Окрема подяка за правильну технічну українську, ПРОВОДИ, проводка і т.д., що є правильно у відповідності з ПУЕ. Бо дуже багатьох дротяники покусали і у них дроти, навіть коли у маркуванні самих проводів вказано, що це провід. Наприклад популярний ПВЗ вказано, що це провід. Розшифровка проводу ПВ-3: Буква “П” в абревіатурі вказує, що даний провідник є проводом. Друга літера вказує на матеріал ізоляції. У нашому конкретному випадку це - «В», що означає вініл або як його ще називають полівінілхлорид, тобто ПВХ. Цифра 3 в кінці позначає клас дроти по гнучкості. Всього існує 6 класів. І чим нижче цифра, тим провід менш гнучкий. позначення “нг” - вказує на те що даний провід не поширює горіння, а “нгд” не тільки не поширює горіння, але і має низьке виділення димів і газу під час пожежі. Чому про це пишу, бо працював з технічними документами і "дроти" замість проводів - це груба помилка, особливо коли треба зробити проект для Обленерго і вас швидко пошлють разом в усіма дротами. А от провід складається із одного чи багатьох дротів, які захищені ізоляцією, багатожильні чи одножильні проводи.
У мене інвертор Українського виробництва Леотон. Рік випуску 2008рік. Потужність - 500Ват. За ці роки раз 200 йшов у захист і все норм. Гарно робили хлопці - насовість. Зараз все Китай.
Беріть не самий дешевий китай, ,,датобус" чи якось так вони називаються. Взяв на 2000 ватт, він в три рази важчий, та й три рази більший, ніж аналогічний з дешевого сегменту, типу як у цьому відео
Найкращі китайські інвертори це Datouboss або Fchao, все інше це шлак. На корпусі їх пишеться реальна потужність, а пікова у них у два рази більша. Маю і той і інший :)
Зрозумів, дякую друже, постараюсь знайти можливість зняти такий огляд бачу що вони й не на багато дорожчі. Якщо порівнювати з реальними показниками а не восаними з пальця.
@@Михайло_Ігорович так, а по якості значно кращі. Наприклад у Datouboss у комплекті йде дистанційний пульт керування (у всякому випадку це ті що оранжові по бокам на 1000-1500-2000 Ватт) і він на радіомодулі, а не інфрачервоний. А у Fchao у комплекті є провідний пульт керування. Ще їх на Алі можна замовити під різний вольтаж по акумам, на 12-24-36-48-60-72 вольта.
Друже, привіт від Олександра з Київщини.Подивився кілька твоїх відео і скажу тобі,що ти робиш велику справу.Ти проходиш цей шлях з самого початку,не боїшся показувати якісь свої косяки і саме головне,що вчиш тих,кому це цікаво.Забий на хейтерів,бо щось зробити самому вони не здібні,а обгадити аж бігом.Знаєш, кажуть якщо мені плюють в спину значить я попереду всіх.Тільки вперед.Підписався.
Я коли бачу коменти хейтерів згадую Ліни Костенко вірш ) Як легко плюнути в велике, у нього точно попадеш, усе бридке і все безлике, у том собі ціну знайде далі нажаль пам"ятаю не дослівно. А ще "Крила" дуже люблю її вірш, особливо у виконанні Богдана Ступки ) Мої крила - у щирості до роботи )
Высокие токи в любом случае рано или поздно, что-то спалят. А еще получается низкий кпд, много уходит на нагрев. Надо от них уходить повышая напряжение.
Я використовую інвертор Datouboss на 2кВт. і ліфер на 100 Аг (вчому є сумніви). Цей інвертор не з дешевих, але свою вартість відпрацьовує на 100%. 1900 Вт пікового навантаження витягує легенько. З його допомогою зрізав і порізав нв колоди старого норіха електропилою потужністю 1800 Вт. Під час вискнкнь ця "кухня" тримає холодильник, морозильну камеру, інтернет/телевізор 4-5 годин. Єдине, що з часом просідає напруга до 216-214 в., зараз взяв би інвертор з вихідною напругою 230 в.
216 214 вольт це взагалі круто, все що вище 200 це добре й можете не паритись. Трохи начитався за них уже коментів, може замовлю собі такий, запишу на нього огляд і продам по ціні алі експресу в Україні.
@@Михайло_Ігорович ніби так, але на холодильнику і морозильній камері поставив реле напруги для захисту, було кілька разів, що при 214в морозильник не запускався, просто мотор гудів. Тому мусив встановити мінімальний поріг на 200в. А так ніяких претензій до цього інвертора нема. Пробував навіть мікрохвильовку для експерименту включати - тягне, тільки трохи нагріваються кабелі. 🙂
@@user-ANDrejHarkov акумулятор 12в. Мікрохвильовку включав суто для експерименту, чи "потягне" інвертор. Звичайно, що під час вимкнень ніхто не буде користуватися такими потужними приладами.
У мене Must 3k PRO, навіть в режимі SBU все одно тяне з мережі, десь 10% від загального навантаження, так що за добу десь кіловатт набігає, наче дрібниця, але трохи бісить цей алгоритм, так що поки є достатньо сонця, взагалі відключив мережу. Поставив wifi автомат на вході з мережі, планую в перехідний період, коли сонця буле мало, то живитися/підзаряжатися вночі по нічному тарифу
Може десь вже написали, але якщо струм має бути більше сотки на 12 вольтах, то це вже час брати інвертор на 5000 ватт пікової та на 24 вольти. Ну і батарею(ї) відповідну
Ох.... Якби я це все, що знаю зараз, я б зібрав кіловат 10 ліферів та інвертор 48 вольт одразу, а не оце все. І щоб гроші всі вкладені отримати одночасно
Ну китайці.... Поставити стальні клеми для підключення акумулятора. Хоча без проблем за не дорого можна на тому самому аліекспрес можна купити латунні з невеликим домінування сталі. Сам купував такі. А щодо кабелів від сонячних панелей то якщо не помиляюся то вони на 6 мм² краще замінити на 10-12-14 мм². Бо в старій літературі подають що 1 мм² міді можна завантажити струмом 10 ампер. А алюміній 6 ампер.
Дивні в вас знання! Що в старій , що в новій літературі номінальний струм на 1мм 2 мідь це 6А, алюміній це 4А. Для відкритих , без оболонки , повітряних проводів по міді можна підняти до 9А , по міді , і по алюмінію до 6А. Ми кажемо за номінальний струм. А максимальний звісно що буде більший, але ж максимальний це лише короткочасно. Наприклад в електрочайнику, попрацював 5хвилин та й виключився. Всі дані по струмам є в довідниках з електротехніки! Для себе просто передивіться їх. І в подальшому для себе , щоб не спалити хату, чи ще там щось, і не паритися витримає чи ні, розраховуйте по міді 6ампер на кожний 1мм2 перетину провода, і буде вам завжди щастя.😊
Ніде в старій літературі не написано таке загалом неправильне і примітивне співвідношення. Це просто утрирували для максимальної простоти, виходячи з найбільш поширених для тодішнього споживача струмів до 25 (30) А і (або) нехтування втратами в колах, що кругом живляться від пром мережі ( у вип. зварювальної дуги, наприклад, просадка на звар. кабелі хоч і значна, але несуттєва порівн. з падінням на самій дузі і напр. х.х. апарата). А насправді з ростом струму площа перерізу має зростати нелінійно (непропорційно швидше) через неоднорідність густини струму (нерівномірність розподілу в товщі провідника) і збільшення градієнту теплопередачі (погіршення з ростом товщини або перерізу), що посилює нагрівання, а нагрівання веде до погіршення провідності, а відтак - додаткових втрат по напрузі. Ще на проблематику впливає товщина і теплові характеристики ізоляції. До речі, табличні дані про токові навантаження для різних типів і марочних груп проводів і кабелів середніх і великих перерізів, демонструють викладене вище. Але в них, не забувайте, що за нормами допускається нагрів до 80* С (здається) при max знач. струмів. Крім того, не рівняйте тодішню (в смислі норми по електрометалургії і електроматеріаловеденню) чистоту електротехнічної міді і невідомо що у різноманітних мідних сплавах зараз. Тому, підтримую позицію, що для нашої сфери застосування, починаючи від 25-30 А, 6 А/ мм*2 - це в кращому випадку.
Опять забув. Завтра буде відео, про два кисляки сотку, та івертор, на скілкьи вистаче щоб не кончити акум, я там огляну поверхнево інвертор А для вас lvt то виробник а модель ach - 300 h в гуглі бється по першому посиланню. дякую що нагадали. Коштує десь 2200 я його сам не вибирав, його запропонували установщики від фірми вайлент, та на мені трохи заробили) Але їм теж сім'ю гудувати треба ))0
@@Михайло_Ігорович До речі, про стабік. Краще, тобто правильніше (по смислу поставлених задач перед ним ) по загальному принципу його роботи, і водночас, безпечніше для всього, включити його до інвертора, а не після, як у вас.
у вас на бмс який піковий струм? бо ви говорите, що потрібен саме ліфер 150А для запуску насосної станції. виходить що 100А не достатньо? бо знаю що деякі бмс можуть бути розраховані наприклад на 100А, а короткочасно видавати 200А
Друже, інвертор, а не інвектор. Твоє питання дуже загальне, на нього важко відповісти, який інвертор, який конвертор, конвектора то газові. Який коридор, яка напруга в цих всіх пристроїв. Іди в нагу ТГ групу, там питай людей. Тобі допоможуть ) Тілкьи постарайся правильно називати пристрої, щоб тебе не тролили )))0
Та там вже такі ціни йдуть на ті інвертори, що можна ще трохи докласти і взяти гібриднік, того точно на все вистачатиме. І можна потім колись підключити панелі.
@@dotoshniy ну на вашому каналі мені довелося стати хейтером не одразу )), а поступово :) Спочатку все було норм, а потім пішло поїхало, одні компліментарні обзори шлаку, як не одного бренду то іншого :) З прев'юшками типу "що це за хе..ня" і майже з самого початку починається облизування )))
Борошна, можей шти на гарний канал, де все як ти любиш. Я не обідюсь. Я не 100 баксів щоб усім подобатись. В мене канал про життя а не як гарно. Я тобі більше скажу, в мене ще й одяг весь з секонда і машина БУ, тепер думаю ти точно підеш) радий був знайомству )
@@Михайло_Ігорович ось тут вчись - "Моє резервне живлення, огляд збірки." як треба робити, а не своїм лайном пишайся, p/s/ 100 баксів мені не подобаються, мені подобаються 1000 баксів )))
Окрема подяка за правильну технічну українську, ПРОВОДИ, проводка і т.д., що є правильно у відповідності з ПУЕ. Бо дуже багатьох дротяники покусали і у них дроти, навіть коли у маркуванні самих проводів вказано, що це провід.
Наприклад популярний ПВЗ вказано, що це провід.
Розшифровка проводу ПВ-3:
Буква “П” в абревіатурі вказує, що даний провідник є проводом.
Друга літера вказує на матеріал ізоляції. У нашому конкретному випадку це - «В», що означає вініл або як його ще називають полівінілхлорид, тобто ПВХ.
Цифра 3 в кінці позначає клас дроти по гнучкості. Всього існує 6 класів. І чим нижче цифра, тим провід менш гнучкий.
позначення “нг” - вказує на те що даний провід не поширює горіння, а “нгд” не тільки не поширює горіння, але і має низьке виділення димів і газу під час пожежі.
Чому про це пишу, бо працював з технічними документами і "дроти" замість проводів - це груба помилка, особливо коли треба зробити проект для Обленерго і вас швидко пошлють разом в усіма дротами.
А от провід складається із одного чи багатьох дротів, які захищені ізоляцією, багатожильні чи одножильні проводи.
Оце рукастий мужик. Молодець. Розвивай свої знання.
Все добре , але з тими подовжувачами це страх,з проводкою треба шось думати , бо то тролейбусне депо може десь коротнути і буде біда
Все буде, мені треба трошки часу.
В наступних відео зрозумієте, чому руки вроді рівні, а все кругом через жопу.
Звісно підтримуємо, сам люблю експерименти🎉
Холодильник нельзя резко включать после выключения. Нужно выждать 2-3минуты перед следующим включением, чтоб реле нормально сработало.
У мене інвертор Українського виробництва Леотон. Рік випуску 2008рік. Потужність - 500Ват. За ці роки раз 200 йшов у захист і все норм. Гарно робили хлопці - насовість. Зараз все Китай.
Їх ще випускають ?
Leoton це чистий китай, раніше китай теж був якісніший
P.S. ремонтом електроніки займаюсь із 1999 року
😂😂😂 українського виробництва😂😂😂.... Ага.
Я з Леотоном 500вт намучився. Живив газовий котел 150вт. По гарантії 3 ремонти. Викинув, купив Китай років 5 не маю клопоту.
Не рекомендую.
Беріть не самий дешевий китай, ,,датобус" чи якось так вони називаються. Взяв на 2000 ватт, він в три рази важчий, та й три рази більший, ніж аналогічний з дешевого сегменту, типу як у цьому відео
Найкращі китайські інвертори це Datouboss або Fchao, все інше це шлак.
На корпусі їх пишеться реальна потужність, а пікова у них у два рази більша.
Маю і той і інший :)
Зрозумів, дякую друже, постараюсь знайти можливість зняти такий огляд бачу що вони й не на багато дорожчі. Якщо порівнювати з реальними показниками а не восаними з пальця.
@@Михайло_Ігорович так, а по якості значно кращі.
Наприклад у Datouboss у комплекті йде дистанційний пульт керування (у всякому випадку це ті що оранжові по бокам на 1000-1500-2000 Ватт) і він на радіомодулі, а не інфрачервоний.
А у Fchao у комплекті є провідний пульт керування.
Ще їх на Алі можна замовити під різний вольтаж по акумам, на 12-24-36-48-60-72 вольта.
Друже, привіт від Олександра з Київщини.Подивився кілька твоїх відео і скажу тобі,що ти робиш велику справу.Ти проходиш цей шлях з самого початку,не боїшся показувати якісь свої косяки і саме головне,що вчиш тих,кому це цікаво.Забий на хейтерів,бо щось зробити самому вони не здібні,а обгадити аж бігом.Знаєш, кажуть якщо мені плюють в спину значить я попереду всіх.Тільки вперед.Підписався.
Я коли бачу коменти хейтерів згадую Ліни Костенко вірш ) Як легко плюнути в велике, у нього точно попадеш, усе бридке і все безлике, у том собі ціну знайде далі нажаль пам"ятаю не дослівно. А ще "Крила" дуже люблю її вірш, особливо у виконанні Богдана Ступки ) Мої крила - у щирості до роботи )
@@Михайло_Ігорович "Крила"так як Богдан Сільвестрович ніхто не продекламує.
Коментар який підтримує україномовний контент і намагається закинути цікаве відео в рекоминдації 💙💛 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Смени пластинку !
@@Vasya_V начинать гнобить, хейтить и подьебывать ? это мы можем ) - "колхоз" дело добровольное )
Высокие токи в любом случае рано или поздно, что-то спалят. А еще получается низкий кпд, много уходит на нагрев. Надо от них уходить повышая напряжение.
Я використовую інвертор Datouboss на 2кВт. і ліфер на 100 Аг (вчому є сумніви). Цей інвертор не з дешевих, але свою вартість відпрацьовує на 100%. 1900 Вт пікового навантаження витягує легенько. З його допомогою зрізав і порізав нв колоди старого норіха електропилою потужністю 1800 Вт. Під час вискнкнь ця "кухня" тримає холодильник, морозильну камеру, інтернет/телевізор 4-5 годин. Єдине, що з часом просідає напруга до 216-214 в., зараз взяв би інвертор з вихідною напругою 230 в.
216 214 вольт це взагалі круто, все що вище 200 це добре й можете не паритись. Трохи начитався за них уже коментів, може замовлю собі такий, запишу на нього огляд і продам по ціні алі експресу в Україні.
@@Михайло_Ігорович ніби так, але на холодильнику і морозильній камері поставив реле напруги для захисту, було кілька разів, що при 214в морозильник не запускався, просто мотор гудів. Тому мусив встановити мінімальний поріг на 200в. А так ніяких претензій до цього інвертора нема. Пробував навіть мікрохвильовку для експерименту включати - тягне, тільки трохи нагріваються кабелі. 🙂
То забагато , мікрохвильовку з аккуму 100а. Чи в вас на 24в аккум?
@@user-ANDrejHarkov акумулятор 12в. Мікрохвильовку включав суто для експерименту, чи "потягне" інвертор. Звичайно, що під час вимкнень ніхто не буде користуватися такими потужними приладами.
Чекаємо відео з кіслячками😂
👍
Ох по голосу чути що вам прям не дуже добре. Дякую за відео но не вартує відео здоров'я. Видужаєте догоните.
Одужуйте
Холодильник багато бере, тому що багато наклейок на ньому, теж вати споживають наклейки.)))
Виздоровлюйте!!!
Скажу синові щоб клеїв трошки менше )))
У мене Must 3k PRO, навіть в режимі SBU все одно тяне з мережі, десь 10% від загального навантаження, так що за добу десь кіловатт набігає, наче дрібниця, але трохи бісить цей алгоритм, так що поки є достатньо сонця, взагалі відключив мережу.
Поставив wifi автомат на вході з мережі, планую в перехідний період, коли сонця буле мало, то живитися/підзаряжатися вночі по нічному тарифу
+
Може десь вже написали, але якщо струм має бути більше сотки на 12 вольтах, то це вже час брати інвертор на 5000 ватт пікової та на 24 вольти. Ну і батарею(ї) відповідну
Ох.... Якби я це все, що знаю зараз, я б зібрав кіловат 10 ліферів та інвертор 48 вольт одразу, а не оце все. І щоб гроші всі вкладені отримати одночасно
синій на 3600 купив
ліфер в вологих мріяє)
Ну китайці.... Поставити стальні клеми для підключення акумулятора. Хоча без проблем за не дорого можна на тому самому аліекспрес можна купити латунні з невеликим домінування сталі. Сам купував такі. А щодо кабелів від сонячних панелей то якщо не помиляюся то вони на 6 мм² краще замінити на 10-12-14 мм². Бо в старій літературі подають що 1 мм² міді можна завантажити струмом 10 ампер. А алюміній 6 ампер.
Там лужена мідь.
Всеодно мало, навіть 6 мм луженої міді це 60 ампер, а тут сто, 40 відсотків перенавантаження
@@Михайло_Ігорович лужена мідь це навіть трішки гірше ніж чиста адже це не посріблена мідь. Луджена мідь добра для виконання на зовні .
Дивні в вас знання! Що в старій , що в новій літературі номінальний струм на 1мм 2 мідь це 6А, алюміній це 4А. Для відкритих , без оболонки , повітряних проводів по міді можна підняти до 9А , по міді , і по алюмінію до 6А. Ми кажемо за номінальний струм. А максимальний звісно що буде більший, але ж максимальний це лише короткочасно. Наприклад в електрочайнику, попрацював 5хвилин та й виключився. Всі дані по струмам є в довідниках з електротехніки! Для себе просто передивіться їх. І в подальшому для себе , щоб не спалити хату, чи ще там щось, і не паритися витримає чи ні, розраховуйте по міді 6ампер на кожний 1мм2 перетину провода, і буде вам завжди щастя.😊
Ніде в старій літературі не написано таке загалом неправильне і примітивне співвідношення. Це просто утрирували для максимальної простоти, виходячи з найбільш поширених для тодішнього споживача струмів до 25 (30) А і (або) нехтування втратами в колах, що кругом живляться від пром мережі ( у вип. зварювальної дуги, наприклад, просадка на звар. кабелі хоч і значна, але несуттєва порівн. з падінням на самій дузі і напр. х.х. апарата). А насправді з ростом струму площа перерізу має зростати нелінійно
(непропорційно швидше) через неоднорідність густини струму (нерівномірність розподілу в товщі провідника) і збільшення градієнту теплопередачі (погіршення з ростом товщини або перерізу), що посилює нагрівання, а нагрівання веде до погіршення провідності, а відтак - додаткових втрат по напрузі. Ще на проблематику впливає товщина і теплові характеристики ізоляції. До речі, табличні дані про токові навантаження для різних типів і марочних груп проводів і кабелів середніх і великих перерізів, демонструють викладене вище.
Але в них, не забувайте, що за нормами допускається нагрів до 80* С (здається) при max знач. струмів. Крім того, не рівняйте тодішню (в смислі норми по електрометалургії і електроматеріаловеденню) чистоту електротехнічної міді і невідомо що у різноманітних мідних сплавах зараз.
Тому, підтримую позицію, що для нашої сфери застосування, починаючи від 25-30 А, 6 А/ мм*2 - це в кращому випадку.
Коментар який підтримує україномовний контент і намагається закинути відео в рекоминдації ютуба
👍👍👍
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
ці інвертори недуже бо я купив на кіловат а отримав два кіловата за 75 бахсів
Ждём видео с переделки инвертора
Так воно уже давно є на каналі.
Але ок. Зроблю ще одне, щоб було не таке занудне як стара версія.
Для панелей використовують провід 6 квадратів, а це ~48 А норма. На 12 В це 0.5 кВт
6 квадратів, це 30А - далі починають грітися.
@@petrovukr залізний або алюмінієвий гріється, а чиста мідь 6 квадратів при 42 А не гріється
Так там луджена мідь в проводі для панелей, принаймні в тому проводі що в мене.
@@Михайло_Ігорович У луженого гірша електрична провідність
@@jansenynec6843 Дякую погуглю
А де купити стабілізатор такий ?) посилання можно ?
Опять забув. Завтра буде відео, про два кисляки сотку, та івертор, на скілкьи вистаче щоб не кончити акум, я там огляну поверхнево інвертор А для вас lvt то виробник а модель ach - 300 h в гуглі бється по першому посиланню. дякую що нагадали. Коштує десь 2200 я його сам не вибирав, його запропонували установщики від фірми вайлент, та на мені трохи заробили) Але їм теж сім'ю гудувати треба ))0
@@Михайло_Ігорович До речі, про стабік. Краще, тобто правильніше (по смислу поставлених задач перед ним ) по загальному принципу його роботи, і водночас, безпечніше для всього, включити його до інвертора, а не після, як у вас.
у вас на бмс який піковий струм? бо ви говорите, що потрібен саме ліфер 150А для запуску насосної станції. виходить що 100А не достатньо? бо знаю що деякі бмс можуть бути розраховані наприклад на 100А, а короткочасно видавати 200А
100 а вистаче, але 150 буде краще
Як взагалі вольт польська в роботі , якість ?
Я про інвертор , у нього великий трансформатор , це мене і зацікавило.
Забийте в ютубі - ремонт воль польська. Все стало зрозуміло)
Хлопці, підкажіть, яка правильно підключити медіа конвектор до інвектора і розмістити це все в калідорі?
Друже, інвертор, а не інвектор. Твоє питання дуже загальне, на нього важко відповісти, який інвертор, який конвертор, конвектора то газові. Який коридор, яка напруга в цих всіх пристроїв. Іди в нагу ТГ групу, там питай людей. Тобі допоможуть ) Тілкьи постарайся правильно називати пристрої, щоб тебе не тролили )))0
@@Михайло_Ігорович нічо не знаю, на заставці було написано інвектор. Того я і відкрив відео. По інверторах інфи багато, мене цікавить інвектор.
Який інвертор взяти для насоса 0.75кв мій 1600ват не стягує піково бере багато насос просто :(
Та там вже такі ціни йдуть на ті інвертори, що можна ще трохи докласти і взяти гібриднік, того точно на все вистачатиме.
І можна потім колись підключити панелі.
@@Михайло_Ігорович За скільки ви взяли свій? Я маю але тільки одну панель Risen 410w
ОДНА УЙНЯ.
Де ти пропадав ? Мій улюблений хейтер ) Чесно, я скучав )))) Якось ти сьогодні слабко мене матюкаєш, не поснідав ?
Бачу в тебе 30 підписників є, мабуть ти колись пробував стати блогером, в тебе не вийшло і тепер ти ненавидиш мене за те що в мене вийшло )
@@Михайло_Ігорович В голос.... 😂😂😂😂
ХЕЙТЕРИ -самі активні люди на каналі 😀
@@dotoshniy ну на вашому каналі мені довелося стати хейтером не одразу )), а поступово :)
Спочатку все було норм, а потім пішло поїхало, одні компліментарні обзори шлаку, як не одного бренду то іншого :)
З прев'юшками типу "що це за хе..ня" і майже з самого початку починається облизування )))
@@MasterYoda_ За все Вам дякую 🤝 Я Вас пам'ятаю 😉
Зла не тримаю 🙃
ДАВАЙ 3600
канал з відео, як не треба робити, все переплутано/накручено, ізолентою перемотано... починаєш дивитися і "Немає сечі терпіти ці пекельні борошна" )))
Борошна, можей шти на гарний канал, де все як ти любиш. Я не обідюсь. Я не 100 баксів щоб усім подобатись. В мене канал про життя а не як гарно. Я тобі більше скажу, в мене ще й одяг весь з секонда і машина БУ, тепер думаю ти точно підеш) радий був знайомству )
@@Михайло_Ігорович ось тут вчись - "Моє резервне живлення, огляд збірки." як треба робити, а не своїм лайном пишайся, p/s/ 100 баксів мені не подобаються, мені подобаються 1000 баксів )))
Нічого не зрозумів з відео😢
Так а що тут розуміти, всі потрібні побутові прилади він тягне без проблем. Після певної доробки, можна ще й спати спокійно )
Конвектор
Колектор
Шопопало
Куда попало ?