Лайк! Доброго здоров’я, Олексію Володимировичу! Я таким же способом проварював корпуси. Тільки я це робив на газовій плиті. Також перший млинець вийшов глевкий - від дна трохи пригорів корпус. Після цього на дно поклав профіль для гіпсакартону і все пішло добре. Дякую Вам за відео!
Доброго Вам здоров"я, Сергію Васильовичу. Мені вкрай не сподобалась робота з відкритим вогнем. Газова плитка - те ж саме. Напевне, треба пошукати потужну електропічку... Дякую Вам.
Олексію Володимировичу! Ви як та бджола, тільки в шортах. Всі ваші відео неперевершені. Скільки часу провареним корпусам? Який їхній стан? Чи є толк в проваруванні? Особисто ваша думка. Як ви відноситесь до проварювання в харчовому парафіні? Дякую...
Моїм провареним у льняній олії з воском корпусах по 1-2 роки. Поки що рано робити висновки. З цього приводу в мене склалась думка, що грунтовані льняною олією та фарбовані восковим лаком вулики почуваються ніяк не гірше проварених. Тільки й того. що процес проварювання забирає чимало часу. До проварювання в парафіні ставлюся з осторогою, бо це ж все таки похідна від нафти! Тому й не розумію, як це може парафін бути харчовим. Дякую Вам за коментар.
Здравствуйте, я скручиваю корпуса пресс шайбами, получается и эстетично и дольше не ржавеют, собираю всё без клея и пресс шайбы позволяют через время если надо подтянуть. По цене не особо дороже получается. Успехов вам.
Согласен с Вами, коллега Александр: пресс-шайбы - это хороший крепеж. Только, как для меня, они имеют существенный недостаток. Дело в том, что перед покраской восковым лаком или проваркой я все детали улья шлифую. А с пресс-шайбами это не получится. Спасибо.
Підскажіть будь ласка яка витрата робочого розчину на вулик.для прикладу скільки ви зробили літрів і скільки обробили корпусів та скільки залишилось оліі
Вербу не використовую тому, що її немає на підприємствах, які торгують лісоматеріалом камерної сушки. Заготовляти самому а потім сушити - такої можливості теж немає. А за липу - питання абсолютно мене не стосується, та й не хвилюйтесь: свіжопиляної лісгоспи не заготовляють, а в основному або санітарні рубки, або сухостій. Дякую.
Здравствуйте. Можно и заготовки проваривать, если Вы хотите добавить себе работы. Придется проваривать заготовки, собирать их, шлифовать собранный корпус, а затем еще раз проваривать. При этом проваренные заготовки шлифоваться не будут. Спасибо.
Звичайно, боюсь, та ще й як! Тому й попросив у Бога допомоги, сказавши: "Боже, поможи!" Згоден з Вами, треба шукати якесь інше джерело енергії... Дякую.
К проварке в парафине у меня отношение отрицательное. Ведь парафин получают в результате перегонки нефти, а нефтепродукты, безусловно, пчелкам не нравятся совсем.))) Спасибо.
Каніфоль сприяє більш глибокому проникненню воскового лаку в деревину, особливо хвойних порід, а також підвищує твердість покриття, причому деревина продовжує "дихати". Дякую.
Ааа, я понял. Это не температура кипения, это температура дымления. То есть, температура разрушения (пиролиза) масла. Да, тогда лучше на водяной бане, наверное, делать
Большое спасибо за ответ ВАМ здоровья
Спасибо Алексей, как всегда познавательно
Спасибо.
Здоровья вам и вашим близким, учусь у вас содержанию пчел в альпийских ульях , живу в Сибири , многие в шоке
Я считаю, что и в Сибири альпийские ульи приживутся. Главное - в узких вертикальных ульях (практически в дупле) пчелы зимуют лучше.
Спасибо.
Прекрасный ролик!
Лайк! Доброго здоров’я, Олексію Володимировичу! Я таким же способом проварював корпуси. Тільки я це робив на газовій плиті. Також перший млинець вийшов глевкий - від дна трохи пригорів корпус. Після цього на дно поклав профіль для гіпсакартону і все пішло добре. Дякую Вам за відео!
Доброго Вам здоров"я, Сергію Васильовичу. Мені вкрай не сподобалась робота з відкритим вогнем. Газова плитка - те ж саме. Напевне, треба пошукати потужну електропічку...
Дякую Вам.
Отлич наявність работа,здоровья и успехов Вам.лайк за видео.
Спасибо Вам.
Доброго Вам здоров’я.
Перепрошую, а клейове з’єднання, як себе «почуває» після такої «СПА-процедури».
Завчасно вдячний Вам за відповідь.
Доброго здоров"я і Вам, пане Анатолію!
Абсолютно нормально почуває. Адже після того, як клей полімерізується, він витримує будь-які процедури.
Дякую.
Олексію Володимировичу!
Ви як та бджола, тільки в шортах.
Всі ваші відео неперевершені. Скільки часу провареним корпусам?
Який їхній стан?
Чи є толк в проваруванні? Особисто ваша думка.
Як ви відноситесь до проварювання в харчовому парафіні?
Дякую...
Моїм провареним у льняній олії з воском корпусах по 1-2 роки. Поки що рано робити висновки.
З цього приводу в мене склалась думка, що грунтовані льняною олією та фарбовані восковим лаком вулики почуваються ніяк не гірше проварених. Тільки й того. що процес проварювання забирає чимало часу.
До проварювання в парафіні ставлюся з осторогою, бо це ж все таки похідна від нафти! Тому й не розумію, як це може парафін бути харчовим.
Дякую Вам за коментар.
Дякую...
Спасибо
Подскажите, пожалуйста, каковы размеры ваших ванночек?
Добрий день, скажіть будь-ласка скільки літрів олії і кілограм воску пішло у вас на проварку 10 корпусів, днища і даху?
Приблизно менше одного літра.
Дякую.
@@ОлексійМедяник А в ванну сколько заливали?
Добрый день
Вы не сказали пропорцию
Та же, что и при в прошлом ролике: воск и масло поровну, а сколько канифоли на 20л льняного масла?
Каніфолі додаємо 10-15 г.
Дякую.
Скажите ,а разве эта смесь не горит ,ведь у Вас это все пожароопасно
Навіщо каніфоль? Дякую.
Здравствуйте, я скручиваю корпуса пресс шайбами, получается и эстетично и дольше не ржавеют, собираю всё без клея и пресс шайбы позволяют через время если надо подтянуть. По цене не особо дороже получается. Успехов вам.
Согласен с Вами, коллега Александр: пресс-шайбы - это хороший крепеж. Только, как для меня, они имеют существенный недостаток. Дело в том, что перед покраской восковым лаком или проваркой я все детали улья шлифую. А с пресс-шайбами это не получится.
Спасибо.
Підскажіть будь ласка яка витрата робочого розчину на вулик.для прикладу скільки ви зробили літрів і скільки обробили корпусів та скільки залишилось оліі
На 20 корпусів витрачається приблизно один літр.
Дякую.
Есть в продаже масло ляное техническое для обработки древисини,можно ли такое использовать в проварке ульев.Подскажите пожалуста.
Техническое можно использовать Но есть опасения, что оно фальсифицированное.
Чому невикористовуєте вербу для корпусів ?,липу треба залишати для медозбору так і липи незалишиться .
Вербу не використовую тому, що її немає на підприємствах, які торгують лісоматеріалом камерної сушки. Заготовляти самому а потім сушити - такої можливості теж немає. А за липу - питання абсолютно мене не стосується, та й не хвилюйтесь: свіжопиляної лісгоспи не заготовляють, а в основному або санітарні рубки, або сухостій.
Дякую.
Я роблю зараз з верби і нікому не раджу. Дуже ворсиста .навіть після рейсмуса потрібно дуже багато шліфувати
@@СергійЗаруба-н1я верба вербі разниця☝️👆👋🤔
Вітаю Олексій. А які пропорції суміші для проварки?
Мої Вам вітання!
Олія та віск - 50/50 + 5-7% каніфолі.
Дякую.
а срастителным маслом получтся ? или абезательно льненое?
Подсолнечное масло тоже применяют, но оно дает меньший эффект.
а на сколько времени етот защитныи слои дествителен? и как часто надо повторяти процедуру?
@@stefancalincov4424 Моим самым старым ульям по 6 лет. Трещин пока нет.
здраствуйте! а нельзя ли проваривать заготовки,а потом скручивать?
Здравствуйте. Можно и заготовки проваривать, если Вы хотите добавить себе работы. Придется проваривать заготовки, собирать их, шлифовать собранный корпус, а затем еще раз проваривать. При этом проваренные заготовки шлифоваться не будут.
Спасибо.
Готовлюсь , как потеплеет , проварить улики, которые приобрела у Вас
Чтобы заселить в конце апреля, начале мая, как только прибудут пакеты
Приветствую Вас, а немножко канифоли это сколько?
И Вас приветствую. Немножко- это 5-7%, "на глазок".
Спасибо.
скажите пожалуйста а мед пахнуть льном будет или нет
Льняное масло практически не пахнет, поэтому никак не может повлиять на аромат меда.
Спасибо.
Алексей Владимирович, а не боитесь такие эксперименты на открытом огне проводить? Здоровье-то, оно дороже чем десяток-другой корпусов...
Звичайно, боюсь, та ще й як! Тому й попросив у Бога допомоги, сказавши: "Боже, поможи!"
Згоден з Вами, треба шукати якесь інше джерело енергії...
Дякую.
@@ОлексійМедяник Газовая печка или пара стареньких печек газовых от баллона пропанового.
Как на счёт в парафине проваревать? Что скажете?
К проварке в парафине у меня отношение отрицательное. Ведь парафин получают в результате перегонки нефти, а нефтепродукты, безусловно, пчелкам не нравятся совсем.)))
Спасибо.
Но ведь пчелки живут в ульях проваренных в парафине. И судя по результатам на конец сезона - чувствуют себя, в таких ульях, хорошо. )))
Какие пропорции?
масло и воск 1:1 + немного канифоли, т.е. обычный рецепт.
Спасибо.
А скажіть будь-ласка, для чого каніфоль?
Каніфоль сприяє більш глибокому проникненню воскового лаку в деревину, особливо хвойних порід, а також підвищує твердість покриття, причому деревина продовжує "дихати".
Дякую.
Підскажіть де брали масло
В Києві. Напишіть мені на електронку: medal-medal@ukr.net
і я Вам дам точну адресу.
Дякую.
Олексій Медяник дякую завтра жінка напише бо я в полі а тут інтернет як у нас дороги місцями
Темний корпус мені навіть більше сподобався.
Да, это вроде как морилкой обработан...
Спасибо.
Я также обратил на него внимание
Если температура кипения 107°, то температуры 250° там быть не могло :)
Просто потемнело дерево от температуры и пропитки, это нормально.
Ааа, я понял. Это не температура кипения, это температура дымления. То есть, температура разрушения (пиролиза) масла. Да, тогда лучше на водяной бане, наверное, делать
Спасибо Вам за просмотр ролика.
Спасибо.
Полум‘я зависоке є шанс підпалити корпуса, я б порадив скористатись газовою плитою, удачі!
Oleksandr Ivanov Або на крайній випадок плитою з закритим вогнем, щось га штальт буржуйки.
5+
Дякую.
ДАЙТЕ СВОЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНА ХОЧУ ЗАКАЗАТЬ УЛЕЙ
Почта medal-medal@ukr.net тел.066-333-05-15
"Ад пуст, все бесы здесь" )))
Ага, демоны тревожат лишь тех, кто сам их тревожит.