Warto jednak żebyś teraz spojrzała na wagę opakowań jeżeli chcesz porównać ceny na koniec roku . To jest powszechny wybieg producentów że tak modyfikują opakowanie by nie było widać, że waga zmalała, a co za tym idzie wynikowo jest znacznie drożej niż było. Wydaje mi się że np. opakowanie M&M było większe niż teraz, ale może to tylko złudzenie bo puste jest to żółte. Ciekawą rzecz zaobserwowałam wczoraj w Lidlu. Czasem kupuję bułki bawarskie. Na koniec roku kosztowały 0,99gr a teraz mają cenę 1,13 i jeszcze info o zerowym wacie… Specjalnie na koniec stycznia podnieśli ich cenę do 1,19 ale i tak jest drożej niż było. Wszsytkiego trzeba pilnować
Poniesione zostały ceny przed obniżeniem vatu w ostatni dzień stycznia. W skali miesiąca ,22 zł to dużo jak to zliczyć w skali roku to ogrom . A to są zakupy dla jednej osoby. Niestety ,ale dobrze to już było 🥺🥺
Jeśli chodzi o makaron to sprostowanie. 7 lat temu kupiłaś pełnoziarnisty a teraz orkiszowy. Dlatego taka różnica ceny. Ten pełnoziarnisty nadal jest w sprzedaży i kosztuje cos około 3 zł więc nie ma aż tak dużej różnicy 🙂
Cena żółtego sera to jakiś kosmos. Pamiętam jak ze 2-3 lata temu w promocji kupowałam goude za ok 11 zł za kg a teraz znaleźć poniżej 20 zł/kg graniczy z cudem
*Na sobie mam* 💜➡️ bit.ly/bluzalil *KUPIŁAM TO SAMO CO 5 LAT* ruclips.net/video/6VttXrDbUu8/видео.html *2022 vs 2017* *FAJNE PRZEPISY NA ZDROWE SŁODKIE I SŁONE ŚNIADANIA* ruclips.net/video/5XS5XK8AzBo/видео.html
Wiadomo, że masło można kupić na promocji taniej, ale jak było tańsze to też były wtedy promocje, więc jego kupno nawet w promocji nadal daje po kieszeni. Zależy też jakie masło bo na przykład takie masło Kerrygold co kiedyś było za 5 zł teraz kosztuje prawie dwa razy tyle.
Ceny sera. Kilo jakiegoś tam taniego sera jeszcze w sierpniu 2021r. to ok. 20 zł, czasami można było dostać nawet taniej np. jakaś tam rolada ustrzycka chyba za 16 zł. Teraz? Poniżej 30 zł jest ciężko zejść. Jest słabo, ale jeszcze się jakoś da. Gorzej popalić dają ceny wynajmu niż jedzenia, bo tutaj różnica między Lutym 2021r. a teraz to w moim przypadku 600zł więcej zmiana o 50%. O cenie benzyny nawet nie wspomnę, ale ja i tak już nie mam samochodu, bo i tak nie było gdzie go parkować więc mnie to na szczęście nie dotyczy tak bezpośrednio.
Ciekawy filmik. Jakby przeliczyć cenę makaronu na 100 gram to 7 lat temu wychodziło 0,59 gr teraz 1,24 wiec 500g makarony teraz kosztowało by aż 6,2 w tym przypadku … duża różnica
Serek wiejski 7 lat temu to delikate produkcji dla biedronki. ( obecną cena to 1.59)A teraz wzielas Piątnicy który jest droższy. To samo z deserem 7 lat temu na filmiku to kaszka manna z wiśniami, ( obecną cena 1,79) a na obecnym filmiku serek homogenizowany. Mieso mielone 7 lat temu jest z łopatki i wołowiny, a obecnie to czyste wołowe. Zatem te 3 produkty nie są te same. Fakt różnica niewielka.
cena pomarańczy z 2015 nie dotyczy jednego kilograma, mięso nie jest takie samo, płyn micelarny ma większą objętość, serek wiejski jest innej firmy tak samo pistacje, makaron jest inny, ręcznik papierowy też jest inny, poza tym czy suma z 2015 roku nie uwzględnia też nie pokazanych dziś produktów, które wystąpiły na filmie z 2015 roku np. majonez Winiary?
Jeśli chcesz zrobić odcinek z warzywami i owocami to porównanie zrób za mniej więcej równy rok, żeby to było w tym samym sezonie. Bo wiadomo różne owoce i warzywa w różnych sezonach są tańsze czy droższe
Szczerze wydaje się mało, ale logicznie myśląc, że takie zakupy robi się na tydzień/dwa przez siedem lat. Od razu widać ile więcej moglibyśmy oszczędzić
Fajnie, że robisz takie porównania. Tak sobie myślę, że chcąc kupić jak najtańsze produkty i zaoszczędzić, trzeba by zrobić rajd po przynajmniej kilku sklepach.
Przy deserze jest różnica, ten 7 lat temu wygląda na ,, Kaszkę,, i nie jest to ten sam, który pokazujesz teraz. Tak mi się wydaje 😁 A co do różnicy, to kawa Jacobs Kronung 500g teraz 26,99zl przed Nowym Rokiem 18,99zl😯🙉🥺.
Dla mnie najbardziej odczuwalne są zmiany w nabiale, szczególnie masło i ser żółty, mięsie, pieczywie, pomidorach, gruszkach, produktach sypkich i papierze toaletowym. No wiadomo że jeszcze picie słodzone, ale to już kwestia durnego podatku cukrowego 😕
Moja mama kupuje mięsa na przecenie i mrozi, jeśli o mnie chodzi to mam u siebie w mieście rynek, na którym są stoiska z owocami do spożycia na już i ich ceny są nawet o 2/3 niższe, niż w sklepie;) np. Mango za 1,5zl czy avocado za zeta ;)
Bardzo podrożała karma dla kotów smilla z około 70zl do ponad 90zl w ciągu około 2miesiecy... Mamy 55kotow ma tymczasie i na dodatek dokarmiamy bezdomnikai z czego 24na działkach. Proszę o pomoc może ktoś zechce zakupić karmę, żwirek itp. Błagam was...
Powiem tam glamPaula jak ja chodzę do sklepu kupić typu masło,chleb itd. To faktycznie nie które produkty są drogie byłem ostatnio w Delikatesach centrum i tam za chleb najtańszy jest za 3.60 zł a teki lepszy za prawie 7 zł dlatego ja postanowiłem że sam zacząć piec chlebek miłej nocki fajny zresztą odcinek :)
Nie rozumiem trochę komentarza, że weźmy pod uwagę, że masło można kupić taniej niż za 6zl na promocji. 7 lat temu też można było kupić taniej niż regularna cena - na promocji :P
Mnie najbardziej rozwala różnica cenowa różnych słodkości. Teraz batonik wypełniony chemią jest prawie w cenie pysznej babeczki czy kawałka ciasta z piekarni...
Mięsa mielonego nie opłaca się w biedrze czy innych marketach kupować ( chyba że na promocji). Ja w mięsnym sklepie w normalnej cenie 11-13 zł za kilo kupuję 😁
Wy myślicie że ceny produktów nie będą się zmieniać,przecież to logiczne że ceny będą wzrastać tak samo jak nasze pensje,inflacja czy np kurs złotego będzie malał Jeszcze dodam że taki film nie ma sensu,bo jak byś porównała np rok 2010 do 2015 to ceny też by wzrosły względem poprzednich lat
Super. Zrób koniecznie Lidl. Ciekawy też byłby film z pepco lub innym podobnym sklepem. Wiadomo że nie kupisz tych samych rzeczy ale podobne lub z tej samej kategorii. Było by super. Pozdrawiam🙂
Ciekawie by było zobaczyć zakupy z innych normalnych firm A nie tylko biedronkowych, lidlowych itd. Bo wydaje mi się że wtedy wychodzi naprawdę duża różnica...
jak był dżem to powiedziałaś 3zł i 49 groszy a na filmie jest 2 zł i 49 groszy . nie hejtuje cb tylko poprostu zwróciłam uwagę na to jeśli cię uraziłam tym komentarzem to przepraszam 🙏
Mięso mielone, które porownujesz różni się. W 2015 jest to mięso wołowo-wieprzowe w 2022 to mięso mielone wołowe. Nic dziwnego, że różnica cenowa jest duża. Pomimo tego film świetny 😉
Cześć Paula miło ciebie Widzieć super odcinek bardzo mi się podoba i Bardzo ciebie Lubie pozdrawiam serdecznie miłego czwartku i wieczoru dla ciebie Paula i Pandy🐈🐕🐼🌹❤️
GlamPaula, Ty jesteś mistrzem kupowania w promocji. Wytłumacz mi jak działa karta biedronka. Czy zakupy w promocji z kartą liczą się na jedną kartę, czy na jedną biedronkę?
Do wielu promocji potrzebna jest karta biedronka lub aplikacja biedronka ściągnięta na telefon Jedna karta przypisana do numeru telefonu działa w każdej Biedronce Niektóre promocyjne produkty mają limity np 2 masła na jedną kartę biedronki podczas trwania promocji
💰 *Kupiłam paletę NIEODEBRANYCH PACZEK* 😱 *Zobacz co było w środku* ➡️ ruclips.net/video/oeqyoMRJ4vA/видео.html
Warto jednak żebyś teraz spojrzała na wagę opakowań jeżeli chcesz porównać ceny na koniec roku . To jest powszechny wybieg producentów że tak modyfikują opakowanie by nie było widać, że waga zmalała, a co za tym idzie wynikowo jest znacznie drożej niż było. Wydaje mi się że np. opakowanie M&M było większe niż teraz, ale może to tylko złudzenie bo puste jest to żółte. Ciekawą rzecz zaobserwowałam wczoraj w Lidlu. Czasem kupuję bułki bawarskie. Na koniec roku kosztowały 0,99gr a teraz mają cenę 1,13 i jeszcze info o zerowym wacie… Specjalnie na koniec stycznia podnieśli ich cenę do 1,19 ale i tak jest drożej niż było. Wszsytkiego trzeba pilnować
Ręcznik papierowy różni się od tego, który kupiłaś w tym roku. Jest on również dostępny i kosztuje ok 6zl
Poniesione zostały ceny przed obniżeniem vatu w ostatni dzień stycznia. W skali miesiąca ,22 zł to dużo jak to zliczyć w skali roku to ogrom . A to są zakupy dla jednej osoby. Niestety ,ale dobrze to już było 🥺🥺
Warzywa i owoce są niestety drogie, a to podstawa zdrowej kuchni. Dobrze, żeby były w przystępnych cenach. Pozdrawiam serdecznie.
Da się kupować taniej, wystarczy kupować na promocjach albo np na lokalnych rynkach czy bazarach
Jeśli chodzi o makaron to sprostowanie. 7 lat temu kupiłaś pełnoziarnisty a teraz orkiszowy. Dlatego taka różnica ceny. Ten pełnoziarnisty nadal jest w sprzedaży i kosztuje cos około 3 zł więc nie ma aż tak dużej różnicy 🙂
Cena żółtego sera to jakiś kosmos. Pamiętam jak ze 2-3 lata temu w promocji kupowałam goude za ok 11 zł za kg a teraz znaleźć poniżej 20 zł/kg graniczy z cudem
*Na sobie mam* 💜➡️ bit.ly/bluzalil
*KUPIŁAM TO SAMO CO 5 LAT* ruclips.net/video/6VttXrDbUu8/видео.html *2022 vs 2017*
*FAJNE PRZEPISY NA ZDROWE SŁODKIE I SŁONE ŚNIADANIA* ruclips.net/video/5XS5XK8AzBo/видео.html
Wydaje mi się że źle porównanie ręczników papierowych gdyż wersja niebieska jest droższa a wersja czerwona tańsza 🤔😉
Wiadomo, że masło można kupić na promocji taniej, ale jak było tańsze to też były wtedy promocje, więc jego kupno nawet w promocji nadal daje po kieszeni. Zależy też jakie masło bo na przykład takie masło Kerrygold co kiedyś było za 5 zł teraz kosztuje prawie dwa razy tyle.
3:10 bo to jest makaron orkiszowy dlatego jest droższy. Jest też zwykły pełnoziarnisty z mąki durum I jest tańszy
Ceny sera. Kilo jakiegoś tam taniego sera jeszcze w sierpniu 2021r. to ok. 20 zł, czasami można było dostać nawet taniej np. jakaś tam rolada ustrzycka chyba za 16 zł. Teraz? Poniżej 30 zł jest ciężko zejść. Jest słabo, ale jeszcze się jakoś da. Gorzej popalić dają ceny wynajmu niż jedzenia, bo tutaj różnica między Lutym 2021r. a teraz to w moim przypadku 600zł więcej zmiana o 50%. O cenie benzyny nawet nie wspomnę, ale ja i tak już nie mam samochodu, bo i tak nie było gdzie go parkować więc mnie to na szczęście nie dotyczy tak bezpośrednio.
Ciekawy filmik. Jakby przeliczyć cenę makaronu na 100 gram to 7 lat temu wychodziło 0,59 gr teraz 1,24 wiec 500g makarony teraz kosztowało by aż 6,2 w tym przypadku … duża różnica
Moglaś zrobić porównanie jescze z rokiem 2020 bo wtedy też robiłaś te same zakupy
Zapraszam więc na film z 2020 ruclips.net/video/-bJsSd2BNLs/видео.html Tam znajdziesz cenę za cały paragon
Serek wiejski 7 lat temu to delikate produkcji dla biedronki. ( obecną cena to 1.59)A teraz wzielas Piątnicy który jest droższy.
To samo z deserem 7 lat temu na filmiku to kaszka manna z wiśniami, ( obecną cena 1,79) a na obecnym filmiku serek homogenizowany.
Mieso mielone 7 lat temu jest z łopatki i wołowiny, a obecnie to czyste wołowe. Zatem te 3 produkty nie są te same. Fakt różnica niewielka.
W jaki dzien robilas zakupy? Po styczniowej podwyzce biedronki? Czy juz w lutym po obnizce vat?
12:49 ja dzisiaj jestemzadowolona z siebie poniewaz kupilam pomarańcze za 2.79 i to takie ładniutkim😂😂
Promocje promocjami ale inflacja to 100% porównać można koszyk zakupów kiedys za cały koszyk 100 zł teraz to pare produktów
cena pomarańczy z 2015 nie dotyczy jednego kilograma, mięso nie jest takie samo, płyn micelarny ma większą objętość, serek wiejski jest innej firmy tak samo pistacje, makaron jest inny, ręcznik papierowy też jest inny, poza tym czy suma z 2015 roku nie uwzględnia też nie pokazanych dziś produktów, które wystąpiły na filmie z 2015 roku np. majonez Winiary?
Uwielbiam twoje filmy. Bardzo się cieszę że jesteś bardzo aktywna, ponieważ przyzwyczajał się do codziennych filmików przez vlogmass
Jeśli chcesz zrobić odcinek z warzywami i owocami to porównanie zrób za mniej więcej równy rok, żeby to było w tym samym sezonie. Bo wiadomo różne owoce i warzywa w różnych sezonach są tańsze czy droższe
Super film ❤️ a co do płynu micelarnego, to miałam identyczny i nie kojarzę żeby był taki mętny
Szczerze wydaje się mało, ale logicznie myśląc, że takie zakupy robi się na tydzień/dwa przez siedem lat. Od razu widać ile więcej moglibyśmy oszczędzić
A ja chetnie obejrzalabym filmik z porównaniem cen ze stycznia 2022 i z lutego/marca po obnizce vatu 😁
Ja uwielbiam babeczkę czekoladową z wedla oczywiście dostępne są w Biedronce . Polecam i super odcinek Paula🥰💪
Paula dalej tak samo energiczna, młodo i zdrowo wyglądająca BRAWO Kobito! Rządzisz
Zawsze mi się zdaje że w Biedronce jest dużo promocji a i tak wychodzi troszkę drożej 💓 moje zdanie💓 pozdrawiam
Można prosic przepis na ta salatke ? :)
Fajnie, że robisz takie porównania. Tak sobie myślę, że chcąc kupić jak najtańsze produkty i zaoszczędzić, trzeba by zrobić rajd po przynajmniej kilku sklepach.
Super seria!! Kocham oglądać tego typu filmy!🔥❤️
6:24 pomyłka?
Przy deserze jest różnica, ten 7 lat temu wygląda na ,, Kaszkę,, i nie jest to ten sam, który pokazujesz teraz. Tak mi się wydaje 😁
A co do różnicy, to kawa Jacobs Kronung 500g teraz 26,99zl przed Nowym Rokiem 18,99zl😯🙉🥺.
Dla mnie najbardziej odczuwalne są zmiany w nabiale, szczególnie masło i ser żółty, mięsie, pieczywie, pomidorach, gruszkach, produktach sypkich i papierze toaletowym. No wiadomo że jeszcze picie słodzone, ale to już kwestia durnego podatku cukrowego 😕
Dużo nieścisłości jest między cenami, które mówisz, a które napisane są na ekranie.
To niesamowite, że nie widziałem jak zmieniaja się opakowania większości rzeczy
Super ze nagrywasz takie filmy🥰😍
czekałem na taki filmik cudowny jak zawsze🥰
Biedronka ma chyba najniższe ceny , jeśli chodzi o duże sklepy. Super film 😍
Uwielbiam twoje odcinki. Są genialne.😊🧡
Hehe Paula ceny które mówisz nie zgadzają się z tym co wyświetla się 🤣🤣🤣
Moja mama kupuje mięsa na przecenie i mrozi, jeśli o mnie chodzi to mam u siebie w mieście rynek, na którym są stoiska z owocami do spożycia na już i ich ceny są nawet o 2/3 niższe, niż w sklepie;) np. Mango za 1,5zl czy avocado za zeta ;)
Olej mega podrożał! Super seria! Czekam na Auchan😀
Bardzo podrożała karma dla kotów smilla z około 70zl do ponad 90zl w ciągu około 2miesiecy... Mamy 55kotow ma tymczasie i na dodatek dokarmiamy bezdomnikai z czego 24na działkach. Proszę o pomoc może ktoś zechce zakupić karmę, żwirek itp. Błagam was...
Coś nie zgadzają się ceny które mówisz a które napisałaś, nie wiem na które patrzeć
Czy mogłabyś podawać ceny za kilogram dla warzyw i owoców? W ten sposób będzie dużo łatwiej porównywać. :)
Kolory😃wszystko idealnie dopasowane i tak też wyglada👌👍
Powiem tam glamPaula jak ja chodzę do sklepu kupić typu masło,chleb itd. To faktycznie nie które produkty są drogie byłem ostatnio w Delikatesach centrum i tam za chleb najtańszy jest za 3.60 zł a teki lepszy za prawie 7 zł dlatego ja postanowiłem że sam zacząć piec chlebek miłej nocki fajny zresztą odcinek :)
Nie rozumiem trochę komentarza, że weźmy pod uwagę, że masło można kupić taniej niż za 6zl na promocji. 7 lat temu też można było kupić taniej niż regularna cena - na promocji :P
Mnie najbardziej rozwala różnica cenowa różnych słodkości. Teraz batonik wypełniony chemią jest prawie w cenie pysznej babeczki czy kawałka ciasta z piekarni...
I love tą serię haha!😹
Mięsa mielonego nie opłaca się w biedrze czy innych marketach kupować ( chyba że na promocji). Ja w mięsnym sklepie w normalnej cenie 11-13 zł za kilo kupuję 😁
Wy myślicie że ceny produktów nie będą się zmieniać,przecież to logiczne że ceny będą wzrastać tak samo jak nasze pensje,inflacja czy np kurs złotego będzie malał Jeszcze dodam że taki film nie ma sensu,bo jak byś porównała np rok 2010 do 2015 to ceny też by wzrosły względem poprzednich lat
Moim uzależnieniem jest zdecydowanie czekolada 🍫. Niestety jak się nie tak dawno okazało, nie mogę jej jeść zbyt często 😭
5:51 czyżby pomyłka?
10:24 kolejna pomyłka?
Super bluza
Team pastelowe.
👇
moim uzależnieniem są twoje filmy :p kc Paula. spotkałam Cię kiedyś na zazoo we Wrocławiu, może pamiętasz ? jesteś ekstra. oglądam od 8 lat !! :)))
Paula tak jak mówiłaś zrób filmik że pokazujesz zakupy jedzeniowe które teraz robisz żeby potem porównać ten film z grudniu 💚
Lubię oglądać twoje vlogi a zwłaszcza te na którym otwierasz kalendarze adwentowe
Pozdrawiam Cię z Grudziądza
Super. Zrób koniecznie Lidl. Ciekawy też byłby film z pepco lub innym podobnym sklepem. Wiadomo że nie kupisz tych samych rzeczy ale podobne lub z tej samej kategorii. Było by super. Pozdrawiam🙂
Warzywa i owoce to w dzisiejszych czasach produkt luksusowy… może filmik „kupuje te same produkty w różnych sklepach-gdzie taniej ?”
Hej Paula bardzo fajne zakupy
Moim uzależnieniem jak jestem na zakupach są właśnie chipsy
Na następny raz zrób zakupy z Tesco .:)
Tesco już nie ma w Polsce 🤷♀️
@@annakura2452 no tak zappmnialam
Super odcinek, więcej takich.
Pamiętam te stare czasy 😊ogłondam cię od 7 lat
Kocham twoje filmiki
Paula czemu mówisz że np. Dałaś teraz za coś 1,20 a jest napisane że 1,50 (dla przykładu podałam akurat takie ceny) ;)
Teraz w biedronce są ceny bez wat to dlatego teraz jest tańsza cherbata niż kiedyś
Ciekawie by było zobaczyć zakupy z innych normalnych firm A nie tylko biedronkowych, lidlowych itd. Bo wydaje mi się że wtedy wychodzi naprawdę duża różnica...
Niestety te ceny są niemiarodajne, bo na trzy miechy jest 0% VAT na spożywkę :)
Ale nie na wszystkie niestety
Makaron z soczewicy. Miesiąc temu kupowałam za 4.99. Dzisiaj z 0% VAT 5.70. Fajne te ceny 😉
jak był dżem to powiedziałaś 3zł i 49 groszy a na filmie jest 2 zł i 49 groszy . nie hejtuje cb tylko poprostu zwróciłam uwagę na to
jeśli cię uraziłam tym komentarzem to przepraszam 🙏
Dzień dobry Pani kupują sucha karmę dla psuw jaka sucha
Mięso mielone, które porownujesz różni się. W 2015 jest to mięso wołowo-wieprzowe w 2022 to mięso mielone wołowe. Nic dziwnego, że różnica cenowa jest duża.
Pomimo tego film świetny 😉
Weź rachunek i oddaj ten płyn micelarny do sklepu. Ten produkt nie powinien być dopuszczony do sprzedaży. Jest zanieczyszczony.
Nie odczuwam różnicy w cenie chleba bo nie kupuje tylko piekę sama
Czy jak pamietam te wszystkie stare filmy to znaczy, ze jestem stara? 😂😂😂
Ciekawe byłoby dzisiaj takie porównanie, pewnie wyszłoby dużo więcej, bo np. Kukurydza w puszcze kosztuje teraz 3,99.
Czy mokra karmę też kupuje jaka
Cześć Paula miło ciebie Widzieć super odcinek bardzo mi się podoba i Bardzo ciebie Lubie pozdrawiam serdecznie miłego czwartku i wieczoru dla ciebie Paula i Pandy🐈🐕🐼🌹❤️
GlamPaula, Ty jesteś mistrzem kupowania w promocji. Wytłumacz mi jak działa karta biedronka. Czy zakupy w promocji z kartą liczą się na jedną kartę, czy na jedną biedronkę?
Do wielu promocji potrzebna jest karta biedronka lub aplikacja biedronka ściągnięta na telefon Jedna karta przypisana do numeru telefonu działa w każdej Biedronce Niektóre promocyjne produkty mają limity np 2 masła na jedną kartę biedronki podczas trwania promocji
Oj podrożało podrożało
Kocham pistacje 😋
Super 🙂
Super pomysl na film, naprawde
3:40 chyba ktoś tu zapomniał wyciąć kawałka
Super film☺️
Zrobisz z Lidla ?
Super seria😊
Zjadlas na raz cala zawartos opakowania m&m 🙈??🙈🙈
Super film super jesteś 😃🥰💋😍💓
Uwielbiam takie odcinki
Jesteś super💜💙🧡💜💙🧡✨💜💙🧡✨
Super Film a może powrócisz z serią poczta od widzów?
Może porównanie między cenami w różnych sklepach?
Coś nie tak z tymi cenami Paula mówi inne ceny a na filmiku są inne ocb np 6 minuta orzeszki
Zapowiada się super film
Różnica jest bardzo duża najgorsze jest z warzywami i owocami oraz nabiały pozdrawiam 😘
Kochana możesz jeszcze zrobić porównanie z rokiem 2020 myślę że 22 zł to nie dużo
kolejny filmik jej😀pozdrawiam
Ja kocham krewetki i jak przechodzę obok nich to nie mogę się powstrzymać szczególnie jak są na promce
Dziś byłam na zakupach Kalafior 7 zł sałata masłowa 6,90 zł jak ja ma się dobrze odżywiać 😅