizery multi więc za wiele doświadczenia z Qubricem nie mam, choć na ich kanale yt wszystko wygląda super. Pozdrawiam
@@SkrzynieNarzedziowe Wszyscy producenci bazujący na systemie systainer 😝. Ani makpac, ani festool, ani metabo... Z kolei ketter nie ma tego systemu w organizerach. Podobnie jak kistenberg nie ma tego w organizerach. A właśnie przy organizerach oni to podkreślają. I wcale nie twierdzą, ze są jedyni. Pomijam oczywiście setki różnych firemek, które produkują skrzynki i nie mają ŻADNYCH MODUŁOWYCH skrzynek, a co dopiero organizerów z systemem książki 😉
@@SkrzynieNarzedziowe I jeszcze jedno. Nie twierdziłeś, że tylko duzi producenci maja ten system, tylko KAŻDY, więc dlaczego chcesz wymienienia dużych?🤔😁. Pokazałeś wiele faktycznych niedociągnięć, ale często szukałeś dziury w całym.
@@artuurartur5034 systajner to nie systemy stricte transportowe a jedynie systemy przechowywania które są słabej jakości więc ciężko od nich wymagać funkcji premium. Keter nie ma systemu książki w organizerach w najstarszych systemach w nowych już ma :) Najnowsze organizery kistenberga do xblocka mają system książki, Milwaukee ma system książki itd. Każda marka która chce lub prubuje uchodzić za markę premium ma system książki
@@SkrzynieNarzedziowe skrzynki to skrzynki. Systainer to tez modulowe skrzynki transportowe. Nadal szukasz dziury w całym byle tylko obronić swoje palnięcie głupstwa. Aaaa.... Dopiero wprowadzają, czy tam wprowadzili niedawno... No cóż. Pewnie czują oddech konkurencji na szyi 🤣
System książki nie sprawdza się w organizerach i skrzynkach do których można ładować po 10 kg . Bo otwieranie jedną ręką a druga trzymasz żeby nie przeważyło całego słupka skrzynek . Czepianie się dla zasady . System sprawdza się w małych organizerach z drobnymi rzeczami . I to w każdym systemie nie tylko qbrick .
Nie zgodzę się z tobą używałem 4 lata Qbrick One i wielokrotnie używałem systemu książki, nie mówię o pełnym otwarciu pokrywy ale bardzo często wystarczy tylko uchylić skrzynie by coś wyjąć.
Bardzo konstruktywnie wypunktowane :D czekam na wady innych systemów bo w kazdym jak wiemy sie cos znajdzie , nie ma systemów idealnych :D
Oczywiście będą za tydzień pro później kolejne :)
Nie ma systemów idealnych, a najlepszym sposobem na skrzynie jest zrewidowanie oczekiwań i dopasowanie skrzyń pod siebie. Qbrick ma tyle opcji że każdy znajdzie coś dla siebie. Co do systemu książki to i tak przy na maksa załadowanym systemie i no 8 skrzynkach otwieranie książki równało by się z w... wszystkiego na plecy.
I tu żadna firma nie ma na to lekarstwa.
Dlatego inne firmy mają szuflady i nie pierdola w kółko o systemie książki 😂qbrick stanął w miejscu i każdy ich nowy filmik to już lanie wody o kolorach konektorach i ile to one nie wytrzymują i zucaja pustymi skrzynkami.
Robot do podawania też byłby ch...y bo kolor nie taki. 😂
@@XJWPXqbrick też ma szuflady
@@HardStyleThiZi nie ma ceny z kosmosu jak Millwaukee Packout.
Dobre , dobre , ktoś powiedział jak jest. Jak chciałem na fejsie powiedzieć co mnie wnerwia to mnie blokli. To kółko wzajemnej adoracji tam się nic nie dowiesz.
Zapraszam na grupę kanału :) czyli skrzynie narzędziowe :) u nas można wszystko pisać….
@@SkrzynieNarzedziowe OK wbiłem na fejsa, zobaczę , poczytam i się po pytam co i jak. Zapięcia boczne w dużych skrzynkach mnie męczą. lepsze są w segregatorach. Ale to już po oglądam na fejsie.
Świetna seria się zapowiada ;) Sam się zastanawiam nad wyborem systemu do domowego warsztatu, będzie co przemyśleć :D
Lepiej uczyć się na cudzych błędach :)
Czemu nie zrobią drugiej platformy one z dwoma kołami po prawej stronie, a obrotowe po lewej. Bardziej wtedy by to można było bokiem pchać i przez każde drzwi w każdej chwili idzie wyjechać do pomieszczenia obok, a tak wiecznie trza to przekładać ręcznie. Dlatego nie kupiłem jeszcze platformy. Nawet w garażu było by to obok siebie zagęścić pod ścianą obok siebie, wezej bokiem jak frontem.
Moje dodatkowe uwagi, chronologicznie do filmu:
1- z tego co zauważyłem w nowych skrzyniach na XL nie da się położyć 200 bo nie pasują.
2- system książki jest ok, ale do sensownego poziomu 3 organizerów, więcej to prosty sposób na wyrwanie pokrywy.
3- grubość pokrywy, dzięki temu można na niej stawać, a pokrywa basic jest nie warta kupowania, chyba ze ktoś od środka ją wykorzystuje, dla mnie profi to podstawa.
4- rączka ma problem z tym ze przy pchaniu się wsuwa do środka bo blokada słabo trzyma.
5- longer ma za krótką rączkę i wysokie osoby prowadzą go zgarbione.
Tak grubość pokrywy jest potrzebna by móc na niej stawać ale czy na secie potrzebujemy 10 skrzyń z 8 centymetrową pokrywą? Można zrobić pokrywę "pancerną" i pokrywy lite.
350kg wytrzymuje pokrywa qbrika. Po co?
Metabox dopuszcza 125kg, a pokrywa ok 2cm
@@wykonczeni Bo QB idzie w gigantomanię. Widzą to co z przodu, obecnie RED, stare wady zostają. I tak jest jak się idzie w miliony detali a podstawy nie są godnie ogarnięte. Zupełnym przeciwieństwem jest keter. W dobie drukarek 3D każdą pierdołę "co potrzebuje to sobie dodrukuje" ale podstawa musi być ok.
Ło Panie, pozamiatałeś!
Hmmm powiedziałem jedynie co mnie wk..a
Poszukuję nowego systemu skrzyń narzędziowych , dzialam w branży hydraulicznej , ditychczas korzystalem z skrzyni Stanley Fatmax , co moglbyd polecić ?
Nie jest tak łatwo jednoznacznie podać odpowiedź. Wszystko zależy od preferencji czy budżetu. Polecam wpaść na naszą grupę i popytać tam jest sporo osób w twojej branży i na sto procent coś doradza i będzie można podyskutować facebook.com/groups/skrzynienarzedziowe/?ref=share_group_link
Trochę dużo tego. Na niektóre rzeczy nie zwracałem uwagi ale jest dokładnie jak przedstawiłeś. Mnie najbardziej wkurza wiecznie wieszający się na schodach kart i klikologia organizerów. Te plastikowe odstające zatrzaski (L i M) zieją tandetą z naprawdę niskich lotów skrzynek. Moim subiektywnym zdaniem powinni bardziej skupić się na eliminacji tego co przedstawiłeś.
To nie wszystkie minusy tylko te które mnie osobiście najbardziej irytują po 4 latach użytkowania mógłbym zrobić pełnometrażowy dokument o wadach tego systemu a jak bym czepiał się szczegółów to i trylogię
Jaki problem wybierasz innego producenta lub nosisz w kieszeni. Zgadzam się tylko z longer em
Wybrałem innego producenta a z i nimi podzieliłem się moja opinia po4 latach używania tych skrzyń
@@SkrzynieNarzedziowe super opinia jest jak dupa każdy ma swoją
Wydaję mi się że jak by był system książki to jak byś otworzył dolna pokrywę i przechylił 5 pełnych skrzynek to jak by to poleciało - żegnamy zawiasy, 2 sprawa skrzynie służą do transportu, tak więc na miejscu pracy raczej wszystko rozpinamy i mamy dostęp do wszystkiego
Nie zgodzę się z tobą są to skrzynie systemowe a nie tylko skrzynie transportowe. Używam systemów skrzyniowych od 4 lat i mało kiedy na miejscu rozkładam skrzynie. Dla mnie osobiście system książki jest niezbędny do komfortowego użytkowania. Oczywiście to co dla mnie jest niezbędne dla kogoś może być zbędne.
Smerf maruda biadoli na ilość udostępnionych przez producenta kombinacji i że nie wszystkie są debiloodporne 😂 Paradne 🤣
Oglądam ten kanał właśnie dla tych frustracji autora. 😁Czyżby Qbrick nie chciał go na swojego przedstawiciela przez wygląd i dykcję? Stąd to antyqbrickowe skrzywienie? Czy faktycznie to złość na konieczność używania szarych komórek przy kompletowaniu zestawu skrzynek? 🤔
@@niko06913 spróbuj kiedyś czegoś profesjonalnego to zrozumiesz skąd ta niechęć :)
dla mechaników maszyn budowlanych itp to porażka takie skrzynki zwłaszcza ze nie zmieszczą tam się klucze a często trzeba z buta zajść do maszyny z narzędziami
To co zamiast qbricka jest godne polecenia? Czyli przemyślane i solidne bo czytałem opinie że qbrick badziew plastik i pęka/łamie się w transporcie.
Wszystko zależy jakich skrzyń potrzebujesz i czym się zajmujesz. Pamiętaj że w 99% nie będziesz potrzeby wybierania tak zwanego pncerniaka bo produkty z lepszej jakości tworzywa nawet gdy nie należą do pancerniakow są bardzo wytrzymałe. Na chwilę obecną moim zdaniem masz trzech "producentów na których warto patrzeć" Keter, Milwaukee i DeWalt a reszta to dobor systemu pod względem na potrzebne nam elementy
@@SkrzynieNarzedziowe Ja robię dorywcze prace więc nie zajeżdżałbym tego jak firma budowlana 365 dni w roku. Elektronarzędzia na aku chcę pomieścić, śrubokręty, młotki, jakieś piły japońskie, wiertła i inne bzdety. Zamówiłem Qbrick Two 3-4 skrzynie ale widziałem opinie na Allegro ze zdjęciami, że to połamane przychodzi więc jaki to musi być plastik gówniany skoro pęka w transporcie?
@@heisenebrg_pl ile pęka w transporcie to ci nie powiem bo nie znam statystyk. Na twoim miejscu zastanowił bym się między Keter Gear a Keter Stack n roll lub ewentualnie Keter connect
Dodam ze Packout też ma drobne niedociągnięcia ale dalej dlamnie jest najlepszy.pozdrawiam i subik polecial.🤘
Oczywiście nie ma systemu idealnego ale trzeba wybrać ten który jest go najbliżej.
To te minusy są najważniejsze, jak ich brak to znaczy że coś jest idealnie wykonane.
Do longera bez niczego powinno być do podpięcia skrzynka 500/600/700 choćby po sztuce
Najbardziej wku.. mnie ze organizery L mozna montowac tylko na XL.
Oj tak
Przez to ja wolę montować organizery pro na Vario/Technika
Qbrick zauważył, że ma dużą ilość sprzedanych skrzynek itd., więc spoczął na laurach. Zauważyłem, że jakość ich skrzynek upadła i np. ostatnio będąc w Castoramie miałem chęć kupienia Toolcase'a, ale go nie kupiłem ponieważ każdy z oglądanych egzemplarzy miał krzywe oraz odstające pokrywy, jakieś źle powycinane miejsca po wtryskarce itd.. Inne oglądane skrzynki tego producenta również miały jakieś wady. To już nie ta sama jakość jaka była wcześniej. Do Ketera im dużo brakuje, a co dopiero do takiego Milwaukee. Teraz producent zamiast rozwijać i poprawiać istniejący system woli podniecać się drogim QBRICK RED.
Niestety
Bardzo fajny film, nie spodziewałem się tylu "niedociągnięć" w Qubrick One. W takim razie w jaki system lepiej pójść w podobnym przedziale cenowym?🤔
Zależy do jakiej branży?
Fajne wypunktowanie, jestem bardzo amatorskim użytkownikiem QS i zawiodłem się jak powiedziales o wadach platformy. Ale Panowie mają szanse teraz odbić pileczke i chociaż niektóre wady naprawić
Oby, choć boję się że producent woli słuchać opini ytberow którzy na darmowe skrzynki tylko chwalą :)
@@SkrzynieNarzedzioweMało wiesz. Wiele rzeczy zmienili i poprawili lub nawet wyprodukowali według sugestii użytkowników. Właśnie maja wprowadzić nowego carta z modyfikacjami zgodnymi z sugestiami użytkowników. Nie wiem, czy po prostu jesteś złośliwy, czy tylko do tego producenta. Qbrick ma wiele wad, jak każdy tego typu produkt, i jak u każdego często jest to coś za coś. Jednak to jedyny producent, nie tylko jeśli chodzi o skrzynki ale ogólnie, który aż tak idzie w stronę klienta, jakiego znam.
@@artuurartur5034 o nowościach z tego carta słyszałem od prezesa już pół roku temu więc te sugestie użytkowników to taki mit dla naiwnych :)
@@SkrzynieNarzedziowe no tak... Bo powinien pierdyknąć w tydzień byle szajs byle ci coś na siłę udowodnić 😝😝😝. Rany....dewalt i stanley od lat produkuje gó....o i dobrze. A zdaje się tydzień temu pokazali zajawkę prototypu nowego carta z szeroką rączką .... 😝😝😝, więc naiwni to tobie powinni wierzyć
@@SkrzynieNarzedziowe no i.... Byla sugestia dłuższych kubełków... już są, jeszcze dłuższych kubełków...już są, adaptera do łączenia systemów... już jest, jeszcze głębszych kubełków...już są.... Nie mówiąc o konfiguracji zestawów i innych pierdułkach jak np. sposobie mocowania tacek. Podaj teraz przyklad jakiegoś dużego (🤣) producenta jakichkolwiek (!) skrzynek narzędziowych, który zrealizowal sugestie nowych produktów lub istotnych zmian i modyfikacji w około pół roku 😉
uff czyli jednak dobrze zrobiłem że dopłaciłem i mam głównie tylko szuflady z dewalta żadnych kombinacji z wyciąganiem skrzynek itp itd :)
Nie można tych większych dać na spód a te 4 mniejsze na górę?
Nie na tym polega dowolność:)
@@SkrzynieNarzedziowe tu masz rację nie na tym ale chodziło mi o ten przykład książki dajesz duze (w rozumieniu często ciężkie) na spód a te cienizny z drobnicą na górę, przynajmniej w moim zawodzie (montaż nawigacji, multimedia, rejestratory) ja bym tak zrobił i to (dla mnie) byłoby wygodniejsze.
@@mikolajmikun5337 wszystko zależy od fachu. Bardzo często w organizerach przechowywane są np. Wkręty które są dość ciężkie i wtedy już niezbyt logiczne jest dawanie ich na sam szczyt stosu.
Z mojego doświadczenia największym mankamentem są zamknięcia skrzyń. Zostawiając otwarte skrzynki już tyle razy obilem nogi o sterczące prostopadle poza obrys zamknięcia, że już nie liczę. Keter wzorem.
Jak mssz ciężkie organizery to i tak bys nie otwiżył w systemie książki do dolnej.jusz widze jsk otwierasz pełen zestaw przechylając.recenzja naciagana
Idąc tym tokiem myślenia to po co robić ten system w skrzyniach?
Mozna bylo powiekszyc rowniez L a nie tylko xl i m. Wtedy bysmy zakladali xl, duze l w wielokrotnosci ktore zastapiloby zjebany system ksiazki w xl
A można by było poprostu zrobić normalna xlke z systemem książki :)
Milwaukee packout i tyle w temacie.
Właśnie po wielu latach unikania milwaukee packout (ze względu na sposób spinania który mi nie pasuje) postanowiłem jednak z Qbricka przejść na Milkę
@@SkrzynieNarzedziowe subik idzie 😛😛
@@on9676 dzięki :)
Plastikowe koła carcie po chodniku jedziesz na qbricku, widzi cię i słyszy całe osiedle że jedziesz na robotę, od razu każdy patrzy gdzie, do kogo, na które mieszkanie w bloku.
Świetna robota! dowal im jeszcze, że do M i do L nie można włożyć młotka!
Yyyy tu nie ma dowalania tu jest stwierdzenie faktów
Słaba krytyka na dole skrzyń ustawia się na dole naj mniej używane skrzynki a organizery na logikę na górę spiecie do kupy używa się do transportu na budowie a na miejscu wszystko się rozpina
Hehe nie na tym polega idea skrzynek systemowych by na miejscu trzeba było wszystko rozkładać
Na logike? Organizery pelne srub sa najciezsze. Gdzie laduja? Na samej gorze.
@@wykonczeni Najcięższe rzeczy na samą górę? powodzenia w ciągnięciu zestawu
@@MuchaPDG dziekuje, ale obawiam sie, ze nie zrozumiales kontekstu
Odcinek można by było zupełnie inaczej sformułować... np "co qbrick mógłby poprawić" bo teraz przypomina wylewanie żali i naciąganie na reklamację... Bardzo dużo negatywnej energii płynie z tego filmu... tym bardziej, że te mankamenty w większości zostały już poprawione.
🤔
Co Kris nie mam racji?
@@SkrzynieNarzedziowe Witam materiał daje do myślenia i trudno dyskutować z twoją argumentacją. Ja narazie od 4 miesięcy mam carta on,skrzynię pro 600 i 4 organizery multi więc za wiele doświadczenia z Qubricem nie mam, choć na ich kanale yt wszystko wygląda super. Pozdrawiam
@@krism3151 u nich wygląda super bo to kanał reklamowy :)
Każdy producent ma praktycznie system książki? 🤣 BZDURA!! I nie, NIE MUSIMY zdejmować. Naprawdę szukasz dziury w całym.
No to wymień dużych producentów systemów skrzyniowych którzy nie mają systemu książki u siebie
@@SkrzynieNarzedziowe Wszyscy producenci bazujący na systemie systainer 😝. Ani makpac, ani festool, ani metabo... Z kolei ketter nie ma tego systemu w organizerach. Podobnie jak kistenberg nie ma tego w organizerach. A właśnie przy organizerach oni to podkreślają. I wcale nie twierdzą, ze są jedyni. Pomijam oczywiście setki różnych firemek, które produkują skrzynki i nie mają ŻADNYCH MODUŁOWYCH skrzynek, a co dopiero organizerów z systemem książki 😉
@@SkrzynieNarzedziowe I jeszcze jedno. Nie twierdziłeś, że tylko duzi producenci maja ten system, tylko KAŻDY, więc dlaczego chcesz wymienienia dużych?🤔😁. Pokazałeś wiele faktycznych niedociągnięć, ale często szukałeś dziury w całym.
@@artuurartur5034 systajner to nie systemy stricte transportowe a jedynie systemy przechowywania które są słabej jakości więc ciężko od nich wymagać funkcji premium.
Keter nie ma systemu książki w organizerach w najstarszych systemach w nowych już ma :)
Najnowsze organizery kistenberga do xblocka mają system książki,
Milwaukee ma system książki itd. Każda marka która chce lub prubuje uchodzić za markę premium ma system książki
@@SkrzynieNarzedziowe skrzynki to skrzynki. Systainer to tez modulowe skrzynki transportowe. Nadal szukasz dziury w całym byle tylko obronić swoje palnięcie głupstwa. Aaaa.... Dopiero wprowadzają, czy tam wprowadzili niedawno... No cóż. Pewnie czują oddech konkurencji na szyi 🤣